Oficiální Výsledková listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště
3. 10. 2021

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kolátor MatyášMTB MEL Jihlava#197#M1.M301.00:54:05Detail
2. Červenka JiříSport Active Invest Zadov#297#M2.M401.00:54:31+00:00:26.20Detail
3. Bondar Grygorii2bwinner team#13#M3.M302.00:54:43+00:00:38.2000:54:42.52Detail
4. Homola JáchymMotor České Budějovice#117#M4.M402.00:55:53+00:01:48.2000:55:52.77Detail
5. Kotěšovcová ZuzanaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#192#F1.Z301.00:56:01+00:01:56.20Detail
6. Lachout MartinÁběs Sedlčany#61#M5.M501.00:56:23+00:02:18.2000:56:22.00Detail
7. Mašita JiříSokol Šeberov#298#M6.M403.00:56:39+00:02:34.2000:56:37.39Detail
8. Preisler MichalMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#69#M7.M502.00:56:56+00:02:51.20Detail
9. Brchel JanVrané nad Vltavou#68#M8.M303.00:57:05+00:03:00.20Detail
10. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#254#M9.M304.00:57:17+00:03:12.2000:57:15.53Detail
11. Stuchlý PavelSport team Brozany#255#M10.M305.00:57:27+00:03:22.2000:57:26.69Detail
12. Čihák Jiří#153#M11.M306.00:58:50+00:04:45.2000:58:48.66Detail
13. Beneš MichalRoztoky#33#M12.M404.00:59:16+00:05:11.2000:59:14.93Detail
14. Mihaescu Serban#158#M13.M405.01:00:05+00:06:00.2001:00:02.48Detail
15. Čížek MartinPraha Řepy#50#M14.M406.01:00:52+00:06:47.2001:00:51.33Detail
16. Podroužková Eva#274#F2.Z302.01:01:35+00:07:30.2001:01:31.80Detail
17. Hort TomášBrno-Žabovřesky#95#M15.M307.01:01:40+00:07:35.2001:01:38.73Detail
18. Zabloudilová EvaAK Olymp Brno#120#F3.Z303.01:01:48+00:07:43.2001:01:45.62Detail
19. Kasal JiříPraha#258#M16.M407.01:01:58+00:07:53.20Detail
20. Kleibl MichalMilovice#43#M17.M408.01:02:09+00:08:04.2001:02:04.76Detail
21. Havlík Josef PetrVotice#194#M18.M308.01:02:22+00:08:17.20Detail
22. Topinka JiříUA#236#M19.M309.01:02:31+00:08:26.2001:02:26.49Detail
23. Páleníček MatyášBeroun#248#M20.M3010.01:02:39+00:08:34.2001:02:31.62Detail
24. Jaumotte Laurent#250#M21.M409.01:02:55+00:08:50.2001:02:54.90Detail
25. Steiger MarekFortex Ski#212#M22.M3011.01:03:13+00:09:08.2001:03:09.84Detail
26. Hnětkovský MichalŽelvičky#282#M23.M4010.01:03:41+00:09:36.2001:03:38.73Detail
27. Menger Pavel#96#M24.M4011.01:03:46+00:09:41.2001:03:44.11Detail
28. Volková Lucie#44#F4.Z304.01:03:51+00:09:46.2001:03:48.91Detail
29. Struška David#4#M25.M3012.01:03:55+00:09:50.2001:03:52.28Detail
30. Zoller RudolfMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#53#M26.M503.01:04:02+00:09:57.2001:04:00.95Detail
31. Vodičková NikolaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#65#F5.Z401.01:04:40+00:10:35.2001:04:38.78Detail
32. Svobodová Iveta#108#F6.Z305.01:04:48+00:10:43.2001:04:46.73Detail
33. Šamša Radek#132#M27.M3013.01:04:57+00:10:52.2001:04:54.25Detail
34. Bém AlešMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#56#M28.M4012.01:05:07+00:11:02.2001:05:06.63Detail
35. Klusák LukášLu&Lu&Ba Jesenice#218#M29.M3014.01:05:25+00:11:20.2001:05:21.78Detail
36. Bušová JanaŽehušice#141#F7.Z402.01:05:35+00:11:30.2001:05:33.57Detail
37. Jahoda ZdeněkMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov#76#M30.M4013.01:05:39+00:11:34.2001:05:38.26Detail
38. Richter MichaelTT ASTRA BENEŠOV#7#M31.M504.01:06:24+00:12:19.2001:06:22.33Detail
39. Červenka PetrPraha 7#193#M32.M3015.01:06:54+00:12:49.2001:06:51.28Detail
40. Král VáclavRozběháme Česko#256#M33.M3016.01:07:07+00:13:02.2001:07:04.71Detail
41. Liolias PavelVlašim#154#M34.M3017.01:07:23+00:13:18.2001:07:22.07Detail
42. Andr ŠtěpánPraha Braník#183#M35.M3018.01:07:29+00:13:24.2001:07:26.94Detail
43. Vítková ZuzanaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#149#F8.Z501.01:07:31+00:13:26.2001:07:29.03Detail
44. Dvořák Aleš Mlekojedy #231#M36.M3019.01:08:16+00:14:11.2001:08:10.05Detail
45. Němec Ladislav#64#M37.M3020.01:08:30+00:14:25.2001:08:28.22Detail
46. Kolátor AlešMTB MEL Jihlava#195#M38.M4014.01:08:30+00:14:25.2001:08:29.20Detail
47. Wegschmiedová AdélaČeský běžecký klub#181#F9.Z306.01:08:35+00:14:30.2001:08:33.38Detail
48. Benčíková ZdeňkaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#107#F10.Z307.01:09:23+00:15:18.2001:09:21.47Detail
49. Kaszubski KrzysztofDHL ITS Running Club#72#M39.M4015.01:09:48+00:15:43.2001:09:43.40Detail
50. Hynková AdélaUA#252#F11.Z308.01:09:57+00:15:52.2001:09:54.13Detail
51. Culos StefanoRunning Lions#286#M40.M4016.01:10:19+00:16:14.2001:10:17.08Detail
52. Majíčková ZuzanaPraha#1#F12.Z309.01:11:11+00:17:06.2001:11:08.62Detail
53. Reichman Libor#217#M41.M505.01:11:19+00:17:14.2001:11:15.18Detail
54. Blažej KryštofNové Jirny#160#M42.M3021.01:12:13+00:18:08.2001:12:09.53Detail
55. Zapadlová AnetaAC Mladá Boleslav#240#F13.Z3010.01:12:38+00:18:33.2001:12:35.95Detail
56. Erben OndřejBohemka#161#M43.M3022.01:13:39+00:19:34.2001:13:35.35Detail
57. Šup RadekPraha#182#M44.M4017.01:13:46+00:19:41.2001:13:43.41Detail
58. Bartoníček Josef#190#M45.M3023.01:14:47+00:20:42.2001:14:41.89Detail
59. Bursík MartinBenešov#223#M46.M4018.01:15:02+00:20:57.2001:15:00.50Detail
60. Vanicek Jakub Davle #242#M47.M3024.01:15:07+00:21:02.2001:15:00.35Detail
61. Vaníček Jan TEPEDE CZ #243#M48.M3025.01:15:07+00:21:02.2001:15:00.58Detail
62. Krausová LuciePraha 10#281#F14.Z3011.01:15:14+00:21:09.2001:15:11.27Detail
63. Tichý Stanislav SKS Praha #228#M49.M506.01:15:47+00:21:42.2001:15:44.86Detail
64. Vavřina VojtěchSezemice#22#M50.M3026.01:16:23+00:22:18.2001:16:17.84Detail
65. Řehůřková SilviaJince#257#F15.Z403.01:16:32+00:22:27.2001:16:30.08Detail
66. Králík AlešBenešov#70#M51.M507.01:16:56+00:22:51.2001:16:52.41Detail
67. Táborská HanaVšestary#111#F16.Z404.01:17:18+00:23:13.2001:17:13.69Detail
68. Čermák JakubPraha 5#113#M52.M3027.01:17:54+00:23:49.2001:17:53.03Detail
69. Jarolímová Renáta Pardubice#238#F17.Z405.01:18:03+00:23:58.2001:17:58.33Detail
70. Krofta JiříŠtefko Running Team#164#M53.M508.01:18:13+00:24:08.20Detail
71. Kolářová PavlaPraha#185#F18.Z406.01:18:35+00:24:30.2001:18:29.03Detail
72. Korell Klausjust crazy (Birkenwerder)#229#M54.M509.01:18:36+00:24:31.2001:18:29.14Detail
73. Studničková Alena#249#F19.Z3012.01:19:12+00:25:07.2001:19:07.78Detail
74. Castro Fulara BeataPolsko#45#F20.Z407.01:20:01+00:25:56.2001:19:54.76Detail
75. Vantova Hama#89#F21.Z408.01:21:00+00:26:55.2001:20:56.74Detail
76. Zabloudilová Zdenka#90#F22.Z409.01:21:01+00:26:56.2001:20:57.25Detail
77. Karpíšková ValentynaJablonecké Mattonky#100#F23.Z502.01:21:05+00:27:00.2001:21:00.73Detail
78. Formankovaa DanaPraha#245#F24.Z4010.01:21:10+00:27:05.2001:21:05.63Detail
79. Čílová VeronikaLiberec#60#F25.Z503.01:21:15+00:27:10.2001:21:11.39Detail
80. Erbenová IvaBohemka#14#F26.Z4011.01:21:54+00:27:49.2001:21:50.54Detail
81. Hanzáková AnetaSmečno#244#F27.Z3013.01:22:11+00:28:06.2001:22:05.56Detail
82. Adamus RomanPraha 22#6#M55.M5010.01:22:35+00:28:30.2001:22:28.91Detail
83. Knebl LukášCitibank Europe#175#M56.M3028.01:22:44+00:28:39.2001:22:41.21Detail
84. Zachová DagmarPraha 22#283#F28.Z3014.01:22:48+00:28:43.2001:22:42.99Detail
85. Šponerová AndreaDoubravice#292#F29.Z3015.01:23:01+00:28:56.2001:22:56.30Detail
86. Gregor AlešČernošice#293#M57.M5011.01:23:02+00:28:57.2001:22:56.56Detail
87. Jakešová JitkaPraha 5#191#F30.Z504.01:23:06+00:29:01.2001:22:59.43Detail
88. Hášová StanislavaPraha#259#F31.Z3016.01:24:55+00:30:50.2001:24:47.39Detail
89. Šimanovský MichalPraha#184#M58.M4019.01:25:01+00:30:56.2001:24:54.03Detail
90. Samohýlová MariePraha#237#F32.Z3017.01:26:50+00:32:45.2001:26:44.62Detail
91. Pilch AgnieszkaDHL ITS Running Club#75#F33.Z3018.01:27:09+00:33:04.2001:27:04.34Detail
92. Jandová Lenka Rozběháme Most #11#F34.Z505.01:27:23+00:33:18.2001:27:19.07Detail
93. Ritter Beatejust crazy (Birkenwerder)#230#F35.Z506.01:28:23+00:34:18.2001:28:16.54Detail
94. Linka Luděk#26#M59.M3029.01:32:44+00:38:39.2001:32:39.21Detail
95. Hlaváčová Lucie Praha #27#F36.Z4012.01:32:45+00:38:40.2001:32:39.07Detail
96. Kočí Petra Světice #25#F37.Z4013.01:32:45+00:38:40.2001:32:39.28Detail
97. Svárovská MarianaJablonecké Mattonky#260#F38.Z4014.01:35:17+00:41:12.2001:35:12.22Detail
98. Kolátorová PavlínaMTB MEL Jihlava#196#F39.Z4015.01:38:11+00:44:06.2001:38:05.94Detail
DNS Vodička JosefTJ Zentiva#16#MM40Detail
DNS Pösingerová VeronikaTábor#155#FZ30Detail
DNS Svobodová JaroslavaMladá Boleslav #202#FZ40Detail
DNS Jankovič JanUA#253#MM30Detail
DNS Stránský MichalCvikov#23#MM30Detail
DNS Luxova KristynaBenesov#71#FZ40Detail
DNS Hanousková MartinaVeltrusy#88#FZ50Detail
DNS Hlaváček OndřejSedlčany#110#MM30Detail
DNS Zindulka RobertSezimovo Ústí#174#MM30Detail
DNS Dokoupil Jiří#28#MM30Detail
DNS Kobylkina Natalia#128#FZ30Detail
DNS Střeštíková LenkaTábor#156#FZ40Detail
DNS Sekerová AndreaMladá Boleslav#189#FZ40Detail
DNS Trnková LadaKateřinky#220#FZ40Detail
DNS Liška Jakub#8#MM30Detail
DNS Lodrová KateřinaModrej run#124#FZ30Detail
DNS Píšová Ivana České Budějovice #150#FZ50Detail
DNS Tomsovicova Adéla České Budějovice #152#FZ30Detail
DNS Šulc JakubKolín#178#MM30Detail
DNS Kufa JanPraha#19#MM30Detail
DNS Veverka TomášRunning Lions#73#MM30Detail
DNS Hanousek MiroslavVeltrusy#87#MM50Detail
DNS Noah Daniel#91#MM30Detail
DNS Kaminská SimonaMattoni FreeRun Havířov#127#FZ50Detail
DNS Ruzkova IvanaBorovnice#163#FZ30Detail
DNS Hůlová Veronika#179#FZ30Detail
DNS Höfer Vojan Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#59#MM30Detail
DNS Kocanda MartinMattoni FreeRun Praha - Letná#62#MM40Detail
DNS Smutná PavlaRunning Lions#74#FZ30Detail
DNS Nava Olivier#126#MM40Detail
DNS Škvor JosefPraha 4 - Modřany#138#MM50Detail
DNS Talaš RomanZlín#142#MM30Detail
DNS Ertelt MarekPraha #159#MM30Detail
DNS Pražák LadislavBOX klub Jičín#222#MM40Detail
DNS Nováková LucieTJ Zentiva#15#FZ30Detail
DNS Rozšafná LuciePříbram#17#FZ30Detail
DNS Vair Paolokamenný újezd u českých budějovic#18#MM40Detail
DNS Štefan RadekPraha 3#35#MM30Detail
DNS Knobová LucieChrášťany#77#FZ30Detail
DNS Minařík KateřinaLitoměřice#157#FZ50Detail
DNS Karas AdamHavlíčkův Brod#78#MM30Detail
DNS Slabihoudová AdélaPraha#173#FZ30Detail
DNS Hložková MonikaPraha#40#FZ30Detail
DNS Rabhi Blanka#32#FZ40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz