Oficiální Výsledková listina Koudelníkův závod 2020
6. 9. 2020
2 km 7-9 let
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Kramule | Tadeáš | | #88# | M | 1. | 00:13:50 | | Detail |
2. | Lenz | Adam | Olympia Spartan Training Kutná | #95# | M | 2. | 00:14:03 | +00:00:13 | Detail |
3. | Makovec | Martin | OCR Kids Poděbrady | #100# | M | 3. | 00:14:04 | +00:00:14 | Detail |
4. | Heydušková | Lucie | Olympia Spartan Training Kutná | #71# | F | 1. | 00:15:32 | +00:01:42 | Detail |
5. | Vondra | Jan | Spartan Kids Kolín | #121# | M | 4. | 00:15:43 | +00:01:53 | Detail |
6. | Pribyl | Matyas | | #109# | M | 5. | 00:15:44 | +00:01:54 | Detail |
7. | Kupr | Vojtěch | Sokol Velký Osek | #92# | M | 6. | 00:15:59 | +00:02:09 | Detail |
8. | Stoupa | Roman | | #112# | M | 7. | 00:16:00 | +00:02:10 | Detail |
9. | Šafrová | Klára | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | #115# | F | 2. | 00:16:36 | +00:02:46 | Detail |
10. | Klouček | Šimon | | #85# | M | 8. | 00:17:50 | +00:04:00 | Detail |
11. | Hyksa | Lukáš | | #76# | M | 9. | 00:17:53 | +00:04:03 | Detail |
12. | Ledvina | Richard | Kolín | #94# | M | 10. | 00:18:03 | +00:04:13 | Detail |
13. | Čábelka | Jáchym | Spartan Kids Kolín | #63# | M | 11. | 00:18:07 | +00:04:17 | Detail |
14. | Šimonek | Lukáš | | #116# | M | 12. | 00:18:10 | +00:04:20 | Detail |
15. | Filip | Michal | | #68# | M | 13. | 00:18:18 | +00:04:28 | Detail |
16. | Trešlová | Žaneta | SKP Olympia Kutná Hora | #120# | F | 3. | 00:18:19 | +00:04:29 | Detail |
17. | Kršňák | Petr | Spartan Kids Kolín | #90# | M | 14. | 00:18:24 | +00:04:34 | Detail |
18. | Chocholová | Sofie | | #77# | F | 4. | 00:18:40 | +00:04:50 | Detail |
19. | Havlíčková | Eliška | Gladiator race kids | #70# | F | 5. | 00:18:43 | +00:04:53 | Detail |
20. | Měchurová | Dorota | PUNK Tým | #104# | F | 6. | 00:18:50 | +00:05:00 | Detail |
21. | Coubal | Bruno | | #61# | M | 15. | 00:19:00 | +00:05:10 | Detail |
22. | Vondrová | Michala | Spartan Kids Kolín | #122# | F | 7. | 00:19:00 | +00:05:10 | Detail |
23. | Hladká | Magdaléna | | #72# | F | 8. | 00:19:11 | +00:05:21 | Detail |
24. | Klimparová | Viktorie | SKP Olympia Kutná Hora | #84# | F | 9. | 00:19:34 | +00:05:44 | Detail |
25. | Farkačová | Eliška | Olympia Spartan Training Kutná | #67# | F | 10. | 00:19:38 | +00:05:48 | Detail |
26. | Pokorná | Adriana | Spartan Kids Kolín | #216# | F | 11. | 00:19:40 | +00:05:50 | Detail |
27. | Zahradník | Lukáš | | #124# | M | 16. | 00:19:56 | +00:06:06 | Detail |
28. | Lodl | Jakub | Kolín | #97# | M | 17. | 00:20:08 | +00:06:18 | Detail |
29. | Talacko | Tomáš | SC Kolín | #119# | M | 18. | 00:20:08 | +00:06:18 | Detail |
30. | Vopěnková | Aneta | SKP Olympia Kutná Hora | #123# | F | 12. | 00:20:22 | +00:06:32 | Detail |
31. | Kolejová | Sabina | | #87# | F | 13. | 00:20:28 | +00:06:38 | Detail |
32. | Pospíšil | Matěj | SKP Olympia Kutná Hora (r. 201 | #107# | M | 19. | 00:20:32 | +00:06:42 | Detail |
33. | Čábelka | Jonáš | Spartan Kids Kolín | #64# | M | 20. | 00:20:32 | +00:06:42 | Detail |
34. | Horynová | Jolana | | #73# | F | 14. | 00:20:33 | +00:06:43 | Detail |
35. | Svoboda | Laura | | #113# | F | 15. | 00:20:47 | +00:06:57 | Detail |
36. | Čáp | Honza | | #65# | M | 21. | 00:20:48 | +00:06:58 | Detail |
37. | Šmejkalová | Tereza | SKP Olympia Kutná Hora | #80# | F | 16. | 00:20:57 | +00:07:07 | Detail |
38. | Macková | Šárka | Holubice | #99# | F | 17. | 00:21:23 | +00:07:33 | Detail |
39. | Jirsa | David | | #78# | M | 22. | 00:21:32 | +00:07:42 | Detail |
40. | Linková | Andrea | FK Litol | #96# | F | 18. | 00:21:36 | +00:07:46 | Detail |
41. | Justová | Alžběta | SKP Olympia Kutná Hora | #79# | F | 19. | 00:21:39 | +00:07:49 | Detail |
42. | Kessler | Marek | | #82# | M | 23. | 00:21:48 | +00:07:58 | Detail |
43. | Švejdová | Anetka | | #118# | F | 20. | 00:21:50 | +00:08:00 | Detail |
44. | Zvoníček | Lukáš | Spartan Lidé Kolín | #126# | M | 24. | 00:21:56 | +00:08:06 | Detail |
45. | Lukš | Daniel | | #98# | M | 25. | 00:21:58 | +00:08:08 | Detail |
46. | Syrůček | Matěj | | #114# | M | 26. | 00:21:59 | +00:08:09 | Detail |
47. | Pospíšilová | Tereza | | #108# | F | 21. | 00:22:04 | +00:08:14 | Detail |
48. | Kubín | Tomáš | SKP Olympia Kutná Hora | #91# | M | 27. | 00:22:12 | +00:08:22 | Detail |
49. | Rozumný | Václav | HC PDY | #110# | M | 28. | 00:22:15 | +00:08:25 | Detail |
50. | Bobek | Jakub | | #57# | M | 29. | 00:22:37 | +00:08:47 | Detail |
51. | Krejčí | Lucie | | #89# | F | 22. | 00:22:57 | +00:09:07 | Detail |
52. | Novotná | Rozárka | STG Kolín | #105# | F | 23. | 00:22:59 | +00:09:09 | Detail |
53. | Kastelli | Laila | | #81# | F | 24. | 00:23:25 | +00:09:35 | Detail |
54. | Charousová | Lucie | | #75# | F | 25. | 00:23:31 | +00:09:41 | Detail |
55. | Schullerová | Anna | | #111# | F | 26. | 00:24:35 | +00:10:45 | Detail |
56. | Cuhorková | Ella | | #62# | F | 27. | 00:24:47 | +00:10:57 | Detail |
57. | Lacman | Mikuláš | SKP Olympia Kutná Hora | #93# | M | 30. | 00:25:02 | +00:11:12 | Detail |
58. | Mazačová | Amálie | SKP Olympia Kutná Hora | #102# | F | 28. | 00:25:11 | +00:11:21 | Detail |
59. | Špírovâ | Adéla | | #117# | F | 29. | 00:26:08 | +00:12:18 | Detail |
60. | Mazačová | Karolína | | #103# | F | 30. | 00:26:20 | +00:12:30 | Detail |
61. | Mařica | Vít | Spartan Kids Kolín | #101# | M | 31. | 00:26:30 | +00:12:40 | Detail |
62. | Branda | André | | #58# | M | 32. | 00:26:37 | +00:12:47 | Detail |
63. | Knolová | Adéla | | #86# | F | 31. | 00:26:59 | +00:13:09 | Detail |
64. | Brantová | Lenka Gina | | #59# | F | 32. | 00:27:42 | +00:13:52 | Detail |
DNS | Klausová | Štěpánka | STG Kutná Hora | #83# | F | | | | Detail |
DNS | Pánek | Vítek | | #106# | M | | | | Detail |
DNS | Dvořák | Max | Dark Side Workout | #66# | M | | | | Detail |
DNS | Zdychynec | Tomáš | | #125# | M | | | | Detail |
DNS | Budka | Tadeáš | | #60# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |