Oficiální Výsledková listina Český kros Kunžak
4. 7. 2020

Kros Střední

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Řáda MatějJindřichův Hradec#25#M1.01:40:00Detail
2. Korábík Michal#93#M2.01:40:53+00:00:53.39Detail
3. Chlupová TerezaDVABĚŽCI.CZ#46#F1.01:43:22+00:03:22.39Detail
4. Marek MilošPelhřimov#53#M3.01:43:25+00:03:25.39Detail
5. Pazourek JanBechyně#23#M4.01:48:03+00:08:03.39Detail
6. Holeček Martin#tymdejvid#44#M5.01:48:27+00:08:27.39Detail
7. Novotný MichalMutyněves#86#M6.01:48:53+00:08:53.39Detail
8. Vaněk David Swoboda-Pteam Jihlava #69#M7.01:49:44+00:09:44.39Detail
9. Kaláb David Blažovice#15#M8.01:49:45+00:09:45.39Detail
10. Hájek JanJindřichův Hradec#42#M9.01:52:56+00:12:56.39Detail
11. Křivánek PetrPelhřimov#17#M10.01:59:18+00:19:18.39Detail
12. Haňur Roman#95#M11.02:03:05+00:23:05.39Detail
13. Kroupa Evžen#97#M12.02:09:31+00:29:31.39Detail
14. Binder VáclavPlnej Pupek CB#3#M13.02:09:32+00:29:32.39Detail
15. Leitgebová ZdeňkaJindřichův Hradec#18#F2.02:11:16+00:31:16.39Detail
16. Somogyi DánielTrebon#65#M14.02:13:12+00:33:12.39Detail
17. Jankovský ÁlešPraha#48#M15.02:15:22+00:35:22.39Detail
18. Kašpárková Martina#99#F3.02:16:55+00:36:55.39Detail
19. Marková KristýnaHO Požitkáři#54#F4.02:16:55+00:36:55.39Detail
20. Lexa Jiří C.Budejovice#51#M16.02:25:26+00:45:26.39Detail
21. Tůmová JanaKunžak#31#F5.02:25:27+00:45:27.39Detail
22. Zemanová JitkaČeský Rudolec#73#F6.02:26:11+00:46:11.39Detail
23. Hajkova MonikaTJ sokol Ricany#43#F7.02:26:52+00:46:52.39Detail
24. Tomíšková AlexandraKuřim#67#F8.02:26:57+00:46:57.39Detail
25. Brychtová AlenaSTG Jihlava#4#F9.02:39:21+00:59:21.39Detail
26. Neubauer Petr#96#M17.02:52:36+01:12:36.39Detail
27. Doubková DarinaDoubek Team#8#F10.03:57:35+02:17:35.39Detail
DNF Malát Jan#91#MDetail
DNS Fadljevicová KateřinaPraha 4#9#FDetail
DNS Čenský Jan#5#MDetail
DNS Mazochova LenkaCanaries#21#FDetail
DNS Šílová DominikaTýn nad Vltavou #30#FDetail
DNS Haruda LukášKojčice#11#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz