Oficiální Výsledková listina FM Cyklocup 3. ročník
13. 6. 2020

1300 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Frolík VáclavVelo Akademie#112#E kluci1.00:03:58.71DetailFoto
2. Zelený JakubBitters Superior Cyklolive Team #133#E kluci2.00:04:04.21+00:00:05.49DetailFoto
3. Šváb MatějVelo Akademie a Echokardio.cz#63#E kluci3.00:04:05.18+00:00:06.46DetailFoto
4. Hoďák ŠtěpánVelo Akademie#39#E kluci4.00:04:06.32+00:00:07.60DetailFoto
5. Jirka JaroslavVelo akademie#34#E kluci5.00:04:07.56+00:00:08.84DetailFoto
6. Žižka VojtaVELOAKADEMIE#66#E kluci6.00:04:24.64+00:00:25.92DetailFoto
7. Rusňáková LucieVelo Akademie Kladno #9#K holky1.00:04:24.65+00:00:25.93DetailFoto
8. Frýbertová Adéla#191#K holky2.00:04:36.79+00:00:38.07DetailFoto
9. Seeman JiříChodeč#43#E kluci7.00:04:38.13+00:00:39.41DetailFoto
10. Výdová SophiaCyklokroužek Slaný#119#K holky3.00:04:45.83+00:00:47.11DetailFoto
11. Rendla Tobiáš#127#E kluci8.00:04:48.80+00:00:50.08DetailFoto
12. Hanzlíková Amálie#97#K holky4.00:04:49.74+00:00:51.02DetailFoto
13. Sobota Tobiáš#21#E kluci9.00:04:54.45+00:00:55.73DetailFoto
14. Troka Dominik#65#E kluci10.00:04:57.83+00:00:59.11DetailFoto
15. Dlab Matěj#198#E kluci11.00:04:58.16+00:00:59.44DetailFoto
16. Krecek MatoušDOS Ojos #3#E kluci12.00:04:59.03+00:01:00.31DetailFoto
17. Stehlík Jan#51#E kluci13.00:04:59.81+00:01:01.09DetailFoto
18. Polcarová JulieVelo Akademie#38#K holky5.00:05:02.10+00:01:03.38DetailFoto
19. Smržová Barbora#27#K holky6.00:05:05.38+00:01:06.66DetailFoto
20. Strnad OliverHamr#58#E kluci14.00:05:30.46+00:01:31.74DetailFoto
21. Jirkovský Filip#62#E kluci15.00:05:32.30+00:01:33.58DetailFoto
22. Molíková Gabriela#161#K holky7.00:05:58.98+00:02:00.26DetailFoto
23. Týbl Tobiáš#135#E kluci16.00:06:03.46+00:02:04.74DetailFoto
24. Kolomazníková Kristýna#82#K holky8.00:06:15.46+00:02:16.74DetailFoto
25. Bárta Ondřej#194#E kluci17.00:06:17.77+00:02:19.05DetailFoto
26. Kolomazník Matyáš#81#E kluci18.00:06:21.40+00:02:22.68DetailFoto
27. Petrýdes František#130#E kluci19.00:06:32.58+00:02:33.86DetailFoto
28. Drtinová Nicole#96#K holky9.00:07:00.34+00:03:01.62DetailFoto
Kučerová MichaelaVelo akademie Kladno#7#K holkyDetailFoto
Minařík David#31#E kluciDetailFoto
Hampel TadeášStochov#48#E kluciDetailFoto
Zoň JanHC PZ Kladno, FC Čechie Velká Dobrá#77#E kluciDetailFoto
Kalík DenisHC PZ Kladno#79#E kluciDetailFoto
Verner Matyáš#104#E kluciDetailFoto
Červenková Julie#117#K holkyDetailFoto
Kytka Matoušžádný#129#E kluciDetailFoto
Lánský Jakub#156#E kluciDetailFoto
Grygová Karolína#177#K holkyDetailFoto
Bartáková Leontýna#192#K holkyDetailFoto
Jirásek Vojtěch#173#E kluciDetailFoto
Jirásek Vojtěch#173#E kluciDetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz