Neoficiální Výsledková listina Offroad Maraton Dobřany
13. 6. 2020

Auta

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.VzdálenostZtrátaPočet kolPen.PosledníBest lap
1. Rostislav Plný, Aleš Hrabčík, Petr Sova, Roman Baštýř, Karel Tichý, Lucie Turková, Lucie Zachariasova, Miroslav Merunka, Lubica Olejnikova RZR XP PROSTARPOLARIS Racing Crew,Czech Rep.#73#231Auta SPECIAL do 1000 cm1.225.5 km41005:01:0800:06:45
07:36, 06:45, 07:27, 07:38, 07:17, 07:21, 06:58, 07:45, 07:39, 07:28, 07:35, 06:55, 06:59, 07:27, 07:03, 07:07, 07:32, 06:56, 07:39, 06:54, 07:41, 07:17, 07:17, 10:09, 07:27, 07:10, 07:24, 07:14, 07:14, 07:00, 07:02, 07:05, 07:11, 07:24, 06:59, 07:04, 07:29, 06:53, 06:58, 07:28, 07:21, Detail
2. Vladimír Křížek, Petr Špak, Filip Vohradský, Jan Křížek, Jan Hanzlík, David Kaňok, Jiří Přibyl Can Am Maverick X3 Rs Turbo Triple-cylinder ROTAX QUADSERVIS ŠPAK - Solitera Racing #99#510Auta SPECIAL do 1000 cm2.220 km-5500 m40005:00:5800:06:45
06:35, 07:07, 07:30, 07:56, 07:28, 07:16, 07:13, 07:54, 07:35, 07:43, 07:24, 07:07, 07:13, 07:01, 07:09, 07:21, 10:36, 07:06, 07:20, 07:31, 07:17, 07:17, 07:25, 07:25, 07:29, 07:19, 07:14, 07:35, 07:27, 07:31, 07:17, 07:17, 12:48, 07:05, 07:09, 07:19, 06:45, 06:48, 07:05, 06:57, Detail
3. Franta Šíma, Petr Turek, Petr Fürst, Vít Nosálek, Pavel Kamenický AMR evo 1ANDY MOTORS RACING TEAM#3#513Auta SPECIAL do 1000 cm3.220 km-5500 m40005:03:0100:06:44
06:55, 07:17, 07:35, 07:54, 08:01, 07:15, 07:16, 07:49, 08:09, 07:46, 07:24, 07:43, 07:26, 08:16, 07:51, 07:22, 07:26, 12:01, 07:23, 06:56, 08:06, 07:18, 06:58, 07:01, 07:25, 07:00, 07:08, 07:03, 06:51, 06:56, 07:15, 07:16, 06:58, 09:13, 06:44, 07:21, 07:40, 07:34, 07:31, 07:40, Detail
4. Tomas Pázler, Adam Pázler, Petr Špak CanAm Maverick X3 3V RotaxQUADSERVIS ŠPAK - Solitera Racing II#80#511Auta SPECIAL do 1000 cm4.187 km-38500 m34005:01:0000:07:13
09:35, 09:29, 22:13, 08:46, 08:04, 08:20, 08:16, 08:04, 07:46, 07:50, 08:19, 07:56, 08:00, 08:06, 12:27, 08:14, 08:41, 08:13, 07:58, 07:53, 08:08, 08:10, 08:20, 15:34, 07:20, 07:13, 07:23, 07:29, 08:05, 07:40, 07:42, 07:34, 08:20, 07:35, Detail
5. Vlastimil Korec, Adrian Stojkov, Vlastimil Forejt, Vlastimil Jenč, František Pražák, Martin Fišr, Jarda Žurek, Jakub Mistr Special K-2 AUDI V8 4.2iKB System offroad team#277#240Auta SPECIAL nad 2000 cm1.176 km-49500 m32005:03:5900:08:33
07:59, 08:35, 08:39, 08:37, 08:36, 08:35, 08:59, 08:48, 08:39, 08:53, 08:33, 12:21, 08:48, 09:07, 08:42, 08:39, 08:47, 08:46, 18:03, 08:54, 08:45, 08:53, 08:58, 13:12, 09:15, 09:19, 09:26, 09:32, 09:45, 09:39, 09:50, 10:09, Detail
6. Petr Stanislav, Pavel Stanislav Can Am Maverick X3 Rotax turboProHandi Racing#110#494Auta SPECIAL do 1000 cm5.176 km-49500 m32005:04:0200:07:12
08:54, 10:35, 28:45, 07:56, 07:50, 07:44, 11:06, 16:01, 08:28, 08:13, 07:38, 07:33, 07:54, 07:19, 07:33, 10:37, 07:45, 07:16, 07:27, 07:33, 07:36, 12:48, 20:03, 07:24, 07:27, 07:12, 07:53, 09:01, 07:30, 07:17, 07:38, 07:48, Detail
7. Daniel Zelenka, Václav Hucl, Robert Klášterka, Iveta Rejdovjanová, Jana Svatošová, Jaroslav Ševčuk, Martin Merhaut Can Am Maverick X3 RS Turbo 900Sebranka#18#407Auta SPECIAL do 1000 cm6.170.5 km-55000 m31004:59:3800:07:27
09:29, 09:29, 10:53, 08:09, 07:56, 07:31, 13:17, 10:33, 38:52, 10:01, 08:38, 08:02, 08:41, 11:05, 07:44, 07:48, 07:48, 07:50, 07:52, 08:00, 07:48, 07:56, 07:49, 08:03, 07:29, 11:27, 08:12, 07:49, 07:46, 08:00, 07:27, Detail
8. Jan Indruch, Marcela Jará, Pavel Hlásný, Pavel Tumpach, Martin Kuře, Petr (ZED) Müller Nissan Buggy 2000GTIndruch Offroad Team#129#260Auta SPECIAL do 2000 cm1.170.5 km-55000 m31005:01:4400:08:17
09:27, 09:04, 08:44, 08:48, 09:01, 08:57, 09:03, 13:50, 10:24, 09:41, 09:45, 09:14, 09:18, 10:04, 09:26, 09:51, 10:01, 09:20, 09:32, 09:11, 09:33, 09:54, 15:32, 09:28, 09:23, 09:30, 09:55, 09:26, 09:17, 08:32, 08:17, Detail
9. Libor Vlasák, Tomáš Janata, Michal Hejna, Luboš Nový, Martin Nový, Aďa Nová Land Rover Defender 90 2,5 TdiOffroad-centrum JASE#260#509Auta SPECIAL nad 2000 cm2.165 km-60500 m30005:04:0000:09:20
09:24, 09:31, 09:20, 09:49, 09:41, 09:37, 09:45, 09:54, 10:30, 13:30, 09:42, 09:35, 09:40, 09:44, 09:49, 11:46, 12:01, 10:19, 09:40, 14:17, 09:34, 09:26, 09:22, 09:36, 09:45, 09:46, 09:45, 09:42, 09:38, 09:38, Detail
10. Miroslav Mazanec, Petr Lazar POLARIS RZR XP 1000 TURBO POLARIS PROSTAR TURBO 925 DOHC V2Ráj čtyřkolek - Sova tým#21#243Auta SPECIAL do 1000 cm7.165 km-66000 m29005:06:2800:08:30
10:17, 10:08, 10:27, 26:47, 09:07, 08:50, 08:30, 09:06, 08:46, 23:41, 08:57, 09:20, 08:59, 09:09, 09:16, 09:18, 09:17, 09:03, 09:38, 09:13, 09:12, 15:27, 09:36, 09:22, 09:10, 09:06, 08:56, 08:44, 08:51, Detail
11. Alexandr Semenov, Lada Semenovová, Martin Mikošek, Jiří Zbořil, Vlastimil Šimek, Petr Polanecký, Tomáš Hanc Suzuki Vitara 1.6WINGS team#144#105Auta SPECIAL do 2000 cm2.159.5 km-66000 m29005:07:0300:09:28
10:09, 10:09, 10:09, 09:58, 10:04, 10:09, 10:41, 15:10, 10:29, 10:34, 10:52, 10:29, 10:27, 10:38, 10:35, 13:06, 10:34, 10:58, 10:46, 10:46, 10:25, 09:48, 09:38, 09:28, 09:47, 09:44, 10:10, 10:27, 10:39, Detail
12. Radek Pekárek, Martin Pekárek, Přemek Rejdík, Kazimír Straňák, Karel Urban, Marek Toth, Václav Jekosch, Kristýna Pekárková, Zuzana Pekárková Suzuki Jimny 1.3BOHEMIA DRIVE TEAM#177#239Auta SPECIAL do 2000 cm3.132 km-93500 m24004:44:0700:09:42
11:11, 16:04, 32:04, 11:14, 10:50, 12:48, 10:27, 10:11, 10:03, 10:10, 09:54, 10:11, 10:14, 10:36, 10:11, 10:07, 13:27, 09:42, 11:14, 12:40, 10:02, 09:50, 09:59, 10:48, Detail
13. Martin Vajchart, Petr Hauptmann, Štěpán Bacík, Jakub Koutník KIA Sportage 2,0iWest Bohemia racing#109#515Auta AMATER1.99 km-126500 m18005:13:4000:12:31
12:25, 12:31, 12:44, 12:56, 13:26, 13:39, 14:02, 17:05, 13:09, 13:47, 14:06, 14:31, 14:02, 13:21, 16:59, 47:00, 29:59, 27:48, Detail
14. Pavel Mareš, Honza Hašek, Martin Hašek, Václav Kozel, Roman Zach Nissan Patrol 3,3 turbo dieselBída s nouzí#219#498Auta SPECIAL nad 2000 cm3.77 km-148500 m14002:31:2200:09:52
09:54, 09:52, 10:08, 10:05, 10:11, 10:32, 11:11, 10:53, 11:14, 11:05, 11:49, 11:18, 10:34, 12:30, Detail
15. Miroslav Košvanec Lada Niva 1,7 iSeeSee Racing#152#512Auta AMATER2.77 km-148500 m14003:11:2000:12:29
12:36, 12:41, 12:29, 13:43, 18:10, 12:30, 12:56, 13:15, 18:13, 12:56, 12:58, 12:55, 13:07, 12:45, Detail
16. Vladimír Huja, Rostislav Velecký, Rostislav Velecký ml., Marcela Velecká Suzuki samurai 1,6Velecký#155#514Auta AMATER3.77 km-137502 m16205:10:0700:12:51
12:38, 19:18, 13:37, 13:05, 12:54, 13:08, 13:04, 13:23, 41:49, 12:51, 13:06, 15:52, 13:25, 13:27, 15:09, 13:13, Detail
17. Martin Vaňouček, Ondřej Franc, Martin Mach, Štěpán Mach Buggy 4.2 AudiOM Racing#202#503Auta SPECIAL nad 2000 cm4.71.5 km-154000 m13005:05:5400:08:47
10:49, 28:47, 10:17, 09:41, 10:57, 10:14, 10:22, 47:41, 54:17, 09:19, 25:37, 09:01, 08:47, Detail
18. Igor Antoci, Artur Antoci, Maxim Antoci, Vasil Antoci, Zdeněk Beneš, Jiří Wopat suzuki samurai 1.8ARTURX TEAM#117#248Auta SPECIAL do 2000 cm4.49.5 km-176000 m9001:35:2700:09:38
10:11, 09:38, 10:15, 10:04, 10:11, 10:42, 11:00, 10:51, 12:30, Detail
19. Jakub Zdarsa, Jirka Teubner, Pavel Tlustý, Kristýna Gamalejová Aro 243 TD andoria 2,5tdManyjak-jurda team#243#502Auta AMATER4.49.5 km-176000 m9002:08:2600:12:43
24:05, 12:43, 12:50, 12:59, 13:08, 13:06, 12:52, 13:24, 13:16, Detail
20. Matěj Šrajer, Ondřej Němec, Honza Šrajer Oldmobil 4.2DEF Racing#212#501Auta SPECIAL nad 2000 cm5.33 km-192500 m6001:04:0100:08:45
08:41, 09:21, 09:15, 10:39, 17:17, 08:45, Detail
21. Fanda Brutovský, Pavel ŠEBÁK, Jan Zdercik st, Jan Zdercik ml, Marek Lejček CAN-AN X3 900ccmMING RACING SPORTS#4#145Auta SPECIAL do 1000 cm8.16.5 km-209000 m3000:40:1100:09:59
09:55, 20:16, 09:59, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz