Oficiální Výsledková listina FM Cyklocup 3. ročník
13. 6. 2020

800 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Jirka JanVelo akademie#33#D kluci1.00:02:30.9700:01:21.2400:01:09.72DetailFoto
2. Suchan Jan#57#D kluci2.00:02:32.25+00:00:01.2700:01:23.8100:01:08.43DetailFoto
3. Seeman MartinChodeč#42#D kluci3.00:02:33.96+00:00:02.9800:01:25.1400:01:08.82DetailFoto
4. Šváb FrantišekEchokardio.cz#64#D kluci4.00:02:34.43+00:00:03.4500:01:26.2100:01:08.22DetailFoto
5. Špryňar Tobiáš#145#D kluci5.00:02:37.45+00:00:06.4700:01:27.2500:01:10.20DetailFoto
6. Jindrová Natálie#73#J holky1.00:02:43.83+00:00:12.8500:01:30.8900:01:12.93DetailFoto
7. Petřík MatyášNe#110#D kluci6.00:02:46.14+00:00:15.1600:01:37.6900:01:08.45DetailFoto
8. Širc ProkopCykloroužek Slaný#128#D kluci7.00:02:46.27+00:00:15.2900:01:35.6200:01:10.65DetailFoto
9. Barešová Nicol#163#J holky2.00:02:53.08+00:00:22.1000:01:43.5100:01:09.56DetailFoto
10. Hlůže KryštofCalabrone#126#D kluci8.00:02:55.79+00:00:24.8100:01:39.2500:01:16.53DetailFoto
11. Lameika Matěj-#99#D kluci9.00:02:58.50+00:00:27.5200:01:38.7100:01:19.79DetailFoto
12. Pípal Vojta#53#D kluci10.00:03:03.22+00:00:32.2400:01:36.4500:01:26.77DetailFoto
13. Čapková JulieTJ Sokol Vysoká u Mělníka#50#J holky3.00:03:06.69+00:00:35.7100:01:41.8000:01:24.89DetailFoto
14. Fichtner Denis#155#D kluci11.00:03:09.28+00:00:38.3000:01:46.0800:01:23.19DetailFoto
15. Červenka Filip#116#D kluci12.00:03:10.59+00:00:39.6100:01:44.0800:01:26.51DetailFoto
16. Kutilová Magdaléna#151#J holky4.00:03:10.62+00:00:39.6400:01:45.3700:01:25.25DetailFoto
17. Kronberg Oliver#171#D kluci13.00:03:11.11+00:00:40.1300:01:51.7700:01:19.33DetailFoto
18. Manjak Vilík#147#D kluci14.00:03:12.49+00:00:41.5100:01:52.3900:01:20.09DetailFoto
19. Justrová Daniela#125#J holky5.00:03:15.89+00:00:44.9100:01:45.1100:01:30.78DetailFoto
20. Šmíd Vojtěch#55#D kluci15.00:03:26.12+00:00:55.1400:01:52.7400:01:33.37DetailFoto
21. Faltys Miroslav#131#D kluci16.00:03:26.62+00:00:55.6400:01:52.7600:01:33.85DetailFoto
22. Butala Lukáš#24#D kluci17.00:03:28.42+00:00:57.4400:01:49.9500:01:38.47DetailFoto
23. Ukraintsev Viktor#102#D kluci18.00:03:32.99+00:01:02.0100:01:56.7000:01:36.29DetailFoto
24. Hoďák Jáchym#40#D kluci19.00:03:33.11+00:01:02.1300:01:40.3600:01:52.74DetailFoto
25. Hacman Adam#169#D kluci20.00:03:42.11+00:01:11.1300:02:16.8500:01:25.26DetailFoto
26. Stehlík Vít#52#D kluci21.00:03:44.02+00:01:13.0400:01:50.9300:01:53.09DetailFoto
27. Straňák Patrik#176#D kluci22.00:03:45.83+00:01:14.8500:02:14.4500:01:31.37DetailFoto
28. Stupka Robin#136#D kluci23.00:03:52.96+00:01:21.9800:02:11.1500:01:41.81DetailFoto
29. Ovchinnika Mark#186#D kluci24.00:03:53.09+00:01:22.1100:02:09.6600:01:43.43DetailFoto
30. Fuksa Michal#185#D kluci25.00:03:56.14+00:01:25.1600:02:15.8100:01:40.33DetailFoto
31. Tejrovská Magdaléna#120#J holky6.00:03:58.34+00:01:27.3600:02:05.5900:01:52.74DetailFoto
32. Kapičková Zuzana#84#J holky7.00:04:00.01+00:01:29.0300:02:04.9400:01:55.06DetailFoto
33. Gajová Kristyna#44#J holky8.00:04:03.42+00:01:32.4400:02:12.6500:01:50.77DetailFoto
34. Bílková Kateřina#91#J holky9.00:04:07.27+00:01:36.2900:02:10.2300:01:57.03DetailFoto
35. Komárek Josef#159#D kluci26.00:04:09.68+00:01:38.7000:02:31.1800:01:38.49DetailFoto
36. Leoš Pacovský#180#D kluci27.00:04:13.32+00:01:42.3400:02:24.3400:01:48.98DetailFoto
37. Holušková Kristýna#190#J holky10.00:04:16.21+00:01:45.2300:02:15.1500:02:01.05DetailFoto
38. Kott Theodor#89#D kluci28.00:04:33.19+00:02:02.2100:02:29.1700:02:04.01DetailFoto
39. Stočes Matěj#108#D kluci29.00:04:42.61+00:02:11.6300:02:37.2000:02:05.41DetailFoto
40. Petr Mikuláš#183#D kluci30.00:05:14.15+00:02:43.1700:02:35.2800:02:38.87DetailFoto
41. Vlček Richard#123#D kluci31.00:06:26.48+00:03:55.5000:03:20.0700:03:06.41DetailFoto
42. Petrýdesová Karolínka#189#J holky11.00:07:42.00+00:05:11.0200:04:34.4800:03:07.52DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz