Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
16. 8. 2020

25 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Čivrný JiříSemily #45#CZEM1.B1.01:31:16Detail
2. Kubričan PavelPSK Olymp Praha#25#CZEM2.A1.01:39:39+00:08:23.97Detail
3. Beshir ErvinSK Zdice#84#CZEM3.C1.01:39:57+00:08:41.97Detail
4. Křenek JaroslavRBZ PRAHA#23#CZEM4.A2.01:40:16+00:09:00.97Detail
5. Maryska MilosZizkovsky tygri#16#CZEM5.A3.01:41:03+00:09:47.97Detail
6. Pastorová PetraMK Seitl Ostrava#112#CZEF1.G1.01:41:29+00:10:13.97Detail
7. Hostička JanPříbram#58#CZEM6.B2.01:41:56+00:10:40.97Detail
8. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#8#CZEM7.A4.01:42:07+00:10:51.97Detail
9. Chramosta JaroslavJaboja team#105#CZEM8.C2.01:42:49+00:11:33.97Detail
10. Churanova RadkaPraha 8#13#CZEF2.G2.01:44:40+00:13:24.97Detail
11. Mach StepanIMBARRÁNA!!!#55#CZEM9.B3.01:46:11+00:14:55.97Detail
12. Malý JiříPraha 6#41#CZEM10.B4.01:47:58+00:16:42.97Detail
13. Heller TomášHradec Králové#14#CZEM11.A5.01:48:27+00:17:11.97Detail
14. Kašparová KateřinaMizuno Team#104#CZEF3.F1.01:49:52+00:18:36.97Detail
15. Pergl PavelTočník #1#CZEM12.A6.01:50:17+00:19:01.97Detail
16. Votava MartinKrálův Dvůr#39#CZEM13.B5.01:51:02+00:19:46.97Detail
17. Vipler Pavel3Fit#63#CZEM14.C3.01:52:45+00:21:29.97Detail
18. Beránek LukášLoko Beroun#15#CZEM15.A7.MDom251.01:53:14+00:21:58.97Detail
19. Vondrák MartinHorní Bříza#52#CZEM16.B6.01:54:07+00:22:51.97Detail
20. Katsiedl MichalPraha 8#24#CZEM17.A8.01:56:04+00:24:48.97Detail
21. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#17#CZEF4.G3.01:56:18+00:25:02.97Detail
22. Bičík TomášToBi Team/ČBK#82#CZEM18.C4.01:56:49+00:25:33.97Detail
23. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#3#CZEM19.A9.MSpartak 251.01:57:41+00:26:25.97Detail
24. Štěpánová ZdeňkaPraha 3#7#CZEF5.F2.01:58:15+00:26:59.97Detail
25. Havlíček IvoLánov-Krkonoše#85#CZEM20.C5.01:58:19+00:27:03.97Detail
26. Scheu HaraldLMB#73#CZEM21.C6.01:58:27+00:27:11.97Detail
27. Rumpík ViktorŽebrák#9#CZEM22.A10.01:58:32+00:27:16.97Detail
28. Hart RadekTeam Rady Harty#61#CZEM23.B7.01:58:53+00:27:37.97Detail
29. Seifert PetrPraha#32#CZEM24.B8.01:59:17+00:28:01.97Detail
30. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#79#CZEM25.C7.01:59:34+00:28:18.97Detail
31. Šírek JanLany#4#CZEM26.A11.01:59:46+00:28:30.97Detail
32. Pilík SlávaPanský mlýn Rakovník#93#CZEM27.E1.01:59:48+00:28:32.97Detail
33. Adamcová HelenaPlzeň#8#CZEF6.G4.02:00:42+00:29:26.97Detail
34. Babka Tomᚎebrák#35#CZEM28.B9.02:02:20+00:31:04.97Detail
35. Hora JanAktuář Hořovice#33#CZEM29.B10.02:03:16+00:32:00.97Detail
36. Litvan MilanKájov#21#CZEM30.A12.02:03:30+00:32:14.97Detail
37. Votava JanPraha#49#CZEM31.B11.02:03:53+00:32:37.97Detail
38. Kubín JanPraha#26#CZEM32.A13.02:04:10+00:32:54.97Detail
39. Riegerová MichaelaGymnázium Beroun#10#CZEF7.G5.02:04:45+00:33:29.97Detail
40. Teplý OndřejHisport#108#CZEM33.B12.02:04:54+00:33:38.97Detail
41. Zadražil MichalNoufýr Hořovice#38#CZEM34.B13.02:06:10+00:34:54.97Detail
42. Vladyka JanAC Praha 1890#89#CZEM35.D1.02:06:26+00:35:10.97Detail
43. Cibulka RadimSpartak Žebrák#27#CZEM36.A14.MDom252.MSpartak 252.02:06:45+00:35:29.97Detail
44. Dolejš RudolfJIKO Čácha Sušice#91#CZEM37.D2.02:06:49+00:35:33.97Detail
45. Hrdlička DušanPraskolesy#36#CZEM38.B14.02:06:54+00:35:38.97Detail
46. Opatrný LukášPraha#11#CZEM39.A15.02:06:58+00:35:42.97Detail
47. Rybáčková SoňaMK Kladno#4#CZEF8.F3.02:07:01+00:35:45.97Detail
48. Marhan MilanElbrus Race 2020#72#CZEM40.C8.02:07:22+00:36:06.97Detail
49. Marek VáclavSherpa#87#CZEM41.D3.02:08:04+00:36:48.97Detail
50. Košťál LubošSmurfitkappa Žebrák#75#CZEM42.C9.02:08:36+00:37:20.97Detail
51. Kubínová ZuzanaPraha#19#CZEF9.F4.02:08:49+00:37:33.97Detail
52. Hrdina VilémBohnice#106#CZEM43.D4.02:09:16+00:38:00.97Detail
53. Kordík VlastimilČeský Krumlov #22#CZEM44.A16.02:09:23+00:38:07.97Detail
54. Hnízdil StanislavCK Záluží - tým Mirka Zbuzka#44#CZEM45.B15.02:09:34+00:38:18.97Detail
55. Baše MarekTJ Sokol Žďár nad Orlicí#10#CZEM46.A17.02:09:45+00:38:29.97Detail
56. Jiřičná DanaBonbon Praha#15#CZEF10.H1.02:09:48+00:38:32.97Detail
57. Rejzek JiříTJ Sokol Medový Újezd#51#CZEM47.B16.02:10:32+00:39:16.97Detail
58. Bečvář JanBiatlon Beroun#46#CZEM48.B17.02:11:10+00:39:54.97Detail
59. Jindra ŠtěpánYentac Praha#71#CZEM49.C10.02:11:19+00:40:03.97Detail
60. Kovalík PeterČernošice#56#CZEM50.B18.02:11:59+00:40:43.97Detail
61. Hřích VáclavBřezová#42#CZEM51.B19.02:12:32+00:41:16.97Detail
62. Nový JiříZbiroh#18#CZEM52.A18.02:12:49+00:41:33.97Detail
63. Vondráček GustavŽelvička Team#34#CZEM53.B20.02:12:51+00:41:35.97Detail
64. Dvořák PavelKrálův Dvůr#43#CZEM54.B21.02:13:12+00:41:56.97Detail
65. Červený MichalSmurfitkappa Žebrák#48#CZEM55.B22.02:13:51+00:42:35.97Detail
66. Šlosar RomanSokol Žebrák#40#CZEM56.B23.MDom253.02:14:04+00:42:48.97Detail
67. Pokorny JanKladno #80#CZEM57.C11.02:14:20+00:43:04.97Detail
68. Bělohlávek KarelSparta Podluhy#7#CZEM58.A19.02:15:05+00:43:49.97Detail
69. Bílý BohumilTempomakers#20#CZEM59.A20.02:16:32+00:45:16.97Detail
70. Turek JiříChaloupky#96#CZEM60.C12.02:17:13+00:45:57.97Detail
71. Švec PetrKladno#17#CZEM61.A21.02:18:16+00:47:00.97Detail
72. Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov#97#CZEM62.C13.02:18:45+00:47:29.97Detail
73. Chvátal VladimírÚvaly#74#CZEM63.C14.02:18:46+00:47:30.97Detail
74. Honzáková JiřinaBřevnov#14#CZEF11.H2.02:19:22+00:48:06.97Detail
75. Bebjak JozefŽilina#86#SVKM64.D5.02:19:34+00:48:18.97Detail
76. Čermák MartinWheelabrator#50#CZEM65.B24.02:19:52+00:48:36.97Detail
77. Mach PavelPraha#78#CZEM66.C15.02:19:56+00:48:40.97Detail
78. Matějková PetraKomárov#101#CZEF12.F5.02:20:08+00:48:52.97Detail
79. Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť #2#CZEF13.H3.02:20:12+00:48:56.97Detail
80. Pavlíková JanaNový Knín#18#CZEF14.F6.02:20:44+00:49:28.97Detail
81. Zaremba Jan#12#CZEM67.A22.02:21:00+00:49:44.97Detail
82. Kuník Tomᚎebrák#64#CZEM68.C16.MDom254.02:21:07+00:49:51.97Detail
83. Hloch TomášSpartak Žebrák Muay Thai#60#CZEM69.B25.02:21:25+00:50:09.97Detail
84. Hrdličková RomanaPraskolesy#11#CZEF15.G6.02:21:32+00:50:16.97Detail
85. Žákovec PavelSokol Kolinec#83#CZEM70.C17.02:21:53+00:50:37.97Detail
86. Muller JiříJince#37#CZEM71.B26.02:22:22+00:51:06.97Detail
87. Brabec MiloslavRokycany#88#CZEM72.D6.02:22:23+00:51:07.97Detail
88. Ungr AntonínKozojedy#95#CZEM73.D7.02:22:25+00:51:09.97Detail
89. Suchanová KateřinaPraha#6#CZEF16.F7.02:22:32+00:51:16.97Detail
90. Jandečka IvanSAK Radotín#107#CZEM74.C18.02:22:40+00:51:24.97Detail
91. Háva JaroslavHS Šneci#69#CZEM75.C19.02:22:42+00:51:26.97Detail
92. Jarolím PetrBŠMŠ#70#CZEM76.C20.02:22:44+00:51:28.97Detail
93. Franěk PetrPraha 4#66#CZEM77.C21.02:23:39+00:52:23.97Detail
94. Frauenbergová NelaHořovice#113#CZEF17.F8.02:23:59+00:52:43.97Detail
95. Hrabák KarelSki klub Žebrák#59#CZEM78.B27.MDom255.02:24:19+00:53:03.97Detail
96. Němec JindřichForrest Gump Team#6#CZEM79.A23.02:24:34+00:53:18.97Detail
97. Fingerhut JiříMK Kladno#92#CZEM80.D8.02:25:07+00:53:51.97Detail
98. Růžička JakubPraha#109#CZEM81.A24.02:25:39+00:54:23.97Detail
99. Kraus TomášBranovský statek#57#CZEM82.B28.02:26:17+00:55:01.97Detail
100. Koller PavelBezdědice#76#CZEM83.C22.02:26:52+00:55:36.97Detail
101. Kyselý PetrTJ Zduchovice#81#CZEM84.C23.02:27:08+00:55:52.97Detail
102. Bauer MartinChlustina#47#CZEM85.B29.02:28:41+00:57:25.97Detail
103. Šusta MiloslavCetyně#77#CZEM86.C24.02:30:23+00:59:07.97Detail
104. Wallerer JiříDOPROVOD#102#CZEM87.A25.02:30:33+00:59:17.97Detail
105. Rudolfová Lucie#103#CZEF18.F9.02:30:35+00:59:19.97Detail
106. Houžvičková KateřinaPříbram#114#CZEF19.F10.02:31:41+01:00:25.97Detail
107. Koldovský MartinZeleneč#54#CZEM88.B30.02:31:54+01:00:38.97Detail
108. Stibalová PetraBroumy#110#CZEF20.G7.02:32:02+01:00:46.97Detail
109. Barborka PetrSpartak Žebrák Muay Thai#28#CZEM89.A26.02:32:24+01:01:08.97Detail
110. Panuška JiříHOSPODSKA Plzeň#30#CZEM90.A27.02:32:24+01:01:08.97Detail
111. Bečvářová LenkaBiatlon Beroun#16#CZEF21.G8.02:32:56+01:01:40.97Detail
112. Kuník JosefŽebrák#62#CZEM91.C25.MDom256.02:33:07+01:01:51.97Detail
113. Opatrný Botha LizaPraha#12#CZEF22.G9.02:34:33+01:03:17.97Detail
114. Tučáková OlgaPlzeň#9#CZEF23.G10.02:36:17+01:05:01.97Detail
115. Molitoris AndreasKřinec#5#CZEM92.A28.02:37:29+01:06:13.97Detail
116. Winkelhőferová DanaZruč-Senec#1#CZEF24.G11.02:37:58+01:06:42.97Detail
117. Tomášek MichalZdice#19#CZEM93.A29.02:38:38+01:07:22.97Detail
118. Palek VojtaChodouň#31#CZEM94.B31.02:41:24+01:10:08.97Detail
119. Žežulková LenkaŽebrák#20#CZEF25.F11.ZDom251.02:48:36+01:17:20.97Detail
120. Král StanislavRun the World#53#CZEM95.B32.02:52:09+01:20:53.97Detail
121. Kaiserová JiřinaMP Hořovice#111#CZEF26.G12.02:52:10+01:20:54.97Detail
122. Ravčuková KateřinaSportovní spolek Poodří#115#CZEF27.F12.03:09:41+01:38:25.97Detail
123. Hornák AntonínAces Team Karlovy Vary#99#CZEM96.E2.03:41:36+02:10:20.97Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz