Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2021
25. 9. 2021

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Miler Jirka Lawi Stars #117#M1.M41-491.00:33:42Detail
2. Kozlík LukášTJ Sokol Mělník#210#M2.M31-401.00:34:57+00:01:15.54Detail
3. Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou #260#M3.M41-492.00:36:05+00:02:23.54Detail
4. Fábera Luboš#108#M4.M31-402.00:37:17+00:03:35.54Detail
5. Procházka PavelTJ Sokol Mělník#348#M5.Mdo301.00:37:39+00:03:57.54Detail
6. Zhgir EvgeniiaRunwithEva#178#F1.Z31-401.00:37:52+00:04:10.5400:37:50.67Detail
7. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#235#F2.Z41-491.00:38:59+00:05:17.5400:38:56.32Detail
8. Steiner JiříSopťa Team#318#M6.M41-493.00:39:32+00:05:50.5400:39:30.00Detail
9. Kauler MartinNebužely#82#M7.M41-494.00:39:37+00:05:55.5400:39:36.67Detail
10. Kadeřábek JanTJ Sokol Veltrusy#324#M8.M41-495.00:39:52+00:06:10.5400:39:49.70Detail
11. Kasal AlexandrJeššovice rednecks#139#M9.Mdo302.00:39:57+00:06:15.5400:39:54.74Detail
12. Koláčný VáclavPČR#71#M10.M31-403.IZS1.00:40:15+00:06:33.5400:40:11.74Detail
13. Hauf PatrikKralupy nad Vltavou#205#M11.M41-496.00:40:31+00:06:49.5400:40:28.40Detail
14. Polz RomanHinton#191#M12.M50plus1.00:40:34+00:06:52.5400:40:32.26Detail
15. Vajdlová Alexandra#147#F3.Zdo301.00:40:37+00:06:55.5400:40:34.39Detail
16. Angelov StojanRozběháme Neratovice#277#M13.M50plus2.00:40:41+00:06:59.5400:40:38.73Detail
17. Kratky MartinPraha#337#M14.M41-497.00:41:00+00:07:18.54Detail
18. Bohoněk MilošRun the World CZ#266#M15.M31-404.00:41:08+00:07:26.5400:41:05.35Detail
19. Watzke PetrVitaSport team / Teplice#241#M16.M50plus3.00:41:22+00:07:40.5400:41:20.70Detail
20. Nesl Jaroslav#23#M17.M50plus4.00:41:34+00:07:52.5400:41:32.11Detail
21. Stuchlý PavelSport team Brozany#316#M18.M31-405.00:41:42+00:08:00.5400:41:39.84Detail
22. Drahorád JanMělník#208#M19.M31-406.00:42:00+00:08:18.5400:41:57.99Detail
23. LeClaire EvinaRun the World#13#F4.Zdo302.00:42:07+00:08:25.5400:42:04.67Detail
24. Prchal David#153#M20.M41-498.00:42:17+00:08:35.5400:42:13.49Detail
25. Veselý VladimírMělník#99#M21.M50plus5.00:42:18+00:08:36.5400:42:15.52Detail
26. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#184#F5.Z41-492.00:42:27+00:08:45.5400:42:23.96Detail
27. Hurban MiloslavBěžecký klub Spolana#98#M22.M41-499.00:42:42+00:09:00.5400:42:37.77Detail
28. Voleman JakubCNS#243#M23.M31-407.00:42:47+00:09:05.5400:42:44.97Detail
29. Jelínek PetrLendy club#158#M24.M31-408.00:42:53+00:09:11.5400:42:49.95Detail
30. Tajč JanMělník#262#M25.M50plus6.00:42:57+00:09:15.5400:42:54.64Detail
31. Prchal Pavel#341#M26.M41-4910.00:43:01+00:09:19.5400:42:56.94Detail
32. Odstrčil PetrMělník#138#M27.M41-4911.00:43:05+00:09:23.5400:43:00.67Detail
33. Fujtík Ondřej#16#M28.M31-409.00:43:14+00:09:32.5400:43:10.99Detail
34. Konvalina VojtěchMšeno#126#M29.M31-4010.00:43:14+00:09:32.5400:43:09.05Detail
35. Smetana Lukáš Veltrusy#333#M30.Mdo303.00:43:30+00:09:48.5400:43:26.08Detail
36. Krátká LucieArtSportTeam#33#F6.Z41-493.00:43:31+00:09:49.5400:43:27.35Detail
37. Babický JanHZS Mělník#144#M31.M31-4011.IZS2.00:43:33+00:09:51.5400:43:30.47Detail
38. LeClaire KyleRun the World#14#M32.M31-4012.00:43:43+00:10:01.5400:43:39.42Detail
39. Makarov Aleksandr Štefko Running Team #84#M33.M31-4013.00:44:14+00:10:32.5400:44:13.70Detail
40. Gajdošik Miroslav#295#M34.M50plus7.00:44:29+00:10:47.5400:44:24.44Detail
41. Kotvalová HankaSky4run#219#F7.Zdo303.00:44:30+00:10:48.5400:44:25.83Detail
42. Kačer CtiborRun the World CZ#45#M35.M31-4014.00:44:54+00:11:12.5400:44:50.83Detail
43. Pláteník Zbyněk#259#M36.M31-4015.00:44:59+00:11:17.5400:44:52.82Detail
44. Dorňák Michal#319#M37.M31-4016.00:45:03+00:11:21.5400:45:01.47Detail
45. Žeberová Alice#299#F8.Zdo304.00:45:08+00:11:26.5400:44:59.48Detail
46. Krocová DenisaLendy club#164#F9.Zdo305.00:45:10+00:11:28.5400:45:07.32Detail
47. Pekárek OndřejHOUM#174#M38.M41-4912.00:45:21+00:11:39.5400:45:16.73Detail
48. Haufová Sofia#78#F10.juniorky1.00:45:27+00:11:45.5400:45:19.74Detail
49. Urbanová VěraKovářství Benátky Team#91#F11.Z41-494.00:45:35+00:11:53.5400:45:31.65Detail
50. Dědičík ZdeněkBéhání ve Štětí#104#M39.M41-4913.00:45:40+00:11:58.5400:45:26.44Detail
51. Nedorostová TerezaRozběháme Neratovice #76#F12.Z31-402.00:45:41+00:11:59.5400:45:34.74Detail
52. Kodr KarelRunczech Pacemakers#237#M40.M50plus8.00:45:50+00:12:08.5400:45:45.64Detail
53. Mraček JakubKVM 1881#225#M41.junioři1.00:45:53+00:12:11.5400:45:47.31Detail
54. Vidner Roman Běžecký klub Spolana#152#M42.M41-4914.00:46:02+00:12:20.5400:45:50.17Detail
55. Riečičiár VáclavŠtětí#247#M43.M50plus9.00:46:24+00:12:42.5400:46:18.20Detail
56. Majercikova JohanaPraha#46#F13.Zdo306.00:46:26+00:12:44.5400:46:22.05Detail
57. Kuncíř MichalRozběháme Mělník #162#M44.M31-4017.00:46:34+00:12:52.5400:46:28.09Detail
58. Bláha PetrAtletika Neratovice#287#M45.M41-4915.00:46:54+00:13:12.5400:46:47.61Detail
59. Bubník Milan#359#M46.M41-4916.00:46:55+00:13:13.5400:46:41.82Detail
60. Valenta Tomáš#173#M47.M31-4018.00:47:11+00:13:29.5400:47:06.55Detail
61. Rubišar JaroslavLiběchov#291#M48.junioři2.00:47:16+00:13:34.5400:47:06.79Detail
62. Mrákota MiroslavPraha#18#M49.M41-4917.00:47:23+00:13:41.5400:47:16.07Detail
63. Himl MarekStará Boleslav #268#M50.M31-4019.00:47:29+00:13:47.5400:47:24.30Detail
64. Valenta TomášLibochovice#149#M51.Mdo304.00:47:30+00:13:48.5400:47:23.96Detail
65. Kuchyňka OndřejPraha 411#236#M52.M31-4020.00:47:38+00:13:56.5400:47:33.27Detail
66. Denton JanLukoplast#294#M53.M41-4918.00:47:41+00:13:59.5400:47:31.72Detail
67. Heller DaliborMnichovo Hradiště#129#M54.M50plus10.00:47:42+00:14:00.5400:47:37.26Detail
68. Frajman TomášMělník#179#M55.Mdo305.00:47:50+00:14:08.5400:47:44.83Detail
69. Chochol MichaelPraha#101#M56.Mdo306.00:47:58+00:14:16.5400:47:53.96Detail
70. Mraček JanRun the World#312#M57.M50plus11.00:48:03+00:14:21.5400:47:58.33Detail
71. Hausman Martin#6#M58.M50plus12.00:48:04+00:14:22.5400:47:58.47Detail
72. Krupička FrantišekKrupičáci#229#M59.M41-4919.00:48:22+00:14:40.5400:48:15.07Detail
73. Böhm VojtěchMělník#331#M60.M41-4920.00:48:25+00:14:43.5400:48:17.17Detail
74. Jíra JanMělník#223#M61.M31-4021.00:48:26+00:14:44.5400:48:18.98Detail
75. Hušek RadekRun the World #56#M62.M41-4921.00:48:32+00:14:50.5400:48:26.78Detail
76. Perger MartinRozběháme Neratovice#283#M63.M31-4022.00:48:33+00:14:51.5400:48:20.76Detail
77. Drahovzal LukášMělník#282#M64.M31-4023.00:48:37+00:14:55.5400:48:30.54Detail
78. Vinšová MichaelaBenátky nad Jizerou#93#F14.Z31-403.00:48:46+00:15:04.5400:48:39.01Detail
79. Štefan JakubRun the World#170#M65.junioři3.00:48:54+00:15:12.5400:48:47.24Detail
80. Mališová Karlasabzo#123#F15.Z50plus1.00:49:03+00:15:21.5400:48:57.67Detail
81. Fomín Tomáš#39#M66.M31-4024.00:49:24+00:15:42.5400:49:19.70Detail
82. Nýdrlová IvetaLukoplast#57#F16.Z41-495.00:49:31+00:15:49.5400:49:17.51Detail
83. Konečný ZdeněkSlaný#180#M67.M31-4025.IZS3.00:49:35+00:15:53.5400:49:29.22Detail
84. Srba JaromírBubba Gump#1#M68.M31-4026.00:49:35+00:15:53.5400:49:20.96Detail
85. Valínová DagmarMelnik#218#F17.Z50plus2.00:49:43+00:16:01.5400:49:35.59Detail
86. Štefan RadimRun the World#34#M69.M41-4922.00:50:03+00:16:21.5400:49:56.07Detail
87. Vítek DavidLukoplast#11#M70.M41-4923.00:50:03+00:16:21.5400:49:54.20Detail
88. Kačerová LenkaMělník#79#F18.Z31-404.00:50:09+00:16:27.5400:49:59.74Detail
89. Weber JosefLitoměřice#354#M71.M31-4027.00:50:29+00:16:47.5400:50:04.50Detail
90. Kulhánek JakubNěmý Medvěd Beer Bar#40#M72.M31-4028.00:50:43+00:17:01.5400:50:35.43Detail
91. Häusler Václav#38#M73.M50plus13.00:50:49+00:17:07.5400:50:41.08Detail
92. Volná KristinaSky4run#22#F19.Z41-496.00:50:56+00:17:14.5400:50:45.64Detail
93. Jehlička JiříJehla Team#353#M74.M50plus14.00:51:06+00:17:24.5400:50:59.08Detail
94. Šporcl RadekBěžecký klub Spolana#196#M75.M50plus15.00:51:09+00:17:27.5400:50:55.87Detail
95. Svárovský RadekHorní Počaply#263#M76.M41-4924.00:51:10+00:17:28.5400:50:56.27Detail
96. Bohoněk MilošMělník#197#M77.M50plus16.00:51:41+00:17:59.5400:51:35.29Detail
97. Vabroušek JiříRun the World#248#M78.junioři4.00:51:41+00:17:59.5400:51:34.60Detail
98. Čistý David#356#M79.M31-4029.00:51:47+00:18:05.5400:51:26.39Detail
99. Fikrová LenkaSky4Run#110#F20.Z41-497.00:51:59+00:18:17.5400:51:48.17Detail
100. Lenochová LenkaTJ Neratovice#177#F21.Z41-498.00:52:01+00:18:19.5400:51:55.82Detail
101. Prudil PavelRun the World CZ#339#M80.M50plus17.00:52:11+00:18:29.5400:52:02.45Detail
102. Matouš VladimírRozběháme Neratovice#289#M81.M41-4925.00:52:20+00:18:38.5400:52:07.83Detail
103. Bolardová LucieMelnik#293#F22.juniorky2.00:52:22+00:18:40.5400:52:07.92Detail
104. Zelinka MichalKly#317#M82.M31-4030.00:52:22+00:18:40.5400:52:07.33Detail
105. Šnajdr MartinMělník#67#M83.M41-4926.00:52:29+00:18:47.5400:52:25.93Detail
106. Bárta Vít#36#M84.Mdo307.00:52:44+00:19:02.5400:52:26.99Detail
107. Dvořák JiříNeratovice#168#M85.M31-4031.00:52:49+00:19:07.5400:52:36.04Detail
108. Navarova PetraRozběháme Neratovice#141#F23.Z31-405.00:52:57+00:19:15.5400:52:46.05Detail
109. Bohoňková IvanaMělník#239#F24.Z50plus3.00:52:59+00:19:17.5400:52:51.94Detail
110. Veselá AnitaSDH Chloumek#276#F25.Z50plus4.00:53:03+00:19:21.5400:52:52.46Detail
111. Megelova JanaSky4run #4#F26.Z41-499.00:53:09+00:19:27.5400:52:58.55Detail
112. Kubinová Zuzana#252#F27.Z31-406.00:53:17+00:19:35.5400:53:04.96Detail
113. Mašková KateřinaNeratovice#80#F28.Z41-4910.00:53:22+00:19:40.5400:53:09.64Detail
114. Saifrt OndřejMělník#340#M86.M31-4032.00:53:44+00:20:02.5400:53:28.53Detail
115. Koudelková IvaRun the World CZ#346#F29.Z31-407.00:53:47+00:20:05.5400:53:38.18Detail
116. Kulíková PavlaRozběháme Neratovice#12#F30.Zdo307.00:53:55+00:20:13.5400:53:44.40Detail
117. Rakyta PavelRun the World#26#M87.M41-4927.00:53:57+00:20:15.5400:53:49.33Detail
118. Vlčková PetraKŘENEK#127#F31.Z50plus5.00:53:59+00:20:17.5400:53:48.59Detail
119. Huberová Lenka#349#F32.Z31-408.00:54:01+00:20:19.5400:53:52.09Detail
120. Nováková Petra Rozběháme Bašť #344#F33.Z31-409.00:54:02+00:20:20.5400:53:48.12Detail
121. Hufová Kateřina#350#F34.Z31-4010.00:54:05+00:20:23.5400:53:51.03Detail
122. Pečený MichalBěhání ve Štětí #95#M88.M41-4928.00:54:08+00:20:26.5400:53:52.62Detail
123. Pláteníková MarkétaRozběháme Bašť#106#F35.Z31-4011.00:54:08+00:20:26.5400:53:55.33Detail
124. Link Karel#47#M89.M31-4033.00:54:12+00:20:30.5400:54:02.30Detail
125. Havlínová MonikaLukoplast#213#F36.Z31-4012.00:54:12+00:20:30.5400:54:03.01Detail
126. Ječný OndřejNedomice#131#M90.M31-4034.00:54:15+00:20:33.5400:54:04.18Detail
127. Kadlec Václav#140#M91.M31-4035.00:54:23+00:20:41.5400:54:12.54Detail
128. Lhotska JanaKovarstvi Soucek Team Benatky#5#F37.Z41-4911.00:54:27+00:20:45.5400:54:18.54Detail
129. Lhotsky MichalKladno - Kročehlavy#313#M92.M41-4929.00:54:28+00:20:46.5400:54:18.90Detail
130. Kobrle DanielMělník#222#M93.M31-4036.00:54:33+00:20:51.5400:54:23.05Detail
131. Vopatová ŠtěpánkaRynoltice#135#F38.Z41-4912.00:54:39+00:20:57.5400:54:16.80Detail
132. Netušil LukášZlonín#102#M94.M41-4930.00:54:44+00:21:02.5400:54:24.81Detail
133. Havlůjová MarcelaRynoltice#8#F39.Z41-4913.00:54:53+00:21:11.5400:54:31.39Detail
134. Frajmanová PavlínaMělník#306#F40.Z31-4013.00:54:57+00:21:15.5400:54:40.89Detail
135. Rudolfová PavlaŠtětí #342#F41.Z41-4914.00:55:06+00:21:24.5400:54:52.39Detail
136. Šílova MonikaRozběháme Roudnici#175#F42.Z41-4915.00:55:07+00:21:25.5400:54:52.59Detail
137. Černá JanaHorni Počernice#338#F43.Z31-4014.00:55:24+00:21:42.5400:55:12.95Detail
138. Egrešiová LenkaLitoměřice#41#F44.Z50plus6.00:55:40+00:21:58.5400:55:22.50Detail
139. Netušilová MartaZlonín#161#F45.Z41-4916.00:56:19+00:22:37.5400:56:00.16Detail
140. Havlíček LukášMělník#70#M95.M31-4037.00:56:34+00:22:52.54Detail
141. Myška PetrMělník#130#M96.M41-4931.00:56:54+00:23:12.5400:56:36.15Detail
142. Římal LadislavHorní Počernice#107#M97.M31-4038.00:57:38+00:23:56.5400:57:29.53Detail
143. Stránský JiříCvikov#146#M98.M50plus18.00:57:43+00:24:01.5400:57:21.51Detail
144. Chládková BarbaraRunning Ladies#325#F46.Z41-4917.00:57:46+00:24:04.5400:57:34.02Detail
145. Janko TomášPraha 8#285#M99.M41-4932.00:57:49+00:24:07.5400:57:28.57Detail
146. Kolocová KristýnaMělník#100#F47.Z31-4015.00:58:05+00:24:23.5400:57:45.49Detail
147. Řeháčková RomanaLukoplast#73#F48.Z31-4016.00:58:33+00:24:51.5400:58:22.36Detail
148. Noskeová IvanaTuhaň#156#F49.Z31-4017.00:58:44+00:25:02.5400:58:30.33Detail
149. Veselá VeronikaPraha#321#F50.Z31-4018.00:58:44+00:25:02.5400:58:25.64Detail
150. Mašek JiříPlzeň#85#M100.M50plus19.00:58:54+00:25:12.5400:58:34.21Detail
151. Mašková TerezaTEMPO MAKERS#125#F51.Zdo308.00:58:54+00:25:12.5400:58:34.88Detail
152. Hosnedlová Michaela#202#F52.Z31-4019.00:58:55+00:25:13.5400:58:40.84Detail
153. Benešová KláraRozběháme Neratovice#242#F53.Z31-4020.00:59:00+00:25:18.5400:58:48.26Detail
154. Gregorovicova VeronikaMělník#345#F54.Z31-4021.00:59:00+00:25:18.5400:58:44.39Detail
155. Strakoš Martin Příbor#303#M101.M31-4039.00:59:06+00:25:24.5400:58:50.71Detail
156. Zegzulka David Brandýsek #69#M102.M41-4933.00:59:09+00:25:27.5400:58:47.89Detail
157. Matoušek JanMělník-Mlazice#44#M103.M41-4934.00:59:10+00:25:28.5400:58:52.80Detail
158. Bardová KristýnaMělník#64#F55.juniorky3.00:59:11+00:25:29.5400:59:03.25Detail
159. Brtna FrantišekVelke Přílepy#171#M104.M50plus20.00:59:15+00:25:33.5400:58:53.09Detail
160. Bolková KarolínaMělník#109#F56.Z41-4918.00:59:19+00:25:37.5400:59:02.45Detail
161. Kofroň RadekBenátky nad Jizerou#189#M105.M41-4935.00:59:32+00:25:50.5400:59:22.91Detail
162. Fečo JosefTOM-KČT Kralupy nad Vlt.#297#M106.M41-4936.00:59:33+00:25:51.5400:59:11.82Detail
163. Jakubů PatrikMelnik#203#M107.M31-4040.00:59:39+00:25:57.5400:59:32.70Detail
164. Sobková Evelína#292#F57.Z41-4919.00:59:45+00:26:03.5400:59:27.84Detail
165. Duchková ErikaMělník#211#F58.Z41-4920.00:59:51+00:26:09.5400:59:34.76Detail
166. Klimeš AlexanderRun the World#360#M108.M50plus21.00:59:53+00:26:11.5400:59:37.58Detail
167. Knespl VojtěchRun the World CZ#50#M109.Mdo308.00:59:54+00:26:12.5400:59:51.63Detail
168. Traplová DanielaMělník#286#F59.Z31-4022.01:00:11+00:26:29.5400:59:53.04Detail
169. Krsová HelenaDubá#232#F60.Z31-4023.01:00:16+00:26:34.5400:59:54.99Detail
170. Rokl PatrikŽatec#206#M110.M31-4041.01:00:38+00:26:56.5401:00:19.22Detail
171. Mojžíšová BarboraMělník#290#F61.Zdo309.01:00:38+00:26:56.5401:00:21.70Detail
172. Karel JiříBěžecký klub Spolana#244#M111.M50plus22.01:00:49+00:27:07.5401:00:36.44Detail
173. Faruzelová AnnaSky4run#60#F62.Z31-4024.01:00:54+00:27:12.5401:00:39.80Detail
174. Edrová AndreaStřemy#278#F63.Z41-4921.01:00:57+00:27:15.5401:00:38.06Detail
175. Machová Jana#273#F64.Z31-4025.01:00:59+00:27:17.5401:00:39.57Detail
176. Dvořáková VladimíraPolabské běhny#253#F65.Z31-4026.01:01:14+00:27:32.5401:00:59.45Detail
177. Navara Ladislav Rozběháme Neratovice #187#M112.M41-4937.01:01:15+00:27:33.5401:01:09.12Detail
178. Babinská MarkétaKlub štěstí#352#F66.Z31-4027.01:01:15+00:27:33.5401:00:59.30Detail
179. Čáslavková BarboraSky4run#3#F67.Z50plus7.01:01:17+00:27:35.5401:01:01.95Detail
180. Fajfr JanVelký Hamry#163#M113.M31-4042.01:01:22+00:27:40.5401:01:11.44Detail
181. Švácha LubošSokol Mšeno#63#M114.M50plus23.01:01:38+00:27:56.5401:01:13.52Detail
182. Macková Eva#133#F68.Z50plus8.01:01:49+00:28:07.5401:01:33.68Detail
183. Štruplová EvaMělník#87#F69.Z41-4922.01:01:56+00:28:14.5401:01:34.82Detail
184. Skochová Nicola#296#F70.Zdo3010.01:02:05+00:28:23.5401:01:45.62Detail
185. Vaněčková EvaRynoltice#192#F71.Z50plus9.01:02:14+00:28:32.5401:01:50.96Detail
186. Aranjo MarketaČernčice#88#F72.Z41-4923.01:02:15+00:28:33.5401:01:59.85Detail
187. Paděrová Petra Vrchlabí#358#F73.Z41-4924.IZS4.01:02:17+00:28:35.5401:02:02.56Detail
188. Stránský MichalCvikov#315#M115.M31-4043.01:02:38+00:28:56.5401:02:21.04Detail
189. Krestová TerezaMělník#301#F74.Z31-4028.01:02:46+00:29:04.5401:02:25.76Detail
190. Kresta VáclavRozběháme Mělník#215#M116.M41-4938.01:02:46+00:29:04.5401:02:24.90Detail
191. Gajdošíková LadislavaEva.cz#166#F75.Z50plus10.01:02:58+00:29:16.5401:02:34.86Detail
192. Mazourková IlonaPraha 4#256#F76.Z41-4925.01:03:04+00:29:22.5401:02:46.19Detail
193. Królová HanaKralupy nad Vltavou#25#F77.Z41-4926.01:03:18+00:29:36.5401:02:58.12Detail
194. Solovská KateřinaPolabské běhny#246#F78.Z41-4927.01:03:31+00:29:49.5401:03:15.66Detail
195. Kralovanska Denisa Brandýsek#32#F79.Z31-4029.01:03:35+00:29:53.5401:03:23.63Detail
196. Vopatová Lucie#20#F80.Z41-4928.01:03:40+00:29:58.5401:03:19.48Detail
197. Dočekalová JanaSopťa Team#254#F81.Z41-4929.01:03:56+00:30:14.5401:03:43.25Detail
198. Janková KristýnaPraha 8#328#F82.Z41-4930.01:04:51+00:31:09.5401:04:32.18Detail
199. Tomeš Miroslav#183#M117.Mdo309.01:04:52+00:31:10.5401:04:34.54Detail
200. Coblová Štěpánka#251#F83.Zdo3011.01:04:52+00:31:10.5401:04:35.16Detail
201. Stránská PetraCvikov#15#F84.Z50plus11.01:05:38+00:31:56.5401:05:19.72Detail
202. Valachová Martina#165#F85.Z31-4030.01:05:47+00:32:05.5401:05:27.98Detail
203. Pecháčová EvaVelké Přílepy#27#F86.Z41-4931.01:06:03+00:32:21.5401:05:40.10Detail
204. Kuklová IlonaKovářství Benátky Team#143#F87.Z41-4932.01:06:18+00:32:36.5401:05:55.32Detail
205. Kučera PavelMKcool#2#M118.M41-4939.01:06:36+00:32:54.5401:06:24.53Detail
206. Walter JosefČernčice#53#M119.M41-4940.01:07:07+00:33:25.5401:06:50.47Detail
207. Hájková Šárka Sopťa Team#198#F88.Z41-4933.01:07:22+00:33:40.5401:07:04.41Detail
208. Habáková MiroslavaPraha#280#F89.Z41-4934.01:08:55+00:35:13.5401:08:34.89Detail
209. Zelina KarelVysoká#200#M120.M41-4941.01:10:51+00:37:09.5401:10:28.51Detail
210. Zelinová KvětaVysoká#105#F90.Z41-4935.01:10:52+00:37:10.5401:10:28.71Detail
211. Hanlová IvanaMělník#284#F91.Zdo3012.01:13:08+00:39:26.5401:12:45.92Detail
212. Novotná Šárka#255#F92.Z50plus12.01:14:49+00:41:07.5401:14:25.45Detail
213. Štěpánová MarieRynoltice#335#F93.Zdo3013.01:18:01+00:44:19.5401:17:37.54Detail
214. Patková MartinaRynoltice#112#F94.Z50plus13.01:18:01+00:44:19.5401:17:37.99Detail
Zelenka MartinRun The World#169#MM41-4900:00:00Detail
Goldšmíd Lukáš#119#MM31-4000:00:00Detail
Goldšmídová Nikola#330#FZdo3000:00:00Detail
Kubešová AnnaRozběháme Roudnici #182#FZ41-4900:00:00Detail
Hošek JakubMělník#212#MM31-4000:00:00Detail
Pudelková VendulaRaul#124#FZ31-4000:00:00Detail
Nováková LucieRoudnice nad Labem#302#FZ50plus00:00:00Detail
Vlkova MonikaMladá Boleslav #65#FZ41-4900:00:00Detail
Růžičková JiřinaHlízov #271#FZ31-4000:00:00Detail
Červenka MilanVelvary#309#MMdo3000:00:00Detail
Nešlehová Lenka#201#FZdo3000:00:00Detail
Strnad MichalByšice#159#MM41-4900:00:00Detail
Suchanová KateřinaPraha#224#FZdo3000:00:00Detail
Španková DanielaHoštka#336#FZdo3000:00:00Detail
Hájková LenkaStrančice#154#FZ41-4900:00:00Detail
Hájek KarelStrančice#55#MM41-4900:00:00Detail
Hurt Lukáš Horní Počernice#35#MM31-4000:00:00Detail
Matějková EvaCvičírna#274#FZdo3000:00:00Detail
Haselbachová AndreaŠtětí#307#FZ31-4000:00:00Detail
Němečková LenkaŠtětí#279#FZ41-4900:00:00Detail
Modlová TaťánaBašť#49#FZ41-4900:00:00Detail
Cimlerová LenkaRozběháme Roudnici#92#FZ41-4900:00:00Detail
Prosicka Karolina#150#FZ31-4000:00:00Detail
Mrázková Barbora Mělník#311#FZdo3000:00:00Detail
Mrázek MarekMělník#120#MMdo3000:00:00Detail
Čechová Markéta#58#FZdo3000:00:00Detail
Lácha DavidRoudnice nad Labem#204#MM41-49IZS00:00:00Detail
Henzlová Tereza#155#FZ31-4000:00:00Detail
Majerčík MiroslavF.C. Všetaty#308#MM31-4000:00:00Detail
Bastlová BrigitaBrandýs nad Labem#214#FZdo3000:00:00Detail
zerzánek ivanbrno#329#MM41-4900:00:00Detail
Zetík Daniel#116#MM41-4900:00:00Detail
Zatlukal Tomáš#167#MM41-4900:00:00Detail
Veselý RadekPvT Otvovice#113#MM41-4900:00:00Detail
Šebek TomášPvT Otvovice#137#MM41-4900:00:00Detail
Senič Václav Vtelenský samotář#10#MM41-49IZS00:00:00Detail
Krůpa JakubRoudnice nad Labem#249#MM41-4900:00:00Detail
Haman MartinNové Město nad Metují#142#MM31-4000:00:00Detail
Klepetková EvaPraha 10#298#FZ50plus00:00:00Detail
Hájková ŠárkaVelvary#7#FZ50plus00:00:00Detail
Maková Hana#250#FZ41-4900:00:00Detail
Hausmanová Hana#233#FZdo3000:00:00Detail
Hanl MilanMělník#122#MMdo3000:00:00Detail
Tlustý Pavel Borová u Poličky#77#MM41-4900:00:00Detail
Tlustá EliškaBorová u Poličky#351#Fjuniorky00:00:00Detail
Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice#61#FZ50plus00:00:00Detail
Doudová ZuzanaCvíčo Zuzi#86#FZ41-4900:00:00Detail
Dvořaková EvaMělník#332#FZ41-4900:00:00Detail
Mašek MartinTK Novis Praha#190#MM41-4900:00:00Detail
Pavlu MichalMelnik#322#MM41-4900:00:00Detail
Vraj PavelČeský Brod#128#MM41-4900:00:00Detail
Vraj MatějČeský Brod#188#Mjunioři00:00:00Detail
Michal JosefMělník#314#MM50plus00:00:00Detail
Pleštilová MarkétaBezno#234#FZ31-4000:00:00Detail
Suchá IvetaKrálovské Poříčí#31#FZ50plus00:00:00Detail
Boroličová Anežka Sokolov#199#FZ41-4900:00:00Detail
Jiričová PavlaBike#320#FZdo3000:00:00Detail
Tschakert PavelBike#257#MM41-4900:00:00Detail
Hronek MatějChábři Mělničtí#66#MMdo3000:00:00Detail
Pýchová Alena#24#FZ41-4900:00:00Detail
Križanová Veronika#347#FZ31-4000:00:00Detail
Janouchová LenkaŠneci v běhu#59#FZ41-4900:00:00Detail
Peníšková HanaPraha#323#FZ41-4900:00:00Detail
brzobohaty miroslavunipetrol#269#MM50plus00:00:00Detail
Stanko HonzaPraha#160#MM41-4900:00:00Detail
Cibulková MichaelaPraha#334#FZ31-4000:00:00Detail
Abrtova KaterinaRozběháme Roudnici#145#FZ41-4900:00:00Detail
Šefr René#216#MM31-4000:00:00Detail
Hajný JaroslavCNS#357#MM31-4000:00:00Detail
Vlčková Kateřina#81#FZdo3000:00:00Detail
Kosová LenkaPardubice#186#FZ31-4000:00:00Detail
Voleman JanCNS#181#MMdo3000:00:00Detail
Horyna JanUbulánci#310#MMdo3000:00:00Detail
Krákora JanSkiswing#62#MM41-4900:00:00Detail
Krása Michal#195#MM41-4900:00:00Detail
Ondřich MartinRun the World#343#MM31-4000:00:00Detail
Šimonek JosefMělník#111#MM50plus00:00:00Detail
Seidl JanRunczech pacemakers#30#MM31-4000:00:00Detail
Fric Krauskopfova JulieMělník#217#FZ31-4000:00:00Detail
Jarošová Pavla Tišice#94#FZ31-4000:00:00Detail
Boháčová MonikaRozběháme Roudnici#132#FZ31-4000:00:00Detail
Székelyová ErikaMariánské Lázně#83#FZ41-4900:00:00Detail
Bakeš PetrMariánské Lázně#275#MM50plus00:00:00Detail
Mládková ŠárkaTišice#17#FZ31-4000:00:00Detail
Šesták MartinSopťa Team#221#MM50plus00:00:00Detail
Fidrant AlešMělník#172#MMdo3000:00:00Detail
Kačerová Michaela#72#FZ41-4900:00:00Detail
Kačer Šimon#267#Mjunioři00:00:00Detail
Šesták VojtěchSopťa Team#9#MMdo3000:00:00Detail
Kasal ArnoštJEŠŠOVICE BAJKS#52#MM31-4000:00:00Detail
Král StanislavRun the World#261#MM41-4900:00:00Detail
Novotná IvetaPraha 3#157#FZ31-4000:00:00Detail
Novotný JakubPraha 3#185#MM31-4000:00:00Detail
Vábererová Martina#115#FZ41-4900:00:00Detail
Křídlo MichalLíbeznice#258#MM41-4900:00:00Detail
Ulmannová Kateřina#355#FZ31-4000:00:00Detail
Verner VítMělník#28#MM41-4900:00:00Detail
Horáková Marcela Šneci v běhu #194#FZ41-4900:00:00Detail
Hofmannová AdélaAC Čáslav#240#FZdo3000:00:00Detail
Procházka JosefDěčín#75#MM50plus00:00:00Detail
Podrábský JanLitoměřice #207#MM41-49IZS00:00:00Detail
Melichar David #220#MM31-4000:00:00Detail
Justian KlaudiePraha 7 - Holešovice#270#FZ31-4000:00:00Detail
Růžička AntonínPraha#121#MMdo3000:00:00Detail
Hykešová PetraRozběháme Neratovice#230#FZ31-4000:00:00Detail
Bayer JiříDubí#209#MM50plus00:00:00Detail
Forejtková IvaNeratovice#37#FZ31-4000:00:00Detail
Kovářová LucieMělník#304#FZ31-4000:00:00Detail
Dvořák AlešMexická vlna#74#MM31-4000:00:00Detail
Burianova AndreaLiberec#238#FZ41-4900:00:00Detail
Čvančar MartinMělník#305#MMdo3000:00:00Detail
Sládeček PetrSváteční běžci#118#MM41-4900:00:00Detail
Hořelka JanMělník#265#MMdo3000:00:00Detail
Urbanová Klára Neratovice#231#FZdo3000:00:00Detail
Kořistka OskarHorní Lhota#134#MMdo3000:00:00Detail
Králová VlastaMattoni Free Run Letná#226#FZ50plus00:00:00Detail
Kudejova Barbora#103#FZ31-4000:00:00Detail
Orgoníková DanielaMělník#176#FZdo3000:00:00Detail
Dušková IvanaPraha#281#FZdo30IZS00:00:00Detail
Mraz VaclavRun the World CZ#228#MM31-4000:00:00Detail
Tůmová Pavla#151#FZ41-4900:00:00Detail
Vetešník LadislavJiskra Nový Bor#245#MM31-4000:00:00Detail
Kocsisová MonikaTT3sports#272#FZ41-4900:00:00Detail
Brož Adam#327#MMdo3000:00:00Detail
Navrátilová Adéla Cítov#264#FZdo3000:00:00Detail
Macejko Zošiaková MartinaOdolena Voda#114#FZ31-4000:00:00Detail
Herout Aleš Lužec nad Vltavou #29#MMdo3000:00:00Detail
Horák KarelNeratovice#90#MM50plus00:00:00Detail
Suková MonikaPraha#48#FZ41-4900:00:00Detail
Podlaha MichalNový Bor #19#MM41-4900:00:00Detail
Prollerova PetraNový Bor#97#FZ41-4900:00:00Detail
Romaniakova AdelKrkonoše#148#FZ31-4000:00:00Detail
Hanuš RadekKrkonoše#43#MM41-4900:00:00Detail
Čížek JanAC Slovan Liberec#68#MMdo30IZS00:00:00Detail
Chroust David#89#MM41-4900:00:00Detail
Lhotsky Antonin BrunoKovarstvi Soucek Team Benatky#21#Mjunioři00:00:00Detail
Havelková ŠárkaČelákovice#300#FZ31-4000:00:00Detail
Svobodová Lucie#193#FZdo3000:00:00Detail
Dvořáková EvaMělník#42#FZ41-4900:00:00Detail
Petržílková Natálie Mělník#288#FZdo3000:00:00Detail
Hranička FilipŠtětí #136#MMdo3000:00:00Detail
Brennova LenkaKřenice#326#FZ31-4000:00:00Detail
Kučera MiroslavMalé Žernoseky#54#MM50plus00:00:00Detail
Bohoněk MatoušMělník#96#MMdo3000:00:00Detail
Dvořák Tomáš#51#MM41-4900:00:00Detail
Zikmund Jiří#227#MM41-4900:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz