Oficiální Výsledková listina Běh na Boreč
7. 3. 2020

jednotlivci


# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaběhmin/km
1. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#1#1996M1.M19-291.00:23:3900:23:38.9503:33Detail
2. Cmunt PetrProvodín#7#1996M2.M19-292.00:24:22+00:00:4300:24:21.7203:40Detail
3. Karko JanAC Česká Lípa#22#1992M3.M19-293.00:24:44+00:01:0500:24:43.5703:43Detail
4. Jirák KarelTri club Česká Lípa#68#1973M4.M40-491.00:25:30+00:01:5100:25:29.0103:50Detail
5. Stupka PatrikAC Česká Lípa#77#1996M5.M19-294.00:25:49+00:02:1000:25:48.9403:53Detail
6. Holub StanislavKoloshop Teplice#71#1978M6.M40-492.00:26:05+00:02:2600:26:04.8703:55Detail
7. Augusta FilipMMB Třebenice#59#1990M7.M30-391.00:26:28+00:02:4900:26:27.6503:59Detail
8. Třešňák TomášJablonné v Podještědí#80#1979M8.M40-493.00:26:31+00:02:5200:26:30.0603:59Detail
9. Bureš JanCK Slavoj Terezín - Cyklo city#6#1982M9.M30-392.00:26:32+00:02:5300:26:31.6203:59Detail
10. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa#21#1971M10.M40-494.00:26:35+00:02:5600:26:34.6204:00Detail
11. Barcal Richarddos amigos#64#1981M11.M30-393.00:26:52+00:03:1300:26:51.0704:02Detail
12. Elischer IvanAC Ústí nad Labem#16#1960M12.M60plus1.00:26:56+00:03:1700:26:55.9304:03Detail
13. Matuška VojtěchŠakal Kbely#28#2002M13.Mdo181.00:27:05+00:03:2600:27:04.2304:04Detail
14. Ptáček MichalSport team Brozany#87#1985M14.M30-394.00:27:10+00:03:3100:27:09.5404:05Detail
15. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#15#1980M15.M40-495.00:27:33+00:03:5400:27:32.4704:08Detail
16. Hendrych JaroslavTri club Česká Lípa#18#1975M16.M40-496.00:27:39+00:04:0000:27:38.4604:09Detail
17. Vopat MilanMilan Z Hor#54#1961M17.M50-591.00:27:41+00:04:0200:27:40.4104:10Detail
18. Klug PavelChotěšov#25#1995M18.M19-295.00:27:50+00:04:1100:27:49.3704:11Detail
19. Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa#38#2002F1.Zdo181.00:28:09+00:04:3000:28:08.3704:14Detail
20. Sobecká JarmilaUSK Provod#41#1977F2.Z36plus1.00:28:21+00:04:4200:28:20.0704:16Detail
21. Čuchal PetrMMB Třebenice#12#1980M19.M40-497.00:28:30+00:04:5100:28:29.4204:17Detail
22. Bisová ŠtěpánkaBitters Superior Cyklolive team#5#2000F3.Zdo351.00:28:39+00:05:0000:28:38.9504:18Detail
23. Králová BarboraBTT Libochovice#78#1998F4.Zdo352.00:28:47+00:05:0800:28:46.7704:20Detail
24. Hellier Bruce WilliemTri club Česká Lípa#73#2008M20.Mdo182.00:28:55+00:05:1600:28:54.2204:21Detail
25. Janda PetrRoudnice nad Labem#20#1982M21.M30-395.00:29:10+00:05:3100:29:09.1204:23Detail
26. Kváš JosefCK Lovosice#85#1982M22.M30-396.00:29:17+00:05:3800:29:16.9604:24Detail
27. Verner LubošVerny Team#47#1979M23.M40-498.00:29:30+00:05:5100:29:29.9804:26Detail
28. Preiss PřemyslKola Vondra#35#1998M24.M19-296.00:29:32+00:05:5300:29:31.5404:26Detail
29. Trč StanislavRoudnice nad Labem#43#1988M25.M30-397.00:29:37+00:05:5800:29:36.7204:27Detail
30. Diviš MartinSNB Praha#13#1963M26.M50-592.00:29:42+00:06:0300:29:41.9204:28Detail
31. Luňáčková MichaelaCK Slavoj Terezín#65#1984F5.Z36plus2.00:29:59+00:06:2000:29:58.0504:30Detail
32. Pavlíček ZdeněkPolevsko#31#1954M27.M60plus2.00:30:01+00:06:2200:30:00.8504:31Detail
33. Pecánek JiříMMB Třebenice#32#1976M28.M40-499.00:30:14+00:06:3500:30:13.4304:33Detail
34. Scheu HaraldLMB#81#1969M29.M50-593.00:30:17+00:06:3800:30:16.0804:33Detail
35. Hendrychová PetraLitoměřice#70#1981F6.Z36plus3.00:30:24+00:06:4500:30:23.8304:34Detail
36. Willner JiříASK Lovosice#48#1984M30.M30-398.00:30:28+00:06:4900:30:27.7704:35Detail
37. Čarný JosefMMB Třebenice#76#1973M31.M40-4910.00:30:34+00:06:5500:30:33.7504:36Detail
38. Česal OndřejBTT Libochovice#10#1978M32.M40-4911.00:30:51+00:07:1200:30:50.3104:38Detail
39. Nekvasilová LenkaMMB Třebenice#30#1981F7.Z36plus4.00:31:28+00:07:4900:31:27.0004:44Detail
40. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#14#1960M33.M60plus3.00:31:58+00:08:1900:31:57.9204:48Detail
41. Mitáčová MarieAC Česká Lípa#69#2002F8.Zdo182.00:32:11+00:08:3200:32:10.4004:50Detail
42. Faltová EliškaTri club Česká Lípa#63#2004F9.Zdo183.00:32:30+00:08:5100:32:29.9404:53Detail
43. Tlustý MartinSport team Brozany#42#1988M34.M30-399.00:32:34+00:08:5500:32:33.5104:54Detail
44. Benda TomášKlub podřipských běžců#4#1989M35.M30-3910.00:32:50+00:09:1100:32:49.1704:56Detail
45. Molek LukášTJ Křesín#84#1988M36.M30-3911.00:32:54+00:09:1500:32:53.2904:57Detail
46. Bažant JanLovosice#2#1988M37.M30-3912.00:33:01+00:09:2200:33:00.8804:58Detail
47. Česal MatyášBTT Libochovice#11#2004M38.Mdo183.00:33:04+00:09:2500:33:03.7804:58Detail
48. Švec KarelSport team Brozany#52#1980M39.M40-4912.00:33:19+00:09:4000:33:18.5705:01Detail
49. Skokan JanTJ Sokol Roudnice nad Labem#61#2008M40.Mdo184.00:33:22+00:09:4300:33:21.6905:01Detail
50. Hajas PavelPodbořanský Rohozec#60#1985M41.M30-3913.00:33:29+00:09:5000:33:28.9605:02Detail
51. Krobová EliškaBTT Libochovice#74#2003F10.Zdo184.00:33:35+00:09:5600:33:34.6305:03Detail
52. Krejzlíková TerezaTri club Česká Lípa#67#2007F11.Zdo185.00:33:35+00:09:5600:33:34.7305:03Detail
53. Černecká Hnízdilová TerezaHappyloop team#9#1987F12.Zdo353.00:33:50+00:10:1100:33:49.6305:05Detail
54. Sauer JanSpona Teplice#75#1977M42.M40-4913.00:34:08+00:10:2900:34:07.6805:08Detail
55. Bejdák TomášSTG Mladá Boleslav#53#1977M43.M40-4914.00:34:26+00:10:4700:34:25.2805:11Detail
56. Slavík VladimírPolepy#40#1965M44.M50-594.00:34:36+00:10:5700:34:35.9805:12Detail
57. Kiršner DavidSport team Brozany#23#2002M45.Mdo185.00:34:54+00:11:1500:34:53.1105:15Detail
58. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#26#1963M46.M50-595.00:34:54+00:11:1500:34:53.7605:15Detail
59. Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice#62#1984F13.Z36plus5.00:34:56+00:11:1700:34:55.1905:15Detail
60. Raus OldřichMMB Třebenice#37#1979M47.M40-4915.00:35:33+00:11:5400:35:32.7505:21Detail
61. Klug PavelChotěšov#24#1969M48.M50-596.00:35:36+00:11:5700:35:35.5705:21Detail
62. Martin Dale#55#1960M49.M60plus4.00:35:40+00:12:0100:35:39.0405:22Detail
63. Seifert VáclavVelemín#39#1979M50.M40-4916.00:36:04+00:12:2500:36:03.9605:25Detail
64. Dlouhá TerezaDlouháni Roudnice#56#1986F14.Zdo354.00:36:42+00:13:0300:36:41.6305:31Detail
65. Procházka PavelSport team Brozany#50#1983M51.M30-3914.00:36:43+00:13:0400:36:42.1905:31Detail
66. Nejedlý OndřejAKDUCHCOV#29#2009M52.Mdo186.00:37:13+00:13:3400:37:12.3805:36Detail
67. Podrábský JanKCR Roudnice nad Labem#34#1974M53.M40-4917.00:37:14+00:13:3500:37:13.1305:36Detail
68. Zahrádková VěraSK Kročehlavy#49#1977F15.Z36plus6.00:37:23+00:13:4400:37:22.3905:37Detail
69. Menhart KarelTJ Křesín#83#1963M54.M50-597.00:37:36+00:13:5700:37:35.2405:39Detail
70. Nováková JarmilaTri club Česká Lípa#66#2007F16.Zdo186.00:37:38+00:13:5900:37:37.7505:40Detail
71. Bečka MiloslavÚstí nad Labem#3#1955M55.M60plus5.00:37:54+00:14:1500:37:53.9405:42Detail
72. Šálek KarelSport team Brozany#51#1983M56.M30-3915.00:38:15+00:14:3600:38:14.8705:45Detail
73. Zelenák DušanGlassman TT Teplice#82#1950M57.M60plus6.00:38:18+00:14:3900:38:17.4905:46Detail
74. Hyšplerová MarkétaRozběháme Litoměřicko#19#1980F17.Z36plus7.00:38:27+00:14:4800:38:26.2405:47Detail
75. Boháček KarelASK Lovosice#57#1957M58.M60plus7.00:39:02+00:15:2300:39:01.0105:52Detail
76. Vaněk PravoslavDubí#46#1950M59.M60plus8.00:39:02+00:15:2300:39:01.4305:52Detail
77. Machalická LubicaSky4run.cz#27#1955F18.Z36plus8.00:39:14+00:15:3500:39:13.9505:54Detail
78. Holub AdamTeplice#72#2006M60.Mdo187.00:39:32+00:15:5300:39:31.0505:57Detail
79. Filousová KamilaÚpohlavy#17#1991F19.Zdo355.00:39:38+00:15:5900:39:37.2705:58Detail
80. Biňovcová BlankaASK Lovosice#86#2008F20.Zdo187.00:39:53+00:16:1400:39:52.0106:00Detail
81. Štembera MichalKostelec nad Labem#79#1963M61.M50-598.00:39:54+00:16:1500:39:53.9406:00Detail
82. Přibyl VojtěchLitoměřice#36#1993M62.M19-297.00:45:45+00:22:0600:45:44.2506:53Detail
83. Pincová StanislavaTřebenice#33#1970F21.Z36plus9.00:46:15+00:22:3600:46:14.2306:58Detail
84. Šálek DavidSport team Brozany#8#1979M63.M40-4918.00:49:05+00:25:2600:49:04.5807:23Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz