Oficiální Výsledková listina Český kros Kunžak
4. 7. 2020
Kros Střední
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Řáda | Matěj | Jindřichův Hradec | #25# | M | 1. | 01:39:59 | | Detail |
2. | Korábík | Michal | | #93# | M | 2. | 01:40:52 | +00:00:53 | Detail |
3. | Chlupová | Tereza | DVABĚŽCI.CZ | #46# | F | 1. | 01:43:21 | +00:03:22 | Detail |
4. | Marek | Miloš | Pelhřimov | #53# | M | 3. | 01:43:24 | +00:03:25 | Detail |
5. | Pazourek | Jan | Bechyně | #23# | M | 4. | 01:48:02 | +00:08:03 | Detail |
6. | Holeček | Martin | #tymdejvid | #44# | M | 5. | 01:48:26 | +00:08:27 | Detail |
7. | Novotný | Michal | Mutyněves | #86# | M | 6. | 01:48:52 | +00:08:53 | Detail |
8. | Vaněk | David | Swoboda-Pteam Jihlava | #69# | M | 7. | 01:49:43 | +00:09:44 | Detail |
9. | Kaláb | David | Blažovice | #15# | M | 8. | 01:49:44 | +00:09:45 | Detail |
10. | Hájek | Jan | Jindřichův Hradec | #42# | M | 9. | 01:52:55 | +00:12:56 | Detail |
11. | Křivánek | Petr | Pelhřimov | #17# | M | 10. | 01:59:17 | +00:19:18 | Detail |
12. | Haňur | Roman | | #95# | M | 11. | 02:03:04 | +00:23:05 | Detail |
13. | Kroupa | Evžen | | #97# | M | 12. | 02:09:30 | +00:29:31 | Detail |
14. | Binder | Václav | Plnej Pupek CB | #3# | M | 13. | 02:09:31 | +00:29:32 | Detail |
15. | Leitgebová | Zdeňka | Jindřichův Hradec | #18# | F | 2. | 02:11:15 | +00:31:16 | Detail |
16. | Somogyi | Dániel | Trebon | #65# | M | 14. | 02:13:11 | +00:33:12 | Detail |
17. | Jankovský | Áleš | Praha | #48# | M | 15. | 02:15:21 | +00:35:22 | Detail |
18. | Kašpárková | Martina | | #99# | F | 3. | 02:16:54 | +00:36:55 | Detail |
19. | Marková | Kristýna | HO Požitkáři | #54# | F | 4. | 02:16:54 | +00:36:55 | Detail |
20. | Lexa | Jiří | C.Budejovice | #51# | M | 16. | 02:25:25 | +00:45:26 | Detail |
21. | Tůmová | Jana | Kunžak | #31# | F | 5. | 02:25:26 | +00:45:27 | Detail |
22. | Zemanová | Jitka | Český Rudolec | #73# | F | 6. | 02:26:10 | +00:46:11 | Detail |
23. | Hajkova | Monika | TJ sokol Ricany | #43# | F | 7. | 02:26:51 | +00:46:52 | Detail |
24. | Tomíšková | Alexandra | Kuřim | #67# | F | 8. | 02:26:56 | +00:46:57 | Detail |
25. | Brychtová | Alena | STG Jihlava | #4# | F | 9. | 02:39:20 | +00:59:21 | Detail |
26. | Neubauer | Petr | | #96# | M | 17. | 02:52:35 | +01:12:36 | Detail |
27. | Doubková | Darina | Doubek Team | #8# | F | 10. | 03:57:34 | +02:17:35 | Detail |
DNF | Malát | Jan | | #91# | M | | | | Detail |
DNS | Fadljevicová | Kateřina | Praha 4 | #9# | F | | | | Detail |
DNS | Čenský | Jan | | #5# | M | | | | Detail |
DNS | Mazochova | Lenka | Canaries | #21# | F | | | | Detail |
DNS | Šílová | Dominika | Týn nad Vltavou | #30# | F | | | | Detail |
DNS | Haruda | Lukáš | Kojčice | #11# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |