Oficiální Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
26. 7. 2020

Hlavní závod


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Bednarský VojtěchTITAN TRILIFE#125#M1.M2 20-291.01:05:54.6400:09:07.8400:00:40.7700:42:31.77 00:00:36.2300:12:58.01 Detail
2. Petiška OndřejSK RN HK#157#M2.M2 20-292.01:06:46.92+00:00:52.2700:08:55.7700:00:35.9100:43:43.73 00:00:28.8000:13:02.70 Detail
3. Strnad TomášIndividuální#94#M3.M2 20-293.01:06:51.22+00:00:56.5700:08:45.9800:00:33.2400:43:48.16 00:00:29.3900:13:14.43 Detail
4. Jindra PavelEleven Mercedes-Benz Mitas Team#145#M4.M4 40-491.01:07:36.40+00:01:41.7500:09:33.7900:00:29.1800:43:12.85 00:00:24.0700:13:56.49 Detail
5. Janda DavidHarfasport team#76#M5.M2 30-391.01:09:27.69+00:03:33.0400:08:47.2600:00:35.1000:43:49.75 00:00:30.6400:15:44.92 Detail
6. Holomoucký AdamElab#158#M6.M2 20-294.01:10:11.81+00:04:17.1600:08:50.8500:00:41.8000:46:24.21 00:00:27.2800:13:47.64 Detail
7. Lužný FilipIndividuální#54#M7.M2 20-295.01:10:16.53+00:04:21.8800:08:40.8000:00:19.7100:45:40.61 00:00:41.1600:14:54.22 Detail
8. Pařík Ondřej#144#M8.M2 30-392.01:10:51.54+00:04:56.8900:09:52.4100:00:45.3000:45:42.14 00:00:37.8600:13:53.81 Detail
9. Jiránek TomášLawi Sport Team z.s.#124#M9.M4 40-492.01:11:14.34+00:05:19.6900:10:29.9700:00:42.0700:44:31.33 00:00:33.5600:14:57.39 Detail
10. Řehák MartinExpres tuto team Kolín#128#M10.M2 20-296.01:13:13.47+00:07:18.8200:10:46.5900:01:11.7100:44:00.41 00:00:35.3400:16:39.40 Detail
11. Sovíček Jan#105#M11.M2 20-297.01:14:25.91+00:08:31.2600:09:00.6700:00:37.1900:49:33.74 00:00:35.8500:14:38.44 Detail
12. Obr TomášBodyID náramky#137#M12.M4 40-493.01:14:32.00+00:08:37.3500:09:12.6600:00:44.2400:47:38.96 00:00:46.4000:16:09.73 Detail
13. Lužná AnnaIndividuální#52#F1.Z2 20-291.01:14:45.06+00:08:50.4100:09:36.6100:00:38.3800:48:59.04 00:00:37.5200:14:53.49 Detail
14. Makovský MatyášStarwars#36#M13.M1 16-191.01:14:48.25+00:08:53.6000:09:01.1900:01:07.2700:46:32.37 00:01:00.0700:17:07.33 Detail
15. Hurych AntonínDTC Litomyšl#147#M14.M4 40-494.01:15:03.87+00:09:09.2200:09:57.8900:00:57.4200:48:14.34 00:00:38.9900:15:15.21 Detail
16. Jahn BohumilIndividuální#156#M15.M4 40-495.01:15:16.78+00:09:22.1300:09:34.3300:00:46.8900:48:49.38 00:00:43.1000:15:23.07 Detail
17. Ryzák DavidTrutnov#146#M16.M2 20-298.01:15:32.77+00:09:38.1200:09:48.2000:00:40.7600:49:42.37 00:00:32.1400:14:49.28 Detail
18. Fanturová LenkaVSK FTVS Praha#127#F2.Z4 40-491.01:15:52.38+00:09:57.7300:08:44.2900:00:43.6600:49:49.63 00:00:38.9300:15:55.85 Detail
19. Svoboda JiříTeam CykloTrener Mandavan#68#M17.M5 50p1.01:16:14.57+00:10:19.9200:11:10.0700:00:46.4500:47:24.78 00:00:44.3200:16:08.92 Detail
20. Netík LukášSK RN HK#178#M18.M2 30-393.01:16:20.30+00:10:25.6500:09:49.8400:00:39.6300:48:49.44 00:00:48.5900:16:12.77 Detail
21. Janata BorisKompava H-triathlon team#143#M19.M2 20-299.01:16:52.14+00:10:57.4900:08:58.4800:00:44.0900:47:55.67 00:00:40.8200:18:33.06 Detail
22. Vidner ŠtěpánTSK PRAHA#138#M20.M2 30-394.01:16:54.18+00:10:59.5300:09:34.9700:00:54.4100:46:03.19 00:00:32.6800:19:48.92 Detail
23. Suchý Petr#172#M21.M2 20-2910.01:17:07.97+00:11:13.3200:09:10.7600:00:56.1800:49:32.07 00:00:44.4900:16:44.45 Detail
24. Marek DanielTriatlon Plzeň#163#M22.M4 40-496.01:17:16.74+00:11:22.0900:10:35.2400:00:48.7600:48:13.96 00:00:38.8200:16:59.94 Detail
25. Jiránková LenkaLawi Sport Team z.s.#123#F3.Z4 40-492.01:18:23.37+00:12:28.7200:08:59.5200:00:53.4300:52:11.28 00:00:46.1600:15:32.95 Detail
26. Gajdoš Dušan#103#M23.M4 40-497.01:18:29.90+00:12:35.2500:10:50.1300:00:43.4900:50:15.56 00:00:40.7000:16:00.00 Detail
27. Růžička Pavel#72#M24.M2 30-395.01:18:35.88+00:12:41.2300:10:24.7300:01:11.9200:49:59.10 00:00:43.2000:16:16.91 Detail
28. Rudolf TomášENERGY TEAM#84#M25.M4 40-498.01:19:18.13+00:13:23.4800:08:45.1300:00:52.2300:50:28.76 00:00:49.2900:18:22.70 Detail
29. Polej JiříHronov#162#M26.M4 40-499.01:19:26.19+00:13:31.5400:10:40.5200:01:12.0800:51:02.46 00:00:50.6600:15:40.45 Detail
30. Teplý JaroslavSBR Tri-team Litomyšl#33#M27.M4 40-4910.01:19:42.50+00:13:47.8500:11:25.2800:00:52.2900:50:30.02 00:00:35.3300:16:19.56 Detail
31. Janda MartinKOB Dobruška#175#M28.M4 40-4911.01:19:53.02+00:13:58.3700:11:56.0300:02:00.9200:50:12.51 00:00:43.0800:15:00.47 Detail
32. Poláčková PavlínaKONRAD TOOLS TEAM#126#F4.Z2 20-292.01:19:54.86+00:14:00.2100:08:41.7800:00:36.3100:55:17.04 00:00:29.0100:14:50.69 Detail
33. Kovář PetrELEVEN BLACKET TEAM#95#M29.M4 40-4912.01:20:14.13+00:14:19.4800:10:43.5300:00:47.1300:50:23.23 00:00:38.8800:17:41.33 Detail
34. Polan MichalKC Kutná Hora#91#M30.M2 30-396.01:20:26.27+00:14:31.6200:10:55.6300:01:10.5700:49:41.55 00:00:52.2300:17:46.27 Detail
35. Mynář MarianDEX team#99#M31.M2 30-397.01:20:37.80+00:14:43.1500:11:03.7300:01:11.0500:51:52.16 00:00:30.1600:16:00.68 Detail
36. Šváb JanIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#89#M32.M2 20-2911.01:20:56.14+00:15:01.4900:10:46.3800:00:58.2700:50:06.03 00:00:33.6700:18:31.78 Detail
37. Ráček Tomáš#69#M33.M2 30-398.01:21:02.83+00:15:08.1800:12:39.0100:01:10.5400:45:30.08 00:00:33.3400:21:09.84 Detail
38. Fiala AlešSK Slavia Praha#79#M34.M5 50p2.01:21:08.51+00:15:13.8600:10:29.3300:00:49.7900:52:16.08 00:00:48.8900:16:44.41 Detail
39. Filip LukášCzechTRI K. Team#106#M35.M4 40-4913.01:21:12.68+00:15:18.0300:11:38.8000:00:46.1200:51:43.48 00:00:36.3500:16:27.91 Detail
40. Purm MarekHYDRANT#73#M36.M2 20-2912.01:22:16.16+00:16:21.5100:11:25.8900:00:57.9000:52:45.86 00:00:49.0500:16:17.44 Detail
41. Fejk LukášCarla.kupkolo.cz#118#M37.M2 30-399.01:22:24.11+00:16:29.4600:11:48.8600:01:07.0800:52:24.11 00:00:44.6200:16:19.41 Detail
42. Hejda Martin#165#M38.M2 30-3910.01:22:32.24+00:16:37.5900:11:12.8000:01:03.9800:52:53.95 00:00:43.8000:16:37.69 Detail
43. Šprongl VojtěchTSK PRAHA#42#M39.M2 30-3911.01:22:38.08+00:16:43.4300:10:51.7800:00:44.0000:53:23.89 00:00:45.9800:16:52.42 Detail
44. Škoda Milan#37#M40.M4 40-4914.01:22:57.39+00:17:02.7400:08:47.9400:00:45.9900:55:19.45 00:00:46.8500:17:17.15 Detail
45. Hitka DanielDLAM#111#M41.M2 20-2913.01:23:01.57+00:17:06.9200:11:33.6500:01:34.3300:52:18.77 00:00:24.5600:17:10.24 Detail
46. Lněnička JakubSK ELDIS Pardubice#171#M42.M2 20-2914.01:23:18.45+00:17:23.8000:11:30.7300:01:01.8700:53:23.09 00:01:09.0400:16:13.71 Detail
47. Roubalová MarkétaKola Víšek#87#F5.Z2 20-293.01:23:22.40+00:17:27.7500:09:23.4200:00:56.7100:53:41.72 00:00:39.3500:18:41.17 Detail
48. Panuš KarelKP RaceTeam#148#M43.M4 40-4915.01:24:15.64+00:18:20.9900:12:02.6400:01:25.5500:51:49.49 00:00:57.4600:18:00.48 Detail
49. Cón Marek#74#M44.M2 20-2915.01:24:55.21+00:19:00.5600:12:24.9400:01:05.8700:53:07.62 00:00:49.8900:17:26.86 Detail
50. Foukal LiborIndividuální#55#M45.M4 40-4916.01:25:15.71+00:19:21.0600:11:07.3800:01:55.9100:54:35.83 00:00:51.4800:16:45.08 Detail
51. Konigsmark Petr#150#M46.M2 30-3912.01:25:54.03+00:19:59.3800:09:20.7200:02:00.8400:55:02.98 00:01:16.5600:18:12.91 Detail
52. Pokorný Marek2BWINNER TEAM#13#M47.M4 40-4917.01:26:07.49+00:20:12.8400:10:11.8300:01:17.7000:54:14.65 00:00:58.9700:19:24.31 Detail
53. Hylmar JaroslavStopro Bike Team#80#M48.M4 40-4918.01:26:38.33+00:20:43.6800:10:44.1100:00:59.3700:53:31.47 00:00:57.0800:20:26.27 Detail
54. Havel LukášPaka!#90#M49.M2 30-3913.01:26:45.32+00:20:50.6700:11:12.4900:00:57.6200:55:09.90 00:00:52.4200:18:32.87 Detail
55. Lužný IvoTTC Olomouc#53#M50.M5 50p3.01:26:48.12+00:20:53.4700:11:48.2700:00:49.5400:53:04.77 00:00:50.4800:20:15.03 Detail
56. Lán Jakub#20#M51.M2 30-3914.01:26:52.93+00:20:58.2800:11:40.7600:01:07.1700:55:32.36 00:01:21.0400:17:11.59 Detail
57. Strnad PetrKSM Hrádek#82#M52.M5 50p4.01:27:52.08+00:21:57.4300:13:05.1900:01:07.1600:53:57.65 00:00:54.8400:18:47.22 Detail
58. Krutílek MarekTT Pardubice#168#M53.M5 50p5.01:28:08.00+00:22:13.3500:11:10.9800:01:57.6200:55:46.72 00:01:02.9600:18:09.69 Detail
59. Holuša RadomírSnakes#133#M54.M2 20-2916.01:28:31.51+00:22:36.8600:11:31.5500:01:08.0100:58:07.69 00:00:34.0100:17:10.23 Detail
60. Nosek Filip#97#M55.M2 20-2917.01:28:54.55+00:22:59.9000:12:04.7500:01:49.3900:55:52.88 00:00:56.8300:18:10.67 Detail
61. Šulc MartinPřevozníček#96#M56.M2 30-3915.01:29:03.36+00:23:08.7100:10:01.2700:01:48.2300:55:53.79 00:01:09.3700:20:10.68 Detail
62. Kodydek Tomáš#92#M57.M4 40-4919.01:29:43.25+00:23:48.6000:11:14.6100:01:16.2600:59:00.77 00:01:01.2200:17:10.38 Detail
63. Zeman MartinSparta Praha#77#M58.M1 16-192.01:30:07.35+00:24:12.7000:10:23.2800:01:32.4801:00:43.02 00:00:29.8900:16:58.67 Detail
64. Žďárský JanPOD KOMINEM VE SKŘIVANECH#167#M59.M2 30-3916.01:30:09.55+00:24:14.9000:11:41.2900:01:11.2700:54:40.46 00:00:32.8200:22:03.70 Detail
65. Dyntar Radek#102#M60.M4 40-4920.01:30:32.07+00:24:37.4200:11:37.7800:00:59.7000:59:01.08 00:00:59.7600:17:53.73 Detail
66. Tomášová LenkaAC Gomango Högner#122#F6.Z2 30-391.01:30:56.79+00:25:02.1400:11:41.0800:01:26.0600:58:17.84 00:00:55.4000:18:36.40 Detail
67. Kovačič MarekTopcol sport#93#M61.M5 50p6.01:30:59.84+00:25:05.1900:12:19.9700:01:01.2500:57:22.71 00:00:53.6100:19:22.28 Detail
68. Budina Zdeněk3D Fitness RT#86#M62.M4 40-4921.01:31:41.96+00:25:47.3100:13:43.8700:00:52.9900:58:32.08 00:01:15.9600:17:17.04 Detail
69. Šiml JanNOVIS TK Praha#88#M63.M5 50p7.01:32:04.38+00:26:09.7300:09:42.5100:00:53.9201:00:25.66 00:01:14.2400:19:48.03 Detail
70. Dostál MichalDobré#139#M64.M2 30-3917.01:32:14.84+00:26:20.1900:12:03.0500:01:37.7201:00:06.27 00:01:04.7200:17:23.07 Detail
71. Seibert JosefRock Machine Cyklomax#177#M65.M4 40-4922.01:32:26.46+00:26:31.8100:12:26.6400:01:47.1300:57:13.59 00:01:07.5600:19:51.53 Detail
72. Večeřa Miroslav#170#M66.M2 20-2918.01:32:39.08+00:26:44.4300:13:57.8800:01:24.7000:57:33.81 00:00:49.0300:18:53.64 Detail
73. Vohryzek Jan#112#M67.M4 40-4923.01:32:55.81+00:27:01.1600:10:52.4200:02:04.8300:59:45.45 00:00:32.7100:19:40.38 Detail
74. Jakubík Radek#23#M68.M4 40-4924.01:33:35.31+00:27:40.6600:11:36.4900:01:22.2300:59:22.46 00:00:47.9300:20:26.18 Detail
75. Hrbek PavelCoyotes#121#M69.M2 30-3918.01:33:43.86+00:27:49.2100:11:10.9300:01:54.2201:02:01.27 00:00:24.7300:18:12.69 Detail
76. Konigsmarkova Eva#149#F7.Z2 20-294.01:33:47.48+00:27:52.8300:11:02.5900:01:19.4301:00:19.98 00:00:56.3300:20:09.12 Detail
77. Mužík Jan#67#M70.M4 40-4925.01:34:03.19+00:28:08.5400:11:41.4000:01:05.7901:01:31.03 00:00:54.0700:18:50.89 Detail
78. Rybanský Jakub#11#M71.M2 30-3919.01:34:09.80+00:28:15.1500:12:23.4700:01:27.6701:01:21.37 00:00:22.1800:18:35.10 Detail
79. Stolz Jan#62#M72.M4 40-4926.01:34:13.02+00:28:18.3700:13:36.7700:01:56.1500:59:27.33 00:01:03.9000:18:08.85 Detail
80. Zvolánková PetraHO Škrovád#136#F8.Z2 20-295.01:34:26.27+00:28:31.6200:12:08.5500:01:27.7201:01:19.39 00:00:47.4300:18:43.16 Detail
81. Roubíček ZdenekIron Mountain #135#M73.M4 40-4927.01:34:31.18+00:28:36.5300:10:48.4700:01:05.3101:00:45.58 00:01:15.0700:20:36.72 Detail
82. Vinzens JanTT Zoufalci#142#M74.M4 40-4928.01:34:52.91+00:28:58.2600:12:13.4900:01:46.2001:00:42.75 00:01:26.6000:18:43.85 Detail
83. Dlabka Ludvík3D Fitness RT#75#M75.M5 50p8.01:34:53.10+00:28:58.4500:13:01.6400:01:08.7301:01:27.81 00:00:35.2800:18:39.62 Detail
84. Šimková TerezaŽ3 Sport#155#F9.Z2 20-296.01:35:12.23+00:29:17.5800:14:22.4900:02:11.4500:55:55.20 00:00:30.1000:22:12.97 Detail
85. Fryntová LucieDivecké střely#174#F10.Z2 20-297.01:35:21.65+00:29:27.0000:11:37.5500:01:34.4301:02:53.13 00:00:39.8300:18:36.68 Detail
86. Kuchyňka PavelFubo team Hradec Králové#31#M76.M4 40-4929.01:35:55.31+00:30:00.6600:10:47.4600:02:10.7501:03:11.49 00:00:43.9500:19:01.65 Detail
87. Langová MajkaGags Bělečko#160#F11.Z4 40-493.01:36:26.40+00:30:31.7500:15:17.5700:02:09.7500:55:00.41 00:00:53.8900:23:04.77 Detail
88. Šťastný Jiří#100#M77.M2 30-3920.01:36:50.26+00:30:55.6100:14:14.9500:00:53.3201:00:20.10 00:00:23.7900:20:58.07 Detail
89. Putna JanTopcol sport#107#M78.M5 50p9.01:37:30.50+00:31:35.8500:11:46.0700:01:14.1801:01:54.01 00:01:10.1100:21:26.11 Detail
90. Motl TomášNejlepší den#140#M79.M2 30-3921.01:37:48.95+00:31:54.3000:11:31.8400:01:19.2601:04:25.80 00:00:50.0000:19:42.03 Detail
91. Trčka JanAlbeř 92#116#M80.M5 50p10.01:37:51.38+00:31:56.7300:12:02.3600:01:11.9901:02:03.43 00:01:04.4900:21:29.08 Detail
92. Balický Jiří#71#M81.M4 40-4930.01:38:01.32+00:32:06.6700:12:03.8100:01:43.2101:01:42.59 00:01:31.3200:21:00.36 Detail
93. Aur ZdeněkSK Býšť#169#M82.M5 50p11.01:38:53.84+00:32:59.1900:13:19.0500:01:20.2001:01:53.85 00:01:01.5900:21:19.15 Detail
94. Patkova Romana#41#F12.Z2 30-392.01:40:10.75+00:34:16.1000:11:58.6100:01:24.8201:07:05.87 00:00:47.4700:18:53.96 Detail
95. Malý PavelSnakes#159#M83.M2 20-2919.01:40:19.27+00:34:24.6200:13:44.7200:01:32.9501:04:30.25 00:00:33.5300:19:57.80 Detail
96. Petráčková Adéla#153#F13.Z2 20-298.01:40:22.08+00:34:27.4300:13:11.0100:01:43.9201:06:41.62 00:00:21.4900:18:24.03 Detail
97. Matoušek OndřejKolín#59#M84.M2 20-2920.01:40:25.79+00:34:31.1400:10:45.9600:01:27.1101:09:59.40 00:00:56.7300:17:16.57 Detail
98. Chýlek Richard#176#M85.M4 40-4931.01:40:47.91+00:34:53.2600:13:00.4100:01:25.7001:04:38.80 00:01:07.3700:20:35.60 Detail
99. Šimáková KateřinaKočky +#110#F14.Z4 40-494.01:41:02.01+00:35:07.3600:12:03.6200:02:08.0001:06:51.02 00:00:38.5200:19:20.83 Detail
100. Grossová Petra#98#F15.Z2 20-299.01:41:03.74+00:35:09.0900:11:38.9700:01:20.0901:07:05.91 00:00:28.5300:20:30.22 Detail
101. Fikrová LenkaPraha#24#F16.Z4 40-495.01:42:37.78+00:36:43.1300:12:10.4600:01:22.5801:06:25.41 00:01:02.4400:21:36.87 Detail
102. Trnkova Pavla#132#F17.Z2 20-2910.01:43:06.25+00:37:11.6000:13:01.2700:01:06.6001:10:22.13 00:00:49.9400:17:46.29 Detail
103. Kasík LukášDLAM#115#M86.M2 20-2921.01:43:32.23+00:37:37.5800:12:40.2000:01:33.7801:05:47.73 00:00:29.9100:23:00.59 Detail
104. Valicek Ondrej#101#M87.M2 30-3922.01:43:35.20+00:37:40.5500:12:05.0800:01:34.7201:09:13.25 00:01:08.4000:19:33.74 Detail
105. Pekárek MartinDLAM#114#M88.M2 20-2922.01:44:36.71+00:38:42.0600:12:28.2800:01:46.2001:08:04.45 00:00:27.0300:21:50.74 Detail
106. Hejdová Jana#164#F18.Z2 30-393.01:45:30.33+00:39:35.6800:11:50.3300:01:10.6801:09:13.00 00:00:52.5300:22:23.78 Detail
107. Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec#81#F19.Z5 50p1.01:45:35.52+00:39:40.8700:14:46.1700:01:07.8901:05:28.55 00:01:19.1800:22:53.72 Detail
108. Jirouš ZdeněkDuke corp.#152#M89.M5 50p12.01:45:43.30+00:39:48.6500:12:09.0500:02:58.0301:06:42.33 00:00:43.8100:23:10.07 Detail
109. Veselský Martin#4#M90.M4 40-4932.01:45:46.18+00:39:51.5300:11:54.9300:02:56.9401:06:39.72 00:01:22.4800:22:52.09 Detail
110. Brabec Jan#85#M91.M2 20-2923.01:45:48.12+00:39:53.4700:13:51.1400:02:09.2401:08:04.80 00:01:09.8900:20:33.05 Detail
111. Šťastný David#44#M92.M2 30-3923.01:46:12.38+00:40:17.7300:11:49.1100:01:33.1101:10:09.14 00:00:37.8200:22:03.17 Detail
112. Abraham Pavel#120#M93.M4 40-4933.01:46:20.39+00:40:25.7400:11:32.9300:01:33.8801:08:44.37 00:00:42.1400:23:47.05 Detail
113. Rybanská Dagmar#10#F20.Z2 30-394.01:47:01.72+00:41:07.0700:12:18.4800:01:05.6501:08:22.86 00:00:25.1300:24:49.57 Detail
114. Sznapka EduardEDUF#58#M94.M2 30-3924.01:48:09.51+00:42:14.8600:12:42.8100:01:37.2701:10:49.75 00:00:57.0000:22:02.66 Detail
115. Piontek Petr#134#M95.M5 50p13.01:48:52.53+00:42:57.8800:15:33.7700:01:47.5401:06:06.15 00:00:59.9400:24:25.11 Detail
116. Šrajer FilipSnakes#131#M96.M2 20-2924.01:49:06.84+00:43:12.1900:11:53.9500:02:15.2801:14:52.19 00:00:40.4600:19:24.94 Detail
117. Andrová MartinaFTM Milovice#151#F21.Z4 40-496.01:49:56.11+00:44:01.4600:12:00.6400:01:11.9901:14:38.56 00:00:27.3200:21:37.58 Detail
118. Jakl AlešDLAM#113#M97.M2 30-3925.01:51:07.23+00:45:12.5800:12:43.3500:01:32.8601:11:37.14 00:00:38.2100:24:35.65 Detail
119. Spišáková Pavla#78#F22.Z4 40-497.01:51:41.89+00:45:47.2400:14:48.5900:01:40.3101:04:35.59 00:00:53.9600:29:43.42 Detail
120. Bakeš Jan#166#M98.M4 40-4934.01:52:02.42+00:46:07.7700:11:35.7200:01:37.8001:15:18.28 00:01:11.1900:22:19.41 Detail
121. Hlisníková Gabriela#9#F23.Z4 40-498.01:54:45.73+00:48:51.0800:11:42.3200:01:38.6501:18:18.96 00:00:28.7100:22:37.08 Detail
122. Vinzensová PavlaTT Zoufalci#141#F24.Z4 40-499.01:54:50.85+00:48:56.2000:10:32.2300:01:57.8101:19:39.49 00:00:31.0600:22:10.25 Detail
123. Kneifel Štěpán#104#M99.M2 20-2925.01:55:44.41+00:49:49.7600:12:39.8500:01:41.7301:15:38.52 00:01:01.8200:00:17.81 Detail
124. Vychopeň TomášGags Bělečko#161#M100.M5 50p14.01:58:38.75+00:52:44.1000:13:12.0500:02:19.6701:16:38.79 00:01:33.4000:24:54.83 Detail
125. Novotná Denisa#64#F25.Z2 20-2911.01:58:49.35+00:52:54.7000:11:23.0400:01:23.1501:24:42.82 00:00:24.9300:20:55.40 Detail
126. Kalinová Dita#109#F26.Z4 40-4910.01:59:21.02+00:53:26.3700:14:44.2500:01:16.7301:18:03.77 00:00:27.6600:24:48.59 Detail
127. Trojanová Alžběta#130#F27.Z2 20-2912.02:07:43.53+01:01:48.8800:12:03.4200:02:03.5201:21:39.70 00:00:35.5400:31:21.33 Detail
DNF Antosova Zaneta#56#FZ2 30-39DNF 00:16:17.7700:02:04.0800:41:32.37 00:00:38.0800:24:27.19 Detail
DNF Vavřina Lukáš#173#MM4 40-49DNF 00:16:04.6500:02:29.4800:12:28.25 00:01:41.80Detail
DNF Sychrovská Sandra#154#FZ2 30-39DNF 00:14:40.6400:02:21.43Detail
DNF Cvrček Vojtěch#129#MM2 20-29DNF 00:15:12.3100:02:22.55Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz