Průběžná Výsledková listina Ocelácký triatlon 2020
13. 6. 2020

Hlavní závod


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#165#M1.A muži 19-391.00:56:19.2900:07:17.1500:00:34.3200:30:25.0900:00:33.1800:17:29.54Detail
2. Jílek DavidZábřeh#116#M2.A muži 19-392.00:57:00.81+00:00:41.5100:06:25.6400:00:30.9900:30:58.1900:00:27.4300:18:38.55Detail
3. Vabroušek PetrTitan Trilife Zlín#136#M3.B muži 40-491.00:57:21.54+00:01:02.2400:06:28.0600:00:37.9400:30:50.5100:00:31.0000:18:54.01Detail
4. Bednarský VáclavŠumperk#166#M4.A muži 19-393.00:57:42.79+00:01:23.4900:06:32.9000:00:27.3800:31:00.4100:00:28.3100:19:13.77Detail
5. Witzlack-Makarevich KaiSC DHfK Leipzig#101#M5.B muži 40-492.00:58:09.23+00:01:49.9300:07:23.6900:00:39.2800:30:11.9500:00:42.5100:19:11.79Detail
6. Krpec LukášRocktechnik triatlon#11#M6.B muži 40-493.00:58:36.00+00:02:16.7000:06:42.8600:00:37.4700:30:39.4700:00:38.2100:19:57.96Detail
7. Škoda VáclavAD team#41#M7.G junioři 16-181.00:59:05.26+00:02:45.9600:06:23.6200:00:23.9100:31:10.6900:00:31.3800:20:35.65Detail
8. Hlaváč LumírSK Fuga#34#M8.B muži 40-494.00:59:56.47+00:03:37.1700:07:06.4400:00:40.9900:30:30.4600:00:30.8700:21:07.69Detail
9. Palider JanTriatlon klub Ostrava#43#M9.A muži 19-394.00:59:58.30+00:03:39.0000:07:04.6400:00:38.7300:32:46.1900:00:31.7300:18:56.99Detail
10. Svoboda MarekAD Team#58#M10.A muži 19-395.01:00:03.97+00:03:44.6700:07:20.2300:00:55.7600:32:02.2500:00:33.1000:19:12.60Detail
11. Pavelka TobiSK Oceláci Ostrava#13#M11.G junioři 16-182.01:01:53.56+00:05:34.2600:07:52.8300:00:58.1600:31:35.1000:00:33.0800:20:54.37Detail
12. Czerný VlastimilBohumín 1#97#M12.B muži 40-495.01:02:01.54+00:05:42.2400:07:55.8100:00:50.9800:31:31.1100:00:45.9400:20:57.69Detail
13. Zeman DanielRafkarna IDEA Cycling team#164#M13.A muži 19-396.01:02:15.67+00:05:56.3700:07:21.8500:00:57.7700:32:09.0400:00:28.8100:21:18.17Detail
14. Špičák RomanTITAN TRILIFE#111#M14.A muži 19-397.01:02:15.78+00:05:56.4800:08:28.9900:00:49.6500:32:54.2900:00:46.0100:19:16.83Detail
15. Vidlička PetrRožnov pod Radhoštěm#71#M15.A muži 19-398.01:02:47.95+00:06:28.6500:07:52.5600:00:40.7500:31:54.7700:00:42.2400:21:37.61Detail
16. Skřeček AlešAD team#118#M16.B muži 40-496.01:02:54.56+00:06:35.2600:07:48.5300:00:41.1600:31:56.0700:00:32.4200:21:56.36Detail
17. Dedek AlešAD Team#99#M17.B muži 40-497.01:03:38.44+00:07:19.1400:08:29.9900:01:04.5000:32:29.2000:00:42.7400:20:52.00Detail
18. Czilling PetrMOUNTAINTIME team#150#M18.A muži 19-399.01:03:47.95+00:07:28.6500:08:34.7500:00:47.0800:32:48.4700:00:33.9000:21:03.73Detail
19. Fojt RobertTTC Olomouc#79#M19.B muži 40-498.01:04:21.79+00:08:02.4900:07:08.3800:00:41.3700:32:34.6900:00:36.7700:23:20.56Detail
20. Pavlík MiroslavMOUNTAINTIME team#16#M20.C muži 50+1.01:04:29.95+00:08:10.6500:09:14.3500:00:36.4200:32:23.2100:00:38.1700:21:37.78Detail
21. Topiarz LukášSK Fuga#25#M21.A muži 19-3910.01:04:30.96+00:08:11.6600:09:08.1600:00:59.3200:32:37.4100:00:57.2800:20:48.76Detail
22. Anderlová AdélaTitan trilife#53#F1.D ženy 16-341.01:04:54.98+00:08:35.6800:06:46.9300:00:47.6300:32:48.9700:00:47.6300:23:43.80Detail
23. Koch JakubHavířov#110#M22.A muži 19-3911.1. TRI1.01:04:59.97+00:08:40.6700:09:01.9100:01:04.7400:33:41.3400:00:42.3400:20:29.63Detail
24. Choleva PetrLítací jelen#135#M23.B muži 40-499.01:05:05.56+00:08:46.2600:08:27.1600:01:03.1900:33:10.3100:00:52.1300:21:32.76Detail
25. Provazek RadekOstrava#100#M24.A muži 19-3912.01:05:13.14+00:08:53.8400:07:53.4500:01:37.0600:34:30.1100:00:51.9500:20:20.54Detail
26. Arabasz DavidJednaDvaTři/KILPI/WeFood#123#M25.B muži 40-4910.1. TRI2.01:05:36.14+00:09:16.8400:09:08.7500:01:01.5900:33:37.9000:00:45.6100:21:02.27Detail
27. Zich RadekPSK Přerov#84#M26.A muži 19-3913.01:05:48.26+00:09:28.9600:10:02.4300:01:02.0700:32:39.5000:00:58.6500:21:05.59Detail
28. Mynář MarianHradec-Králové#138#M27.A muži 19-3914.01:06:38.60+00:10:19.3000:08:06.1200:01:43.0200:32:58.2400:00:47.3000:23:03.89Detail
29. Šustr JiříTitan Trilife Zlín#113#M28.B muži 40-4911.01:06:40.36+00:10:21.0600:08:16.5200:01:18.8800:32:30.6900:00:49.4200:23:44.83Detail
30. Hořínek Martin#76#M29.A muži 19-3915.01:06:57.75+00:10:38.4500:09:26.2100:01:29.1700:34:06.0000:00:47.8100:21:08.54Detail
31. Rett TomOstrava#137#M30.C muži 50+2.01:06:59.96+00:10:40.6600:09:04.2600:01:33.0400:33:09.8800:01:05.2700:22:07.50Detail
32. Fryzová Kristina SK Oceláci Ostrava#51#F2.D ženy 16-342.01:07:21.73+00:11:02.4300:09:46.2600:01:13.6200:32:59.6400:00:47.7100:22:34.48Detail
33. Vysloužil LiborAC Prostějov#36#M31.A muži 19-3916.01:07:45.18+00:11:25.8800:06:16.1800:00:30.2700:33:40.2300:00:30.5900:26:47.89Detail
34. Marendiak PeterMaraton-bike ATT Žilina#117#M32.B muži 40-4912.01:07:58.55+00:11:39.2500:08:54.5000:00:50.8300:32:27.1300:00:56.7100:24:49.36Detail
35. Hyzl JaroslavPřerov#20#M33.C muži 50+3.01:08:28.86+00:12:09.5600:07:26.9500:00:53.0900:33:58.4000:00:37.4700:25:32.95Detail
36. Konvička AdamOstrava#82#M34.B muži 40-4913.01:08:40.31+00:12:21.0100:08:50.9900:01:04.6000:32:47.3000:00:44.5400:25:12.86Detail
37. Romaňák JanZlín#132#M35.A muži 19-3917.01:09:12.67+00:12:53.3700:08:32.0200:01:00.4200:32:42.5700:01:08.3800:25:49.26Detail
38. Bartosz DavidOkena Sunrise#15#M36.A muži 19-3918.01:09:20.18+00:13:00.8800:08:30.9000:01:00.3000:34:21.4800:00:43.7800:24:43.69Detail
39. Blokeš JanPíšť#81#M37.A muži 19-3919.01:09:56.78+00:13:37.4800:08:57.1500:01:06.8700:33:28.5900:00:51.8500:25:32.29Detail
40. Žáček MichalTITAN TRILIFE#93#M38.C muži 50+4.01:10:01.10+00:13:41.8000:08:49.8100:01:19.8600:33:45.7700:00:57.5800:25:08.06Detail
41. Anderlová MonikaTitan trilife#70#F3.D ženy 16-343.01:10:17.26+00:13:57.9600:07:17.8500:00:48.2900:35:24.8800:00:38.4500:26:07.77Detail
42. Kamil StöckerTeam LightBIKE#163#M39.A muži 19-3920.1. TRI3.01:10:20.77+00:14:01.4700:09:10.4900:00:53.1800:33:47.8700:01:14.3700:25:14.84Detail
43. Novotný PetrZábřeh#131#M40.C muži 50+5.01:10:21.90+00:14:02.6000:10:22.9100:01:02.4000:34:22.8300:00:41.6000:23:52.16Detail
44. Šimčák TobiášLašský sportovní klub Frýdek-Místek#152#M41.G junioři 16-183.01:10:24.01+00:14:04.7100:07:01.3700:00:47.7500:34:57.0700:00:43.3200:26:54.47Detail
45. Hlaušek RomanRacing Olešná Frýdek-Místek#129#M42.B muži 40-4914.01:10:24.91+00:14:05.6100:09:29.2700:01:20.6600:34:02.7700:01:20.3400:24:11.85Detail
46. Suchanek Adam#8#M43.B muži 40-4915.01:10:28.37+00:14:09.0700:09:43.3800:01:30.1300:34:29.1400:01:10.6600:23:35.04Detail
47. Fiala DavidELEVEN Mercedes Benz Mitas Team#50#M44.C muži 50+6.01:10:41.10+00:14:21.8000:09:12.5600:00:55.8400:33:46.1400:00:47.3900:25:59.14Detail
48. Dronská KateřinaJednaDvaTři/KILPI/WeFood#121#F4.E ženy 35-441.01:11:02.93+00:14:43.6300:09:33.8600:01:39.7700:34:37.3800:01:12.3200:23:59.58Detail
49. Vida TomášČistý sport#61#M45.B muži 40-4916.01:11:04.19+00:14:44.8900:10:23.5400:01:42.9200:33:43.7300:01:19.1300:23:54.84Detail
50. Lucák OtakarPraha 7#33#M46.A muži 19-3921.1. TRI4.01:11:10.73+00:14:51.4300:09:02.0400:01:48.1100:38:47.0600:00:29.3900:21:04.11Detail
51. Olejník MartinSK Ateliér Mošnov#21#M47.A muži 19-3922.01:11:28.00+00:15:08.7000:10:11.7400:01:51.8800:33:40.4600:01:10.8000:24:33.11Detail
52. Gočaltovský LadislavRocktechnik triatlon#109#M48.C muži 50+7.01:11:31.14+00:15:11.8400:08:59.4800:01:23.7100:34:41.6900:00:52.8000:25:33.44Detail
53. Kuča MartinSK Oceláci Ostrava#56#M49.A muži 19-3923.01:11:40.74+00:15:21.4400:09:18.7300:01:15.3100:34:33.1000:00:55.5900:25:37.99Detail
54. Fialová HanaELEVEN Mercedes Benz Mitas Team#48#F5.F ženy 45+1.01:11:50.54+00:15:31.2400:10:57.7400:00:58.7000:35:54.6000:00:49.4700:23:10.02Detail
55. Skřížala MartinBeskyd Natural Pegresshop tým #142#M50.A muži 19-3924.1. TRI5.01:11:55.42+00:15:36.1200:09:54.7100:01:10.7000:34:44.5800:01:18.1600:24:47.26Detail
56. Lettovský PetrOstrava#60#M51.B muži 40-4917.01:11:57.07+00:15:37.7700:09:06.0800:01:06.8600:33:38.9100:01:06.5800:26:58.61Detail
57. Smékal VáclavSK Černé plíce#12#M52.A muži 19-3925.01:12:06.33+00:15:47.0300:10:06.7200:01:26.0000:34:25.7000:00:55.1500:25:12.75Detail
58. Kulhánek MartinJednaDvaTři/KILPI/WeFood#68#M53.A muži 19-3926.1. TRI6.01:12:08.98+00:15:49.6800:11:13.4100:01:41.3600:37:37.1800:00:45.1300:20:51.87Detail
59. Dronski VáclavJednaDvaTři/KILPI/WeFood#122#M54.B muži 40-4918.01:12:12.72+00:15:53.4200:09:05.4000:01:08.4000:34:50.0600:01:38.3500:25:30.48Detail
60. Večeřová SimonaCycloracing team Olomouc#85#F6.E ženy 35-442.01:12:17.35+00:15:58.0500:08:59.7100:01:58.5200:34:06.4800:01:00.3600:26:12.26Detail
61. Schwarz Daniel2Bwinner#80#M55.B muži 40-4919.01:12:26.55+00:16:07.2500:08:05.4000:01:46.4800:34:06.7500:00:54.8500:27:33.05Detail
62. Suruvka Kamil#102#M56.B muži 40-4920.01:12:47.11+00:16:27.8100:09:31.2300:01:11.2000:34:12.6000:00:56.5900:26:55.47Detail
63. Švarcová LucieAD Team#107#F7.E ženy 35-443.01:13:21.32+00:17:02.0200:10:34.5000:01:08.5500:36:03.1700:00:57.8200:24:37.26Detail
64. Salawa RadekDarkovičky#45#M57.B muži 40-4921.01:13:34.91+00:17:15.6100:09:22.2200:01:09.3200:34:34.5800:01:03.0800:27:25.69Detail
65. Přibyl JosefExtreme odstacle runners#124#M58.A muži 19-3927.01:13:49.93+00:17:30.6300:10:03.7500:01:18.3000:34:26.7100:00:58.8400:27:02.31Detail
66. Kandalík JanOstrava#26#M59.A muži 19-3928.01:14:03.41+00:17:44.1100:09:43.6200:02:07.0900:35:56.4500:01:40.4400:24:35.79Detail
67. Mitták MarcelKrásné Pole#133#M60.B muži 40-4922.01:14:13.02+00:17:53.7200:08:36.9000:02:15.4800:34:59.4500:01:20.9500:27:00.21Detail
68. Ogon AdamBonatrans#112#M61.A muži 19-3929.01:14:15.97+00:17:56.6700:09:44.7200:01:02.5700:32:57.8000:00:40.8500:29:50.01Detail
69. Lichý LukášSki SKUNK Ostrava#62#M62.B muži 40-4923.01:14:22.02+00:18:02.7200:09:44.4400:01:24.4100:34:40.3100:01:18.7100:27:14.13Detail
70. Běčák ZdeněkOstrava#106#M63.C muži 50+8.01:14:29.93+00:18:10.6300:10:24.1500:01:43.9000:35:37.1700:01:16.3700:25:28.31Detail
71. Lembard OndřejOstrava#88#M64.A muži 19-3930.1. TRI7.01:15:15.30+00:18:56.0000:08:44.7800:01:46.9800:35:21.1800:01:08.5500:28:13.78Detail
72. Honzíková LucieFrýdek-Místek#27#F8.E ženy 35-444.01:15:20.63+00:19:01.3300:10:40.9700:01:00.7800:36:08.3900:01:01.2500:26:29.23Detail
73. Válek JiříKILPI RACING TEAM#52#M65.A muži 19-3931.01:15:21.35+00:19:02.0500:09:35.0000:01:02.8300:34:31.8100:00:42.8500:29:28.85Detail
74. Skotnica LukášLowellPro racing Team #114#M66.B muži 40-4924.1. TRI8.01:15:33.87+00:19:14.5700:11:20.4200:02:17.8700:34:05.7500:01:33.8800:26:15.93Detail
75. Lettovská ŠárkaOstrava#105#F9.E ženy 35-445.01:15:36.74+00:19:17.4400:11:13.8300:01:32.9100:34:55.9700:01:08.8900:26:45.11Detail
76. Svoboda ZbyněkDarkovice#47#M67.A muži 19-3932.01:15:50.43+00:19:31.1300:10:38.1700:01:14.0400:36:01.0000:01:06.0000:26:51.19Detail
77. Plachá BarčaLašský sportovní klub#83#F10.D ženy 16-344.01:16:16.57+00:19:57.2700:07:25.9100:01:03.9800:36:38.3100:00:39.4100:30:28.94Detail
78. Olejník DaliborOstrava - Poruba#18#M68.C muži 50+9.01:16:25.29+00:20:05.9900:10:46.7000:01:42.0400:35:20.5600:01:18.8600:27:17.12Detail
79. Šlosárek MartinOstrava#96#M69.B muži 40-4925.01:16:31.05+00:20:11.7500:11:26.1200:02:14.7800:36:14.5700:01:05.2000:25:30.36Detail
80. Lázňovská Markéta Kutná Hora #7#F11.E ženy 35-446.01:16:40.24+00:20:20.9400:10:10.5600:00:58.0500:35:22.0300:01:00.9300:29:08.65Detail
81. Mojžíš Jakub#2#M70.A muži 19-3933.01:17:13.13+00:20:53.8300:09:47.8200:01:43.9300:36:20.6500:01:01.7300:28:18.98Detail
82. Schüler JanCP OSTRAVA#64#M71.A muži 19-3934.01:17:34.38+00:21:15.0800:10:15.5600:02:18.7500:35:07.4600:00:47.4100:29:05.19Detail
83. Procházka VáclavJednaDvaTři/KILPI/WeFood#125#M72.A muži 19-3935.1. TRI9.01:18:23.01+00:22:03.7100:08:41.5800:01:53.2900:40:00.9400:00:36.7100:27:10.47Detail
84. Devátý PatrikHavířov#37#M73.A muži 19-3936.1. TRI10.01:18:43.46+00:22:24.1600:10:08.2100:01:30.4300:40:08.6900:00:34.1900:26:21.93Detail
85. Fagan NeilRychvald#31#M74.B muži 40-4926.01:18:54.52+00:22:35.2200:11:43.9000:02:19.8900:38:40.4900:01:18.2600:24:51.96Detail
86. Blaník JanHavířov#161#M75.C muži 50+10.01:19:15.39+00:22:56.0900:11:30.5600:01:29.4200:37:37.7000:00:59.1700:27:38.52Detail
87. Zdráhal JaroslavTTS Osek nad Bečvou#49#M76.C muži 50+11.01:19:24.72+00:23:05.4200:08:39.3900:01:39.4300:37:00.3800:01:06.4200:30:59.08Detail
88. Fáček MiroslavSK Zahrada Petřvald#9#M77.C muži 50+12.01:19:34.31+00:23:15.0100:11:51.8700:01:47.3800:40:23.2200:01:00.4400:24:31.38Detail
89. Popelář PetrHSF System#154#M78.B muži 40-4927.1. TRI11.01:19:38.55+00:23:19.2500:11:06.5100:01:47.1000:37:28.0600:01:30.8100:27:46.05Detail
90. Dostálová EvaJednaDvaTři/KILPI/WeFood#14#F12.F ženy 45+2.01:19:46.22+00:23:26.9200:09:08.0700:01:45.4300:40:11.3900:00:49.3600:27:51.95Detail
91. Řezáč MartinMushing team Ostrava#69#M79.A muži 19-3937.01:19:58.43+00:23:39.1300:12:21.0800:01:54.1400:39:48.6100:00:33.6900:25:20.89Detail
92. Hyjánek KarelKolokroužek Zlín#148#M80.C muži 50+13.01:20:10.86+00:23:51.5600:10:48.3900:02:30.7400:37:15.5700:00:53.0100:28:43.13Detail
93. Pavlis TomHavířov#95#M81.G junioři 16-184.1. TRI12.01:20:49.36+00:24:30.0600:10:47.3500:01:47.3100:37:43.7200:01:43.0700:28:47.89Detail
94. Devátý DavidHaviřov#40#M82.A muži 19-3938.1. TRI13.01:20:52.86+00:24:33.5600:09:43.4000:01:54.2400:40:10.5200:00:33.6900:28:30.98Detail
95. Grym AlešSk Oceláci Ostrava#87#M83.A muži 19-3939.01:21:12.65+00:24:53.3500:10:16.9700:01:10.3200:39:31.7100:01:14.2700:28:59.36Detail
96. Janko DaliborVZS Ostrava#115#M84.B muži 40-4928.01:21:21.08+00:25:01.7800:11:58.7600:01:54.9400:38:02.9600:01:35.7700:27:48.63Detail
97. Petrušková SimonaSK Oceláci Ostrava#54#F13.E ženy 35-447.01:21:22.36+00:25:03.0600:10:05.1000:01:01.1200:39:35.0000:01:25.8100:29:15.31Detail
98. Lukášik Jozef Hulín#6#M85.C muži 50+14.01:22:13.21+00:25:53.9100:09:12.4700:01:26.9500:37:12.8100:01:12.1000:33:08.87Detail
99. Mikeska AntonínNový Jičín#46#M86.A muži 19-3940.01:22:42.84+00:26:23.5400:09:42.3000:01:45.9500:38:59.2300:01:21.3600:30:53.99Detail
100. Král RomanSK Oceláci Ostrava#3#M87.C muži 50+15.01:22:51.53+00:26:32.2300:11:06.0300:01:37.1500:41:28.8500:01:48.0600:26:51.42Detail
101. Gočaltovská KateřinaRocktechnik triatlon#90#F14.F ženy 45+3.01:22:55.58+00:26:36.2800:09:59.1300:01:37.4000:39:02.5800:00:56.6700:31:19.79Detail
102. Janková NikolaSK Oceláci Ostrava-VZS Ostrava#4#F15.E ženy 35-448.01:23:11.61+00:26:52.3100:10:13.0400:01:42.0900:38:45.3000:01:05.5600:31:25.60Detail
103. Lorencová MartinaKunčice pod Ondřejníkem#38#F16.E ženy 35-449.01:23:49.60+00:27:30.3000:10:16.0900:01:29.2600:38:57.6600:00:55.9800:32:10.60Detail
104. Šebesta PetrBonatrans#159#M88.A muži 19-3941.01:24:11.91+00:27:52.6100:11:25.9700:02:41.6500:36:08.4900:01:01.3700:32:54.41Detail
105. Nosek MichalSK Oceláci Ostrava#67#M89.B muži 40-4929.01:24:30.00+00:28:10.7000:10:45.9800:02:58.5800:39:29.6700:01:50.3300:29:25.42Detail
106. Vraníková LenkaVZS Ostrava#72#F17.F ženy 45+4.01:24:40.98+00:28:21.6800:11:26.9000:02:56.8500:41:46.3900:02:21.5800:26:09.24Detail
107. Nakládal ČestmírBike Club Svitavy#134#M90.C muži 50+16.01:25:15.99+00:28:56.6900:08:35.4700:01:08.1400:39:55.5900:01:05.4400:34:31.33Detail
108. Sourada PetrJednaDvaTři/KILPI/WeFood#128#M91.C muži 50+17.1. TRI14.01:25:56.27+00:29:36.9700:11:15.6400:01:42.7800:41:41.4800:01:09.6300:30:06.72Detail
109. Kupková IvanaJednaDvaTři/KILPI/WeFood#44#F18.F ženy 45+5.01:26:47.00+00:30:27.7000:10:57.2000:01:40.7600:43:06.4800:01:08.1400:29:54.40Detail
110. Jurkovská Lenka Ostrava #42#F19.F ženy 45+6.1. TRI15.01:26:55.33+00:30:36.0300:13:00.6100:01:34.4100:44:46.7200:00:39.6600:26:53.90Detail
111. Přibylová TerezaExtreme Obstacle Runners#130#F20.D ženy 16-345.01:27:16.74+00:30:57.4400:11:13.8100:01:11.9600:41:09.2800:01:51.1200:31:50.56Detail
112. Ďurka Maroš#55#M92.A muži 19-3942.01:27:20.56+00:31:01.2600:11:00.4800:02:52.7100:43:30.9400:01:20.3200:28:36.09Detail
113. Metzová MartinaBonatrans#158#F21.F ženy 45+7.1. TRI16.01:27:37.80+00:31:18.5000:10:06.9500:01:12.6200:42:18.6100:00:36.6100:33:22.99Detail
114. Osvěčík ErichHavířov#57#M93.C muži 50+18.1. TRI17.01:27:56.33+00:31:37.0300:09:06.9600:02:29.4700:40:09.5900:00:43.9100:35:26.38Detail
115. Urbančík PetrBohumin#77#M94.A muži 19-3943.01:28:08.25+00:31:48.9500:13:08.5400:02:16.9900:39:00.0000:01:15.0900:32:27.60Detail
116. Stošek RadimBonatrans#160#M95.B muži 40-4930.1. TRI18.01:28:10.90+00:31:51.6000:12:30.6300:03:12.3500:41:26.1100:01:01.0200:30:00.77Detail
117. Fagan PavlínaRychvald#32#F22.E ženy 35-4410.01:28:24.49+00:32:05.1900:10:36.7500:02:51.9900:46:35.3000:00:38.4500:27:41.98Detail
118. Návrat Tomáš Friendos Team #75#M96.B muži 40-4931.1. TRI19.01:28:45.99+00:32:26.6900:11:47.7300:03:08.1700:41:54.3700:01:58.6400:29:57.06Detail
119. Lichá IvanaSki SKUNK Ostrava#63#F23.E ženy 35-4411.01:29:01.09+00:32:41.7900:10:10.0900:01:47.7900:41:19.4200:00:59.5300:34:44.25Detail
120. Štěpánková HanaTeam LightBIKE#39#F24.E ženy 35-4412.01:30:07.12+00:33:47.8200:10:09.9000:01:33.4300:41:45.8300:01:15.7100:35:22.23Detail
121. Drobek RenéBonatrans#157#M97.A muži 19-3944.1. TRI20.01:30:07.14+00:33:47.8400:12:34.8700:03:06.6900:36:39.9100:01:12.0800:36:33.57Detail
122. Šída JiříPension “MARKÉTA”#66#M98.B muži 40-4932.1. TRI21.01:30:53.54+00:34:34.2400:11:33.0400:01:33.4000:43:06.5300:01:50.9900:32:49.56Detail
123. Švarc JiříJednaDvaTři/KILPI/WeFood#65#M99.B muži 40-4933.1. TRI22.01:30:59.06+00:34:39.7600:11:18.4300:02:04.0600:43:33.4900:00:58.6900:33:04.36Detail
124. Kokeš MiroslavKunčice pod Ondřejníkem#162#M100.A muži 19-3945.1. TRI23.01:31:52.39+00:35:33.0900:13:16.1400:02:23.3100:44:30.3400:00:59.9200:30:42.65Detail
125. Surmová AndreaLašský sportovní klub Frýdek-Místek#153#F25.E ženy 35-4413.1. TRI24.01:32:54.72+00:36:35.4200:12:23.8800:01:18.2300:47:40.8900:00:34.9200:30:56.79Detail
126. Klimošova BarboraKome klub Kraslice#24#F26.E ženy 35-4414.01:33:03.44+00:36:44.1400:09:09.4200:02:43.5900:45:36.9900:01:10.8100:34:22.60Detail
127. Kika JiříBohumín#22#M101.B muži 40-4934.1. TRI25.01:33:15.66+00:36:56.3600:12:04.2900:03:16.5700:42:25.9600:00:45.9400:34:42.88Detail
128. Kopčaj LukášKarviná#29#M102.B muži 40-4935.01:34:05.85+00:37:46.5500:08:11.9400:02:49.9500:42:30.8600:01:48.4000:38:44.68Detail
129. Čabanová KristinaSK Oceláci Ostrava#28#F27.E ženy 35-4415.01:34:15.51+00:37:56.2100:13:04.3700:01:44.9000:43:47.7100:01:32.6800:34:05.82Detail
130. Švarcová VendulaJednaDvaTři/KILPI/WeFood#74#F28.E ženy 35-4416.1. TRI26.01:34:38.70+00:38:19.4000:12:04.0500:01:46.2800:48:28.9600:00:47.1000:31:32.30Detail
131. Vitásková KarinSK Oceláci Ostrava#5#F29.E ženy 35-4417.1. TRI27.01:36:41.74+00:40:22.4400:11:19.8300:01:27.7300:46:32.0800:02:27.0000:34:55.08Detail
132. Procházka PavelOstrava#91#M103.A muži 19-3946.01:37:13.79+00:40:54.4900:11:24.9300:02:21.9900:43:56.7000:01:11.3800:38:18.76Detail
133. Holec PetrBarča team Ostrava#144#M104.A muži 19-3947.1. TRI28.01:39:04.49+00:42:45.1900:11:45.8400:01:40.8400:51:52.5800:00:31.6900:33:13.52Detail
134. Beskydský DědekSK Oceláci Ostrava#127#M105.C muži 50+19.01:39:05.09+00:42:45.7900:17:01.7200:01:00.0000:44:06.5100:01:14.3600:35:42.48Detail
135. Borovčík JakubOstrava#30#M106.A muži 19-3948.01:40:14.85+00:43:55.5500:13:26.7100:03:13.7200:47:48.9700:00:55.8900:34:49.54Detail
136. Rybářová BarboraZběsilé ryby#147#F30.F ženy 45+8.1. TRI29.01:41:34.96+00:45:15.6600:11:24.2200:02:01.2900:51:10.2700:01:41.8500:35:17.31Detail
137. Holcová HanaBarča team Ostrava#145#F31.E ženy 35-4418.1. TRI30.01:41:41.64+00:45:22.3400:11:49.1400:01:45.6500:52:07.9000:00:47.5600:35:11.38Detail
138. Bardoň JanBarča team Ostrava#143#M107.C muži 50+20.01:42:54.91+00:46:35.6100:13:52.0300:02:46.7000:45:33.9300:01:39.2900:39:02.94Detail
139. Rajdus VojtěchMK seitl#104#M108.A muži 19-3949.01:44:25.00+00:48:05.7000:15:36.1600:02:34.0300:51:09.5100:01:08.3000:33:56.97Detail
140. Procházková ZuzanaOstrava#92#F32.D ženy 16-346.01:49:29.21+00:53:09.9100:13:54.2300:01:58.9500:50:34.1900:01:02.6900:41:59.12Detail
141. Novotná MartinaOstrava#23#F33.D ženy 16-347.01:51:56.09+00:55:36.7900:12:25.5600:03:06.5500:49:37.1700:01:29.6200:45:17.17Detail
142. Kratochvíl Jan Chachar z Ostravy #73#M109.B muži 40-4936.1. TRI31.01:55:29.69+00:59:10.3900:14:58.6700:05:02.7400:54:39.2100:02:31.8700:38:17.19Detail
DNF Novák JakubKILPI RACING TEAM#17#MA muži 19-39DNF 00:09:01.0900:01:04.12Detail
DNF Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc#94#MA muži 19-39DNF 00:08:23.5900:01:48.34Detail
DNF Brabec MichalHavířov#35#MA muži 19-39DNF 00:09:12.9900:01:00.93Detail
DNS Burdigová VeronikaOstrava #98#FE ženy 35-44DNS Detail
DNS Malounek PetrBoskovice#10#MA muži 19-39DNS Detail
DNS Polakovičová KristínaSK Ateliér Mošnov#108#FE ženy 35-441. TRIDNS Detail
DNS Dostálová GabrielaOstrava#19#FD ženy 16-34DNS Detail
DNS Mooc FilipOstrava#126#MA muži 19-39DNS Detail
DNS Maiwaelder LukášSK FUGA#103#MA muži 19-39DNS Detail
DNS Hošek VáclavASPOT#78#MA muži 19-39DNS Detail
DNS Mazálková ŠárkaMika training, z.s.#119#FD ženy 16-34DNS Detail
DNS Vagnerová DenisaStaříč#89#FD ženy 16-341. TRIDNS Detail
DNS Kožušnik JiříDecathlon Ostrava Avion#139#MA muži 19-39DNS Detail
DNS Kusznír JanOstrava#86#MA muži 19-39DNS Detail
DNS Míček RadanSkialk Club Nodžester#120#MB muži 40-49DNS Detail
DNS Dočkal TomášOstravice#141#MA muži 19-391. TRIDNS Detail
DNS Lampart PetrOstrava#149#MB muži 40-491. TRIDNS Detail
DNS Kedroutková BarboraStudénka nad Odrou#140#FE ženy 35-441. TRIDNS Detail
DNS Chvojka DušanDivoká Šárka Praha#151#MC muži 50+1. TRIDNS Detail
DNS Škoda VáclavAD team#155#MB muži 40-49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz