Oficiální Výsledková listina Nihovský triatlon
25. 7. 2020

velký okruh

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Cintula LukášENDEKA BASSTA team#12#MA18-391.01:35:37.3000:06:52.5400:00:50.5100:59:39.9100:00:34.4600:27:39.86Detail
2. Vintrlik MartinKřepice#111#MB40-491.01:36:01.24+00:00:23.9300:06:30.4000:00:52.6401:01:27.1300:00:56.6300:26:14.42Detail
3. Štěpánek MartinENDEKA BASSTA team#98#MA18-392.01:37:36.25+00:01:58.9400:06:53.3800:00:56.6801:00:58.6300:00:48.9800:27:58.56Detail
4. Pařík JanMeteor Brno #72#MA18-393.01:37:50.36+00:02:13.0500:07:43.6500:01:03.1401:02:00.8800:00:48.0000:26:14.66Detail
5. Števanka LadislavENDEKA BASSTA team#99#MA18-394.01:38:03.55+00:02:26.2400:07:05.5600:01:06.6001:00:36.9700:00:35.8600:28:38.54Detail
6. Nekuža Jiří2BWINNER Team#66#MB40-492.01:42:16.10+00:06:38.7900:07:15.6200:01:05.0601:04:43.5500:00:49.7600:28:22.10Detail
7. Karban AlešVelké Meziříčí#43#MB40-493.01:43:32.33+00:07:55.0200:08:06.9600:00:50.1001:01:50.2200:01:19.5700:31:25.47Detail
8. Paták VítBecaro#74#MB40-494.01:44:33.35+00:08:56.0400:08:01.4100:01:35.0401:03:30.4300:00:55.4900:30:30.95Detail
9. Voborný MarekFitcentrum Olympia Tišnov#112#MA18-395.01:45:01.87+00:09:24.5600:08:18.3300:01:00.0001:04:37.1100:00:49.1900:30:17.22Detail
10. Krčma TomášBrno jede!!!#48#MB40-495.01:46:00.11+00:10:22.8000:08:45.4800:01:30.3801:03:43.3200:00:48.2800:31:12.63Detail
11. Uhlíř MarekŠtěpánovice#104#MA18-396.01:46:50.32+00:11:13.0100:08:04.4700:01:10.2301:05:29.9300:00:48.3400:31:17.33Detail
12. Šenkýř MichalSTS Chvojkovice Brod :-)#113#MA18-397.01:46:53.12+00:11:15.8100:08:06.0900:01:15.0201:05:18.1700:00:57.1400:31:16.67Detail
13. Císař JakubLažánky#13#MA18-398.01:50:15.10+00:14:37.7900:07:25.8300:01:24.0201:08:01.0400:01:12.1100:32:12.08Detail
14. Láníček PetrKalda Team Brno#51#MB40-496.01:50:34.43+00:14:57.1200:08:14.1400:01:42.2301:08:03.6500:01:19.9900:31:14.40Detail
15. Strádal MilanNHÚ Balinka #86#MB40-497.01:51:28.57+00:15:51.2600:09:02.9500:01:00.0001:04:26.5600:01:01.3600:35:57.69Detail
16. Urbánek TomášVelká Bíteš#106#MA18-399.01:54:41.54+00:19:04.2300:07:57.4500:01:00.0001:06:38.0500:00:42.4200:38:23.61Detail
17. Banas MartinTišnov#4#MA18-3910.01:54:41.65+00:19:04.3400:08:29.4700:02:09.4201:09:09.9500:01:08.8900:33:43.91Detail
18. Novotný RobertBrno jede!!!#69#MA18-3911.01:55:06.01+00:19:28.7000:06:48.9200:01:24.8101:11:57.5500:00:31.3600:34:23.35Detail
19. Alman DušanKadlakadla#2#MC50-591.01:55:38.57+00:20:01.2600:08:37.4300:01:43.6401:13:36.7600:02:00.0400:29:40.68Detail
20. Lukavsky IvanKalda Team Brno#54#MB40-498.01:55:40.28+00:20:02.9700:06:44.8400:01:00.0001:13:12.9100:01:19.1200:33:23.39Detail
21. Jordánová PavlínaENDEKA BASSTA team#40#ženy1.01:56:56.45+00:21:19.1400:07:47.1500:00:54.6401:14:35.3500:00:46.9000:32:52.38Detail
22. Hezoučký LadislavBrno jede!!!#31#MA18-3912.01:58:01.30+00:22:23.9900:07:49.8300:01:14.2201:10:51.2000:01:00.1600:37:05.87Detail
23. Parolek Antonín#71#MA18-3913.01:58:38.23+00:23:00.9200:08:26.4500:01:27.3401:12:19.3500:00:58.3300:35:26.75Detail
24. Sadílek Tomᚎlutý ponožky#81#MB40-499.01:58:43.05+00:23:05.7400:08:38.2900:01:38.4001:13:00.6400:01:38.6300:33:47.06Detail
25. Křivý PavelDolní Loučky #50#MA18-3914.01:59:44.96+00:24:07.6500:07:48.9700:01:24.9601:08:49.5500:01:02.8900:40:38.58Detail
26. Špičák PetrRajhrad#97#MA18-3915.01:59:46.52+00:24:09.2100:11:14.7300:02:05.3301:13:59.2100:00:44.4200:31:42.81Detail
27. Sys RadekTJ Štěpánovice#88#MA18-3916.02:00:18.61+00:24:41.3000:08:51.5200:01:28.4301:10:16.6800:01:02.7900:38:39.17Detail
28. Válek MartinTJ Štěpánovice#107#MA18-3917.02:05:12.57+00:29:35.2600:09:53.5100:02:07.8501:14:38.4100:01:40.2300:36:52.55Detail
29. Vrbacký PavelLelekovice#115#MC50-592.02:05:55.91+00:30:18.6000:08:59.9400:01:33.6401:12:41.4800:01:04.4300:41:36.40Detail
30. Dvořáček JanNíhov#22#MA18-3918.02:06:09.86+00:30:32.5500:08:50.0400:02:34.0001:14:18.6200:01:04.9300:39:22.26Detail
31. Sadílková JanaBrno jede!!!#83#ženy2.02:06:29.62+00:30:52.3100:08:40.3900:01:46.1901:21:40.6100:00:37.8800:33:44.54Detail
32. Širůček PetrDOLNÍ LOUČKY#92#MB40-4910.02:09:16.57+00:33:39.2600:10:10.6600:01:35.0401:22:05.9700:00:46.5200:34:38.36Detail
33. Pazourková SimonaBrnooo#76#ženy3.02:10:14.02+00:34:36.7100:09:15.6100:01:38.0701:27:17.1800:00:32.2200:31:30.92Detail
34. Humpolíková KláraŽelezné #33#ženy4.02:11:23.85+00:35:46.5400:09:12.2900:01:45.3901:20:23.3300:01:29.2800:38:33.53Detail
35. Beran JindřichRožná#8#MA18-3919.02:11:34.46+00:35:57.1500:11:16.2100:02:10.3901:21:34.9400:00:32.8500:36:00.04Detail
36. Volavý JaroslavNíhov#114#MA18-3920.02:13:17.11+00:37:39.8000:08:59.1900:02:57.6901:15:56.1100:01:15.0500:44:09.04Detail
37. Čermáková LibušeČermáci#16#ženy5.02:14:03.82+00:38:26.5100:09:48.2800:02:12.1701:21:53.6600:00:40.3700:39:29.32Detail
38. Mlejnek MatějBrno#64#MA18-3921.02:14:33.05+00:38:55.7400:08:07.6800:02:19.8401:19:31.6400:00:57.3000:43:36.56Detail
39. Rosecký JiříDIAMOND DESIGN#80#MB40-4911.02:15:12.64+00:39:35.3300:09:17.7500:01:48.2601:18:52.4200:01:12.4800:44:01.71Detail
40. Janků PetrKuřim#35#MB40-4912.02:16:00.79+00:40:23.4800:07:26.3900:01:18.1501:17:34.0700:01:30.8700:48:11.29Detail
41. Šašinková IvaBrno jede!!!#89#ženy6.02:21:32.12+00:45:54.8100:10:45.5400:01:23.1501:24:54.2600:01:25.7400:43:03.40Detail
42. Čermák PetrČermáci#14#MC50-593.02:23:34.44+00:47:57.1300:09:53.6500:02:04.9001:27:23.7200:00:50.4200:43:21.72Detail
43. Neoralová KateřinaBrno jede!!!#67#ženy7.02:24:14.11+00:48:36.8000:11:10.1300:01:58.3801:26:39.8600:01:18.2500:43:07.47Detail
DNF Hladík PetrKuřim#32#MB40-4900:08:29.1100:02:13.7301:16:34.2800:01:23.95Detail
DNF Doležal BohdanBrno jede!!!#19#MB40-4900:06:57.3800:01:26.55Detail
DNF Matýzka AloisHorní Loučky#61#MC50-5900:09:05.0300:02:23.46Detail
DNS Ludwig MarcelSpolek Bobina#53#MA18-39Detail
DNS Navrátil MarekVlkov#65#MA18-39Detail
DNS Jeřábková JanaTJ Spartak Třebíč#37#ženyDetail
DNS Karásek OndřejRadostín nad Oslavou#42#MA18-39Detail
DNS Kropáček JaroslavBrno#49#MC50-59Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz