Průběžná Výsledková listina WMC ZOONA PRAHA 11.7.2020
11. 7. 2020

Hlavní závod WMC

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Krejci PavelPlzeň#45#M1.00:44:34.12Detail
2. Podzimek Jakub#37#M2.00:44:55.00+00:00:20.87Detail
3. Svoboda VítChallenger#35#M3.00:48:11.43+00:03:37.30Detail
4. Vorobok TomášPredators#11#M4.00:48:33.08+00:03:58.95Detail
5. Barna MartinŽdimiators#59#M5.00:48:39.45+00:04:05.32Detail
6. Pesek DanielAC Turnov#60#M6.00:50:02.95+00:05:28.82Detail
7. Kocumova ZuzanaLiberec#1#F1.00:50:23.45+00:05:49.32Detail
8. Karel ŠtěpánZ.L.O.#4#M7.00:51:39.05+00:07:04.92Detail
9. Babušková StanislavaKvětnice#33#F2.00:54:07.31+00:09:33.18Detail
10. Krompigel JanTřebestovice#36#M8.00:54:13.30+00:09:39.17Detail
11. Říha Zdeněk#32#M9.00:55:41.16+00:11:07.03Detail
12. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#49#M10.00:58:07.75+00:13:33.62Detail
13. Moravec RadekGumídci #bezimevtomspolu#24#M11.01:01:33.16+00:16:59.03Detail
14. Zmítko JanZdiby#5#M12.01:02:28.67+00:17:54.54Detail
15. De Bolle Seth#mentorgym#20#M13.01:02:46.48+00:18:12.35Detail
16. Prantl Jiří#44#M14.01:03:56.80+00:19:22.67Detail
17. Paukner LukášKlášterec nad Ohří#26#M15.01:04:37.16+00:20:03.03Detail
18. Rampírová PetraDiversity Beasts#29#F3.01:05:23.30+00:20:49.17Detail
19. Krakovič VojtěchUbožáci#6#M16.01:05:23.57+00:20:49.44Detail
20. Helcll VojtěchAtom kids Praha#50#M17.01:05:43.27+00:21:09.14Detail
21. Sušánková Klára#46#F4.01:06:02.28+00:21:28.15Detail
22. Janoušek PetrGladiators#47#M18.01:06:09.27+00:21:35.14Detail
23. Wágner Petr#53#M19.01:07:15.14+00:22:41.01Detail
24. Inneman DavidPraha#38#M20.01:07:33.36+00:22:59.23Detail
25. Nimmer Kelly#23#M21.01:07:36.86+00:23:02.73Detail
26. Janda JiříPredator Workout Brno#28#M22.01:08:54.00+00:24:19.87Detail
27. Herdin DimitrijUbožáci#7#M23.01:09:41.84+00:25:07.71Detail
28. Lebedová KateřinaOlympia Spartan Training KH#22#F5.01:09:42.55+00:25:08.42Detail
29. Beníšek JardaRoztoky#58#M24.01:13:31.43+00:28:57.30Detail
30. Albrecht Miroslav#51#M25.01:13:54.70+00:29:20.57Detail
31. Kapras JiříKapr z Bohnic#3#M26.01:14:37.24+00:30:03.11Detail
32. Tužil JiříPRAHA 6#56#M27.01:15:17.06+00:30:42.93Detail
33. Brunner OndřejSK Kamiwaza karate#34#M28.01:17:17.63+00:32:43.50Detail
34. Pláničková Lenka#55#F6.01:19:09.78+00:34:35.65Detail
35. Varcholová Veronika#2#F7.01:21:25.45+00:36:51.32Detail
36. Hanzlík MichalPraha#8#M29.01:21:53.01+00:37:18.88Detail
37. Tomanová Kateřina SRTG Praha#54#F8.01:21:58.29+00:37:24.16Detail
38. Manolevski Michael#57#M30.01:22:19.85+00:37:45.72Detail
39. Sedlecká Veronika Gladiators#48#F9.01:22:28.64+00:37:54.51Detail
40. Barvič MichalSTG Pardubice#30#M31.01:23:38.83+00:39:04.70Detail
41. Tomášková MartinaPraha#39#F10.01:23:40.67+00:39:06.54Detail
42. Peterka TomášPraha#10#M32.01:25:08.92+00:40:34.79Detail
43. Vilikovský Jonáš#42#M33.01:27:56.56+00:43:22.43Detail
44. Matúšová Michaela#41#F11.01:30:16.56+00:45:42.43Detail
45. Klaška MartinFénix Plzeň #27#M34.01:35:19.00+00:50:44.87Detail
46. Lepší TomášPřeštice#40#M35.01:39:57.06+00:55:22.93Detail
47. Telecký MiroslavTele team#52#M36.01:40:09.57+00:55:35.44Detail
48. Hyka TomášSTG Mělník#31#M37.01:47:20.28+01:02:46.15Detail
49. Lebeda TomášKutná Hora#21#M38.02:02:29.33+01:17:55.20Detail
DNS Hobl Martin#9#MDNS Detail
DNS Vašinová MonikaSKPŠ Praha#25#FDNS Detail
DQ Čížková Lucie#43#FDQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz