Oficiální Výsledková listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště
3. 10. 2021

8 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hejlík Richard#211#M1.M301.00:31:4900:31:48.42Detail
2. Kružík Petr PabloMattoni FreeRun Jihlava#268#M2.M401.00:31:57+00:00:08.52Detail
3. Vraspír KarelMattoni FreeRun Jihlava#31#M3.M402.00:32:25+00:00:36.52Detail
4. Křížová AnežkaMattoni FreeRun Most a Litvínov#84#F1.Z301.00:32:57+00:01:08.52Detail
5. Píša Martin#93#M4.M403.00:33:19+00:01:30.52Detail
6. Konečný JaroslavMattoni FreeRun Liberec - přehrada#98#M5.M404.00:37:09+00:05:20.5200:37:07.61Detail
7. Fílová JanaMattoni FreeRun Teplice#146#F2.Z401.00:37:11+00:05:22.52Detail
8. Borůvka František Mattoni FreeRun Praha - Letná#34#M6.M405.00:37:19+00:05:30.52Detail
9. Žeberová AliceRoudnice nad Labem#284#F3.Z302.00:37:38+00:05:49.5200:37:37.61Detail
10. Blažek JiříJablonecké Mattonky#299#M7.M406.00:37:47+00:05:58.5200:37:45.57Detail
11. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#213#F4.Z303.00:37:50+00:06:01.5200:37:49.15Detail
12. Vodička PavelMattoni Freerun Most a Litvinov#81#M8.M501.00:38:08+00:06:19.52Detail
13. Mašková LucieMattoni FreeRun Jihlava#269#F5.Z304.00:38:09+00:06:20.52Detail
14. Hlavinka KarelUA#263#M9.M302.00:38:21+00:06:32.5200:38:16.51Detail
15. Hakenová JanaMattoni FreeRun Liberec - přehrada#277#F6.Z402.00:38:40+00:06:51.5200:38:39.68Detail
16. Hybš MarekSRTG Kolín#136#M10.M303.00:39:00+00:07:11.52Detail
17. Sucharda JiříMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#97#M11.M407.00:39:35+00:07:46.52Detail
18. Elstnerová MonikaHO Stromovka#278#F7.Z305.00:39:37+00:07:48.5200:39:36.86Detail
19. Morávková LindaVokovické rychlonožky#121#F8.Z403.00:39:58+00:08:09.5200:39:55.94Detail
20. Dub AlešMattoni FreeRun Liberec - přehrada#115#M12.M304.00:40:29+00:08:40.5200:40:27.24Detail
21. Pavliščová AnnaATIPIC#271#F9.Z306.00:40:51+00:09:02.5200:40:48.89Detail
22. Pšeničná ZuzanaSvatý Jan#52#F10.Z307.00:41:04+00:09:15.5200:41:03.59Detail
23. Šíma JiříBenešov#3#M13.M408.00:41:19+00:09:30.5200:41:17.15Detail
24. Procházka TomášJIP#48#M14.M409.00:41:28+00:09:39.5200:41:23.36Detail
25. Jaumotte Gaspard#251#M15.M305.00:41:42+00:09:53.52Detail
26. Fíla 04 ZdeněkMattoni FreeRun Teplice#241#M16.M306.00:42:02+00:10:13.52Detail
27. Fíla 72 ZdeněkMattoni FreeRun Teplice#147#M17.M4010.00:42:11+00:10:22.5200:42:10.20Detail
28. Pavliščová MarieAtletika Benešov#270#F11.Z308.00:42:52+00:11:03.5200:42:50.98Detail
29. Špindlerová VěraMiláčci#203#F12.Z404.00:42:52+00:11:03.5200:42:48.29Detail
30. Mašl JanKladno#290#M18.M4011.00:42:53+00:11:04.5200:42:46.23Detail
31. Matoušek TomášJílové#41#M19.M307.00:42:54+00:11:05.52Detail
32. Pokorný Martin Říčany #172#M20.M4012.00:43:04+00:11:15.5200:43:03.25Detail
33. Matoušková KateřinaJilové#42#F13.Z309.00:43:07+00:11:18.52Detail
34. Vystydová SimonaSedlčany #235#F14.Z3010.00:43:10+00:11:21.5200:43:06.36Detail
35. Paatzová Martina Rozběháme Litoměřicko #209#F15.Z405.00:43:17+00:11:28.5200:43:14.42Detail
36. Matoušek LubošMattoni FreeRun Most a Litvínov#79#M21.M308.00:43:20+00:11:31.5200:43:19.19Detail
37. Říha JindřichMiláčci#204#M22.M4013.00:43:23+00:11:34.5200:42:47.47Detail
38. Bořek RadekDašice#226#M23.M4014.00:43:31+00:11:42.5200:43:29.26Detail
39. Carbolová JitkaMattoni FreeRun Praha - Hvězda#227#F16.Z406.00:44:04+00:12:15.5200:44:03.25Detail
40. Pavlisce StepanCor#272#M24.M4015.00:44:11+00:12:22.5200:44:07.54Detail
41. Kynclerová VeronikaMattoni FreeRun Jihlava#273#F17.Z3011.00:44:13+00:12:24.52Detail
42. Jirouš ZdeněkSokol Zaječice#92#M25.M502.00:44:17+00:12:28.5200:44:13.70Detail
43. Hloušek JanRabyně#246#M26.M309.00:44:22+00:12:33.5200:44:16.77Detail
44. Sobotková MarieMattoni FreeRun Most a Litvínov#82#F18.Z407.00:44:24+00:12:35.52Detail
45. Jahnátová Aneta#51#F19.Z3012.00:44:29+00:12:40.5200:44:26.28Detail
46. Matušková AnetaTýnec nad Sázavou#140#F20.Z3013.00:44:46+00:12:57.5200:44:39.46Detail
47. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#20#M27.M503.00:45:03+00:13:14.5200:44:58.54Detail
48. Bambulová KláraHradešín#300#F21.Z3014.00:45:08+00:13:19.52Detail
49. Orlovič Josef#21#M28.M4016.00:45:38+00:13:49.5200:45:28.28Detail
50. Kotková KateřinaMattoni FreeRun Liberec - přehrada#130#F22.Z3015.00:45:39+00:13:50.52Detail
51. Kašpárková TerezaPraha#169#F23.Z3016.00:45:44+00:13:55.5200:45:35.58Detail
52. Haken MilanLiberec#102#M29.M4017.00:45:58+00:14:09.5200:45:51.62Detail
53. Plateníková MarkétaUA#265#F24.Z3017.00:46:03+00:14:14.5200:45:58.26Detail
54. Kadlec VáclavShcnice#291#M30.M3010.00:46:03+00:14:14.5200:45:57.73Detail
55. Nováková PetraUA#261#F25.Z3018.00:46:06+00:14:17.5200:46:02.41Detail
56. Plechatá BarboraUA#264#F26.Z3019.00:46:15+00:14:26.5200:46:10.56Detail
57. Skalníková PavlaUA#262#F27.Z3020.00:46:17+00:14:28.5200:46:11.34Detail
58. Plechšmíd MarekVokovické rychlonožky#122#M31.M4018.00:46:26+00:14:37.5200:46:20.51Detail
59. Čerteková JanaMattoni FreeRun Praha - Stromovka#215#F28.Z408.00:46:26+00:14:37.5200:46:24.60Detail
60. Noháčová Radka#296#F29.Z3021.00:47:14+00:15:25.5200:47:10.74Detail
61. Janegová HelenaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#57#F30.Z501.00:47:27+00:15:38.5200:47:22.52Detail
62. Macháček OldaMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#144#M32.M4019.00:47:35+00:15:46.5200:47:29.37Detail
63. Bakešová RadkaJablonecké Mattonky - Turnovská sekce:-)#36#F31.Z409.00:47:35+00:15:46.5200:47:30.65Detail
64. Housková JanaHrabří #54#F32.Z502.00:47:39+00:15:50.5200:47:37.24Detail
65. Zedníček Luboš LUZE#266#M33.M4020.00:47:48+00:15:59.5200:47:41.72Detail
66. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#2#M34.M504.00:47:57+00:16:08.5200:47:54.98Detail
67. Krištofová Petra Prostě běž!#137#F33.Z4010.00:48:15+00:16:26.5200:48:11.23Detail
68. Kňapová DanaMilovice#200#F34.Z3022.00:48:22+00:16:33.5200:48:14.81Detail
69. Pokorná EliškaŘíčany #206#F35.Z3023.00:48:33+00:16:44.5200:48:30.41Detail
70. Bohuš MichalRozběháme Pardubice#210#M35.M505.00:49:10+00:17:21.5200:49:03.53Detail
71. Lipšová DanaKladno#289#F36.Z4011.00:49:14+00:17:25.5200:49:07.81Detail
72. Volfová ZuzanaPraha#208#F37.Z3024.00:49:59+00:18:10.5200:49:57.09Detail
73. Brousilová TerezaPraha#199#F38.Z3025.00:50:47+00:18:58.5200:50:40.14Detail
74. Nováková AlenaBenešov#232#F39.Z4012.00:51:17+00:19:28.5200:51:11.60Detail
75. Rižák DanielPraha#285#M36.M4021.00:51:33+00:19:44.5200:51:28.45Detail
76. Ditrichová EliškaUA#239#F40.Z3026.00:51:59+00:20:10.5200:51:52.47Detail
77. Bezkorovayny AndriyBenesov#12#M37.M4022.00:52:00+00:20:11.5200:51:55.40Detail
78. Kubálková Pavla#116#F41.Z4013.00:52:03+00:20:14.5200:51:54.19Detail
79. Číla MartinBasketbal Lokomotiva Liberec#135#M38.M506.00:52:14+00:20:25.5200:52:06.86Detail
80. Bursíková MartinaSedlčany#221#F42.Z3027.00:52:26+00:20:37.5200:52:18.33Detail
81. Čermáková KvětaŠneci v běhu#24#F43.Z3028.00:52:28+00:20:39.5200:52:25.69Detail
82. Šimo Ludvík#29#M39.M4023.00:52:36+00:20:47.5200:52:30.89Detail
83. Hameršmíd VladimírPardubice#201#M40.M507.00:52:49+00:21:00.5200:52:40.78Detail
84. Strnadová MarkétaŠneci v běhu #176#F44.Z3029.00:52:49+00:21:00.5200:52:48.07Detail
85. Senohrábková PetraPečky#49#F45.Z4014.00:52:52+00:21:03.5200:52:48.92Detail
86. Kováčová LenkaPraha 8#279#F46.Z3030.00:52:53+00:21:04.5200:52:51.34Detail
87. Šereg PavolPraha#275#M41.M4024.00:52:55+00:21:06.5200:52:52.52Detail
88. Vylít LukášPraha 9#280#M42.M4025.00:52:55+00:21:06.5200:52:52.96Detail
89. Bémová LýdieMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#55#F47.Z3031.00:52:59+00:21:10.5200:52:54.10Detail
90. Jirků Radek#295#M43.M4026.00:53:04+00:21:15.5200:53:01.42Detail
91. Stejskalová Lucie#294#F48.Z4015.00:53:05+00:21:16.5200:53:02.41Detail
92. Bartoňová GabrielaPraha#5#F49.Z4016.00:53:15+00:21:26.5200:53:10.70Detail
93. Hoskova OlgaDavle#276#F50.Z4017.00:53:15+00:21:26.5200:53:10.94Detail
94. Marat DominikMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#139#M44.M3011.00:53:16+00:21:27.5200:53:10.83Detail
95. Marat PetrMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada...#123#M45.M508.00:53:18+00:21:29.5200:53:11.50Detail
96. Hladíková IvetaRozběháme Česko#148#F51.Z4018.00:53:27+00:21:38.52Detail
97. Senohrábková EliškaPečky#46#F52.Z3032.00:53:32+00:21:43.5200:53:29.20Detail
98. Baloghová JozefínaPlaná u Č.Budějovic#205#F53.Z503.00:53:40+00:21:51.5200:53:35.65Detail
99. Handl IvoBílinské Vosy#207#M46.M509.00:53:58+00:22:09.5200:53:55.52Detail
100. Kalinovská MilušeŘitka #247#F54.Z4019.00:55:47+00:23:58.5200:55:41.73Detail
101. Macaspac Marc Roy Monzon#10#M47.M5010.00:56:09+00:24:20.5200:55:59.32Detail
102. Sommer JiříPraha#198#M48.M5011.00:56:32+00:24:43.5200:56:29.35Detail
103. Holubová Karolína#187#F55.Z3033.00:56:48+00:24:59.5200:56:40.77Detail
104. Vyskočilová MartinaKutná Hora#214#F56.Z4020.00:57:13+00:25:24.5200:57:09.51Detail
105. Zoufalá StanislavaČáslav#39#F57.Z4021.00:57:15+00:25:26.5200:57:10.31Detail
106. Sedláček LadislavJIP#47#M49.M4027.00:57:24+00:25:35.5200:57:18.08Detail
107. Janega JaromírMattoni FreeRun Jablonec nad Nisou#58#M50.M5012.00:57:26+00:25:37.5200:57:19.81Detail
108. Hasoňová IvanaDružec #171#F58.Z3034.00:57:34+00:25:45.5200:57:26.51Detail
109. Jedlička StanislavDružec#170#M51.M4028.00:57:35+00:25:46.5200:57:27.75Detail
110. Kushnir Michelle#186#F59.Z3035.00:57:36+00:25:47.5200:57:33.50Detail
111. Tylčeová ŠárkaPraha#219#F60.Z3036.00:58:02+00:26:13.5200:57:58.64Detail
112. Vondráková Ivana#9#F61.Z3037.00:59:21+00:27:32.5200:59:15.80Detail
113. Šmejkalová Veronika#180#F62.Z3038.00:59:48+00:27:59.5200:59:46.34Detail
114. Vondráčková LucieKolín#188#F63.Z3039.01:00:08+00:28:19.5201:00:00.38Detail
115. Sedlakova TerezaPraha#288#F64.Z4022.01:04:11+00:32:22.52Detail
116. Vartliková KateřinaŘitka #267#F65.Z3040.01:04:14+00:32:25.5201:04:07.87Detail
117. Sedláčková TerezaJIP#125#F66.Z3041.01:04:16+00:32:27.5201:04:09.52Detail
118. Sedlecká Natálka#37#F67.Z3042.01:07:31+00:35:42.5201:07:30.04Detail
119. Kneiflova DanaSvojetice#112#F68.Z3043.01:08:09+00:36:20.5201:08:07.70Detail
DNS Pinďák Miroslav#233#MM30Detail
DNS Pinďákova Martina#234#FZ50Detail
DNS Jebavý LukášMattoni FreeRun Nymburk - Rychlá rota#109#MM40Detail
DNS Kratinová AndreaPraha#167#FZ30Detail
DNS Karas MilanHavlíčkův Brod#66#MM50Detail
DNS Rybář TomášMattoni FreeRun Brno - Lužánky#83#MM30Detail
DNS Kaminski MichalMattoni FreeRun Ostrava - Komenského sady#94#MM30Detail
DNS Kratina JanPraha#168#MM40Detail
DNS Prantlová JanaRozběháme Plzeň#38#FZ40Detail
DNS Oberholzer JohanOBIES#63#MM50Detail
DNS Hodermarský PeterPříbram#86#MM30Detail
DNS Křepelova AnnaMattoni FreeRun Nymburk - Fantastická čtyřka...#104#FZ30Detail
DNS Hlávková EliškaMattoni FreeRun Nymburk - Fantastická čtyřka...#106#FZ30Detail
DNS Hrdá Klára #114#FZ30Detail
DNS Oslejová JitkaMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#118#FZ50Detail
DNS Oslej DušanMattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov#119#MM50Detail
DNS Palatínus Antonín#131#MM30Detail
DNS Blažek PremyslVlasim šneci v běhu#177#MM40Detail
DNS Kusala SvätoplukMattoni FreeRun Praha - Stromovka#216#MM40Detail
DNS Stehlíková Alžběta Mattoni FreeRun Nymburk - Rychlá rota#101#FZ30Detail
DNS Orosz Michal #133#MM30Detail
DNS Košková Michala#134#FZ30Detail
DNS Šilhavecká LucieTábor #166#FZ30Detail
DNS Klozarová KateřinaPraha#67#FZ40Detail
DNS Jebavý MarekMattoni FreeRun Nymburk - Rychlá rota#105#MM30Detail
DNS Slavík VojtēchPoříčí nad Sázavou#143#MM30Detail
DNS Matěcha MiroslavMattoni FreeRun Teplice#151#MM30Detail
DNS Jaroščiaková Michaela#162#FZ30Detail
DNS Faladová LucieTábor#165#FZ30Detail
DNS Foltova MonikaValasske Mezirici#224#FZ40Detail
DNS Kopecký Dan#225#MM30Detail
DNS Fischmeisterová Simona#129#FZ30Detail
DNS Straková MajaBlansko#80#FZ30Detail
DNS Hodermarská MariePříbram#85#FZ30Detail
DNS Lubas TomášMattoni FreeRun Nymburk - Fantastická čtyřka...#99#MM30Detail
DNS Jirásek VítPraha 9#145#MM40Detail
DNS Trnka Jan SDH Chyňava#30#MM30Detail
DNS Strolený PetrMATTONI FreeRun Nymburk#103#MM30Detail
DNS Marková AndreaPraha 9 - Kyje#287#FZ50Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz