Průběžná Výsledková listina Gladiator Challenge
28. 9. 2020

CHALLENGE jednotlivci 28. 9.

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Krejčí PavelOcrGrip.cz#1#M1.M36+1.00:42:30.68Detail
2. Vorobok TomášPredators#18#M2.M351.00:44:13.08+00:01:42.39Detail
3. Stupka PatrikAC Česká Lípa#38#M3.M251.00:44:42.68+00:02:11.99Detail
4. Hanyk LukášChallenger#7#M4.M352.00:45:11.46+00:02:40.77Detail
5. Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady #119#M5.M353.00:45:13.90+00:02:43.21Detail
6. Podzimek Jakub#8#M6.M252.00:45:22.29+00:02:51.60Detail
7. Nutil MichalFUBO Team#9#M7.M354.00:55:09.47+00:12:38.78Detail
8. Svoboda VítChallenger#4#M8.M355.00:55:32.44+00:13:01.75Detail
9. Zmítko JanBarbarian Extreme Team #101#M9.M356.00:57:02.03+00:14:31.34Detail
10. Kopřiva Pavel#OCRUnited#236#M10.M357.00:57:07.45+00:14:36.76Detail
11. Daněk LubošBarbarian Extreme Team#10#M11.M358.00:57:11.21+00:14:40.52Detail
12. Kedršt DanielSTG Kolín#47#M12.M36+2.00:57:14.38+00:14:43.69Detail
13. Fišer RostislavSpartan gym#14#M13.M36+3.00:57:37.98+00:15:07.29Detail
14. Morstein Karel#72#M14.M359.00:57:56.45+00:15:25.76Detail
15. Lenka Strolená Ural Fitness #30#F1.Z36+1.00:58:44.94+00:16:14.25Detail
16. Maloň TomášPredator Workout Brno#96#M15.M3510.00:59:22.05+00:16:51.36Detail
17. Müller MarekShybuj.cz#57#M16.M36+4.01:00:05.51+00:17:34.82Detail
18. Bartošek JonášPredator Workout Brno#56#M17.M3511.01:00:09.19+00:17:38.50Detail
19. Šašková Zuzana#GLADIATORRACETEAM#19#F2.Z36+2.01:01:03.74+00:18:33.05Detail
20. Říha ZdeněkWild Monkey Challenge#6#M18.M36+5.01:01:30.52+00:18:59.83Detail
21. Kratochvíl JakubFenix Plzeň#17#M19.M253.01:01:37.47+00:19:06.78Detail
22. Klein VladimírRozběháme Rakovník#88#M20.M36+6.01:02:22.89+00:19:52.20Detail
23. Zadina Vladimír Carnivora#50#M21.M3512.01:02:33.67+00:20:02.98Detail
24. Hurt LukášPredator Workout Brno #98#M22.M3513.01:02:38.60+00:20:07.91Detail
25. Chalabala JanSpartan gym#68#M23.M3514.01:03:10.42+00:20:39.73Detail
26. Svoboda Michal#231#M24.M36+7.01:04:00.44+00:21:29.75Detail
27. Huja MiroslavPredator Workout Usti nad Labem#45#M25.M3515.01:04:01.50+00:21:30.81Detail
28. Drábek LukášSTG Holýšov#27#M26.M254.01:04:22.09+00:21:51.40Detail
29. Vostřel RadekHLS team #87#M27.Junioři 15-181.01:05:26.80+00:22:56.11Detail
30. Pančura TomášOCR Runners Beroun#67#M28.M3516.01:05:29.57+00:22:58.88Detail
31. Königová LucieRehasport Team#11#F3.Z351.01:05:37.62+00:23:06.93Detail
32. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#94#M29.M36+8.01:05:39.89+00:23:09.20Detail
33. Štraub Petra Fénix Plzeň#12#F4.Z352.01:05:49.49+00:23:18.80Detail
34. Šafránek MichalSTG Kolín#128#M30.M3517.01:05:57.45+00:23:26.76Detail
35. Handl Michal#80#M31.M255.01:05:59.72+00:23:29.03Detail
36. Vohradsky VaclavSRTG Praha#83#M32.M36+9.01:07:01.14+00:24:30.45Detail
37. Vyčichlo TomášSpartan Gym#32#M33.M36+10.01:08:20.46+00:25:49.77Detail
38. Sušánková KláraReady2win#110#F5.Z251.01:09:08.90+00:26:38.21Detail
39. Matúšová Michaela#16#F6.Z252.01:10:36.20+00:28:05.51Detail
40. Šindler MatějGladiators#20#M34.M3518.01:10:59.51+00:28:28.82Detail
41. Bláha MichalFreelance People#53#M35.M256.01:11:44.51+00:29:13.82Detail
42. Blín OndřejGladiators#102#M36.M257.01:12:01.62+00:29:30.93Detail
43. Kříž PetrHovorčovice#232#M37.M36+11.01:12:34.95+00:30:04.26Detail
44. Janda JiříPredator Workout Brno#92#M38.M3519.01:12:38.84+00:30:08.15Detail
45. Havlíček JakubFUBO Team#34#M39.M3520.01:13:08.74+00:30:38.05Detail
46. Jeřábková LadislavaBarbarian Extreme Team#86#F7.Z353.01:13:15.00+00:30:44.31Detail
47. Roza DominikRebels Gym Hořice#105#M40.M258.01:13:17.67+00:30:46.98Detail
48. Demjan JanKladno#107#M41.M3521.01:13:40.72+00:31:10.03Detail
49. Hořejší OndřejSKI RUN Čakovice#95#M42.Junioři 15-182.01:13:41.40+00:31:10.71Detail
50. Peterka TomášSTG Holýšov#26#M43.M3522.01:14:01.97+00:31:31.28Detail
51. Bílek Jiří#OCRUNITED#62#M44.M36+12.01:14:03.47+00:31:32.78Detail
52. Wágner Petr#GLADIATORRACETEAM #33#M45.M3523.01:14:16.54+00:31:45.85Detail
53. Roubal Tomáš#239#M46.M3524.01:14:30.33+00:31:59.64Detail
54. Veselý LukášGladiators#61#M47.M3525.01:15:16.04+00:32:45.35Detail
55. Petrlík JanKladno#104#M48.M3526.01:15:58.90+00:33:28.21Detail
56. Štraub DavidFénix Plzeň#55#M49.M36+13.01:16:13.94+00:33:43.25Detail
57. Kubát DavidCarnivora#49#M50.M3527.01:16:48.28+00:34:17.59Detail
58. Landová EvaŠnek tým#75#F8.Z354.01:16:54.29+00:34:23.60Detail
59. Voborský Matěj Kladno#29#M51.M259.01:17:18.39+00:34:47.70Detail
60. Gabková Natálie Extreme Obstacle Runners#117#F9.Juniorky 15-181.01:17:33.67+00:35:02.98Detail
61. Matúš MarekStříbro#65#M52.Junioři 15-183.01:17:57.37+00:35:26.68Detail
62. Šebek TomášGladiators#64#M53.M36+14.01:18:07.70+00:35:37.01Detail
63. Rajnoha MatějPredator´s GYM Roudnice nad Labem#35#M54.M2510.01:18:10.81+00:35:40.12Detail
64. Drábek PavelPredator Workout Usti nad Labem#46#M55.M3528.01:18:23.55+00:35:52.86Detail
65. Beníšek JardaVelké Přílepy#100#M56.M36+15.01:18:34.40+00:36:03.71Detail
66. Cimburek LudvíkCZexxx#90#M57.M36+16.01:19:52.63+00:37:21.94Detail
67. Širochman PetrOCR Citice#42#M58.M36+17.01:19:59.29+00:37:28.60Detail
68. Inneman DavidPraha#108#M59.M3529.01:20:14.84+00:37:44.15Detail
69. Poch MichalPraha#24#M60.M3530.01:21:21.06+00:38:50.37Detail
70. Marek Štěpán#37#M61.M36+18.01:21:52.13+00:39:21.44Detail
71. Bernard Adam#GLADIATORRACETEAM#63#M62.M3531.01:22:20.25+00:39:49.56Detail
72. Aberle Petr#OCRUNITED#111#M63.M36+19.01:23:33.10+00:41:02.41Detail
73. Lomnická Tereza Challenger #2#F10.Z253.01:23:47.14+00:41:16.45Detail
74. Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM#71#M64.M36+20.01:24:19.87+00:41:49.18Detail
75. Macek Pavel #89#M65.M36+21.01:24:51.39+00:42:20.70Detail
76. Pokorná KateřinaPredator Workout Brno#97#F11.Z355.01:25:15.93+00:42:45.24Detail
77. Varcholová Veronika#238#F12.Juniorky 15-182.01:25:38.99+00:43:08.30Detail
78. Kobulnický PatrikGladiators#41#M66.M36+22.01:26:33.63+00:44:02.94Detail
79. Jacková HanaKralupy nad Vltavou#22#F13.Z36+3.01:27:05.05+00:44:34.36Detail
80. Chytilová AndreaPraha 8#229#F14.Juniorky 15-183.01:27:09.93+00:44:39.24Detail
81. Hampejsová AdélaŠNECI na MAX#23#F15.Juniorky 15-184.01:27:56.30+00:45:25.61Detail
82. Meisner JaroslavPraha#69#M67.M3532.01:28:16.82+00:45:46.13Detail
83. Bohůnek JiříFreelance People#52#M68.M2511.01:28:42.77+00:46:12.08Detail
84. Janovský ViktorSPčka Mělník#74#M69.M3533.01:28:50.95+00:46:20.26Detail
85. Pospíšil MikulášGladiators#118#M70.M2512.01:28:55.68+00:46:24.99Detail
86. Dvořáková VeronikaDark Side Workout#13#F16.Z356.01:30:23.81+00:47:53.12Detail
87. Pazderova Kateřina Mělník#116#F17.Z357.01:30:39.95+00:48:09.26Detail
88. Krčmová JanaDomažlice#28#F18.Z358.01:30:57.82+00:48:27.13Detail
89. Švadlák PetrSvídnický Extrém Team#59#M71.M36+23.01:33:42.34+00:51:11.65Detail
90. Aberle JiříBrno-Nový Lískovec#70#M72.M36+24.01:33:53.28+00:51:22.59Detail
91. Jarošová Pavla#85#F19.Z359.01:36:12.52+00:53:41.83Detail
92. Lehká PetraSRTG Praha#84#F20.Z36+4.01:36:40.58+00:54:09.89Detail
93. Zadina JanCarnivora#51#M73.M3534.01:36:43.71+00:54:13.02Detail
94. Svoboda Vít#43#M74.M2513.01:39:02.81+00:56:32.12Detail
95. Turečková Simona#GLADIATORRACETEAM#36#F21.Z254.01:39:46.88+00:57:16.19Detail
96. Autrotová KristýnaPraha#25#F22.Z3510.01:40:08.35+00:57:37.66Detail
97. Zdílna JiříOCR Runners Beroun#66#M75.M36+25.01:40:25.75+00:57:55.06Detail
98. Hamplová VlastaFUBO Team#77#F23.Z36+5.01:42:14.79+00:59:44.10Detail
99. Pomajzl LubošKladno#99#M76.M3535.01:42:27.59+00:59:56.90Detail
100. Krejcikova MagdaBrno#82#F24.Z3511.01:42:41.37+01:00:10.68Detail
101. Frolík JakubMirovice#91#M77.Junioři 15-184.01:43:58.15+01:01:27.46Detail
102. Rylková Kateřina#OCRUNITED#60#F25.Z3512.01:44:05.83+01:01:35.14Detail
103. Švec Jiří#DoPrijemna#39#M78.M3536.01:44:50.02+01:02:19.33Detail
104. Kubíček KarelBrno#81#M79.M36+26.01:44:55.11+01:02:24.42Detail
105. Ekartová TerezaPraha#234#F26.Juniorky 15-185.01:45:59.59+01:03:28.90Detail
106. Ilavský RomanSpartan Gym#112#M80.M36+27.01:46:34.09+01:04:03.40Detail
107. Olbort Jan#DoPrijemna#40#M81.M3537.01:48:25.11+01:05:54.42Detail
108. Šebek KryštofGladiators#73#M82.Junioři 15-185.01:49:53.36+01:07:22.67Detail
109. Houska MartinPraha#233#M83.Junioři 15-186.01:50:22.78+01:07:52.09Detail
110. Vesely Slavek#GLADIATORRACETEAM#54#M84.M3538.01:53:56.83+01:11:26.14Detail
111. Honzů Jiri#GLADIATORRACETEAM#115#M85.M3539.01:55:10.62+01:12:39.93Detail
112. Lisec Martin#230#M86.M36+28.01:57:22.40+01:14:51.71Detail
113. Adámková Andrea#GLADIATORRACETEAM#113#F27.Z255.01:57:44.60+01:15:13.91Detail
114. Jansen MartinPraha#103#M87.M3540.02:03:03.84+01:20:33.15Detail
115. Černá MichaelaPraha 9, ski run čakovice#58#F28.Z36+6.02:03:43.89+01:21:13.20Detail
116. Králová Eva#78#F29.Z3513.02:04:10.83+01:21:40.14Detail
Janoušek FilipGladiators#48#MM25Detail
Michal Tomáš České Budějovice#31#MJunioři 15-18Detail
Paukner LukášPredator Workout Usti nad Labem#44#MM35Detail
Andrejkulic Patrik#114#MM35Detail
Kadrmas MarekRehasport team#5#MM25Detail
Vilikovský JonášChodící horolezci#21#MM25Detail
Melichar VladimírSPčka Mělník#76#MM36+Detail
Chlouba JakubSPčka Mělník#79#MM36+Detail
Zimová Hana#106#FZ36+Detail
Vinický PetrSWEEP OCR Team#109#MM36+Detail
DQ Steinová TerezaSPčka MLK#93#FZ36+DQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz