Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník - virtuální 16. 1. - 23. 1.
16. 1. 2021

půlmaraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Exner Jakub Swoboda Pteam Jihlava #101#M1.MA1.01:51:00Detail
2. Vaněk David Swoboda-Pteam Jihlava #168#M1.MA1.01:51:00+00:00:00.00Detail
3. Jánošík RudolfBěžíme za Vlašim#1#M3.MC1.01:53:02+00:02:02.00Detail
4. Splítek KarelAdidas Runners Prague#147#M4.MA3.01:54:06+00:03:06.00Detail
5. Eremka LiborJiskra Humpolec#38#M5.MA4.01:54:36+00:03:36.00Detail
6. Chaloupka ZdeněkPraha#218#M6.MA5.01:55:15+00:04:15.00Detail
7. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#234#M7.MA6.01:56:59+00:05:59.00Detail
8. Doubek MatyjášLa Familia#291#M8.MA7.01:57:37+00:06:37.00Detail
9. Gazda VítězslavBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz...#121#M9.MB1.01:57:55+00:06:55.00Detail
10. Herel LubošLESK Kolín#286#M10.MC2.01:59:05+00:08:05.00Detail
11. Malý JiříPraha 6#221#M11.MB2.01:59:22+00:08:22.00Detail
12. Černý Lukáš Tým Romana Černého#212#M12.MA8.02:02:32+00:11:32.00Detail
13. Procházka DavidPEKASS RUNNING TEAM#250#M13.MA9.02:06:00+00:15:00.00Detail
14. Stolárik PeterBenešovský běžecký klub #283#M14.MC3.02:06:07+00:15:07.00Detail
15. Pazourek JanGalvína klub Bechyně #195#M15.MB3.02:06:21+00:15:21.00Detail
16. Kapko DavidLa Familia#296#M16.MC4.02:06:34+00:15:34.00Detail
17. Melichar JosefNHO Jumar#329#M17.MB4.02:07:13+00:16:13.00Detail
18. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#211#M18.MC5.02:07:41+00:16:41.00Detail
19. Seidl MiroslavOB Říčany#84#M19.MB5.02:08:13+00:17:13.00Detail
20. Pálka PavelMaraton klub Kladno#34#M20.MB6.02:09:36+00:18:36.00Detail
21. Ján JanBody Solution Clinic#261#M21.MA10.02:10:45+00:19:45.00Detail
22. Houdek KarelMoskva#19#M22.MA11.02:10:53+00:19:53.00Detail
23. Goncalves Ricardo#191#M23.MA12.02:11:01+00:20:01.00Detail
24. Pojmon Ondřej#behnablanik#13#M24.MB7.02:11:31+00:20:31.00Detail
25. Polák MarekČáslav#64#M25.MA13.02:11:41+00:20:41.00Detail
26. Šindelář KarelŽižkovský tygři#361#M26.MB8.02:12:47+00:21:47.00Detail
27. Stára FrantišekPraha Hodkovičky#183#M27.MA14.02:12:56+00:21:56.00Detail
28. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#3#M28.MA15.02:13:12+00:22:12.00Detail
29. Doucha JiříHvězda Pardubice#161#M29.MC6.02:13:21+00:22:21.00Detail
30. Bečka AdamChoratice#335#M30.MA16.02:14:29+00:23:29.00Detail
31. Krčálová OlgaPolná#104#F1.ZB1.02:14:50+00:23:50.00Detail
32. Šimek Pavel Polná#105#M31.MB9.02:14:50+00:23:50.00Detail
33. Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2#M32.MB10.02:15:39+00:24:39.00Detail
34. Kadlečková KaterinaPraha 5#47#F2.ZB2.02:16:17+00:25:17.00Detail
35. Toupal Jakub Znosim #16#M33.MA17.02:17:09+00:26:09.00Detail
36. Broža VojtěchTábor#81#M34.MA18.02:17:50+00:26:50.00Detail
37. Minchev IvanJUST#290#M35.MD1.02:18:26+00:27:26.00Detail
38. Vendl ZdenekPoděbrady#186#M36.MB11.02:18:52+00:27:52.00Detail
39. Fialka FrantišekBěžci Chomutov-Strojetice#179#M37.MB12.02:19:56+00:28:56.00Detail
40. Gabko LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.#39#M38.MB13.02:20:30+00:29:30.00Detail
41. Šoltés FilipMladá Vožice#341#M39.MB14.02:20:44+00:29:44.00Detail
42. Novotný RadekČastrov#330#M40.MB15.02:20:58+00:29:58.00Detail
43. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#273#M41.MA19.02:21:10+00:30:10.00Detail
44. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#48#M42.MB16.02:21:49+00:30:49.00Detail
45. Pohorský JanVlašim#337#M43.MA20.02:21:56+00:30:56.00Detail
46. Michajlov VlastimilSokol Bernartice#120#M44.MB17.02:22:03+00:31:03.00Detail
47. Tichy FrantisekLounovice pod Blanikem#262#M45.MA21.02:22:57+00:31:57.00Detail
48. Husa Janwww.husmen.cz#224#M46.MA22.02:23:16+00:32:16.00Detail
49. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#276#M47.MB18.02:23:17+00:32:17.00Detail
50. Lavický Petr Kutná Hora#275#M47.MC7.02:23:17+00:32:17.00Detail
51. Pavlik DavidFunny monkey#288#M47.MB18.02:23:17+00:32:17.00Detail
52. Peroutka VincencVlašim#128#M50.MA23.02:23:56+00:32:56.00Detail
53. Valentová MarkétaVelosport Valenta SCOTT team#12#F3.ZB3.02:24:15+00:33:15.00Detail
54. Mašek RadekPEKASS Running Team#126#M51.MB20.02:24:39+00:33:39.00Detail
55. Čechura JiříČistý sport#148#M52.MC8.02:25:26+00:34:26.00Detail
56. Brchel JanVrané nad Vltavou#29#M53.MA24.02:25:48+00:34:48.00Detail
57. Hanzlík MartinMarffRun#14#M54.MA25.02:27:04+00:36:04.00Detail
58. Schandl PavelNová Ves u Č.Budějovic#20#M55.MA26.02:28:13+00:37:13.00Detail
59. Kubík Tomáš Štefko running team #332#M56.MA27.02:28:51+00:37:51.00Detail
60. Voplakal LiborÉquipe SL - Humpolec#118#M57.MA28.02:28:57+00:37:57.00Detail
61. Mooren RobSK GYM HUMPOLEC #281#M57.MB21.02:28:57+00:37:57.00Detail
62. Morav PavelZlej sen#166#M59.MB22.02:29:05+00:38:05.00Detail
63. Dvorak IvanSportovci z Podbaby#268#M60.MB23.02:29:20+00:38:20.00Detail
64. Mandova SimonaMníšek pod Brdy, Česko#115#F4.ZC1.02:29:23+00:38:23.00Detail
65. Pikora JanSKP Judo Benešov#52#M61.MA29.02:29:33+00:38:33.00Detail
66. Kapko ŠtěpánLa Familia#297#M62.MA30.02:29:44+00:38:44.00Detail
67. Doubková EmmaLa Familia#292#F5.ZA1.02:29:48+00:38:48.00Detail
68. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#317#M63.MA31.02:29:50+00:38:50.00Detail
69. Troller TomášPraha#338#M64.MB24.02:29:56+00:38:56.00Detail
70. Hromádka OndřejD5#348#M64.MB24.02:29:56+00:38:56.00Detail
71. Tůma LiborBenešovský běžecký klub#327#M66.MC9.02:30:35+00:39:35.00Detail
72. Barákova MilenaKamenný Přívoz#107#F6.ZB4.02:31:20+00:40:20.00Detail
73. Krchňák RomanBěžím za Vlašim#23#M67.MC10.02:31:22+00:40:22.00Detail
74. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#42#M68.MC11.02:31:28+00:40:28.00Detail
75. Častvaj DanielMnichovice#202#M68.MB26.02:31:28+00:40:28.00Detail
76. Frič PavelCHECOMACOCO#235#M70.MD2.02:32:10+00:41:10.00Detail
77. Teplý OndřejCafé racers#140#M71.MB27.02:32:35+00:41:35.00Detail
78. Sklenář PetrPraha#355#M72.MC12.02:33:08+00:42:08.00Detail
79. Matyáš RomanMATY Training Centrum#135#M73.MC13.02:33:17+00:42:17.00Detail
80. Drbal LubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#162#M74.MA32.02:33:24+00:42:24.00Detail
81. Novák Marek#136#M75.MB28.02:33:34+00:42:34.00Detail
82. Pořický JiříOdolena Voda#201#M76.MC14.02:33:45+00:42:45.00Detail
83. Pospíšil Martin#236#M77.MA33.02:34:04+00:43:04.00Detail
84. Babický JanZvěstov#249#M77.MA33.02:34:04+00:43:04.00Detail
85. Fajta ViktorD5#93#M79.MA35.02:34:05+00:43:05.00Detail
86. Jakubczak KonradDebeściak#18#M80.MB29.02:35:15+00:44:15.00Detail
87. Blafka MartinSuchdol nad Lužnicí#54#M81.MA36.02:35:50+00:44:50.00Detail
88. Matějka TomášPísek#109#M82.MB30.02:36:38+00:45:38.00Detail
89. Černá Gabriela Tým Romana Černého #270#F7.ZA2.02:36:38+00:45:38.00Detail
90. Behenský JanRUN magazine team#309#M83.MA37.02:36:47+00:45:47.00Detail
91. Jindřich JosefZlej sen#167#M84.MB31.02:36:56+00:45:56.00Detail
92. Hodaňová HelenaSmradupánovy veverky#97#F8.ZC2.02:37:18+00:46:18.00Detail
93. Bartošovská HanaBěžecký tým Slavia pojišťovna Sport team...#119#F9.ZA3.02:37:20+00:46:20.00Detail
94. SLOVÁK TomášTraged Team#356#M85.MC15.02:37:36+00:46:36.00Detail
95. Vinš PavelBenátky nad Jizerou#74#M86.MA38.02:38:02+00:47:02.00Detail
96. Trýb VláďaKola Ledeč#122#M87.MA39.02:38:23+00:47:23.00Detail
97. Jaroš TomášCafé Racers#169#M88.MA40.02:38:29+00:47:29.00Detail
98. Rybka VlastikPraha#184#M89.MC16.02:38:35+00:47:35.00Detail
99. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov#200#M90.MC17.02:39:00+00:48:00.00Detail
100. Vajskebr MichalSK Podbaba#260#M90.MB32.02:39:00+00:48:00.00Detail
101. Horálek ZdeněkZ hovna ke hvězdám#71#M92.MA41.02:39:11+00:48:11.00Detail
102. Křemen JaroslavHC Válec#106#M93.MA42.02:40:41+00:49:41.00Detail
103. Korel MarekBačkov#95#M94.MA43.02:41:15+00:50:15.00Detail
104. Venclík PatrikSoutice#142#M95.MB33.02:41:31+00:50:31.00Detail
105. Foller MirekEFA tým#125#M96.MB34.02:41:39+00:50:39.00Detail
106. Žižka OndřejCSG TRI TEAM#67#M97.MA44.02:41:56+00:50:56.00Detail
107. Malínský Bronislav#139#M98.MB35.02:42:10+00:51:10.00Detail
108. Strouhal JanŽUCH#303#M99.MB36.02:42:25+00:51:25.00Detail
109. Suchá Jana#behnablanik#363#F10.ZB5.02:42:31+00:51:31.00Detail
110. Filip JiříVlašim#255#M100.MA45.02:42:44+00:51:44.00Detail
111. Kamarýt JiříSokol Miřetice#251#M101.MA46.02:42:53+00:51:53.00Detail
112. Kašpar MartinPraha#209#M102.MC18.02:43:01+00:52:01.00Detail
113. Kortan František #152#M103.MD3.02:43:09+00:52:09.00Detail
114. Dvořák AlešMlékojedy#241#M104.MA47.02:44:24+00:53:24.00Detail
115. Kaprálek MartinBK Chýně#220#M105.MD4.02:44:27+00:53:27.00Detail
116. Jančovič TomášEdovi Srdcaři#206#M106.MA48.02:44:34+00:53:34.00Detail
117. Bach MarekJunák - Český skaut, z.s. - středisko Vlašim...#158#M107.MA49.02:44:47+00:53:47.00Detail
118. Novák MartinAMCYKL Humpolec#181#M108.MB37.02:45:29+00:54:29.00Detail
119. Roštík PatrikAltra Red Team#346#M109.MA50.02:45:30+00:54:30.00Detail
120. Matisko PeterPyšelsky kopeček#347#M109.MC19.02:45:30+00:54:30.00Detail
121. Čenský Jan #321#M111.MB38.02:45:48+00:54:48.00Detail
122. Obuszáková Simona #334#F11.ZA4.02:45:57+00:54:57.00Detail
123. Jůzek PavelMníšek Pod Brdy#35#M112.MB39.02:45:58+00:54:58.00Detail
124. Pleslová EvaČeské Budějovice#215#F12.ZA5.02:46:25+00:55:25.00Detail
125. Barvič MichalSTG Pardubice#238#M113.MA51.02:46:30+00:55:30.00Detail
126. Vlk AlešŠneci v běhu#284#M114.MA52.02:47:35+00:56:35.00Detail
127. Kramářová VladimíraRS fitness Příbram #151#F13.ZB6.02:47:49+00:56:49.00Detail
128. Hruška JanOK Dobříš #193#M115.MC20.02:48:03+00:57:03.00Detail
129. Latislavova EvaJablonec nad Nisou #94#F14.ZC3.02:48:23+00:57:23.00Detail
130. Kvasnička PetrStarý Kolín#226#M116.MB40.02:48:29+00:57:29.00Detail
131. Brenišin IvanPraha 419#307#M117.MC21.02:48:44+00:57:44.00Detail
132. Nejdr AlešBenešov#254#M118.MA53.02:49:13+00:58:13.00Detail
133. Štěpánek JaroslavBenešov#154#M119.MA54.02:49:18+00:58:18.00Detail
134. Černá Veronika#266#F15.ZA6.02:49:35+00:58:35.00Detail
135. Valentova PetraJevany#66#F16.ZB7.02:49:36+00:58:36.00Detail
136. Kolářová Karolina B4#173#F17.ZA7.02:49:49+00:58:49.00Detail
137. Pikl Filip JanHumpolec#313#M120.MA55.02:49:52+00:58:52.00Detail
138. Gnědin ArťomB4#174#M121.MA56.02:49:53+00:58:53.00Detail
139. Ye GavinPraha 4 - Michle#153#M122.MA57.02:50:12+00:59:12.00Detail
140. Krása MichalPraha 5#232#M123.MB41.02:50:42+00:59:42.00Detail
141. Švojgr KarelPraha#89#M124.MB42.02:51:00+01:00:00.00Detail
142. Ramos Perez VerónicaRunConnection#170#F18.ZC4.02:51:25+01:00:25.00Detail
143. Teplá JanaTTT#280#F19.ZB8.02:51:43+01:00:43.00Detail
144. Dufková KateřinaBludička#282#F19.ZB8.02:51:43+01:00:43.00Detail
145. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#25#M125.MD5.02:52:00+01:01:00.00Detail
146. Nádvorník JosefTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#258#M126.MA58.02:52:02+01:01:02.00Detail
147. Kašpar TomášPro radost#339#M127.MC22.02:52:08+01:01:08.00Detail
148. Kišová GabrielaDobris#100#F21.ZC5.02:52:09+01:01:09.00Detail
149. Hlavička OndřejEdovi Srdcaři#91#M128.MA59.02:52:18+01:01:18.00Detail
150. Žilka Filip#132#M129.MA60.02:52:53+01:01:53.00Detail
151. Havlín JiříÚstí nad Labem#108#M130.MD6.02:54:15+01:03:15.00Detail
152. Součková Jana3HS#357#F22.ZB10.02:54:30+01:03:30.00Detail
153. Šmejkalová OlgaPraha#314#F23.ZB11.02:54:53+01:03:53.00Detail
154. Liolias PavelVlašim#298#M131.MA61.02:55:06+01:04:06.00Detail
155. Průcha OndřejVlašim#230#M131.MA61.02:55:06+01:04:06.00Detail
156. David LubošSRTG Kolín#61#M133.MA63.02:55:56+01:04:56.00Detail
157. Svatoň MichalVlašim#231#M134.MA64.02:56:12+01:05:12.00Detail
158. Kucharčík DavidHC Rytíři Vlašim#359#M135.MB43.02:56:15+01:05:15.00Detail
159. Skalinová Kamila Kostelec nad Černými lesy #354#F24.ZC6.02:56:19+01:05:19.00Detail
160. Ravizza FilippoKostelec nad Černými lesy#180#M136.MA65.02:56:19+01:05:19.00Detail
161. Edr JosefŘendějov#5#M137.MA66.02:56:41+01:05:41.00Detail
162. Vycpálek Lukáš#96#M138.MA67.02:57:00+01:06:00.00Detail
163. Brejcha MartinPraha#160#M139.MB44.02:57:21+01:06:21.00Detail
164. Moravec TomášKolín - Stachema#205#M140.MB45.02:57:23+01:06:23.00Detail
165. Petránek JiříVlašim#324#M141.MB46.02:57:40+01:06:40.00Detail
166. Dokoupil JiříPraha#345#M142.MA68.02:58:01+01:07:01.00Detail
167. Novák PřemyslJihlava#194#M143.MB47.02:58:19+01:07:19.00Detail
168. Lebedová KateřinaOlympia Spartan Training KH#63#F25.ZB12.02:58:32+01:07:32.00Detail
169. Liška OndřejVlašim#360#M144.MA69.02:58:35+01:07:35.00Detail
170. Vinšová MichaelaBenátky nad Jizerou#73#F26.ZA8.02:58:39+01:07:39.00Detail
171. Bezděk Miroslav#130#M145.MB48.02:58:50+01:07:50.00Detail
172. Popek MilošKožlí#246#M146.MA70.02:58:53+01:07:53.00Detail
173. Slunečko Tomáš Votice#227#M147.MA71.02:58:57+01:07:57.00Detail
174. Lukeš DavidVlašim#43#M148.MA72.02:59:06+01:08:06.00Detail
175. Lapáček Tomáš Bystřice #228#M149.MA73.02:59:21+01:08:21.00Detail
176. Diňa DominikDobřejovice#364#M149.MA73.02:59:21+01:08:21.00Detail
177. Dyntarova PavlinaMnisek pod Brdy#343#F27.ZC7.02:59:49+01:08:49.00Detail
178. Vycpálková MartinaSázava#267#F28.ZA9.02:59:50+01:08:50.00Detail
179. Filáček JanPraha#240#M151.MB49.02:59:57+01:08:57.00Detail
180. Kapička Marek#243#M151.MB49.02:59:57+01:08:57.00Detail
181. Dyntar MilanMnisek pod Brdy#342#M151.MC23.02:59:57+01:08:57.00Detail
182. Smejkal AntonínNoDi Runners Humpolec#302#M154.MA75.02:59:58+01:08:58.00Detail
183. Foučková HanaStrakonice#111#F29.ZB13.03:00:37+01:09:37.00Detail
184. Tůma LadislavDubovsko#44#M155.MC24.03:00:44+01:09:44.00Detail
185. Páv OndřejNetvořice#336#M156.MA76.03:01:14+01:10:14.00Detail
186. Vrbická MartinaŠneci v běhu#157#F30.ZA10.03:01:28+01:10:28.00Detail
187. Hartmanová RomanaSRTG Kolín#316#F31.ZC8.03:01:32+01:10:32.00Detail
188. Závorková VendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#319#F32.ZA11.03:01:38+01:10:38.00Detail
189. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#333#F33.ZB14.03:01:40+01:10:40.00Detail
190. Klusák LukášLu#31#M157.MA77.03:01:46+01:10:46.00Detail
191. Danešová MartinaSázava#247#F34.ZA12.03:01:55+01:10:55.00Detail
192. Beneš PetrPraha#114#M158.MA78.03:01:59+01:10:59.00Detail
193. Vrzáček TomášLiveToTell#306#M159.MB51.03:02:00+01:11:00.00Detail
194. Zachová LucieBáječné ženy v běhu#340#F35.ZB15.03:02:01+01:11:01.00Detail
195. Doležel TomášTovačov#256#M160.MA79.03:02:14+01:11:14.00Detail
196. Háková JitkaSoběhrdy#295#F36.ZB16.03:02:17+01:11:17.00Detail
197. Novák JosefNoDi Runners Humpolec#188#M161.MD7.03:02:43+01:11:43.00Detail
198. Fenyk PavelSK Babice/IThinkBeer#350#M162.MC25.03:03:21+01:12:21.00Detail
199. Kuklík MichalVlašim#318#M163.MA80.03:03:37+01:12:37.00Detail
200. Zeman DavidVlašim#15#M164.MA81.03:04:03+01:13:03.00Detail
201. Hák JanSoběhrdy#294#M165.MB52.03:04:22+01:13:22.00Detail
202. Zach MilanBlatná#155#M166.MC26.03:04:28+01:13:28.00Detail
203. Huňka PetrŠaDDaP MP STACHEMA#204#M167.MB53.03:04:58+01:13:58.00Detail
204. Blažek Vladimír Říčany#237#M168.MC27.03:05:30+01:14:30.00Detail
205. Titmanová MichaelaŘíčany#300#F37.ZB17.03:05:30+01:14:30.00Detail
206. Hrubý PatrikTovačov#257#M169.MC28.03:05:38+01:14:38.00Detail
207. Dvořák VlastaElektro Dvořák - Golčův Jeníkov#175#M170.MB54.03:05:44+01:14:44.00Detail
208. Čorba MartinVlašim#358#M171.MA82.03:06:53+01:15:53.00Detail
209. Krečman David Vlašim #144#M172.MB55.03:07:35+01:16:35.00Detail
210. Solarová DanušeŠneci v běhu #24#F38.ZB18.03:09:00+01:18:00.00Detail
211. Cinka IvanAtletika Benešov#192#M173.MD8.03:09:24+01:18:24.00Detail
212. Černý MichalTým Romana Černého#217#M174.MA83.03:09:26+01:18:26.00Detail
213. Nováková LucieNoDi Runners Humpolec#187#F39.ZB19.03:09:36+01:18:36.00Detail
214. Alešová ŠárkaPLNEJ PUPEK CB#176#F40.ZB20.03:10:05+01:19:05.00Detail
215. Aleš EmanuelPLNEJ PUPEK CB#177#M175.MB56.03:10:05+01:19:05.00Detail
216. Černá Krystina Tým Romana Černého #271#F41.ZA13.03:10:10+01:19:10.00Detail
217. Černý LukášTým Romana Černého #26#M176.MA84.03:10:10+01:19:10.00Detail
218. Zahálka TomášKILT Zahálka#45#M177.MB57.03:10:56+01:19:56.00Detail
219. Chvátal VladimírÚvaly#287#M178.MC29.03:11:00+01:20:00.00Detail
220. Turek DavidSokol Miřetice#182#M179.MA85.03:11:42+01:20:42.00Detail
221. Paulovič DanielVlašim#137#M180.MB58.03:12:01+01:21:01.00Detail
222. Jankovský Aleš Praha#213#M181.MA86.03:13:16+01:22:16.00Detail
223. Pařízková LenkaMK Tlapky v tahu #77#F42.ZB21.03:15:44+01:24:44.00Detail
224. Kodad JiříPísek#40#M182.MC30.03:16:35+01:25:35.00Detail
225. Kodad Jakub#41#M182.MA87.03:16:35+01:25:35.00Detail
226. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#272#M184.MC31.03:16:45+01:25:45.00Detail
227. Černohlávek VítFSI UJEP#149#M185.MB59.03:17:09+01:26:09.00Detail
228. Andělová MonikaOLYMPIA SPARTAN Training KH#349#F43.ZC9.03:17:13+01:26:13.00Detail
229. Šárová AndreaVotice#269#F44.ZB22.03:17:16+01:26:16.00Detail
230. Brož JosefKladruby#103#M186.MA88.03:17:21+01:26:21.00Detail
231. Novak TomasRazzor cases#353#M187.MB60.03:17:50+01:26:50.00Detail
232. Štěpánek Štěpán Popovice #326#M188.MA89.03:17:58+01:26:58.00Detail
233. Švarc MichalBenešov#304#M189.MB61.03:18:25+01:27:25.00Detail
234. Švarcová VeronikaBenešov#305#F45.ZC10.03:18:26+01:27:26.00Detail
235. Hálová PetraBenesov u Prahy#210#F46.ZB23.03:18:50+01:27:50.00Detail
236. Fiala RadovanBenešovský běžecký klub#214#M190.MB62.03:18:56+01:27:56.00Detail
237. Míková Barbora#312#F47.ZA14.03:18:57+01:27:57.00Detail
238. Kodr KarelŽUCH#277#M191.MC32.03:19:25+01:28:25.00Detail
239. Belobrad FilipOsamelé lvíče#263#M192.MA90.03:19:40+01:28:40.00Detail
240. Srb JindřichHoroměřice#242#M193.MA91.03:20:12+01:29:12.00Detail
241. Stožický Petr Benešovský Běžecký klub #33#M194.MB63.03:21:33+01:30:33.00Detail
242. Sládková VladěnaBenešov#320#F48.ZA15.03:21:55+01:30:55.00Detail
243. Beránková HanaHavlíčkův Brod#185#F49.ZB24.03:22:00+01:31:00.00Detail
244. Zápotočný Ondřej#146#M195.MA92.03:22:30+01:31:30.00Detail
245. Kočí Petra#322#F50.ZB25.03:22:44+01:31:44.00Detail
246. Vacek PetrBrno#82#M196.MA93.03:22:45+01:31:45.00Detail
247. Picková JanaBenešovský běžecký klub#222#F51.ZC11.03:22:49+01:31:49.00Detail
248. Maška Martin Vlašim #311#M197.MA94.03:23:00+01:32:00.00Detail
249. Hájková Zdeňka Votice#293#F52.ZB26.03:23:10+01:32:10.00Detail
250. Kahounova MonikaLounovice p.Bl.#245#F53.ZB27.03:24:08+01:33:08.00Detail
251. Daňková LucieVlašim#86#F54.ZB28.03:25:01+01:34:01.00Detail
252. Dostálová KateřinaJihlava#248#F55.ZA16.03:25:31+01:34:31.00Detail
253. Klozarová KateřinaPraha#28#F56.ZC12.03:27:52+01:36:52.00Detail
254. Račanský LubošZvěstov#171#M198.MA95.03:29:35+01:38:35.00Detail
255. Plechacek AndrejKralupy nad Vltavou#301#M198.MD9.03:29:35+01:38:35.00Detail
256. Kříženecká MichaelaVlašim#331#F57.ZA17.03:30:52+01:39:52.00Detail
257. Filip Petr#49#M200.MA96.03:30:52+01:39:52.00Detail
258. Vondrák TomášVlašim#70#M201.MC33.03:32:14+01:41:14.00Detail
259. Hrdlovič Miroslav#264#M202.MB64.03:33:00+01:42:00.00Detail
260. Bohuš MichalRozběháme Pardubice#278#M203.MA97.03:33:09+01:42:09.00Detail
261. Vynšová MonikaAtletika Benešov #253#F58.ZB29.03:33:39+01:42:39.00Detail
262. Havlík Josef PetrVotice#265#M204.MA98.03:34:57+01:43:57.00Detail
263. Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu#344#F59.ZC13.03:35:39+01:44:39.00Detail
264. Stránský RadekBáječné ženy v běhu#134#M205.MB65.03:35:42+01:44:42.00Detail
265. Mošovská LuckaBáječné ženy v běhu#203#F60.ZC14.03:35:42+01:44:42.00Detail
266. Tlustá JitkaFufici#92#F61.ZB30.03:36:28+01:45:28.00Detail
267. Leitgebová ZdeňkaJindřichův Hradec#116#F62.ZC15.03:37:38+01:46:38.00Detail
268. Zoubková ErikaPraha#9#F63.ZC16.03:42:30+01:51:30.00Detail
269. Matasová KateřinaSmilkov#17#F64.ZA18.03:42:34+01:51:34.00Detail
270. Řeřicha MichalDěčín#156#M206.MA99.03:42:34+01:51:34.00Detail
271. Hnízdilová EvaBBK#22#F65.ZC17.03:43:34+01:52:34.00Detail
272. Bendovská JúliaSRTG PRAHA#259#F66.ZC18.03:45:05+01:54:05.00Detail
273. Krol René TJ Sokol Praha Vršovice Lukostřelecký oddíl ...#57#M207.MA100.03:47:05+01:56:05.00Detail
274. Kleiner Tomas#60#M208.MB66.03:47:35+01:56:35.00Detail
275. Jenčová BarboraAmcykl Humpolec#198#F67.ZD1.03:59:47+02:08:47.00Detail
276. Zalužanský PetrBonbon Kutná Hora#4#M209.MC34.04:07:54+02:16:54.00Detail
277. Metelková MartinaIThinkBeer#352#F68.ZC19.04:10:48+02:19:48.00Detail
278. Přibyl IvanVeselí nad Lužnicí#145#M210.MB67.04:11:23+02:20:23.00Detail
279. Provazník MartinFIVOKA#325#M211.MB68.04:29:35+02:38:35.00Detail
280. Janoušek VladimírVlašim#225#M212.ME1.04:55:48+03:04:48.00Detail
281. Kýnová LuciePraha#123#F69.ZB31.05:11:04+03:20:04.00Detail
282. Krupka TomášPraha#56#M213.MB69.05:14:00+03:23:00.00Detail
283. Horák Radek(j)Elita!#7#M214.MB70.05:23:17+03:32:17.00Detail
284. Nová GábinaŠneci v běhu#362#F70.ZB32.05:25:57+03:34:57.00Detail
285. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#37#F71.ZD2.06:18:00+04:27:00.00Detail
286. Janoušková MarieVlašim#274#F72.ZB33.06:28:29+04:37:29.00Detail
DNF Novák DanielLa Familia#299#MMADNF Detail
DNF Průchová Denisa#328#FZADNF Detail
DNF Benešová Annask spartak Čtyřkoly#310#FZADNF Detail
DNS Říha JanPraha 4#50#MMADNS Detail
DNS Kramosil PetrTTT#65#MMBDNS Detail
DNS Zubalova HanaCrossFit HomeTown#62#FZADNS Detail
DNS Már TomášPraha - Satalice#59#MMADNS Detail
DNS Reindl AlešSIKO#58#MMBDNS Detail
DNS Ošmera RadimNebovidy#6#MMADNS Detail
DNS Procházka MichalNebovidy#8#MMBDNS Detail
DNS Vidovičová HelenaMusher klub Tlapky v tahu#10#FZCDNS Detail
DNS Sabo PetrSabovi#11#MMCDNS Detail
DNS Zeman PetrTT Astra Benešov#21#MMCDNS Detail
DNS Holoubková BarboraPraha#27#FZBDNS Detail
DNS Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#30#MMBDNS Detail
DNS Bittner MiroslavTTT#32#MMBDNS Detail
DNS Němec JanKolín#36#MMBDNS Detail
DNS Špačková BarboraPraha#46#FZBDNS Detail
DNS Tvrdá MarkétaPraha#51#FZBDNS Detail
DNS Kocman RostislavSTS Chvojkovice-Brod#53#MMBDNS Detail
DNS Filip RomanBlanky crew a Maty#55#MMADNS Detail
DNS Tejkal ŠimonCSG Tri Team#68#MMADNS Detail
DNS Seidl JanSiko Koupelny#69#MMADNS Detail
DNS Šutka TadeášZ hovna ke hvězdám#72#MMADNS Detail
DNS Švajcr RadekTriatlon Plzeň#75#MMBDNS Detail
DNS Kofránek MilanČeský běžecký klub#76#MMCDNS Detail
DNS Chvátal Milantábor#78#MMCDNS Detail
DNS Roušavý JanKabuki Team#79#MMADNS Detail
DNS Moláček TomášTábor#80#MMADNS Detail
DNS Trachta Jan Praha#83#MMBDNS Detail
DNS Lengálová VeronikaVelké Hostěrádky#85#FZADNS Detail
DNS Korecká BlankaŠneci v běhu#87#FZCDNS Detail
DNS Weiner Štěpán Šneci v běhu#88#MMBDNS Detail
DNS Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#90#MMADNS Detail
DNS Prahl Radimbezeckapraha.cz#98#MMBDNS Detail
DNS Zapletal OndřejPraha #99#MMBDNS Detail
DNS Balvín MartinSRTG Praha #102#MMBDNS Detail
DNS Bukaj Ykcedarh#110#MMADNS Detail
DNS Pařezová Petra#112#FZBDNS Detail
DNS Mikeš Filip Vinohradské Šlapky#113#MMBDNS Detail
DNS Maleček PetrPraha 8#117#MMBDNS Detail
DNS Korn DavidTrhový Štěpánov#124#MMADNS Detail
DNS Ledecký OndřejBenešovský běžecký klub#127#MMADNS Detail
DNS Zvárová BarboraOstrov#129#FZBDNS Detail
DNS Sláviková LujzaPraha#131#FZADNS Detail
DNS Holec Petr#133#MMBDNS Detail
DNS Vašíček PetrTábor#138#MMCDNS Detail
DNS Kubeš Jan#141#MMCDNS Detail
DNS Beneš VladimírJoskatel Team#143#MMCDNS Detail
DNS Krátký Josef Hvězda Pardubice #159#MMCDNS Detail
DNS Bielcik PetrLichkov#163#MMCDNS Detail
DNS Bouřa MarekChotětov#164#MMCDNS Detail
DNS Lopraisova EvaPraha 47#165#FZBDNS Detail
DNS Hruška RadekPAVUS Veselí nad Lužnicí#172#MMCDNS Detail
DNS Klimešová ZdenkaKuřim#178#FZDDNS Detail
DNS Říha KarelBBK#189#MMCDNS Detail
DNS Říhová RadkaSoběhrdy#190#FZCDNS Detail
DNS Ebel MatyášPraha#196#MMADNS Detail
DNS Tichý JiříCzech Outdoor Extréme Team#197#MMBDNS Detail
DNS Hudeček VojtěchLitovel#199#MMADNS Detail
DNS Mojzis RadovanPck#207#MMBDNS Detail
DNS Peukert JiříZruč nad Sázavou#208#MMBDNS Detail
DNS Pátek OndřejPraha 10#216#MMADNS Detail
DNS Novotný IvanŘíčany#219#MMBDNS Detail
DNS Bělohlávková MagdaPumičky#285#FZADNS Detail
DNS Seidl PetrTJ Sokol Miřetice #223#MMBDNS Detail
DNS Hrubá EvaAtletika Benešov#229#FZADNS Detail
DNS Bartasova ZuzanaSK babice / Inov8 Czech & Slovakia#308#FZBDNS Detail
DNS Dvořák Daniel HODIS sro#233#MMADNS Detail
DNS Bartoš TomášTvrdonice#239#MMADNS Detail
DNS Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#244#FZCDNS Detail
DNS Wojda HubertPraha#289#MMADNS Detail
DNS Fataciunová JanaPraha#252#FZADNS Detail
DNS Domin Vojtěch HC DHM #279#MMADNS Detail
DNS Švingr JanVlašim#315#MMADNS Detail
DNS Kuchta VaclavPraha#323#MMBDNS Detail
DNS Kubelková EvaRadějovice#351#FZBDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz