Oficiální Výsledková listina Běh krále Jiřího 2016
21. 5. 2016

muži

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Saji AbdelkabirAtletica Casone Noceto#100#MB1.00:32:02.56Detail
2. Miler JiříAC Mladá Boleslav#85#MB2.00:33:04.25+00:01:01.68Detail
3. Vošvrda SebastianAC Mladá Boleslav#90#MA1.00:33:16.88+00:01:14.31Detail
4. Skřivánek PavelLIAZ Jablonec#91#MA2.00:33:53.16+00:01:50.59Detail
5. Pinďák PetrVarnsdorf#75#MA3.00:34:20.78+00:02:18.21Detail
6. Berka MartinAC Syner Turnov#66#MA4.00:34:54.92+00:02:52.35Detail
7. Šatra MichalJesenice#34#MA5.00:35:50.77+00:03:48.20Detail
8. Berka RadimKozákov#72#MA6.00:36:06.67+00:04:04.10Detail
9. Herda JanSKP Nymburk#49#MA7.00:36:09.62+00:04:07.05Detail
10. Herel LubošLESK Kolín#48#MB3.00:36:13.09+00:04:10.52Detail
11. Rohlík VáclavAC Pardubice#57#MA8.00:36:53.36+00:04:50.79Detail
12. Teplý OndřejHisport Team#16#MA9.00:38:01.16+00:05:58.59Detail
13. Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM#58#MC1.00:38:33.28+00:06:30.71Detail
14. Dius VáclavÚstí nad Labem#119#MC2.00:38:35.81+00:06:33.24Detail
15. Došek JanSKP Nymburk#17#MA10.00:39:19.90+00:07:17.33Detail
16. Balatka TomášVšechlapy#3#MA11.00:39:34.12+00:07:31.55Detail
17. Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí#109#MA12.00:39:52.24+00:07:49.67Detail
18. Dufek DavidEtriatlon TEAM#97#MA13.00:39:55.92+00:07:53.35Detail
19. Obešlo MarekEl Niňo Praha#89#MA14.00:40:23.03+00:08:20.46Detail
20. Mazač MartinČáslav#68#MB4.00:40:37.56+00:08:34.99Detail
21. Pur VáclavŠumperk#65#MD1.00:41:00.88+00:08:58.31Detail
22. Šanda MiroslavSDH Sloupno#125#MA15.00:41:05.54+00:09:02.97Detail
23. Jordanov MarcelObec Klamoš#92#MB5.00:41:08.51+00:09:05.94Detail
24. Staněk PetrLevý Hradec#5#MB6.00:41:13.93+00:09:11.36Detail
25. Kvasnička DanielŽehuň#19#MA16.00:41:25.67+00:09:23.10Detail
26. Tůma JanNymburk#63#MA17.00:41:47.96+00:09:45.39Detail
27. Mráz MiroslavMonty Triatlon#76#MA18.00:41:57.49+00:09:54.92Detail
28. Prchal PavelGP Kolín#124#MC3.00:42:05.14+00:10:02.57Detail
29. Kubišta PetrSokol Kolín#4#MC4.00:42:08.97+00:10:06.40Detail
30. Sychrovský PavelPoděbrady#54#MB7.00:42:13.67+00:10:11.10Detail
31. Kára VladimírAC-Patřín#45#MC5.00:42:20.32+00:10:17.75Detail
32. Rydrych JanÚjezd nad Lesy#113#MD2.00:42:25.42+00:10:22.85Detail
33. Beier PetrBěhej Poděbrady#41#MA19.00:42:49.17+00:10:46.60Detail
34. Drahoňovský JanJičín#11#MA20.00:43:02.76+00:11:00.19Detail
35. Šťástka JakubKlub rváčů GP Kolín#104#MA21.00:43:23.15+00:11:20.58Detail
36. Pour MiroslavNymburk#67#MC6.00:43:25.47+00:11:22.90Detail
37. Horák JiříStará garda Bobnice#25#MC7.00:43:32.68+00:11:30.11Detail
38. Křížek MartinKona Runners#87#MB8.00:43:40.46+00:11:37.89Detail
39. Audrain SimonK. O. Poděbrady#62#MA22.00:43:41.82+00:11:39.25Detail
40. Pomšár Miroslav#121#MB9.00:44:06.13+00:12:03.56Detail
41. Oliverius Milan#116#MC8.00:44:20.93+00:12:18.36Detail
42. Jelínek JiříBBK Benešov#84#MC9.00:44:35.59+00:12:33.02Detail
43. Cejnar VáclavSKPHil#98#MD3.00:44:40.92+00:12:38.35Detail
44. Turay FrantišekSKC Pečky#13#MD4.00:44:45.04+00:12:42.47Detail
45. Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady#101#MA23.00:44:49.97+00:12:47.40Detail
46. Vlček TomášLamy z Bolky#53#MA24.00:44:51.19+00:12:48.62Detail
47. Opočenský JaroslavGP Kolín#123#MC10.00:44:56.99+00:12:54.42Detail
48. Friga Robert#80#MA25.00:44:57.99+00:12:55.42Detail
49. Říha MiroslavSokol Sadská#23#ME1.00:45:04.99+00:13:02.42Detail
50. Kupecký Josef#2#MC11.00:45:56.32+00:13:53.75Detail
51. Hájek Petr#51#MA26.00:46:03.16+00:14:00.59Detail
52. Chvátal VladimírÚvaly#50#MB10.00:46:06.47+00:14:03.90Detail
53. Bartl TomášLokomotiva Nymburk#77#MB11.00:46:39.59+00:14:37.02Detail
54. Valmasoni LorenzoPadova Yerevan#28#MA27.00:46:48.07+00:14:45.50Detail
55. Novotný PetrGP pohár#20#MB12.00:47:04.31+00:15:01.74Detail
56. Košťák Luboš#36#MB13.00:47:08.48+00:15:05.91Detail
57. Mrázek TomášPraha 4#110#MB14.00:47:20.32+00:15:17.75Detail
58. Matějka DavidOkrašovací spolek Rohatsko#82#MB15.00:47:40.38+00:15:37.81Detail
59. Bernard JaroslavKutná Hora#8#MA28.00:47:49.67+00:15:47.10Detail
60. Železný MartinPraha 9#52#MA29.00:47:50.42+00:15:47.85Detail
61. Anton RobertGP Kolín#106#MA30.00:47:53.52+00:15:50.95Detail
62. Svoboda Matěj#39#MA31.00:48:27.35+00:16:24.78Detail
63. Syrový RadekNymburk#12#MA32.00:48:32.72+00:16:30.15Detail
64. Potužák MilošBakov nad Jizerou#99#MD5.00:48:34.73+00:16:32.16Detail
65. Horáček VáclavSOPKo#61#MC12.00:48:39.49+00:16:36.92Detail
66. Rejholec JosefMilvit Water Malotice#96#MB16.00:48:41.95+00:16:39.38Detail
67. Staněk MilanKenast Pečky#6#MC13.00:49:08.59+00:17:06.02Detail
68. Salač VáclavCAV Benátky#103#MB17.00:49:28.90+00:17:26.33Detail
69. Zeman VladimírSokol Kolín#18#MC14.00:50:06.68+00:18:04.11Detail
70. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#29#MA33.00:50:27.67+00:18:25.10Detail
71. Katrnoška Jiří#118#MA34.00:51:30.48+00:19:27.91Detail
72. Strejček PavelTESTR running team#26#MC15.00:51:47.89+00:19:45.32Detail
73. Vejvar TomášMHK Milovice#71#MB18.00:52:32.22+00:20:29.65Detail
74. Klár Jaroslav#30#MB19.00:52:44.64+00:20:42.07Detail
75. Bajer MilanCafe Bajer#88#MC16.00:52:58.67+00:20:56.10Detail
76. Dobiáš LudvíkPoděbrady#74#ME2.00:53:01.70+00:20:59.13Detail
77. Veselý MilanSokol Kolín#94#MD6.00:54:04.43+00:22:01.86Detail
78. Groh StanislavAC Vrchlabí#35#ME3.00:54:26.17+00:22:23.60Detail
79. Švorc Jan#24#MC17.00:54:34.27+00:22:31.70Detail
80. Šandera MartinBonBon#102#MB20.00:56:27.85+00:24:25.28Detail
81. Jelínek MatějČernilov#10#ME4.00:56:48.39+00:24:45.82Detail
82. Bělský TomášHrdlořezy#120#MB21.00:59:00.84+00:26:58.27Detail
83. Berka MilanKozákov#73#MC18.00:59:21.61+00:27:19.04Detail
84. Gregor Jan#37#MA35.01:09:41.86+00:37:39.29Detail
85. Plešinger StanislavSokol Kolín - atletika#32#ME5.01:21:34.42+00:49:31.85Detail
DNF Tuláček Milan#21#MBDNF Detail
DNF Nechoďdoma PetrDobřichov#47#MADNF Detail
DNF Franc MatoušTJ Sokol Kolín - atletika#69#MADNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz