Oficiální Výsledková listina Triatlon LABE ARÉNA 70.3
6. 6. 2020

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Kočař LukášKONRAD TOOLS TEAM#2#M1.M18-391.03:40:22.7000:28:00.0201:59:39.4201:12:43.26Detail
2. Řenč TomášTriatlon Slaný#1#M2.M18-392.03:49:34.28+00:09:11.5700:28:05.1402:05:58.1801:15:30.95Detail
3. Wohl PavelIndividuální#92#M3.M18-393.04:01:43.23+00:21:20.5200:29:50.7902:08:41.0601:23:11.36Detail
4. Jílek DavidTITAN TRILIFE#3#M4.M18-394.04:03:54.59+00:23:31.8800:30:09.3302:11:18.2301:22:27.02Detail
5. Pazdera LukášCSG TRI TEAM#5#M5.M18-395.04:05:36.74+00:25:14.0300:36:00.3502:12:43.3501:16:53.04Detail
6. Vabroušek PetrTITAN TRILIFE#4#M6.M40p1.04:08:15.97+00:27:53.2600:31:31.7202:12:44.4601:23:59.79Detail
7. Galandr DanielIndividuální#6#M7.M40p2.04:12:03.28+00:31:40.5700:36:24.2102:12:23.0501:23:16.01Detail
8. Procházka  RomanArtSport Team#71#M8.M40p3.04:12:11.50+00:31:48.7900:37:20.0002:11:23.1501:23:28.34Detail
9. Krohlák MilanMika Training#59#M9.M18-396.04:12:45.17+00:32:22.4600:35:12.3402:13:52.3201:23:40.50Detail
10. Volejník MichalHISPORT Team#9#M10.M18-397.04:18:06.32+00:37:43.6100:34:40.8402:17:18.8901:26:06.58Detail
11. Holkup TomášBetri#22#M11.M40p4.04:23:19.82+00:42:57.1100:37:15.2602:19:01.1501:27:03.40Detail
12. Karabinoš Tomáš#104#M12.M18-398.04:24:30.02+00:44:07.3100:37:56.6702:18:05.4501:28:27.89Detail
13. Slabý JanEleven BlackET #80#M13.M18-399.04:24:34.73+00:44:12.0200:38:26.6002:20:47.4801:25:20.64Detail
14. Kundrát JanROCKTECHNIK  TRIATLON#60#M14.M18-3910.04:25:08.34+00:44:45.6300:41:10.5002:19:49.5701:24:08.27Detail
15. Vondra VítězslavVeslařský klub BLESK#90#M15.M40p5.04:25:19.66+00:44:56.9500:32:44.8502:22:50.7801:29:44.02Detail
16. Tománek JanIndividuální#83#M16.M18-3911.04:25:29.68+00:45:06.9700:40:30.9902:44:25.7801:00:32.90Detail
17. Sedláček OndřejTriSK ČB#77#M17.M18-3912.04:26:22.85+00:46:00.1400:37:40.6702:21:18.2301:27:23.93Detail
18. Horák Tomáš Etriatlon Team#47#M18.M40p6.04:26:51.14+00:46:28.4300:41:28.5602:20:36.8701:24:45.69Detail
19. Kotrč David Mika training#57#M19.M18-3913.04:27:00.95+00:46:38.2400:33:29.7002:24:11.1101:29:20.13Detail
20. Faltýnek PetrElab#8#M20.M18-3914.04:28:27.29+00:48:04.5800:37:59.1002:16:16.3001:34:11.88Detail
21. Teplý OndřejHISPORT Team#10#M21.M40p7.04:28:38.34+00:48:15.6300:35:06.9302:21:36.2801:31:55.12Detail
22. Havrlant JiříCafé racers#42#M22.M40p8.04:28:40.08+00:48:17.3700:34:51.0102:20:43.9001:33:05.16Detail
23. Bartík DavidMST Jihlava#25#M23.M40p9.04:32:47.60+00:52:24.8900:37:29.0802:19:13.0501:36:05.45Detail
24. Horák MartinIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#48#M24.M40p10.04:33:44.73+00:53:22.0200:37:37.9702:18:11.2301:37:55.52Detail
25. Bartík MichalMST Jihlava#24#M25.M40p11.04:34:18.45+00:53:55.7400:39:49.9702:22:44.5601:31:43.91Detail
26. Holiček StanislavIndividuální#46#M26.M18-3915.04:34:24.24+00:54:01.5300:39:36.3802:22:47.1901:32:00.66Detail
27. Ungerman AntonínTJ Sokol Podlázky - Dalovice#84#M27.M40p12.04:34:50.92+00:54:28.2100:38:17.2402:16:41.4301:39:52.24Detail
28. Grulich Miroslav#37#M28.M18-3916.04:35:23.95+00:55:01.2400:34:38.3102:21:36.8601:39:08.77Detail
29. Vrábel PavelMST Jihlava#91#M29.M40p13.04:35:51.72+00:55:29.0100:43:57.8902:19:36.3501:32:17.47Detail
30. Petratur RadimPraha#68#M30.M40p14.04:36:27.94+00:56:05.2300:38:06.6202:24:19.6301:34:01.68Detail
31. Gottlieb MiroslavTJ Spartak Třebíč#36#M31.M40p15.04:37:10.83+00:56:48.1200:35:52.1802:26:21.5601:34:57.09Detail
32. Dobiáš DavidCSG TRI TEAM#13#M32.M40p16.04:39:53.39+00:59:30.6800:37:45.4302:10:23.0801:51:44.86Detail
33. Hrubý JanCSG TRI TEAM#50#M33.M18-3917.04:43:35.16+01:03:12.4500:45:05.9602:24:30.7901:33:58.40Detail
34. Chaloupecký StanislavBetri#11#M34.M18-3918.04:44:03.82+01:03:41.1100:38:52.3702:23:54.4301:41:17.00Detail
35. Hejnyš DanielVEXTA#43#M35.M40p17.04:44:13.17+01:03:50.4600:38:13.8102:31:41.2401:34:18.12Detail
36. Mrkvička RobertIndividuální#64#M36.M40p18.04:45:33.33+01:05:10.6200:37:47.5602:21:10.3401:46:35.42Detail
37. Vaníček LiborEtriatlon Team#87#M37.M40p19.04:46:26.76+01:06:04.0500:41:23.8602:24:07.6301:40:55.26Detail
38. Prazny MichalBetri#17#M38.M40p20.04:46:36.83+01:06:14.1200:41:39.5002:23:14.3901:41:42.93Detail
39. Hába JanJoskatel Team#38#M39.M40p21.04:46:50.01+01:06:27.3000:44:26.6202:26:55.4101:35:27.96Detail
40. Plocek LukášMika training#69#M40.M18-3919.04:47:36.30+01:07:13.5900:32:34.4902:30:43.3401:44:18.46Detail
41. Petratur Zdeněk#67#M41.M40p22.04:48:23.07+01:08:00.3600:41:52.1502:29:44.8301:36:46.08Detail
42. Capoušek Miroslav3D Fitness RT#27#M42.M40p23.04:49:06.45+01:08:43.7400:34:17.5602:33:56.1701:40:52.70Detail
43. Varga MiroslavIndividuální#88#M43.M40p24.04:49:21.12+01:08:58.4100:44:19.9102:37:37.3901:27:23.81Detail
44. Hašlar PřemyslVOKOLOPOLE#12#M44.M40p25.04:49:28.37+01:09:05.6600:35:14.8802:32:51.7401:41:21.74Detail
45. Rosenkranz DavidTriatlon Slaný#74#M45.M18-3920.04:49:45.53+01:09:22.8200:42:45.2202:30:16.0501:36:44.25Detail
46. Lapeš JaromírIndividuální#61#M46.M40p26.04:50:18.29+01:09:55.5800:41:38.1402:34:29.1401:34:11.00Detail
47. Alferi Jiří#23#M47.M40p27.04:50:35.56+01:10:12.8500:36:25.3502:30:48.3901:43:21.81Detail
48. Hanžl MichalMika training#40#M48.M40p28.04:50:48.22+01:10:25.5100:39:04.5802:27:52.1701:43:51.45Detail
49. Kovalovský JanBetri#14#M49.M40p29.04:51:13.65+01:10:50.9400:35:16.6902:21:21.8101:54:35.14Detail
50. Jelínek DušanSK Jevíčko#51#M50.M40p30.04:51:39.49+01:11:16.7800:42:09.8902:28:49.7101:40:39.88Detail
51. David PavelLokomotiva Nymburk#28#M51.M40p31.04:52:37.30+01:12:14.5900:44:14.0002:32:56.0601:35:27.22Detail
52. Hanuš PetrHanušovi Pankáči#39#M52.M40p32.04:52:53.68+01:12:30.9700:42:41.4202:28:39.1201:41:33.12Detail
53. Lhota Jindřich#62#M53.M40p33.04:53:08.17+01:12:45.4600:45:01.1002:35:37.2501:32:29.81Detail
54. Glaubauf AlešTriatlon Slaný#35#M54.M18-3921.04:53:57.75+01:13:35.0400:45:11.2502:28:53.6001:39:52.88Detail
55. Prštický Michal#72#M55.M18-3922.04:54:47.40+01:14:24.6900:34:50.1802:35:51.8501:44:05.36Detail
56. Henych Tomáš#44#M56.M40p34.04:54:51.82+01:14:29.1100:43:05.4302:25:34.2501:46:12.13Detail
57. Dostál VáclavIndividuální#31#M57.M18-3923.04:55:03.69+01:14:40.9800:43:13.9002:27:53.5101:43:56.26Detail
58. Skála RadekJOSKATEL TEAM#79#M58.M40p35.04:58:42.64+01:18:19.9300:39:29.1302:47:17.0901:31:56.40Detail
59. Páleník  MarekCSG TRI TEAM#65#M59.M40p36.05:01:00.14+01:20:37.4300:44:50.4102:36:15.4101:39:54.31Detail
60. Žlábek PavelIndividuální#93#M60.M40p37.05:04:11.47+01:23:48.7600:47:36.4002:40:23.3801:36:11.68Detail
61. Šíma Jiří#78#M61.M18-3924.05:04:18.49+01:23:55.7800:44:54.9702:36:44.0501:42:39.46Detail
62. Štěpánek FrantišekIndividuální#82#M62.M40p38.05:05:08.46+01:24:45.7500:40:21.3702:41:59.2301:42:47.84Detail
63. Vrbovský MartinBetri#16#M63.M40p39.05:06:21.57+01:25:58.8600:40:22.0202:43:09.3201:42:50.22Detail
64. Miluničová RitaTriatlon Slaný#97#F1.Z40p1.05:08:40.35+01:28:17.6400:47:30.0202:38:29.8301:42:40.50Detail
65. Landa Jan#103#M64.M40p40.05:09:32.67+01:29:09.9600:50:20.9702:29:30.1501:49:41.54Detail
66. Stolarčíková Julie SandraUSK Akademik Cheb#102#F2.Z40p2.05:09:34.90+01:29:12.1900:41:16.2702:40:17.5201:48:01.10Detail
67. Beňo TomášHISPORT Team#26#M65.M18-3925.05:10:38.80+01:30:16.0900:43:06.9802:35:15.7001:52:16.11Detail
68. Man PetrIndividuální#63#M66.M40p41.05:10:45.53+01:30:22.8200:46:13.0002:41:30.5301:43:01.99Detail
69. Ostrenskyi OleksiiBetri#18#M67.M18-3926.05:12:15.95+01:31:53.2400:41:17.3402:51:38.5001:39:20.10Detail
70. Štefaničová HanaTriKlub PB#101#F3.Z40p3.05:12:18.59+01:31:55.8800:53:17.4702:44:48.7401:34:12.37Detail
71. Jeřábek Zbyněk#52#M68.M40p42.05:12:38.06+01:32:15.3500:41:19.4102:46:12.6101:45:06.03Detail
72. Vašíček Jiří#89#M69.M18-3927.05:13:05.37+01:32:42.6600:42:53.1802:50:56.0001:39:16.18Detail
73. Pýcha Zdeněk  Triatlon Slany#73#M70.M40p43.05:13:13.14+01:32:50.4300:44:37.3102:44:58.9401:43:36.88Detail
74. Urbánek MichalTriatlon Slaný#85#M71.M18-3928.05:13:13.70+01:32:50.9900:42:30.9702:31:25.2601:59:17.46Detail
75. Didov Daniel#29#M72.M40p44.05:13:27.31+01:33:04.6000:45:21.5502:46:38.5401:41:27.21Detail
76. Horák DušanTITAN TRILIFE#49#M73.M40p45.05:13:53.60+01:33:30.8900:43:32.2402:40:40.1901:49:41.15Detail
77. Soukupová BarboraIndividuální#100#F4.Z18-391.05:14:36.35+01:34:13.6400:47:30.5002:42:14.1601:44:51.69Detail
78. Trčka DavidBetri#15#M74.M18-3929.05:15:40.31+01:35:17.6000:44:26.8602:39:58.4501:51:15.00Detail
79. Krejčík JanCafé racers#58#M75.M18-3930.05:18:15.81+01:37:53.1000:39:12.5702:52:02.6401:47:00.60Detail
80. Mäčko AntonBetri#20#M76.M18-3931.05:18:42.08+01:38:19.3700:40:54.4502:47:08.6401:50:38.97Detail
81. Schwarz Daniel2BWINNER TEAM#76#M77.M40p46.05:20:00.06+01:39:37.3500:44:23.7602:44:50.6001:50:45.68Detail
82. Frana Pavel#34#M78.M40p47.05:22:53.44+01:42:30.7300:47:28.9802:52:02.5101:43:21.94Detail
83. Dokoupil Petr#30#M79.M40p48.05:23:31.61+01:43:08.9000:38:45.4102:59:09.1901:45:37.00Detail
84. Formánek Tomáš#33#M80.M40p49.05:25:07.27+01:44:44.5600:46:10.9302:42:01.4201:56:54.91Detail
85. Fiľo MariánSPORTKLUB Dobrá Niva#32#M81.M18-3932.05:26:33.74+01:46:11.0300:44:46.6702:47:34.6401:54:12.41Detail
86. Kolesár Richard#55#M82.M18-3933.05:28:36.85+01:48:14.1400:45:33.4702:45:39.2001:57:24.18Detail
87. Opolecká Pavla#98#F5.Z18-392.05:31:34.77+01:51:12.0600:45:21.0802:56:47.5601:49:26.12Detail
88. Čermáková RenataTriatlon na růžovo #94#F6.Z40p4.05:34:52.37+01:54:29.6600:46:37.3602:48:46.4401:59:28.56Detail
89. Prazny VilemVK Blesk#70#M83.M18-3934.05:35:03.34+01:54:40.6300:46:32.1602:51:18.1501:57:13.02Detail
90. Slavkovský Tomáš#81#M84.M18-3935.05:35:58.30+01:55:35.5900:47:16.2802:40:58.0502:07:43.95Detail
91. Pelán StanislavTriatlon Slaný#66#M85.M40p50.05:39:14.78+01:58:52.0700:48:38.6402:53:17.3801:57:18.75Detail
92. Klemensevič LukášRSFK#53#M86.M18-3936.05:43:42.84+02:03:20.1300:48:08.6102:58:44.2101:56:50.00Detail
93. Englová Eva#96#F7.Z18-393.05:57:12.97+02:16:50.2600:51:47.4103:11:22.2801:54:03.27Detail
94. Holan Vojtěch#45#M87.M40p51.06:13:06.21+02:32:43.5001:00:01.8202:56:52.1802:16:12.20Detail
95. Černá Petra3D Fitness Race Team#95#F8.Z40p5.06:18:57.34+02:38:34.6300:53:59.2503:16:53.7602:08:04.33Detail
96. Pislcejková Simona#99#F9.Z40p6.06:30:08.07+02:49:45.3600:53:15.9903:04:06.3302:32:45.75Detail
DNF Michalec RobertBetri#19#MM40pDNF 00:44:11.62Detail
DNF Hasman PetrRunature.cz#41#MM18-39DNF 00:47:40.3700:37:47.0600:00:26.72Detail
DNF Klemsa JanDBK Kadaň #54#MM40pDNF 00:47:21.3200:53:14.1400:00:21.97Detail
DNF Sálus Jan#75#MM18-39DNF 00:44:01.7700:45:50.57Detail
DNF Kostiha MartinSTS Chvojkovice - Brod#56#MM18-39DNF 00:47:14.9800:20:54.31Detail
dns Racek TomášEtriatlon Team#7#MM18-39dns Detail
dns Janoušek HynekBetri#21#MM40pdns Detail
dns Valenta Michal#86#MM18-39dns Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz