Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
20. 6. 2020

8 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kovář JáchymMizuno team#283#M1.00:29:29Detail
2. Růžek PavelDycky Jested!#270#M2.00:34:15+00:04:46.38Detail
3. Pohanka MartinAC Moravská Slavia Brno#292#M3.00:35:48+00:06:19.38Detail
4. Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno#271#F1.00:35:58+00:06:29.38Detail
5. Jerie MarekTJ Magla#62#M4.00:36:22+00:06:53.38Detail
6. Voráčková AdélaKilpi racing team#302#F2.00:37:57+00:08:28.38Detail
7. Scohier Francois#299#M5.00:38:25+00:08:56.38Detail
8. Macurová ZuzanaRopice#278#F3.00:40:40+00:11:11.38Detail
9. Lenc JaroslavStatenice#228#M6.00:41:02+00:11:33.38Detail
10. Gantner FilipPraha 6#200#M7.00:41:10+00:11:41.38Detail
11. Filipgi Pavel#298#M8.00:41:43+00:12:14.38Detail
12. Vácha PetrDrachkov #245#M9.00:41:49+00:12:20.38Detail
13. Svobodová Iveta#33#F4.00:42:06+00:12:37.38Detail
14. Brchel JanVrané nad Vltavou#285#M10.00:42:30+00:13:01.3800:42:28.84Detail
15. Švagr Lukášadidas Runners Prague#142#M11.00:42:41+00:13:12.3800:42:38.50Detail
16. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#34#F5.00:42:49+00:13:20.38Detail
17. Morávková LindaVokovické rychlonožky#116#F6.00:43:31+00:14:02.38Detail
18. Gončarov JurijPraha#225#M12.00:44:09+00:14:40.3800:44:06.10Detail
19. Bulan Jiříirontime čipová časomíra#297#M13.00:44:34+00:15:05.38Detail
20. Svobodová AnnaBratřínov#296#F7.00:44:44+00:15:15.38Detail
21. Holeček VáclavKyšice#194#M14.00:44:44+00:15:15.38Detail
22. Pokorný JanVelké Popovice#17#M15.00:45:38+00:16:09.3800:45:37.04Detail
23. Gondeaux Robin#300#M16.00:45:40+00:16:11.38Detail
24. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#140#F8.00:45:58+00:16:29.3800:45:56.03Detail
25. Rácz Ondřej#184#M17.00:46:06+00:16:37.3800:46:00.40Detail
26. Lustigová Kateřina#18#F9.00:46:13+00:16:44.3800:46:09.70Detail
27. Plechšmíd MarekVokovické rychlonožky#28#M18.00:46:23+00:16:54.38Detail
28. Kašík FilipZlín#214#M19.00:46:38+00:17:09.3800:46:31.24Detail
29. Taibrová MonikaSlovan Liberec#281#F10.00:47:19+00:17:50.38Detail
30. Novotný VojtěchAK Kralupy#233#M20.00:48:44+00:19:15.3800:48:38.41Detail
31. Kučerová IvetaVlajem za psem #193#F11.00:48:51+00:19:22.3800:48:49.46Detail
32. Urban TomášPraha 8#240#M21.00:48:54+00:19:25.3800:48:52.26Detail
33. Routa LukášHořovice#301#M22.00:48:56+00:19:27.3800:48:49.59Detail
34. Staněk JanPROFINIT#114#M23.00:49:13+00:19:44.3800:49:08.98Detail
35. Červenka 1967 MilanTJ Dynamo Pardubice#255#M24.00:49:22+00:19:53.3800:49:17.35Detail
36. Vácha Kilián Drachkov #244#M25.00:49:52+00:20:23.3800:49:50.86Detail
37. Sikora JakubPraha#295#M26.00:50:04+00:20:35.3800:50:00.87Detail
38. Čapek JosefBayernwald Runners#241#M27.00:50:15+00:20:46.38Detail
39. Vališová TerezaVlajem za psem#196#F12.00:50:17+00:20:48.3800:50:15.88Detail
40. Šťovíčková ZdislavaRůžOFFky Litomyšl#4#F13.00:50:28+00:20:59.3800:50:22.97Detail
41. Kymla PetrGreen Avengers#288#M28.00:50:54+00:21:25.3800:50:51.66Detail
42. Rakoncza TerezaKlub Zanzibar#11#F14.00:50:58+00:21:29.3800:50:53.39Detail
43. Balíková KristýnaPraha#19#F15.00:51:48+00:22:19.3800:51:46.22Detail
44. Moudrá EvaOlbramovice#178#F16.00:52:40+00:23:11.38Detail
45. Starosta PavelPraha#231#M29.00:52:40+00:23:11.3800:52:36.01Detail
46. Pokorná PetraVelké Popovice#23#F17.00:52:50+00:23:21.3800:52:47.33Detail
47. Pilch AgnieszkaDHL ITS Running Club#272#F18.00:53:22+00:23:53.3800:53:19.86Detail
48. Jirásek VítŠneci v běhu #15#M30.00:53:56+00:24:27.38Detail
49. Vojtíšek MichalPraha 4#132#M31.00:54:15+00:24:46.3800:54:09.83Detail
50. Bursey MonikaOld Town Running #128#F19.00:54:40+00:25:11.38Detail
51. Žáková MartinaPraha 10#287#F20.00:54:43+00:25:14.3800:54:41.18Detail
52. Zímová Kateřina#174#F21.00:54:48+00:25:19.3800:54:43.28Detail
53. Ježková TerezaRozběháme Česko#10#F22.00:55:03+00:25:34.3800:55:01.80Detail
54. Kinczel DanielBayernwald Runners#242#M32.00:56:07+00:26:38.38Detail
55. Weinertová MagdalénaVlajem za psem#195#F23.00:56:25+00:26:56.3800:56:24.21Detail
56. Purmenská MarieRozběháme Česko#9#F24.00:56:35+00:27:06.3800:56:33.27Detail
57. Kudrnáčová LucieOB HCE#202#F25.00:56:47+00:27:18.3800:56:42.76Detail
58. Kroupa JanPce#201#M33.00:56:47+00:27:18.3800:56:43.55Detail
59. Mižík PeterPraha 6#234#M34.00:57:05+00:27:36.3800:56:58.40Detail
60. Surmová RomanaPraha 10#32#F26.00:57:11+00:27:42.3800:57:04.54Detail
61. Bekker EcaterinaŠneci v běhu#130#F27.00:57:14+00:27:45.3800:57:11.27Detail
62. Gotthardová MichaelaZájezd#121#F28.00:57:15+00:27:46.3800:57:09.60Detail
63. Horáčková NikolVlajem za psem#197#F29.00:57:54+00:28:25.3800:57:52.91Detail
64. Malý AlešVotice#180#M35.00:58:12+00:28:43.38Detail
65. Stodolová VeronikaPraha 11, Chodov#246#F30.00:58:26+00:28:57.3800:58:19.22Detail
66. Prosecký Lubomír Vrané nad Vltavou #282#M36.00:58:34+00:29:05.38Detail
67. Daskalov Daniela#264#F31.00:59:01+00:29:32.3800:58:55.54Detail
68. Brodilova PetraPraha 5#88#F32.00:59:49+00:30:20.3800:59:44.26Detail
69. Málek 1963 Josef#12#M37.00:59:56+00:30:27.3800:59:53.28Detail
70. Kocanová AdrianaZlín#213#F33.01:00:03+00:30:34.3800:59:57.97Detail
71. Hadáčková NaďaSpišská osada pod Sněžkou#31#F34.01:00:31+00:31:02.3801:00:27.86Detail
72. Belda MichalSpišská osada pod Sněžkou#198#M38.01:00:31+00:31:02.3801:00:28.15Detail
73. Trávníková JanaBáječné ženy v běhu#263#F35.01:00:43+00:31:14.3801:00:36.12Detail
74. Málková JanaZvole#54#F36.01:00:56+00:31:27.3801:00:52.31Detail
75. Zamuda MarinaKlanjec#170#F37.01:00:58+00:31:29.3801:00:54.29Detail
76. Korbová TerezaContinental Brandýs n/L#2#F38.01:00:59+00:31:30.3801:00:51.69Detail
77. Urbanová VeronikaRozběháme Česko!#205#F39.01:01:15+00:31:46.3801:01:08.37Detail
78. Hinais JanPraha#294#M39.01:01:45+00:32:16.3801:01:39.05Detail
79. Marešová JarmilaPraha#293#F40.01:01:46+00:32:17.3801:01:39.90Detail
80. Morovicsová AlenaŠneci v běhu#75#F41.01:01:53+00:32:24.3801:01:51.51Detail
81. Míková NikolaHořovice#183#F42.01:02:10+00:32:41.3801:02:02.13Detail
82. Lizec JiříHořovice#182#M40.01:02:11+00:32:42.3801:02:03.01Detail
83. Špetlová KristýnaPraha#20#F43.01:02:38+00:33:09.3801:02:36.52Detail
84. Benešová KateřinaPardubice#131#F44.01:02:51+00:33:22.3801:02:49.05Detail
85. Vodáková Lucie#277#F45.01:03:23+00:33:54.3801:03:19.29Detail
86. Hladíková Iveta#160#F46.01:03:24+00:33:55.3801:03:19.69Detail
87. Diblíková Petra#26#F47.01:03:31+00:34:02.3801:03:22.84Detail
88. Škrétová PetraAmerika u Votic#179#F48.01:04:09+00:34:40.38Detail
89. Hladíková Miluše#145#F49.01:05:09+00:35:40.3801:05:05.06Detail
90. Kadlecová Lenka#217#F50.01:05:32+00:36:03.3801:05:25.46Detail
91. Vojtíšková DanaPraha 4#133#F51.01:05:39+00:36:10.3801:05:34.40Detail
92. Jamrichová Renáta#237#F52.01:06:02+00:36:33.3801:06:00.33Detail
93. Vágnerová LucieŘíčany#144#F53.01:08:17+00:38:48.3801:08:13.90Detail
94. Jahodová MarieJihlava#22#F54.01:08:46+00:39:17.3801:08:39.12Detail
95. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#24#F55.01:09:34+00:40:05.3801:09:30.45Detail
96. Weber MiroslavBěžecký klub České spořitelny#290#M41.01:11:07+00:41:38.3801:11:02.54Detail
97. Schwarzová RomanaBáječné ženy v běhu #3#F56.01:11:55+00:42:26.3801:11:51.48Detail
98. Černá ZuzanaAdidas runners Prague#7#F57.01:13:19+00:43:50.3801:13:13.87Detail
99. Maskaluková MarkétaAdidas runners Prague#21#F58.01:13:20+00:43:51.3801:13:14.64Detail
100. Šemberová IvanaŠneci v běhu#14#F59.01:13:40+00:44:11.3801:13:37.02Detail
101. Veselá Bronislava Louny#274#F60.01:22:06+00:52:37.3801:22:02.05Detail
Moudrý MiroslavOlbramovice#177#M00:00:00Detail
Aubrechtová Erika#199#F00:00:00Detail
Svatoňová MiroslavaPraha#67#F00:00:00Detail
DNS True Michael GeorgeVelvary#289#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz