Průběžná Výsledková listina Kick21 Labe Aréna

Kick 21 km Labe Aréna


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Pelc TomášUltima k.Lap team#15#M1.M18-391.00:43:16.0400:10:44.9900:11:01.2100:10:53.8600:10:35.98Detail
2. Matyáš Roman TRISTA60#13#M2.M18-392.00:43:26.93+00:00:10.8800:10:45.0900:11:00.5500:10:54.5300:10:46.75Detail
3. Hrůza Vojtěch Bez Pedálu #36#M3.M18-393.00:43:27.33+00:00:11.2800:10:44.5600:11:02.4900:10:51.7700:10:48.49Detail
4. Ženíšek MichalT.J. Sokol Maxičky#1#M4.M18-394.00:43:28.39+00:00:12.3400:10:43.1700:11:03.4500:10:52.9500:10:48.80Detail
5. Mandelík LadislavBKG#19#M5.M18-395.00:43:28.68+00:00:12.6300:10:46.2100:11:02.8100:10:49.1100:10:50.54Detail
6. pešta PetrPSP - Klub koloběhu Plzeň #31#M6.M40p1.00:44:44.81+00:01:28.7600:10:46.0000:11:02.5000:11:29.5900:11:26.70Detail
7. Kadlec MartinPSP - Klub koloběhu Plzeň #37#M7.M18-396.00:44:46.32+00:01:30.2700:10:44.3300:11:03.5800:11:29.8300:11:28.56Detail
8. Šmíd JindřichPSP - Klub koloběhu Plzeň#34#M8.M18-397.00:44:47.81+00:01:31.7600:10:47.8300:11:02.2300:11:28.6600:11:29.08Detail
9. Ondruška JanBKG: Brněnské Kolobkové Gang#18#M9.M18-398.00:44:49.05+00:01:33.0000:10:47.1300:11:01.2800:11:29.7200:11:30.90Detail
10. Brož MartinCOCONi#12#M10.M40p2.00:44:49.69+00:01:33.6400:10:46.4700:11:02.9600:11:27.9300:11:32.30Detail
11. Ondruška VladimírBKG: Brněnské Kolobkové Gang#17#M11.M40p3.00:44:49.70+00:01:33.6500:10:46.8500:11:02.9600:11:26.7100:11:33.17Detail
12. Burian ml. JanTJ Sokol Maxičky#7#M12.M18-399.00:45:45.08+00:02:29.0300:10:43.6900:11:05.8700:11:47.5600:12:07.94Detail
13. Kubík MikulašPlzeň#22#M13.M18-3910.00:48:06.45+00:04:50.4000:10:47.2600:11:19.3300:13:31.9700:12:27.87Detail
14. Baxa KryštofPSP - Klub koloběhu Plzeň#40#M14.M18-3911.00:48:28.46+00:05:12.4100:11:42.1000:12:11.7900:12:21.4600:12:13.09Detail
15. Král TomášKOBRA #30#M15.M18-3912.00:48:28.59+00:05:12.5400:11:42.2900:12:13.4000:12:18.5900:12:14.29Detail
16. Veselský MichalCOCONI#25#M16.M40p4.00:48:30.44+00:05:14.3900:11:40.7900:12:14.1500:12:18.7100:12:16.78Detail
17. Fořtová PetraBez Pedálů#11#F1.Z18-391.00:48:31.05+00:05:15.0000:11:41.9600:12:14.2000:12:18.5200:12:16.36Detail
18. Dušek Jan Bez Pedálů#8#M17.M40p5.00:48:33.24+00:05:17.1900:11:41.2000:12:15.8200:12:18.3500:12:17.85Detail
19. Rákosník LukášKOBRA#21#M18.M18-3913.00:49:53.81+00:06:37.7600:11:43.2000:12:12.2400:12:47.7700:13:10.59Detail
20. Palša NorbertPraha#27#M19.M18-3914.00:50:45.00+00:07:28.9500:11:57.9000:12:49.5000:12:55.0500:13:02.54Detail
21. Flaška JiříKostka racing#46#M20.M40p6.00:51:11.54+00:07:55.4900:12:19.6500:12:51.3100:13:04.1000:12:56.46Detail
22. Kuříková VáclavaTJ SOKOL MAXIČKY Špindlerův Mlýn #2#F2.Z40p1.00:51:27.90+00:08:11.8500:12:19.6800:12:50.7100:13:04.3200:13:13.17Detail
23. Pelc MiroslavUltima#16#M21.M40p7.00:51:36.91+00:08:20.8600:12:07.8200:13:04.1600:13:02.3800:13:22.52Detail
24. Baxa JiříPSP - Klub koloběhu Plzeň#39#M22.M40p8.00:52:11.93+00:08:55.8800:12:18.7500:12:52.0100:13:23.0500:13:38.11Detail
25. Fanta MartinPraha#45#M23.M40p9.00:52:12.99+00:08:56.9400:12:21.0600:12:49.3500:13:34.5200:13:28.05Detail
26. Kadlecová MartinaPSP - Klub koloběhu Plzeň#38#F3.Z18-392.00:53:28.30+00:10:12.2500:12:21.8100:12:50.1500:13:27.3600:14:48.96Detail
27. Zeman Jakubkajak Děčín#20#M24.M40p10.00:54:00.88+00:10:44.8300:12:52.0800:13:56.8400:13:51.8700:13:20.06Detail
28. Burian JanTJ Sokol Maxičky#5#M25.M40p11.00:54:04.48+00:10:48.4300:12:20.5300:13:34.0700:14:32.3500:13:37.52Detail
29. Knotek JosefPardubice#10#M26.M18-3915.00:56:42.92+00:13:26.8700:13:35.2400:14:30.4600:14:20.3400:14:16.87Detail
30. Knotek JanPardubice#9#M27.M18-3916.00:56:44.18+00:13:28.1300:13:34.5900:14:30.5000:14:21.0800:14:18.00Detail
31. Žaba MartinCOCONi#28#M28.M40p12.00:57:12.55+00:13:56.5000:14:05.0700:14:31.5900:14:26.4700:14:09.40Detail
32. Krejcárek OtakarMalé Přítočno#42#M29.M40p13.00:57:13.08+00:13:57.0300:14:09.2500:14:28.0200:14:24.9400:14:10.86Detail
33. Oros MiroslavTretra Skřivánek#14#M30.M40p14.01:02:20.16+00:19:04.1100:14:41.6100:15:43.4200:15:46.5400:16:08.58Detail
Ferancová LibušeJafiduto 1984#43#FZ40p00:15:59.7900:16:48.4300:17:11.82Detail
Kurfirst Michal#47#MM40p00:16:48.5600:18:45.2700:17:52.18Detail
Svobodova DanuseCOCONi#29#FZ40p00:17:45.4800:17:51.3300:17:49.89Detail
DNF Štípalová HanaTJ Sokol Maxičky#4#FZ18-39DNF 00:12:21.0300:13:09.8500:16:20.78Detail
DNF Trojancová PavlaCOCONi#26#FZ18-39DNF 00:14:29.6600:14:31.41Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz