Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
16. 8. 2020
25 km
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Pastorová |
Petra | MK Seitl Ostrava | #112# | CZE | G | 1. | | | | | 01:41:29 | | Detail |
2. |
Churanova |
Radka | Praha 8 | #13# | CZE | G | 2. | | | | | 01:44:40 | +00:03:11 | Detail |
3. |
Kašparová |
Kateřina | Mizuno Team | #104# | CZE | F | 1. | | | | | 01:49:52 | +00:08:23 | Detail |
4. |
Bradáčová |
Martina | Maratón klub Kladno | #17# | CZE | G | 3. | | | | | 01:56:18 | +00:14:49 | Detail |
5. |
Štěpánová |
Zdeňka | Praha 3 | #7# | CZE | F | 2. | | | | | 01:58:15 | +00:16:46 | Detail |
6. |
Adamcová |
Helena | Plzeň | #8# | CZE | G | 4. | | | | | 02:00:42 | +00:19:13 | Detail |
7. |
Riegerová |
Michaela | Gymnázium Beroun | #10# | CZE | G | 5. | | | | | 02:04:45 | +00:23:16 | Detail |
8. |
Rybáčková |
Soňa | MK Kladno | #4# | CZE | F | 3. | | | | | 02:07:01 | +00:25:32 | Detail |
9. |
Kubínová |
Zuzana | Praha | #19# | CZE | F | 4. | | | | | 02:08:49 | +00:27:20 | Detail |
10. |
Jiřičná |
Dana | Bonbon Praha | #15# | CZE | H | 1. | | | | | 02:09:48 | +00:28:19 | Detail |
11. |
Honzáková |
Jiřina | Břevnov | #14# | CZE | H | 2. | | | | | 02:19:22 | +00:37:53 | Detail |
12. |
Matějková |
Petra | Komárov | #101# | CZE | F | 5. | | | | | 02:20:08 | +00:38:39 | Detail |
13. |
Bayerová |
Lenka | TJ Sokol Unhošť | #2# | CZE | H | 3. | | | | | 02:20:12 | +00:38:43 | Detail |
14. |
Pavlíková |
Jana | Nový Knín | #18# | CZE | F | 6. | | | | | 02:20:44 | +00:39:15 | Detail |
15. |
Hrdličková |
Romana | Praskolesy | #11# | CZE | G | 6. | | | | | 02:21:32 | +00:40:03 | Detail |
16. |
Suchanová |
Kateřina | Praha | #6# | CZE | F | 7. | | | | | 02:22:32 | +00:41:03 | Detail |
17. |
Frauenbergová |
Nela | Hořovice | #113# | CZE | F | 8. | | | | | 02:23:59 | +00:42:30 | Detail |
18. |
Rudolfová |
Lucie | | #103# | CZE | F | 9. | | | | | 02:30:35 | +00:49:06 | Detail |
19. |
Houžvičková |
Kateřina | Příbram | #114# | CZE | F | 10. | | | | | 02:31:41 | +00:50:12 | Detail |
20. |
Stibalová |
Petra | Broumy | #110# | CZE | G | 7. | | | | | 02:32:02 | +00:50:33 | Detail |
21. |
Bečvářová |
Lenka | Biatlon Beroun | #16# | CZE | G | 8. | | | | | 02:32:56 | +00:51:27 | Detail |
22. |
Opatrný Botha |
Liza | Praha | #12# | CZE | G | 9. | | | | | 02:34:33 | +00:53:04 | Detail |
23. |
Tučáková |
Olga | Plzeň | #9# | CZE | G | 10. | | | | | 02:36:17 | +00:54:48 | Detail |
24. |
Winkelhőferová |
Dana | Zruč-Senec | #1# | CZE | G | 11. | | | | | 02:37:58 | +00:56:29 | Detail |
25. |
Žežulková |
Lenka | Žebrák | #20# | CZE | F | 11. | ZDom25 | 1. | | | 02:48:36 | +01:07:07 | Detail |
26. |
Kaiserová |
Jiřina | MP Hořovice | #111# | CZE | G | 12. | | | | | 02:52:10 | +01:10:41 | Detail |
27. |
Ravčuková |
Kateřina | Sportovní spolek Poodří | #115# | CZE | F | 12. | | | | | 03:09:41 | +01:28:12 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |