Oficiální Výsledková listina Koudelníkův závod 2020
6. 9. 2020
2 km 7-9 let
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Heydušková | Lucie | Olympia Spartan Training Kutná | #71# | 00:15:32 | | Detail |
2. | Šafrová | Klára | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | #115# | 00:16:36 | +00:01:04 | Detail |
3. | Trešlová | Žaneta | SKP Olympia Kutná Hora | #120# | 00:18:19 | +00:02:47 | Detail |
4. | Chocholová | Sofie | | #77# | 00:18:40 | +00:03:08 | Detail |
5. | Havlíčková | Eliška | Gladiator race kids | #70# | 00:18:43 | +00:03:11 | Detail |
6. | Měchurová | Dorota | PUNK Tým | #104# | 00:18:50 | +00:03:18 | Detail |
7. | Vondrová | Michala | Spartan Kids Kolín | #122# | 00:19:00 | +00:03:28 | Detail |
8. | Hladká | Magdaléna | | #72# | 00:19:11 | +00:03:39 | Detail |
9. | Klimparová | Viktorie | SKP Olympia Kutná Hora | #84# | 00:19:34 | +00:04:02 | Detail |
10. | Farkačová | Eliška | Olympia Spartan Training Kutná | #67# | 00:19:38 | +00:04:06 | Detail |
11. | Pokorná | Adriana | Spartan Kids Kolín | #216# | 00:19:40 | +00:04:08 | Detail |
12. | Vopěnková | Aneta | SKP Olympia Kutná Hora | #123# | 00:20:22 | +00:04:50 | Detail |
13. | Kolejová | Sabina | | #87# | 00:20:28 | +00:04:56 | Detail |
14. | Horynová | Jolana | | #73# | 00:20:33 | +00:05:01 | Detail |
15. | Svoboda | Laura | | #113# | 00:20:47 | +00:05:15 | Detail |
16. | Šmejkalová | Tereza | SKP Olympia Kutná Hora | #80# | 00:20:57 | +00:05:25 | Detail |
17. | Macková | Šárka | Holubice | #99# | 00:21:23 | +00:05:51 | Detail |
18. | Linková | Andrea | FK Litol | #96# | 00:21:36 | +00:06:04 | Detail |
19. | Justová | Alžběta | SKP Olympia Kutná Hora | #79# | 00:21:39 | +00:06:07 | Detail |
20. | Švejdová | Anetka | | #118# | 00:21:50 | +00:06:18 | Detail |
21. | Pospíšilová | Tereza | | #108# | 00:22:04 | +00:06:32 | Detail |
22. | Krejčí | Lucie | | #89# | 00:22:57 | +00:07:25 | Detail |
23. | Novotná | Rozárka | STG Kolín | #105# | 00:22:59 | +00:07:27 | Detail |
24. | Kastelli | Laila | | #81# | 00:23:25 | +00:07:53 | Detail |
25. | Charousová | Lucie | | #75# | 00:23:31 | +00:07:59 | Detail |
26. | Schullerová | Anna | | #111# | 00:24:35 | +00:09:03 | Detail |
27. | Cuhorková | Ella | | #62# | 00:24:47 | +00:09:15 | Detail |
28. | Mazačová | Amálie | SKP Olympia Kutná Hora | #102# | 00:25:11 | +00:09:39 | Detail |
29. | Špírovâ | Adéla | | #117# | 00:26:08 | +00:10:36 | Detail |
30. | Mazačová | Karolína | | #103# | 00:26:20 | +00:10:48 | Detail |
31. | Knolová | Adéla | | #86# | 00:26:59 | +00:11:27 | Detail |
32. | Brantová | Lenka Gina | | #59# | 00:27:42 | +00:12:10 | Detail |
DNS | Klausová | Štěpánka | STG Kutná Hora | #83# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |