Oficiální Výsledková listina Koudelníkův závod 2020
6. 9. 2020
2,7 km 10-12 let
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Měchura | Albert | PUNK Tým | #169# | 00:15:55 | | Detail |
2. | Miškolci | Tadeáš | Extreme obstacle runners | #170# | 00:16:33 | +00:00:38 | Detail |
3. | Horčička | Vojtěch | SpKH | #143# | 00:17:43 | +00:01:48 | Detail |
4. | Zelenka | Petr | Atom Kids Praha | #196# | 00:18:20 | +00:02:25 | Detail |
5. | Sauer | Lukáš | | #181# | 00:18:47 | +00:02:52 | Detail |
6. | Málek | Pavel | SKP Olympia Kutná Hora | #167# | 00:18:49 | +00:02:54 | Detail |
7. | Lenz | Dan | Olympia Spartan Training Kutná | #163# | 00:19:11 | +00:03:16 | Detail |
8. | Klečák | Radim | Olympia Spartan Training Kutná | #153# | 00:19:14 | +00:03:19 | Detail |
9. | Kramule | Matyáš | | #159# | 00:19:19 | +00:03:24 | Detail |
10. | Kloos | Adam | SKP Olympia Kutná Hora | #155# | 00:19:58 | +00:04:03 | Detail |
11. | Rejhon | Matyáš | | #179# | 00:20:29 | +00:04:34 | Detail |
12. | Makovec | Tadeáš | OCR Kids Poděbrady | #166# | 00:20:37 | +00:04:42 | Detail |
13. | Hubal | Antonín | | #146# | 00:21:07 | +00:05:12 | Detail |
14. | Kramář | Adam | | #158# | 00:21:14 | +00:05:19 | Detail |
15. | Šafránek | Tomáš | | #186# | 00:21:21 | +00:05:26 | Detail |
16. | Erben | Štěpán | | #137# | 00:21:25 | +00:05:30 | Detail |
17. | Petřík | Ondřej | | #173# | 00:21:28 | +00:05:33 | Detail |
18. | Kotlaba | Adam | STG Kids Kolín | #157# | 00:21:52 | +00:05:57 | Detail |
19. | Šimonek | David | | #188# | 00:22:21 | +00:06:26 | Detail |
20. | Liberský | Karel Petr | | #164# | 00:22:23 | +00:06:28 | Detail |
21. | Zelenka | Michal | Atom Kids Praha | #195# | 00:22:25 | +00:06:30 | Detail |
22. | Pospíšil | Matěj | SKP Olympia Kutná Hora (r. 201 | #176# | 00:22:43 | +00:06:48 | Detail |
23. | Janoušek | Ondřej | KAPAP CZECH | #151# | 00:23:03 | +00:07:08 | Detail |
24. | Brant | Matyáš | | #132# | 00:23:36 | +00:07:41 | Detail |
25. | Hanuš | Jiří | Olympia Spartan Training Kutná | #140# | 00:23:38 | +00:07:43 | Detail |
26. | Petřík | Daniel | | #172# | 00:24:26 | +00:08:31 | Detail |
27. | Dudek | Dominik | | #135# | 00:25:20 | +00:09:25 | Detail |
28. | Syrový | Václav | | #185# | 00:25:51 | +00:09:56 | Detail |
29. | Bureš | Jan | SKP Olympia Kutná Hora | #133# | 00:26:28 | +00:10:33 | Detail |
30. | Tvaroha | Tadeáš | Spartan Kids Kolín | #191# | 00:26:39 | +00:10:44 | Detail |
31. | Kessler | Lukáš | | #152# | 00:27:19 | +00:11:24 | Detail |
32. | Krejčí | Jakub | | #160# | 00:27:36 | +00:11:41 | Detail |
33. | Vodička | Patrik | | #193# | 00:28:22 | +00:12:27 | Detail |
34. | Pribyl | Dominik | | #177# | 00:28:47 | +00:12:52 | Detail |
35. | Hyksa | Tomáš | | #149# | 00:28:59 | +00:13:04 | Detail |
36. | Slavík | Adam | | #182# | 00:29:16 | +00:13:21 | Detail |
37. | Pospíšil | Jakub | | #175# | 00:33:50 | +00:17:55 | Detail |
38. | Knol | Kryštof | | #156# | 00:35:31 | +00:19:36 | Detail |
39. | Řehák | Matěj | | #180# | 00:37:25 | +00:21:30 | Detail |
40. | Hruška | Lukáš | | #145# | 00:38:42 | +00:22:47 | Detail |
41. | Antoš | Radek | | #127# | 00:41:01 | +00:25:06 | Detail |
42. | Kliment | Michal | | #154# | 00:41:47 | +00:25:52 | Detail |
DNS | Bajer | Matouš | | #128# | | | Detail |
DNS | Bala | Erik | SRTG Kids Kolín | #129# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |