Oficiální Výsledková listina Koudelníkův závod 2020
6. 9. 2020
2 km 7-9 let
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Kramule | Tadeáš | | #88# | 00:13:50 | | Detail |
2. | Lenz | Adam | Olympia Spartan Training Kutná | #95# | 00:14:03 | +00:00:13 | Detail |
3. | Makovec | Martin | OCR Kids Poděbrady | #100# | 00:14:04 | +00:00:14 | Detail |
4. | Vondra | Jan | Spartan Kids Kolín | #121# | 00:15:43 | +00:01:53 | Detail |
5. | Pribyl | Matyas | | #109# | 00:15:44 | +00:01:54 | Detail |
6. | Kupr | Vojtěch | Sokol Velký Osek | #92# | 00:15:59 | +00:02:09 | Detail |
7. | Stoupa | Roman | | #112# | 00:16:00 | +00:02:10 | Detail |
8. | Klouček | Šimon | | #85# | 00:17:50 | +00:04:00 | Detail |
9. | Hyksa | Lukáš | | #76# | 00:17:53 | +00:04:03 | Detail |
10. | Ledvina | Richard | Kolín | #94# | 00:18:03 | +00:04:13 | Detail |
11. | Čábelka | Jáchym | Spartan Kids Kolín | #63# | 00:18:07 | +00:04:17 | Detail |
12. | Šimonek | Lukáš | | #116# | 00:18:10 | +00:04:20 | Detail |
13. | Filip | Michal | | #68# | 00:18:18 | +00:04:28 | Detail |
14. | Kršňák | Petr | Spartan Kids Kolín | #90# | 00:18:24 | +00:04:34 | Detail |
15. | Coubal | Bruno | | #61# | 00:19:00 | +00:05:10 | Detail |
16. | Zahradník | Lukáš | | #124# | 00:19:56 | +00:06:06 | Detail |
17. | Lodl | Jakub | Kolín | #97# | 00:20:08 | +00:06:18 | Detail |
18. | Talacko | Tomáš | SC Kolín | #119# | 00:20:08 | +00:06:18 | Detail |
19. | Pospíšil | Matěj | SKP Olympia Kutná Hora (r. 201 | #107# | 00:20:32 | +00:06:42 | Detail |
20. | Čábelka | Jonáš | Spartan Kids Kolín | #64# | 00:20:32 | +00:06:42 | Detail |
21. | Čáp | Honza | | #65# | 00:20:48 | +00:06:58 | Detail |
22. | Jirsa | David | | #78# | 00:21:32 | +00:07:42 | Detail |
23. | Kessler | Marek | | #82# | 00:21:48 | +00:07:58 | Detail |
24. | Zvoníček | Lukáš | Spartan Lidé Kolín | #126# | 00:21:56 | +00:08:06 | Detail |
25. | Lukš | Daniel | | #98# | 00:21:58 | +00:08:08 | Detail |
26. | Syrůček | Matěj | | #114# | 00:21:59 | +00:08:09 | Detail |
27. | Kubín | Tomáš | SKP Olympia Kutná Hora | #91# | 00:22:12 | +00:08:22 | Detail |
28. | Rozumný | Václav | HC PDY | #110# | 00:22:15 | +00:08:25 | Detail |
29. | Bobek | Jakub | | #57# | 00:22:37 | +00:08:47 | Detail |
30. | Lacman | Mikuláš | SKP Olympia Kutná Hora | #93# | 00:25:02 | +00:11:12 | Detail |
31. | Mařica | Vít | Spartan Kids Kolín | #101# | 00:26:30 | +00:12:40 | Detail |
32. | Branda | André | | #58# | 00:26:37 | +00:12:47 | Detail |
DNS | Pánek | Vítek | | #106# | | | Detail |
DNS | Dvořák | Max | Dark Side Workout | #66# | | | Detail |
DNS | Zdychynec | Tomáš | | #125# | | | Detail |
DNS | Budka | Tadeáš | | #60# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |