Průběžná Výsledková listina Triatlon LABE ARÉNA Olympic
7. 6. 2020

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Marek MatějTriatlon Plzen #202#M1.M18-391.01:56:54.2000:18:57.8400:59:39.5100:38:16.84Detail
2. Wainer JanOMT#201#M2.M40p1.01:58:16.34+00:01:22.1300:22:14.9900:57:37.3900:38:23.95Detail
3. Holomoucký AdamElab#211#M3.M18-392.02:00:33.90+00:03:39.6900:21:46.3801:01:20.2900:37:27.22Detail
4. Šlauf DaliborIndividuální#229#M4.M18-393.02:02:37.32+00:05:43.1100:22:05.4700:58:19.4900:42:12.35Detail
5. Svoboda Milan#204#M5.M18-394.02:03:06.12+00:06:11.9100:26:33.6900:59:03.8700:37:28.55Detail
6. Okluský MiroslavTRI COLORS#222#M6.M18-395.02:03:11.52+00:06:17.3100:24:42.9201:01:47.0800:36:41.51Detail
7. Bednář Tomáš RC Raiba Kosmopiloten Zwettl#203#M7.M40p2.02:03:21.27+00:06:27.0600:21:34.0500:58:26.8500:43:20.37Detail
8. Losos RadekEtriatlon Team#206#M8.M18-396.02:03:43.97+00:06:49.7600:25:47.1201:00:21.1900:37:35.65Detail
9. Procházka  RomanArtSport Team#205#M9.M40p3.02:05:06.09+00:08:11.8800:26:36.5700:59:28.4500:39:01.07Detail
10. Rusek Jakub#227#M10.M18-397.02:06:48.04+00:09:53.8300:25:40.4001:00:25.5500:40:42.09Detail
11. Mařík AntonínTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #219#M11.M18-398.02:08:27.73+00:11:33.5200:24:20.4301:03:20.5900:40:46.69Detail
12. Zmeškal Ondřej#247#M12.M18-399.02:10:08.70+00:13:14.4900:29:06.8400:56:36.8400:44:25.01Detail
13. Řídký Vladimír#246#M13.M40p4.02:10:38.74+00:13:44.5300:29:57.0001:02:46.1700:37:55.56Detail
14. Odvárka LeošHISPORT Team#221#M14.M18-3910.02:12:50.39+00:15:56.1800:25:26.5301:01:37.6600:45:46.18Detail
15. Zeľo TomášMika training#232#M15.M18-3911.02:13:10.34+00:16:16.1300:25:55.0201:03:50.2500:43:25.07Detail
16. Janovská Kač#250#F1.Z18-391.02:13:20.86+00:16:26.6500:22:51.1201:04:13.3000:46:16.43Detail
17. Marek DanielTriatlon Plzen #218#M16.M40p5.02:15:13.89+00:18:19.6800:26:35.7601:01:26.8000:47:11.32Detail
18. Zeman DanielRafkarna HK#233#M17.M18-3912.02:16:14.83+00:19:20.6200:27:20.4101:06:28.9300:42:25.48Detail
19. Tonder Martin#230#M18.M40p6.02:17:04.96+00:20:10.7500:29:34.5001:00:10.5100:47:19.94Detail
20. Vopat MilanDELTA TEAM TRIATLON#231#M19.M40p7.02:17:52.88+00:20:58.6700:31:50.9201:04:36.4300:41:25.52Detail
21. Chadim VáclavHRT#213#M20.M40p8.02:19:30.23+00:22:36.0200:30:53.4901:02:58.2000:45:38.54Detail
22. Dundr Lukáš#208#M21.M40p9.02:19:52.23+00:22:58.0200:31:10.1701:04:01.3900:44:40.66Detail
23. Kalný JiříIndividuální#214#M22.M40p10.02:21:54.89+00:25:00.6800:30:09.4801:03:47.5100:47:57.89Detail
24. Goncalves Ricardo#209#M23.M18-3913.02:21:56.93+00:25:02.7200:32:35.1101:11:02.1700:38:19.64Detail
25. Přikryl Michal#226#M24.M18-3914.02:25:34.69+00:28:40.4800:32:07.4401:07:33.9600:45:53.28Detail
26. Gottwald JanAgentura 2G#210#M25.M40p11.02:25:39.65+00:28:45.4400:32:11.8101:09:43.4400:43:44.39Detail
27. Keher Karol#215#M26.M18-3915.02:25:45.31+00:28:51.1000:30:57.2001:05:58.2700:48:49.82Detail
28. Pařízek Michal#224#M27.M18-3916.02:25:54.76+00:29:00.5500:28:31.0101:12:48.0200:44:35.72Detail
29. Humajová TerezaElab#235#F2.Z18-392.02:27:02.48+00:30:08.2700:30:19.7901:06:27.2900:50:15.38Detail
30. Pokorná DagmarElab#241#F3.Z40p1.02:27:37.08+00:30:42.8700:27:26.1601:09:56.1200:50:14.79Detail
31. Horáček ZdeněkCK Kolokrám#212#M28.M18-3917.02:28:29.96+00:31:35.7500:35:05.1901:05:21.5000:48:03.27Detail
32. Štanda Kamil#249#M29.M40p12.02:28:33.42+00:31:39.2100:28:12.2201:11:58.2300:48:22.96Detail
33. Pokorný JanEtriatlon Team#225#M30.M40p13.02:29:18.93+00:32:24.7200:33:13.6101:08:14.9000:47:50.41Detail
34. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#220#M31.M40p14.02:32:24.60+00:35:30.3900:29:52.4001:05:45.2400:56:46.96Detail
35. Šelepa JanElab#228#M32.M18-3918.02:35:30.45+00:38:36.2400:31:31.0501:11:25.7600:52:33.62Detail
36. Rosenbaum Michal#207#M33.M40p15.02:38:17.62+00:41:23.4100:33:29.0501:18:49.8000:45:58.76Detail
37. Krejčířová EvaEtriatlon Team#238#F4.Z40p2.02:38:42.37+00:41:48.1600:28:23.2701:16:27.1700:53:51.92Detail
38. Mojdlová Zuzana #239#F5.Z40p3.02:40:44.11+00:43:49.9000:33:20.4101:15:13.7600:52:09.93Detail
39. Klajmonová Veronika#234#F6.Z40p4.02:40:48.68+00:43:54.4700:30:17.7601:17:29.7400:53:01.17Detail
40. Stará Markéta#248#F7.Z40p5.02:42:22.28+00:45:28.0700:31:59.9801:13:44.1300:56:38.16Detail
41. Karhanová Ivana#236#F8.Z40p6.02:44:47.79+00:47:53.5800:33:18.1001:18:22.2000:53:07.48Detail
42. Koška TomášBetri#217#M34.M40p16.02:47:33.29+00:50:39.0800:32:03.5801:13:50.5001:01:39.20Detail
43. Šimková Pavlína#243#F9.Z40p7.02:48:00.79+00:51:06.5800:32:54.7001:16:39.0900:58:26.99Detail
44. Kokšálová Michaela#237#F10.Z18-393.02:48:44.94+00:51:50.7300:28:41.3301:24:29.3500:55:34.26Detail
45. Zloská Eva#245#F11.Z40p8.02:49:24.60+00:52:30.3900:29:25.8601:16:44.3301:03:14.40Detail
46. Opletalová JanaIndividuální#240#F12.Z40p9.02:49:37.97+00:52:43.7600:38:14.0601:17:03.9900:54:19.90Detail
47. Holá Lucie#244#F13.Z40p10.02:50:38.64+00:53:44.4300:38:01.2901:16:36.9600:56:00.38Detail
48. Koleszár Jan#216#M35.M18-3919.02:56:17.39+00:59:23.1800:35:28.2001:21:31.6100:59:17.57Detail
DNS Páleník  MarekCSG TRI TEAM#223#MM40pDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz