Oficiální Výsledková listina Gladiator Challenge
28. 9. 2020

CHALLENGE jednotlivci 28. 9.


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.KrejčíPavelOcrGrip.cz#1#M1.M36+1.00:42:30.00Detail
2.VorobokTomášPredators#18#M2.M351.00:44:13.00+00:01:43.00Detail
3.StupkaPatrikAC Česká Lípa#38#M3.M251.00:44:42.00+00:02:12.00Detail
4.HanykLukášChallenger#7#M4.M352.00:45:11.00+00:02:41.00Detail
5.Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady #119#M5.M353.00:45:13.00+00:02:43.00Detail
6.PodzimekJakub#8#M6.M252.00:45:22.00+00:02:52.00Detail
7.NutilMichalFUBO Team#9#M7.M354.00:55:09.00+00:12:39.00Detail
8.SvobodaVítChallenger#4#M8.M355.00:55:32.00+00:13:02.00Detail
9.ZmítkoJanBarbarian Extreme Team #101#M9.M356.00:57:02.00+00:14:32.00Detail
10.KopřivaPavel#OCRUnited#236#M10.M357.00:57:07.00+00:14:37.00Detail
11.DaněkLubošBarbarian Extreme Team#10#M11.M358.00:57:11.00+00:14:41.00Detail
12.KedrštDanielSTG Kolín#47#M12.M36+2.00:57:14.00+00:14:44.00Detail
13.FišerRostislavSpartan gym#14#M13.M36+3.00:57:37.00+00:15:07.00Detail
14.MorsteinKarel#72#M14.M359.00:57:56.00+00:15:26.00Detail
15.Lenka Strolená Ural Fitness #30#F1.Z36+1.00:58:44.00+00:16:14.00Detail
16.MaloňTomášPredator Workout Brno#96#M15.M3510.00:59:22.00+00:16:52.00Detail
17.Müller MarekShybuj.cz#57#M16.M36+4.01:00:05.00+00:17:35.00Detail
18.BartošekJonášPredator Workout Brno#56#M17.M3511.01:00:09.00+00:17:39.00Detail
19.ŠaškováZuzana#GLADIATORRACETEAM#19#F2.Z36+2.01:01:03.00+00:18:33.00Detail
20.ŘíhaZdeněkWild Monkey Challenge#6#M18.M36+5.01:01:30.00+00:19:00.00Detail
21.KratochvílJakubFenix Plzeň#17#M19.M253.01:01:37.00+00:19:07.00Detail
22.KleinVladimírRozběháme Rakovník#88#M20.M36+6.01:02:22.00+00:19:52.00Detail
23.Zadina Vladimír Carnivora#50#M21.M3512.01:02:33.00+00:20:03.00Detail
24.HurtLukášPredator Workout Brno #98#M22.M3513.01:02:38.00+00:20:08.00Detail
25.ChalabalaJanSpartan gym#68#M23.M3514.01:03:10.00+00:20:40.00Detail
26.SvobodaMichal#231#M24.M36+7.01:04:00.00+00:21:30.00Detail
27.HujaMiroslavPredator Workout Usti nad Labe#45#M25.M3515.01:04:01.00+00:21:31.00Detail
28.DrábekLukášSTG Holýšov#27#M26.M254.01:04:22.00+00:21:52.00Detail
29.VostřelRadekHLS team #87#M27.Junioři 15-181.01:05:26.00+00:22:56.00Detail
30.PančuraTomášOCR Runners Beroun#67#M28.M3516.01:05:29.00+00:22:59.00Detail
31.KönigováLucieRehasport Team#11#F3.Z351.01:05:37.00+00:23:07.00Detail
32.MikušMichalSKI RUN Čakovice#94#M29.M36+8.01:05:39.00+00:23:09.00Detail
33.ŠtraubPetra Fénix Plzeň#12#F4.Z352.01:05:49.00+00:23:19.00Detail
34.ŠafránekMichalSTG Kolín#128#M30.M3517.01:05:57.00+00:23:27.00Detail
35.HandlMichal#80#M31.M255.01:05:59.00+00:23:29.00Detail
36.VohradskyVaclavSRTG Praha#83#M32.M36+9.01:07:01.00+00:24:31.00Detail
37.VyčichloTomášSpartan Gym#32#M33.M36+10.01:08:20.00+00:25:50.00Detail
38.SušánkováKláraReady2win#110#F5.Z251.01:09:08.00+00:26:38.00Detail
39.MatúšováMichaela#16#F6.Z252.01:10:36.00+00:28:06.00Detail
40.ŠindlerMatějGladiators#20#M34.M3518.01:10:59.00+00:28:29.00Detail
41.BláhaMichalFreelance People#53#M35.M256.01:11:44.00+00:29:14.00Detail
42.BlínOndřejGladiators#102#M36.M257.01:12:01.00+00:29:31.00Detail
43.KřížPetrHovorčovice#232#M37.M36+11.01:12:34.00+00:30:04.00Detail
44.JandaJiříPredator Workout Brno#92#M38.M3519.01:12:38.00+00:30:08.00Detail
45.HavlíčekJakubFUBO Team#34#M39.M3520.01:13:08.00+00:30:38.00Detail
46.JeřábkováLadislavaBarbarian Extreme Team#86#F7.Z353.01:13:15.00+00:30:45.00Detail
47.RozaDominikRebels Gym Hořice#105#M40.M258.01:13:17.00+00:30:47.00Detail
48.DemjanJanKladno#107#M41.M3521.01:13:40.00+00:31:10.00Detail
49.HořejšíOndřejSKI RUN Čakovice#95#M42.Junioři 15-182.01:13:41.00+00:31:11.00Detail
50.PeterkaTomášSTG Holýšov#26#M43.M3522.01:14:01.00+00:31:31.00Detail
51.BílekJiří#OCRUNITED#62#M44.M36+12.01:14:03.00+00:31:33.00Detail
52.Wágner Petr#GLADIATORRACETEAM #33#M45.M3523.01:14:16.00+00:31:46.00Detail
53.RoubalTomáš#239#M46.M3524.01:14:30.00+00:32:00.00Detail
54.VeselýLukášGladiators#61#M47.M3525.01:15:16.00+00:32:46.00Detail
55.PetrlíkJanKladno#104#M48.M3526.01:15:58.00+00:33:28.00Detail
56.ŠtraubDavidFénix Plzeň#55#M49.M36+13.01:16:13.00+00:33:43.00Detail
57.KubátDavidCarnivora#49#M50.M3527.01:16:48.00+00:34:18.00Detail
58.LandováEvaŠnek tým#75#F8.Z354.01:16:54.00+00:34:24.00Detail
59.Voborský Matěj Kladno#29#M51.M259.01:17:18.00+00:34:48.00Detail
60.GabkováNatálie Extreme Obstacle Runners#117#F9.Juniorky 15-181.01:17:33.00+00:35:03.00Detail
61.MatúšMarekStříbro#65#M52.Junioři 15-183.01:17:57.00+00:35:27.00Detail
62.ŠebekTomášGladiators#64#M53.M36+14.01:18:07.00+00:35:37.00Detail
63.RajnohaMatějPredator´s GYM Roudnice nad La#35#M54.M2510.01:18:10.00+00:35:40.00Detail
64.DrábekPavelPredator Workout Usti nad Labe#46#M55.M3528.01:18:23.00+00:35:53.00Detail
65.BeníšekJardaVelké Přílepy#100#M56.M36+15.01:18:34.00+00:36:04.00Detail
66.CimburekLudvíkCZexxx#90#M57.M36+16.01:19:52.00+00:37:22.00Detail
67.ŠirochmanPetrOCR Citice#42#M58.M36+17.01:19:59.00+00:37:29.00Detail
68.InnemanDavidPraha#108#M59.M3529.01:20:14.00+00:37:44.00Detail
69.PochMichalPraha#24#M60.M3530.01:21:21.00+00:38:51.00Detail
70.MarekŠtěpán#37#M61.M36+18.01:21:52.00+00:39:22.00Detail
71.BernardAdam#GLADIATORRACETEAM#63#M62.M3531.01:22:20.00+00:39:50.00Detail
72.AberlePetr#OCRUNITED#111#M63.M36+19.01:23:33.00+00:41:03.00Detail
73.Lomnická Tereza Challenger #2#F10.Z253.01:23:47.00+00:41:17.00Detail
74.Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM#71#M64.M36+20.01:24:19.00+00:41:49.00Detail
75.MacekPavel #89#M65.M36+21.01:24:51.00+00:42:21.00Detail
76.PokornáKateřinaPredator Workout Brno#97#F11.Z355.01:25:15.00+00:42:45.00Detail
77.VarcholováVeronika#238#F12.Juniorky 15-182.01:25:38.00+00:43:08.00Detail
78.KobulnickýPatrikGladiators#41#M66.M36+22.01:26:33.00+00:44:03.00Detail
79.JackováHanaKralupy nad Vltavou#22#F13.Z36+3.01:27:05.00+00:44:35.00Detail
80.ChytilováAndreaPraha 8#229#F14.Juniorky 15-183.01:27:09.00+00:44:39.00Detail
81.HampejsováAdélaŠNECI na MAX#23#F15.Juniorky 15-184.01:27:56.00+00:45:26.00Detail
82.MeisnerJaroslavPraha#69#M67.M3532.01:28:16.00+00:45:46.00Detail
83.BohůnekJiříFreelance People#52#M68.M2511.01:28:42.00+00:46:12.00Detail
84.JanovskýViktorSPčka Mělník#74#M69.M3533.01:28:50.00+00:46:20.00Detail
85.PospíšilMikulášGladiators#118#M70.M2512.01:28:55.00+00:46:25.00Detail
86.DvořákováVeronikaDark Side Workout#13#F16.Z356.01:30:23.00+00:47:53.00Detail
87.PazderovaKateřina Mělník#116#F17.Z357.01:30:39.00+00:48:09.00Detail
88.KrčmováJanaDomažlice#28#F18.Z358.01:30:57.00+00:48:27.00Detail
89.ŠvadlákPetrSvídnický Extrém Team#59#M71.M36+23.01:33:42.00+00:51:12.00Detail
90.AberleJiříBrno-Nový Lískovec#70#M72.M36+24.01:33:53.00+00:51:23.00Detail
91.JarošováPavla#85#F19.Z359.01:36:12.00+00:53:42.00Detail
92.LehkáPetraSRTG Praha#84#F20.Z36+4.01:36:40.00+00:54:10.00Detail
93.ZadinaJanCarnivora#51#M73.M3534.01:36:43.00+00:54:13.00Detail
94.SvobodaVít#43#M74.M2513.01:39:02.00+00:56:32.00Detail
95.TurečkováSimona#GLADIATORRACETEAM#36#F21.Z254.01:39:46.00+00:57:16.00Detail
96.AutrotováKristýnaPraha#25#F22.Z3510.01:40:08.00+00:57:38.00Detail
97.ZdílnaJiříOCR Runners Beroun#66#M75.M36+25.01:40:25.00+00:57:55.00Detail
98.HamplováVlastaFUBO Team#77#F23.Z36+5.01:42:14.00+00:59:44.00Detail
99.PomajzlLubošKladno#99#M76.M3535.01:42:27.00+00:59:57.00Detail
100.KrejcikovaMagdaBrno#82#F24.Z3511.01:42:41.00+01:00:11.00Detail
101.FrolíkJakubMirovice#91#M77.Junioři 15-184.01:43:58.00+01:01:28.00Detail
102.RylkováKateřina#OCRUNITED#60#F25.Z3512.01:44:05.00+01:01:35.00Detail
103.ŠvecJiří#DoPrijemna#39#M78.M3536.01:44:50.00+01:02:20.00Detail
104.KubíčekKarelBrno#81#M79.M36+26.01:44:55.00+01:02:25.00Detail
105.EkartováTerezaPraha#234#F26.Juniorky 15-185.01:45:59.00+01:03:29.00Detail
106.IlavskýRomanSpartan Gym#112#M80.M36+27.01:46:34.00+01:04:04.00Detail
107.OlbortJan#DoPrijemna#40#M81.M3537.01:48:25.00+01:05:55.00Detail
108.ŠebekKryštofGladiators#73#M82.Junioři 15-185.01:49:53.00+01:07:23.00Detail
109.HouskaMartinPraha#233#M83.Junioři 15-186.01:50:22.00+01:07:52.00Detail
110.VeselySlavek#GLADIATORRACETEAM#54#M84.M3538.01:53:56.00+01:11:26.00Detail
111.Honzů Jiri#GLADIATORRACETEAM#115#M85.M3539.01:55:10.00+01:12:40.00Detail
112.LisecMartin#230#M86.M36+28.01:57:22.00+01:14:52.00Detail
113.Adámková Andrea#GLADIATORRACETEAM#113#F27.Z255.01:57:44.00+01:15:14.00Detail
114.JansenMartinPraha#103#M87.M3540.02:03:03.00+01:20:33.00Detail
115.ČernáMichaelaPraha 9, ski run čakovice#58#F28.Z36+6.02:03:43.00+01:21:13.00Detail
116.KrálováEva#78#F29.Z3513.02:04:10.00+01:21:40.00Detail
JanoušekFilipGladiators#48#MM25Detail
MichalTomáš České Budějovice#31#MJunioři 15-18Detail
PauknerLukášPredator Workout Usti nad Labe#44#MM35Detail
AndrejkulicPatrik#114#MM35Detail
KadrmasMarekRehasport team#5#MM25Detail
VilikovskýJonášChodící horolezci#21#MM25Detail
MelicharVladimírSPčka Mělník#76#MM36+Detail
ChloubaJakubSPčka Mělník#79#MM36+Detail
ZimováHana#106#FZ36+Detail
VinickýPetrSWEEP OCR Team#109#MM36+Detail
DQSteinováTerezaSPčka MLK#93#FZ36+Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace