Oficiální Výsledková listina 5. Noční běh Čáslav 4 km
10. 9. 2021

noční běh

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#15#Muži 36plus1.00:14:18Detail
2. Kopáček MichalJurodivý Mihovil Handpoke Tattoo#40#Muži 36plus2.00:15:08+00:00:50.05Detail
3. Pilařová JanaČáslav#81#Ženy do 351.00:15:14+00:00:56.05Detail
4. Mrňák Miroslav Malešov #67#Muži do 351.00:15:15+00:00:57.05Detail
5. Štěpánek MartinDražkovice#104#Muži do 352.00:15:24+00:01:06.05Detail
6. Klouda MiroslavTřebešice#38#Muži 36plus3.00:15:40+00:01:22.05Detail
7. Polívka PetrČáslav#84#Muži do 353.00:16:22+00:02:04.05Detail
8. Voják Zdeněk#119#Muži 36plus4.00:16:55+00:02:37.05Detail
9. Michálek LukášRohozec #62#Muži do 354.00:17:15+00:02:57.05Detail
10. Fuchs JanPelhřimov#17#Muži 36plus5.00:17:21+00:03:03.05Detail
11. Kutílek JakubJZD zánik Podhořany#42#Muži do 355.00:17:26+00:03:08.05Detail
12. Martínek PavelKutná Hora Olympia#147#Muži do 356.00:17:28+00:03:10.05Detail
13. Horálek LadislavČáslav#24#Muži do 357.00:17:29+00:03:11.05Detail
14. Bártová TerezaKutná Hora #1#Ženy do 352.00:17:29+00:03:11.05Detail
15. Novák Jakub#71#Muži 36plus6.00:17:35+00:03:17.05Detail
16. Zach JiriKutna Hora#125#Muži 36plus7.00:17:45+00:03:27.05Detail
17. Štál VáclavKutná Hora#101#Muži 36plus8.00:17:46+00:03:28.05Detail
18. Maxa VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #55#Muži do 358.00:17:51+00:03:33.05Detail
19. Jelínek FrantišekZruč nad Sázavou#505#Muži do 359.00:17:54+00:03:36.05Detail
20. Somrová NellyTřebešice#96#Ženy do 353.00:17:54+00:03:36.05Detail
21. Culek TomášLány#503#Muži 36plus9.00:17:59+00:03:41.05Detail
22. Sodomek VojtěchDP Pojančená Koza#95#Muži do 3510.00:18:08+00:03:50.05Detail
23. Peer IvošDolany#145#Muži 36plus10.00:18:16+00:03:58.05Detail
24. Tácha LadislavVinice#105#Muži 36plus11.00:18:36+00:04:18.05Detail
25. Malinsky MartinMTB Team RZ#51#Muži 36plus12.00:18:39+00:04:21.05Detail
26. Melena CtiradSDH Starý Kolín#58#Muži 36plus13.00:18:39+00:04:21.05Detail
27. Tichý MartinMistrovice#107#Muži 36plus14.00:18:46+00:04:28.05Detail
28. Staněk VratislavPardubice#139#Muži 36plus15.00:18:47+00:04:29.05Detail
29. Lebedová Kateřina Olympia spartan training#45#Ženy do 354.00:18:52+00:04:34.05Detail
30. Čihák ZdeněkStarý Kolín#12#Muži 36plus16.00:18:57+00:04:39.05Detail
31. Maxa AntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #54#Muži do 3511.00:19:05+00:04:47.05Detail
32. Mládek Ondřej Chrudim #66#Muži do 3512.00:19:14+00:04:56.05Detail
33. Linhart VítČáslav#46#Muži do 3513.00:19:26+00:05:08.05Detail
34. Víšek Jakub#117#Muži do 3514.00:19:27+00:05:09.05Detail
35. Janda TomášTK Čáslav#34#Muži do 3515.00:19:31+00:05:13.05Detail
36. Tichý TomášMalešov#108#Muži do 3516.00:19:32+00:05:14.05Detail
37. Skolil David Nové Dvory#93#Muži 36plus17.00:19:36+00:05:18.05Detail
38. Lebeda TomášKutná Hora#44#Muži 36plus18.00:19:42+00:05:24.05Detail
39. Filip Martin#16#Muži 36plus19.00:19:43+00:05:25.05Detail
40. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora #110#Muži 36plus20.00:19:44+00:05:26.05Detail
41. Kotýzová Petra#41#Ženy do 355.00:19:45+00:05:27.05Detail
42. Jelínek ZdeněkZruč nad Sázavou#504#Muži do 3517.00:19:47+00:05:29.05Detail
43. Růžička LukášHQ Games#90#Muži do 3518.00:19:51+00:05:33.05Detail
44. Radovič MarekČáslav#87#Muži do 3519.00:19:51+00:05:33.05Detail
45. Šťastná MartinaČáslav #103#Ženy do 356.00:19:51+00:05:33.05Detail
46. Maxová Lenka Rozběháme Kutnou Horu#56#Ženy 36plus1.00:19:52+00:05:34.05Detail
47. Horáček JiříKolín#22#Muži do 3520.00:19:55+00:05:37.05Detail
48. Zdichynec JanČáslav#127#Muži 36plus21.00:19:57+00:05:39.05Detail
49. Vondra RomanSvětlá nad Sázavou#120#Muži 36plus22.00:19:59+00:05:41.05Detail
50. Roztočilová Lucie#89#Ženy do 357.00:20:03+00:05:45.05Detail
51. Peukert JiříZruč nad Sázavou#80#Muži 36plus23.00:20:09+00:05:51.05Detail
52. Brandejská Kateřina Čáslav#5#Ženy do 358.00:20:19+00:06:01.05Detail
53. Melenová JanaStarý Kolín#60#Ženy 36plus2.00:20:32+00:06:14.05Detail
54. Vostrovská Simona Čáslav #122#Ženy do 359.00:20:33+00:06:15.05Detail
55. Víšková Ilona#118#Ženy 36plus3.00:20:34+00:06:16.05Detail
56. Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou #121#Ženy 36plus4.00:20:46+00:06:28.05Detail
57. Horváth AdolfKutná Hora#26#Muži 36plus24.00:20:46+00:06:28.05Detail
58. Loužil VladimírNepoměřice#47#Muži 36plus25.00:20:50+00:06:32.05Detail
59. Mikšovská MichaelaFoxconn#64#Ženy do 3510.00:20:50+00:06:32.05Detail
60. Nováková HanaČáslav#74#Ženy 36plus5.00:20:51+00:06:33.05Detail
61. Hušáková AntonieTuchov#33#Ženy do 3511.00:20:57+00:06:39.05Detail
62. Zajíc MichalTuchov#126#Muži 36plus26.00:20:58+00:06:40.05Detail
63. Bochníček JaroslavKutná Hora 1#4#Muži do 3521.00:20:59+00:06:41.05Detail
64. Malá JanaZruč nad Sázavou#48#Ženy do 3512.00:21:11+00:06:53.05Detail
65. Hronková AlenaLány#150#Ženy 36plus6.00:21:15+00:06:57.05Detail
66. Brunclík EvženČáslav#7#Muži 36plus27.00:21:19+00:07:01.05Detail
67. Trnková LadaKateřinky#111#Ženy 36plus7.00:21:22+00:07:04.05Detail
68. Jurka VítekČáslav#35#Muži do 3522.00:21:22+00:07:04.05Detail
69. Hendl RadimČáslav#142#Muži 36plus28.00:21:26+00:07:08.05Detail
70. Pavlicová Ema TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #77#Ženy do 3513.00:21:31+00:07:13.05Detail
71. Hozák Josef#29#Muži 36plus29.00:21:38+00:07:20.05Detail
72. Viktora RadekVrdy#116#Muži 36plus30.00:21:39+00:07:21.05Detail
73. Čákora MartinBAkoviTA#10#Muži 36plus31.00:21:46+00:07:28.05Detail
74. Fuchsová MarkétaPelhřimov#19#Ženy 36plus8.00:22:12+00:07:54.05Detail
75. Culková EvaLány#502#Ženy do 3514.00:22:19+00:08:01.05Detail
76. Pavlík PavelČáslav#79#Muži do 3523.00:22:23+00:08:05.05Detail
77. Lambevová TerezaFoxconn#43#Ženy do 3515.00:22:37+00:08:19.05Detail
78. Burýšková Veronika Kutná Hora#8#Ženy 36plus9.00:22:37+00:08:19.05Detail
79. Procházková VeronikaFoxconn#85#Ženy do 3516.00:22:46+00:08:28.05Detail
80. Beránková JaroslavaFoxconn#3#Ženy 36plus10.00:22:47+00:08:29.05Detail
81. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #57#Ženy 36plus11.00:22:58+00:08:40.05Detail
82. Novák Rudolf Stg Kutná Hora #73#Muži 36plus32.00:23:02+00:08:44.05Detail
83. TEŘL VÁCLAV Třemošnice #106#Muži 36plus33.00:23:03+00:08:45.05Detail
84. Civínová PetraDobrý ročník#9#Ženy 36plus12.00:23:05+00:08:47.05Detail
85. Hozáková Markéta #30#Ženy 36plus13.00:23:13+00:08:55.05Detail
86. Kerner AlešRozběháme Kutnou Horu#36#Muži 36plus34.00:23:20+00:09:02.05Detail
87. Novák JosefČáslav#72#Muži 36plus35.00:23:22+00:09:04.05Detail
88. Pavlicová Monika Zruč nad Sázavou #78#Ženy 36plus14.00:23:47+00:09:29.05Detail
89. Vavrečková TerezaŽlebské Chvalovice#115#Ženy 36plus15.00:23:53+00:09:35.05Detail
90. Řehounek JanŽlebské Chvalovice#92#Muži 36plus36.00:23:54+00:09:36.05Detail
91. Štálová NaďaKutná Hora#102#Ženy do 3517.00:23:57+00:09:39.05Detail
92. Šírková AdélaSDH Starý Kolín#98#Ženy do 3518.00:24:09+00:09:51.05Detail
93. Miksa PetrSDH Starý Kolín#63#Muži do 3524.00:24:09+00:09:51.05Detail
94. Fofoňková NatáliePřelouč#148#Ženy do 3519.00:24:12+00:09:54.05Detail
95. Jordáková VěraLány#149#Ženy 36plus16.00:24:12+00:09:54.05Detail
96. Zopkova Hana STG Kutná Hora #129#Ženy 36plus17.00:24:33+00:10:15.05Detail
97. Ondrášková MarieRonov nad Doubravou#76#Ženy 36plus18.00:24:58+00:10:40.05Detail
98. Růžičková AlžbětaBeroun#91#Ženy do 3520.00:25:03+00:10:45.05Detail
99. Stehliková Zuzana #97#Ženy 36plus19.00:25:06+00:10:48.05Detail
100. Hronová Karolína Chrudim#31#Ženy do 3521.00:25:11+00:10:53.05Detail
101. Hubalová JanaKutna Hora#32#Ženy 36plus20.00:25:37+00:11:19.05Detail
102. Malečková Veronika#49#Ženy 36plus21.00:25:44+00:11:26.05Detail
103. Zoufalá StáňaŠneci v běhu#131#Ženy 36plus22.00:26:11+00:11:53.05Detail
104. Tryznova IvanaVinice#113#Ženy 36plus23.00:26:37+00:12:19.05Detail
105. Martínková HanaStarý Kolín#53#Ženy do 3522.00:26:39+00:12:21.05Detail
106. Horálek LubošČáslav#25#Muži 36plus37.00:26:55+00:12:37.05Detail
107. Mihucová MichaelaČáslav#61#Ženy 36plus24.00:27:22+00:13:04.05Detail
108. Němeček Jiří Kutná Hora SKP Olympia#70#Muži 36plus38.00:27:24+00:13:06.05Detail
109. Tomíšková Anna#109#Ženy do 3523.00:27:29+00:13:11.05Detail
110. Housková VeronikaChotusice#28#Ženy 36plus25.00:27:43+00:13:25.05Detail
111. Havelkova VaclavaSRTG kutna hora#20#Ženy do 3524.00:28:04+00:13:46.05Detail
112. Horáček JiříKolín#23#Muži 36plus39.00:28:06+00:13:48.05Detail
113. Špalková KatkaKutná Hora#100#Ženy 36plus26.00:28:11+00:13:53.05Detail
114. Brandejská RomanaČáslav #6#Ženy 36plus27.00:29:13+00:14:55.05Detail
115. Slavíčková ŠárkaMistrovice#94#Ženy 36plus28.00:31:32+00:17:14.05Detail
DNS Písař MartinTeam CykloTrener #82#Muži 36plusDetail
DNS Kloudová AdélaOlympia Spartan Training KH#39#Ženy do 35Detail
DNS Miláčková NatálieVrdy#65#Ženy do 35Detail
DNS Hejhalová JájaČáslav#21#Ženy 36plusDetail
DNS Benesova VeraChrudim#2#Ženy do 35Detail
DNS Dejda MiroslavVelas#14#Muži 36plusDetail
DNS Psota MartinSK Sokol Prosetín#86#Muži 36plusDetail
DNS Horváthová SofieKutná Hora#27#Ženy do 35Detail
DNS čureja zdeněkkutná hora #13#Muži do 35Detail
DNS Novotná SimonaKolin#75#Ženy 36plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz