Oficiální Výsledková listina Běhej Borky 2020
12. 9. 2020

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Beránek Šimon#625#M1.00:37:08Detail
2. Herel Luboškolín#347#M2.00:38:42+00:01:34.21Detail
3. Klíma MartinElmtrade Racing team #362#M3.00:39:30+00:02:22.21Detail
4. Šedina Jan#541#M4.00:40:11+00:03:03.21Detail
5. Špaček LuděkExtreme obstacle runners#572#M5.00:42:01+00:04:53.21Detail
6. Karger VítSCP Pardubice#359#M6.00:42:12+00:05:04.21Detail
7. Teplá JanaJoskatel#557#F1.00:42:59+00:05:51.21Detail
8. Wůdy JanKolín#597#M7.00:43:42+00:06:34.21Detail
9. Pokorný MichalSTG Kolín#380#M8.00:43:43+00:06:35.21Detail
10. Urban TomášKolín#398#M9.00:44:31+00:07:23.21Detail
11. Teplý OndřejJoskatel#558#M10.00:44:33+00:07:25.21Detail
12. Přibyl MatějHořátev#382#M11.00:44:33+00:07:25.21Detail
13. Frančík LukášMattoni Freerun - Letná#619#M12.00:44:43+00:07:35.21Detail
14. Vichterey PetrKolín#402#M13.00:44:43+00:07:35.21Detail
15. Herman JanKolín#348#M14.00:45:09+00:08:01.21Detail
16. Trnka MichalKolín#397#M15.00:45:28+00:08:20.21Detail
17. Prchal PavelGP Kolín#623#M16.00:45:52+00:08:44.21Detail
18. Žert JakubSPK Cerhenice#406#M17.00:46:06+00:08:58.21Detail
19. Kroužilová IvaKolín#554#F2.00:46:12+00:09:04.21Detail
20. Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín - atletika#618#F3.00:46:57+00:09:49.21Detail
21. Radoměřský JanŠneci v běhu - Kutná Hora#569#M18.00:47:14+00:10:06.21Detail
22. Chalupa LukášDiversity Beasts OCR Team#351#M19.00:47:45+00:10:37.21Detail
23. Kysilka VratislavGP Kolín#621#M20.00:47:46+00:10:38.21Detail
24. Karafiátová EliškaEla,Marti,Pája#357#F4.00:48:47+00:11:39.21Detail
25. Bubníková MichaelaRungo.cz#549#F5.00:50:13+00:13:05.21Detail
26. Bubník Onfřej#551#M21.00:50:13+00:13:05.21Detail
27. Brant TomášKolín#336#M22.00:50:19+00:13:11.21Detail
28. Ledvina PetrSRTG Kolín#367#M23.00:50:57+00:13:49.21Detail
29. Staněk Oldřich TomášGP Kolín#390#M24.00:51:14+00:14:06.21Detail
30. Kmeťová AlenaKolín#363#F6.00:51:21+00:14:13.21Detail
31. Cepek JaroslavSRTG Kolín#338#M25.00:51:31+00:14:23.21Detail
32. Svoboda Jaroslav Konárovice#391#M26.00:51:56+00:14:48.21Detail
33. Kvapil VojtěchKolín#592#M27.00:52:02+00:14:54.21Detail
34. Rejhonova Eva#384#F7.00:52:03+00:14:55.21Detail
35. Zenkner Roman#405#M28.00:52:10+00:15:02.21Detail
36. Vykoukalová KarolínaHradišťko I.#542#F8.00:52:17+00:15:09.21Detail
37. Chudomel Libor#606#M29.00:52:18+00:15:10.21Detail
38. Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika #388#M30.00:52:19+00:15:11.21Detail
39. Špringer JiříKolín#394#M31.00:52:32+00:15:24.21Detail
40. Dvořák DavidKolín#543#M32.00:52:53+00:15:45.21Detail
41. Rejhon Daniel#556#M33.00:53:11+00:16:03.21Detail
42. Bořek LukášRungo.cz#550#M34.00:53:12+00:16:04.21Detail
43. Špulák PetrKolín#395#M35.00:53:54+00:16:46.21Detail
44. Liška JosefDo not give up#370#M36.00:54:07+00:16:59.21Detail
45. Linhart Vladimír KH runners#369#M37.00:54:18+00:17:10.21Detail
46. Grofová ZuzanaKolín#343#F9.00:54:28+00:17:20.21Detail
47. Karafiátová PavlaEla,Marti,Pája#358#F10.00:54:38+00:17:30.21Detail
48. Svobodova MirkaKnezice#392#F11.00:55:10+00:18:02.21Detail
49. Bala MartinStg kolin#334#M38.00:55:11+00:18:03.21Detail
50. Hoskovec JosefDIRAC Industries s.r.o.#350#M39.00:55:15+00:18:07.21Detail
51. Panic RomanČervené Pečky #374#M40.00:55:17+00:18:09.21Detail
52. Hartmanová RomanaSRTG Kolín#346#F12.00:55:33+00:18:25.21Detail
53. Šulc JakubKolín#598#M41.00:56:06+00:18:58.21Detail
54. Soukup TomášKolín#389#M42.00:56:07+00:18:59.21Detail
55. Ledvinová KateřinaSRTG Kolín#368#F13.00:56:22+00:19:14.21Detail
56. Sestini Hlaváčková Andrea#555#F14.00:56:22+00:19:14.21Detail
57. Rakušan VítKolín#241#M43.00:56:23+00:19:15.21Detail
58. Veselý Jan#401#M44.00:56:27+00:19:19.21Detail
59. Hartmanová KristýnaSRTG Kolín#345#F15.00:57:11+00:20:03.21Detail
60. Vedral VladimírOlveli#400#M45.00:57:36+00:20:28.21Detail
61. Pavlů VáclavEwebovky#377#M46.00:57:41+00:20:33.21Detail
62. Procházka JanČáslav#381#M47.00:57:46+00:20:38.21Detail
63. Šesták JanKolín#393#M48.00:57:47+00:20:39.21Detail
64. Pátková JanaKolín#375#F16.00:58:03+00:20:55.21Detail
65. Buřivalová Andrea#337#F17.00:58:20+00:21:12.21Detail
66. Kubelka MartinKolín#366#M49.00:58:28+00:21:20.21Detail
67. Fördös MartinKolín#342#M50.00:59:05+00:21:57.21Detail
68. Chvojka JaroslavVelký Osek#353#M51.00:59:29+00:22:21.21Detail
69. Kršková MichaelaŠneci v běhu - Kutná Hora#570#F18.00:59:34+00:22:26.21Detail
70. Jarešová MartinaKolín#355#F19.00:59:40+00:22:32.21Detail
71. Rokos ZneněkDo not give up#387#M52.01:00:27+00:23:19.21Detail
72. Dunovská Klára#341#F20.01:00:50+00:23:42.21Detail
73. Jandejsek JanKolín#562#M53.01:01:01+00:23:53.21Detail
74. Černý JanKolín #340#M54.01:01:34+00:24:26.21Detail
75. Nikodým IvanLékárna.cz#372#M55.01:04:58+00:27:50.21Detail
76. Kargerová Iveta#360#F21.01:05:52+00:28:44.21Detail
77. Janáková StanislavaKolín#354#F22.01:06:16+00:29:08.21Detail
78. Plchout Bronislav Polná#379#M56.01:07:20+00:30:12.21Detail
79. Brzák PetrKolín#589#M57.01:08:47+00:31:39.21Detail
80. Roháčková PetraKolín#385#F23.01:09:48+00:32:40.21Detail
81. Veselý MIlanKolín#591#M58.01:10:30+00:33:22.21Detail
82. Pelikánová DitaKutná Hora#378#F24.01:10:39+00:33:31.21Detail
83. Strejček JiříMnichovice#624#M59.01:11:03+00:33:55.21Detail
84. Vobořil MartinStará Boleslav#403#M60.01:11:35+00:34:27.21Detail
85. Pícha TomášKolín#590#M61.01:13:34+00:36:26.21Detail
86. Homolová ZdenkaChlumec nad Cidlinou#349#F25.01:14:28+00:37:20.21Detail
DNF Kliková Eliška TJ Sokol Kolín atletika#361#FDNF Detail
DNS Košvancová Renata Kolín #365#FDNS Detail
DNS Vatlach PatrikKolín #399#MDNS Detail
DNS Balová DagmarSRTG Kolín#335#FDNS Detail
DNS Rambousek JanPraha#383#MDNS Detail
DNS Chudomel PetrKolín#352#MDNS Detail
DNS Kalecký Lukáš #356#MDNS Detail
DNS Hamplová ŠárkaChlumec nad Cidlinou#344#FDNS Detail
DNS Cibulka Lukáš#339#MDNS Detail
DNS Paulová MartaEla, Marti, Pája#376#FDNS Detail
DNS Kodeš DavidKolín#364#MDNS Detail
DNS Musil Tomáš Conectart s.r.o.#371#MDNS Detail
DNS Rohlík Tomáš Conectart s.r.o.#386#MDNS Detail
DNS Novák PetrPraha 10#373#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz