Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
16. 8. 2020
25 km
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Čivrný |
Jiří | Semily | #45# | CZE | M | 1. | B | 1. | | | | | 01:31:16 | | Detail |
2. |
Kubričan |
Pavel | PSK Olymp Praha | #25# | CZE | M | 2. | A | 1. | | | | | 01:39:39 | +00:08:23 | Detail |
3. |
Beshir |
Ervin | SK Zdice | #84# | CZE | M | 3. | C | 1. | | | | | 01:39:57 | +00:08:41 | Detail |
4. |
Křenek |
Jaroslav | RBZ PRAHA | #23# | CZE | M | 4. | A | 2. | | | | | 01:40:16 | +00:09:00 | Detail |
5. |
Maryska |
Milos | Zizkovsky tygri | #16# | CZE | M | 5. | A | 3. | | | | | 01:41:03 | +00:09:47 | Detail |
6. |
Pastorová |
Petra | MK Seitl Ostrava | #112# | CZE | F | 1. | G | 1. | | | | | 01:41:29 | +00:10:13 | Detail |
7. |
Hostička |
Jan | Příbram | #58# | CZE | M | 6. | B | 2. | | | | | 01:41:56 | +00:10:40 | Detail |
8. |
Andrle |
Jakub | Kostelec n.Č.lesy | #8# | CZE | M | 7. | A | 4. | | | | | 01:42:07 | +00:10:51 | Detail |
9. |
Chramosta |
Jaroslav | Jaboja team | #105# | CZE | M | 8. | C | 2. | | | | | 01:42:49 | +00:11:33 | Detail |
10. |
Churanova |
Radka | Praha 8 | #13# | CZE | F | 2. | G | 2. | | | | | 01:44:40 | +00:13:24 | Detail |
11. |
Mach |
Stepan | IMBARRÁNA!!! | #55# | CZE | M | 9. | B | 3. | | | | | 01:46:11 | +00:14:55 | Detail |
12. |
Malý |
Jiří | Praha 6 | #41# | CZE | M | 10. | B | 4. | | | | | 01:47:58 | +00:16:42 | Detail |
13. |
Heller |
Tomáš | Hradec Králové | #14# | CZE | M | 11. | A | 5. | | | | | 01:48:27 | +00:17:11 | Detail |
14. |
Kašparová |
Kateřina | Mizuno Team | #104# | CZE | F | 3. | F | 1. | | | | | 01:49:52 | +00:18:36 | Detail |
15. |
Pergl |
Pavel | Točník | #1# | CZE | M | 12. | A | 6. | | | | | 01:50:17 | +00:19:01 | Detail |
16. |
Votava |
Martin | Králův Dvůr | #39# | CZE | M | 13. | B | 5. | | | | | 01:51:02 | +00:19:46 | Detail |
17. |
Vipler |
Pavel | 3Fit | #63# | CZE | M | 14. | C | 3. | | | | | 01:52:45 | +00:21:29 | Detail |
18. |
Beránek |
Lukáš | Loko Beroun | #15# | CZE | M | 15. | A | 7. | MDom25 | 1. | | | 01:53:14 | +00:21:58 | Detail |
19. |
Vondrák |
Martin | Horní Bříza | #52# | CZE | M | 16. | B | 6. | | | | | 01:54:07 | +00:22:51 | Detail |
20. |
Katsiedl |
Michal | Praha 8 | #24# | CZE | M | 17. | A | 8. | | | | | 01:56:04 | +00:24:48 | Detail |
21. |
Bradáčová |
Martina | Maratón klub Kladno | #17# | CZE | F | 4. | G | 3. | | | | | 01:56:18 | +00:25:02 | Detail |
22. |
Bičík |
Tomáš | ToBi Team/ČBK | #82# | CZE | M | 18. | C | 4. | | | | | 01:56:49 | +00:25:33 | Detail |
23. |
Hrubý |
Richard | FbC Spartak Žebrák | #3# | CZE | M | 19. | A | 9. | | | MSpartak 25 | 1. | 01:57:41 | +00:26:25 | Detail |
24. |
Štěpánová |
Zdeňka | Praha 3 | #7# | CZE | F | 5. | F | 2. | | | | | 01:58:15 | +00:26:59 | Detail |
25. |
Havlíček |
Ivo | Lánov-Krkonoše | #85# | CZE | M | 20. | C | 5. | | | | | 01:58:19 | +00:27:03 | Detail |
26. |
Scheu |
Harald | LMB | #73# | CZE | M | 21. | C | 6. | | | | | 01:58:27 | +00:27:11 | Detail |
27. |
Rumpík |
Viktor | Žebrák | #9# | CZE | M | 22. | A | 10. | | | | | 01:58:32 | +00:27:16 | Detail |
28. |
Hart |
Radek | Team Rady Harty | #61# | CZE | M | 23. | B | 7. | | | | | 01:58:53 | +00:27:37 | Detail |
29. |
Seifert |
Petr | Praha | #32# | CZE | M | 24. | B | 8. | | | | | 01:59:17 | +00:28:01 | Detail |
30. |
Bubla |
Daniel | PIM BK Divoká Šárka | #79# | CZE | M | 25. | C | 7. | | | | | 01:59:34 | +00:28:18 | Detail |
31. |
Šírek |
Jan | Lany | #4# | CZE | M | 26. | A | 11. | | | | | 01:59:46 | +00:28:30 | Detail |
32. |
Pilík |
Sláva | Panský mlýn Rakovník | #93# | CZE | M | 27. | E | 1. | | | | | 01:59:48 | +00:28:32 | Detail |
33. |
Adamcová |
Helena | Plzeň | #8# | CZE | F | 6. | G | 4. | | | | | 02:00:42 | +00:29:26 | Detail |
34. |
Babka |
Tomáš | Žebrák | #35# | CZE | M | 28. | B | 9. | | | | | 02:02:20 | +00:31:04 | Detail |
35. |
Hora |
Jan | Aktuář Hořovice | #33# | CZE | M | 29. | B | 10. | | | | | 02:03:16 | +00:32:00 | Detail |
36. |
Litvan |
Milan | Kájov | #21# | CZE | M | 30. | A | 12. | | | | | 02:03:30 | +00:32:14 | Detail |
37. |
Votava |
Jan | Praha | #49# | CZE | M | 31. | B | 11. | | | | | 02:03:53 | +00:32:37 | Detail |
38. |
Kubín |
Jan | Praha | #26# | CZE | M | 32. | A | 13. | | | | | 02:04:10 | +00:32:54 | Detail |
39. |
Riegerová |
Michaela | Gymnázium Beroun | #10# | CZE | F | 7. | G | 5. | | | | | 02:04:45 | +00:33:29 | Detail |
40. |
Teplý |
Ondřej | Hisport | #108# | CZE | M | 33. | B | 12. | | | | | 02:04:54 | +00:33:38 | Detail |
41. |
Zadražil |
Michal | Noufýr Hořovice | #38# | CZE | M | 34. | B | 13. | | | | | 02:06:10 | +00:34:54 | Detail |
42. |
Vladyka |
Jan | AC Praha 1890 | #89# | CZE | M | 35. | D | 1. | | | | | 02:06:26 | +00:35:10 | Detail |
43. |
Cibulka |
Radim | Spartak Žebrák | #27# | CZE | M | 36. | A | 14. | MDom25 | 2. | MSpartak 25 | 2. | 02:06:45 | +00:35:29 | Detail |
44. |
Dolejš |
Rudolf | JIKO Čácha Sušice | #91# | CZE | M | 37. | D | 2. | | | | | 02:06:49 | +00:35:33 | Detail |
45. |
Hrdlička |
Dušan | Praskolesy | #36# | CZE | M | 38. | B | 14. | | | | | 02:06:54 | +00:35:38 | Detail |
46. |
Opatrný |
Lukáš | Praha | #11# | CZE | M | 39. | A | 15. | | | | | 02:06:58 | +00:35:42 | Detail |
47. |
Rybáčková |
Soňa | MK Kladno | #4# | CZE | F | 8. | F | 3. | | | | | 02:07:01 | +00:35:45 | Detail |
48. |
Marhan |
Milan | Elbrus Race 2020 | #72# | CZE | M | 40. | C | 8. | | | | | 02:07:22 | +00:36:06 | Detail |
49. |
Marek |
Václav | Sherpa | #87# | CZE | M | 41. | D | 3. | | | | | 02:08:04 | +00:36:48 | Detail |
50. |
Košťál |
Luboš | Smurfitkappa Žebrák | #75# | CZE | M | 42. | C | 9. | | | | | 02:08:36 | +00:37:20 | Detail |
51. |
Kubínová |
Zuzana | Praha | #19# | CZE | F | 9. | F | 4. | | | | | 02:08:49 | +00:37:33 | Detail |
52. |
Hrdina |
Vilém | Bohnice | #106# | CZE | M | 43. | D | 4. | | | | | 02:09:16 | +00:38:00 | Detail |
53. |
Kordík |
Vlastimil | Český Krumlov | #22# | CZE | M | 44. | A | 16. | | | | | 02:09:23 | +00:38:07 | Detail |
54. |
Hnízdil |
Stanislav | CK Záluží - tým Mirka Zbuzka... | #44# | CZE | M | 45. | B | 15. | | | | | 02:09:34 | +00:38:18 | Detail |
55. |
Baše |
Marek | TJ Sokol Žďár nad Orlicí | #10# | CZE | M | 46. | A | 17. | | | | | 02:09:45 | +00:38:29 | Detail |
56. |
Jiřičná |
Dana | Bonbon Praha | #15# | CZE | F | 10. | H | 1. | | | | | 02:09:48 | +00:38:32 | Detail |
57. |
Rejzek |
Jiří | TJ Sokol Medový Újezd | #51# | CZE | M | 47. | B | 16. | | | | | 02:10:32 | +00:39:16 | Detail |
58. |
Bečvář |
Jan | Biatlon Beroun | #46# | CZE | M | 48. | B | 17. | | | | | 02:11:10 | +00:39:54 | Detail |
59. |
Jindra |
Štěpán | Yentac Praha | #71# | CZE | M | 49. | C | 10. | | | | | 02:11:19 | +00:40:03 | Detail |
60. |
Kovalík |
Peter | Černošice | #56# | CZE | M | 50. | B | 18. | | | | | 02:11:59 | +00:40:43 | Detail |
61. |
Hřích |
Václav | Březová | #42# | CZE | M | 51. | B | 19. | | | | | 02:12:32 | +00:41:16 | Detail |
62. |
Nový |
Jiří | Zbiroh | #18# | CZE | M | 52. | A | 18. | | | | | 02:12:49 | +00:41:33 | Detail |
63. |
Vondráček |
Gustav | Želvička Team | #34# | CZE | M | 53. | B | 20. | | | | | 02:12:51 | +00:41:35 | Detail |
64. |
Dvořák |
Pavel | Králův Dvůr | #43# | CZE | M | 54. | B | 21. | | | | | 02:13:12 | +00:41:56 | Detail |
65. |
Červený |
Michal | Smurfitkappa Žebrák | #48# | CZE | M | 55. | B | 22. | | | | | 02:13:51 | +00:42:35 | Detail |
66. |
Šlosar |
Roman | Sokol Žebrák | #40# | CZE | M | 56. | B | 23. | MDom25 | 3. | | | 02:14:04 | +00:42:48 | Detail |
67. |
Pokorny |
Jan | Kladno | #80# | CZE | M | 57. | C | 11. | | | | | 02:14:20 | +00:43:04 | Detail |
68. |
Bělohlávek |
Karel | Sparta Podluhy | #7# | CZE | M | 58. | A | 19. | | | | | 02:15:05 | +00:43:49 | Detail |
69. |
Bílý |
Bohumil | Tempomakers | #20# | CZE | M | 59. | A | 20. | | | | | 02:16:32 | +00:45:16 | Detail |
70. |
Turek |
Jiří | Chaloupky | #96# | CZE | M | 60. | C | 12. | | | | | 02:17:13 | +00:45:57 | Detail |
71. |
Švec |
Petr | Kladno | #17# | CZE | M | 61. | A | 21. | | | | | 02:18:16 | +00:47:00 | Detail |
72. |
Pavlišen |
Alexandr | Drtič Bezděkov | #97# | CZE | M | 62. | C | 13. | | | | | 02:18:45 | +00:47:29 | Detail |
73. |
Chvátal |
Vladimír | Úvaly | #74# | CZE | M | 63. | C | 14. | | | | | 02:18:46 | +00:47:30 | Detail |
74. |
Honzáková |
Jiřina | Břevnov | #14# | CZE | F | 11. | H | 2. | | | | | 02:19:22 | +00:48:06 | Detail |
75. |
Bebjak |
Jozef | Žilina | #86# | SVK | M | 64. | D | 5. | | | | | 02:19:34 | +00:48:18 | Detail |
76. |
Čermák |
Martin | Wheelabrator | #50# | CZE | M | 65. | B | 24. | | | | | 02:19:52 | +00:48:36 | Detail |
77. |
Mach |
Pavel | Praha | #78# | CZE | M | 66. | C | 15. | | | | | 02:19:56 | +00:48:40 | Detail |
78. |
Matějková |
Petra | Komárov | #101# | CZE | F | 12. | F | 5. | | | | | 02:20:08 | +00:48:52 | Detail |
79. |
Bayerová |
Lenka | TJ Sokol Unhošť | #2# | CZE | F | 13. | H | 3. | | | | | 02:20:12 | +00:48:56 | Detail |
80. |
Pavlíková |
Jana | Nový Knín | #18# | CZE | F | 14. | F | 6. | | | | | 02:20:44 | +00:49:28 | Detail |
81. |
Zaremba |
Jan | | #12# | CZE | M | 67. | A | 22. | | | | | 02:21:00 | +00:49:44 | Detail |
82. |
Kuník |
Tomáš | Žebrák | #64# | CZE | M | 68. | C | 16. | MDom25 | 4. | | | 02:21:07 | +00:49:51 | Detail |
83. |
Hloch |
Tomáš | Spartak Žebrák Muay Thai | #60# | CZE | M | 69. | B | 25. | | | | | 02:21:25 | +00:50:09 | Detail |
84. |
Hrdličková |
Romana | Praskolesy | #11# | CZE | F | 15. | G | 6. | | | | | 02:21:32 | +00:50:16 | Detail |
85. |
Žákovec |
Pavel | Sokol Kolinec | #83# | CZE | M | 70. | C | 17. | | | | | 02:21:53 | +00:50:37 | Detail |
86. |
Muller |
Jiří | Jince | #37# | CZE | M | 71. | B | 26. | | | | | 02:22:22 | +00:51:06 | Detail |
87. |
Brabec |
Miloslav | Rokycany | #88# | CZE | M | 72. | D | 6. | | | | | 02:22:23 | +00:51:07 | Detail |
88. |
Ungr |
Antonín | Kozojedy | #95# | CZE | M | 73. | D | 7. | | | | | 02:22:25 | +00:51:09 | Detail |
89. |
Suchanová |
Kateřina | Praha | #6# | CZE | F | 16. | F | 7. | | | | | 02:22:32 | +00:51:16 | Detail |
90. |
Jandečka |
Ivan | SAK Radotín | #107# | CZE | M | 74. | C | 18. | | | | | 02:22:40 | +00:51:24 | Detail |
91. |
Háva |
Jaroslav | HS Šneci | #69# | CZE | M | 75. | C | 19. | | | | | 02:22:42 | +00:51:26 | Detail |
92. |
Jarolím |
Petr | BŠMŠ | #70# | CZE | M | 76. | C | 20. | | | | | 02:22:44 | +00:51:28 | Detail |
93. |
Franěk |
Petr | Praha 4 | #66# | CZE | M | 77. | C | 21. | | | | | 02:23:39 | +00:52:23 | Detail |
94. |
Frauenbergová |
Nela | Hořovice | #113# | CZE | F | 17. | F | 8. | | | | | 02:23:59 | +00:52:43 | Detail |
95. |
Hrabák |
Karel | Ski klub Žebrák | #59# | CZE | M | 78. | B | 27. | MDom25 | 5. | | | 02:24:19 | +00:53:03 | Detail |
96. |
Němec |
Jindřich | Forrest Gump Team | #6# | CZE | M | 79. | A | 23. | | | | | 02:24:34 | +00:53:18 | Detail |
97. |
Fingerhut |
Jiří | MK Kladno | #92# | CZE | M | 80. | D | 8. | | | | | 02:25:07 | +00:53:51 | Detail |
98. |
Růžička |
Jakub | Praha | #109# | CZE | M | 81. | A | 24. | | | | | 02:25:39 | +00:54:23 | Detail |
99. |
Kraus |
Tomáš | Branovský statek | #57# | CZE | M | 82. | B | 28. | | | | | 02:26:17 | +00:55:01 | Detail |
100. |
Koller |
Pavel | Bezdědice | #76# | CZE | M | 83. | C | 22. | | | | | 02:26:52 | +00:55:36 | Detail |
101. |
Kyselý |
Petr | TJ Zduchovice | #81# | CZE | M | 84. | C | 23. | | | | | 02:27:08 | +00:55:52 | Detail |
102. |
Bauer |
Martin | Chlustina | #47# | CZE | M | 85. | B | 29. | | | | | 02:28:41 | +00:57:25 | Detail |
103. |
Šusta |
Miloslav | Cetyně | #77# | CZE | M | 86. | C | 24. | | | | | 02:30:23 | +00:59:07 | Detail |
104. |
Wallerer |
Jiří | DOPROVOD | #102# | CZE | M | 87. | A | 25. | | | | | 02:30:33 | +00:59:17 | Detail |
105. |
Rudolfová |
Lucie | | #103# | CZE | F | 18. | F | 9. | | | | | 02:30:35 | +00:59:19 | Detail |
106. |
Houžvičková |
Kateřina | Příbram | #114# | CZE | F | 19. | F | 10. | | | | | 02:31:41 | +01:00:25 | Detail |
107. |
Koldovský |
Martin | Zeleneč | #54# | CZE | M | 88. | B | 30. | | | | | 02:31:54 | +01:00:38 | Detail |
108. |
Stibalová |
Petra | Broumy | #110# | CZE | F | 20. | G | 7. | | | | | 02:32:02 | +01:00:46 | Detail |
109. |
Barborka |
Petr | Spartak Žebrák Muay Thai | #28# | CZE | M | 89. | A | 26. | | | | | 02:32:24 | +01:01:08 | Detail |
110. |
Panuška |
Jiří | HOSPODSKA Plzeň | #30# | CZE | M | 90. | A | 27. | | | | | 02:32:24 | +01:01:08 | Detail |
111. |
Bečvářová |
Lenka | Biatlon Beroun | #16# | CZE | F | 21. | G | 8. | | | | | 02:32:56 | +01:01:40 | Detail |
112. |
Kuník |
Josef | Žebrák | #62# | CZE | M | 91. | C | 25. | MDom25 | 6. | | | 02:33:07 | +01:01:51 | Detail |
113. |
Opatrný Botha |
Liza | Praha | #12# | CZE | F | 22. | G | 9. | | | | | 02:34:33 | +01:03:17 | Detail |
114. |
Tučáková |
Olga | Plzeň | #9# | CZE | F | 23. | G | 10. | | | | | 02:36:17 | +01:05:01 | Detail |
115. |
Molitoris |
Andreas | Křinec | #5# | CZE | M | 92. | A | 28. | | | | | 02:37:29 | +01:06:13 | Detail |
116. |
Winkelhőferová |
Dana | Zruč-Senec | #1# | CZE | F | 24. | G | 11. | | | | | 02:37:58 | +01:06:42 | Detail |
117. |
Tomášek |
Michal | Zdice | #19# | CZE | M | 93. | A | 29. | | | | | 02:38:38 | +01:07:22 | Detail |
118. |
Palek |
Vojta | Chodouň | #31# | CZE | M | 94. | B | 31. | | | | | 02:41:24 | +01:10:08 | Detail |
119. |
Žežulková |
Lenka | Žebrák | #20# | CZE | F | 25. | F | 11. | ZDom25 | 1. | | | 02:48:36 | +01:17:20 | Detail |
120. |
Král |
Stanislav | Run the World | #53# | CZE | M | 95. | B | 32. | | | | | 02:52:09 | +01:20:53 | Detail |
121. |
Kaiserová |
Jiřina | MP Hořovice | #111# | CZE | F | 26. | G | 12. | | | | | 02:52:10 | +01:20:54 | Detail |
122. |
Ravčuková |
Kateřina | Sportovní spolek Poodří | #115# | CZE | F | 27. | F | 12. | | | | | 03:09:41 | +01:38:25 | Detail |
123. |
Hornák |
Antonín | Aces Team Karlovy Vary | #99# | CZE | M | 96. | E | 2. | | | | | 03:41:36 | +02:10:20 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |