Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh – lidový
23. 5. 2020

Lidový běh


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Vítek JaroslavSwoboda Pteam Jihlava#4027#M1.00:10:30Detail
2. Kos VojtěchSenohraby#4012#M2.00:11:25+00:00:55Detail
3. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1007#M3.00:11:41+00:01:11Detail
4. Kučerová AnetaAtletika Benesov#4015#F1.00:11:42+00:01:12Detail
5. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#4029#M4.00:11:57+00:01:27Detail
6. Kovařík MartinZruč nad Sázavou#3009#M5.00:12:03+00:01:33Detail
7. Šibrava StanislavZruč nad Sázavou#1019#M6.00:12:26+00:01:56Detail
8. Dubják OndřejJiskra Zruč nad Sázavou#2002#M7.00:12:26+00:01:56Detail
9. Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #4017#M8.00:12:27+00:01:57Detail
10. Gabko MatějJiskra Zruč nad Sázavou#1004#M9.00:12:46+00:02:16Detail
11. Tůma JiříDolní Kralovice#4025#M10.00:12:54+00:02:24Detail
12. Tůma JonášDubovsko#4026#M11.00:12:54+00:02:24Detail
13. Kučerová KarolínaAtletika Benesov#4016#F2.00:12:56+00:02:26Detail
14. Kos JakubSenohraby#4011#M12.00:12:58+00:02:28Detail
15. Gabko LukášJiskra Zruč nad Sázavou#1003#M13.00:13:00+00:02:30Detail
16. Maxa VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #1010#M14.00:13:07+00:02:37Detail
17. Drbal LubošTj Jiskra Zruč nad Sázavou#1002#M15.00:13:20+00:02:50Detail
18. Lapáčková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #2012#F3.00:13:27+00:02:57Detail
19. Anděl JaroslavChabeřice#1001#M16.00:13:30+00:03:00Detail
20. Závorka MilanSDH Chabeřice#1021#M17.00:13:32+00:03:02Detail
21. Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2005#F4.00:13:44+00:03:14Detail
22. Petrásková NikolTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2016#F5.00:13:44+00:03:14Detail
23. Hála Jiří#3007#M18.00:13:44+00:03:14Detail
24. Anděl JaroslavChabeřice#2001#M19.00:13:55+00:03:25Detail
25. Anděl JaroslavChabeřice#3001#M20.00:14:01+00:03:31Detail
26. Kučera Radek#4014#M21.00:14:04+00:03:34Detail
27. Korel DavidZruč nad Sázavou#3008#M22.00:14:07+00:03:37Detail
28. Ptáčníková Květoslava Čábelice#1014#F6.00:14:18+00:03:48Detail
29. Filipová LindaAtletika -  Jiskra Zruč nad Sázavou#2006#F7.00:14:23+00:03:53Detail
30. Havrda Lukáš Praha#4003#M23.00:14:24+00:03:54Detail
31. Svoboda MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2024#M24.00:14:32+00:04:02Detail
32. Prošek JiříZruč nad Sázavou#1013#M25.00:14:33+00:04:03Detail
33. Šibrava PatrikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1018#M26.00:14:44+00:04:14Detail
34. Maxa AntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #1009#M27.00:14:52+00:04:22Detail
35. Stolárik Peter Benešovský běžecký klub#1016#M28.00:14:53+00:04:23Detail
36. Malá JanaZruč nad Sázavou#3010#F8.00:15:05+00:04:35Detail
37. Slavíček JindřichJiskra Zruč nad Sázavou#2022#M29.00:15:06+00:04:36Detail
38. Závorková VendulaTJ JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU#3024#F9.00:15:28+00:04:58Detail
39. Vítková Lenka OK Jihlava#4028#F10.00:15:36+00:05:06Detail
40. Šafrová LuckaAtletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2031#F11.00:15:36+00:05:06Detail
41. Jelínek FrantišekTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4005#M30.00:15:47+00:05:17Detail
42. Suchý AdamVlašim#2039#M31.00:15:50+00:05:20Detail
43. Pojmon EsterJiskra Zruč nad Sázavou#2037#F12.00:15:54+00:05:24Detail
44. Pojmon OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2017#M32.00:15:56+00:05:26Detail
45. Suchá JanaJiskra Zruč nad Sázavou#2038#F13.00:15:56+00:05:26Detail
46. Jelínek Zdeněk ml. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4007#M33.00:15:59+00:05:29Detail
47. Pavlicová Ema TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4020#F14.00:16:03+00:05:33Detail
48. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#2003#M34.00:16:04+00:05:34Detail
49. Nováková Marie#1012#F15.00:16:05+00:05:35Detail
50. Šťastný OndřejKutná Hora#3023#M35.00:16:07+00:05:37Detail
51. Polívka LukášKutná Hora#3015#M36.00:16:08+00:05:38Detail
52. Pavlicová Monika Zruč nad Sázavou#4021#F16.00:16:19+00:05:49Detail
53. Palubová PavlaPraha#4019#F17.00:16:30+00:06:00Detail
54. Svobodová EliškaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2026#F18.00:17:21+00:06:51Detail
55. Nulíčková Kristýna#2014#F19.00:17:27+00:06:57Detail
56. Růžička JosefBuková-Pravonín#4023#M37.00:18:14+00:07:44Detail
57. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#3003#F20.00:18:44+00:08:14Detail
58. Šťastná MartinaKutná Hora#3020#F21.00:19:23+00:08:53Detail
59. Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#3004#F22.00:19:47+00:09:17Detail
60. Blažejovská JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#3002#F23.00:19:49+00:09:19Detail
61. Urban Jiří Zruč nad Sázavou #1020#M38.00:19:55+00:09:25Detail
62. Szalai DanielZruč nad Sázavou #1017#M39.00:19:55+00:09:25Detail
63. Polívková MarkétaČáslav#4022#F24.00:19:57+00:09:27Detail
64. Svobodová LucieTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2027#F25.00:20:01+00:09:31Detail
65. Slavíčková AlenaJiskra Zruč nad Sázavou#2023#F26.00:20:01+00:09:31Detail
66. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #1011#F27.00:20:07+00:09:37Detail
67. Polívková MarkétaKutná Hora#3016#F28.00:20:16+00:09:46Detail
68. Černá ŠárkaKutná Hora#4002#F29.00:20:41+00:10:11Detail
69. Anděl JaroslavChabeřice#4001#M40.00:20:41+00:10:11Detail
70. Gabková AdélaJiskra Zruč nad Sázavou#1005#F30.00:20:59+00:10:29Detail
71. Maxa AlešTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #1008#M41.00:21:12+00:10:42Detail
72. Gabková PetraJiskra Zruč nad Sázavou#1006#F31.00:21:12+00:10:42Detail
73. Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2034#F32.00:21:43+00:11:13Detail
74. Šafrová KlárkaAtletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2030#F33.00:21:51+00:11:21Detail
75. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#2013#F34.00:22:09+00:11:39Detail
76. Polívka KryštofKutná Hora#3013#M42.00:23:42+00:13:12Detail
77. Polívka LiborKutná Hora#3014#M43.00:23:43+00:13:13Detail
78. Šťastný MatějKutná Hora#3022#M44.00:24:42+00:14:12Detail
79. Šťastný JanKutná Hora#3021#M45.00:24:44+00:14:14Detail
80. Pudilová VeronikaZruč nad Sázavou#1015#F35.00:26:44+00:16:14Detail
81. Svoboda ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2025#M46.00:26:46+00:16:16Detail
82. Pacalová AndreaZruč nad Sázavou#2015#F36.00:28:26+00:17:56Detail
83. Vávrová Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2033#F37.00:28:54+00:18:24Detail
84. Proislová Karolína#2020#F38.00:28:56+00:18:26Detail
85. Šafrová AgátkaAtletika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2029#F39.00:29:06+00:18:36Detail
86. Šafra MartinAtletika Tj Jiskra Zruč nad Sázavou#2028#M47.00:29:09+00:18:39Detail
87. Kalinová Zdenka#2009#F40.00:29:20+00:18:50Detail
88. Proisl Filip#2018#M48.00:31:21+00:20:51Detail
89. Proisl Pavel#2019#M49.00:31:22+00:20:52Detail
90. Lapáček Filip#2010#M50.00:32:37+00:22:07Detail
91. Lapáčková MilušeVšebořice#2011#F41.00:32:38+00:22:08Detail
92. Šafrová PavlaZruč nad Sázavou#2032#F42.00:32:42+00:22:12Detail
93. Dubjáková BohumilaJiskra Zruč nad Sázavou#2004#F43.00:32:43+00:22:13Detail
94. Hrabánek TadeášZruč nad Sázavou#2036#M51.00:33:13+00:22:43Detail
95. Proislová Markéta#2021#F44.00:33:14+00:22:44Detail
96. Hrabánková LenkaZruč nad Sázavou#2008#F45.00:33:14+00:22:44Detail
97. Hrabánek KryštofZruč nad Sázavou#2035#M52.00:33:24+00:22:54Detail
98. Syrůček Matěj#3018#M53.00:39:46+00:29:16Detail
99. Syrůčková Petra#3019#F46.00:39:47+00:29:17Detail
100. Schwabová Lucie#3017#F47.00:40:04+00:29:34Detail
101. Doleželová BarboraKutná Hora#3006#F47.00:40:04+00:29:34Detail
Jírů Daniela#4008#F00:00:00Detail
Miláčková NatálieVrdy#4018#F00:00:00Detail
Kraus JiříZruč nad Sázavou#4013#M00:00:00Detail
Suchá LudmilaZruč nad Sázavou#4024#F00:00:00Detail
Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4006#M00:00:00Detail
Hřejšová MichaelaLedeč nad Sázavou#4004#F00:00:00Detail
Kment Adam TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4009#M00:00:00Detail
Kment ŠimonTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4010#M00:00:00Detail
DNS Blažejovský LadislavTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#3005#MDNS Detail
DNS Flekalová AnnaZruč nad Sázavou#2007#FDNS Detail
DNS Malina Martin#3011#MDNS Detail
DNS Malinová Eva#3012#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz