Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
15. Bulecová PetraHopman team#14#F1.Ženy B1.01:31:50Detail
19. Mirvaldová KláraSportRaces#141#F2.Ženy A1.01:32:38+00:14:51.20Detail
21. Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov #229#F3.Ženy A2.01:33:26+00:15:39.20Detail
23. Trousilová NikolaSurikata Team#218#F4.Ženy A3.01:34:43+00:16:56.2001:34:32.60Detail
26. Kurková Gabriela#261#F5.Ženy A4.01:36:09+00:18:22.2001:36:06.65Detail
32. Chylová HanaJirkov#69#F6.Ženy A5.01:36:44+00:18:57.2001:36:37.84Detail
51. NEDASHKIVSKA NINAUKR#148#F7.Ženy A6.01:41:48+00:24:01.2001:41:46.51Detail
72. Kroupová KarolínaChomutov#115#F8.Ženy A7.01:46:21+00:28:34.2001:46:02.73Detail
75. Šebestová Jaroslava Chomutov#201#F9.Ženy A8.01:46:58+00:29:11.2001:46:48.56Detail
76. Kohlová DesislavaMaraton Klub Kladno#93#F10.Ženy B2.01:47:12+00:29:25.2001:47:10.64Detail
79. Brožova Kateřina Proffa #12#F11.Ženy B3.01:47:45+00:29:58.2001:47:32.64Detail
82. Longauerová Lenka Rozběhej Litvínov #128#F12.Ženy B4.01:48:08+00:30:21.2001:48:01.14Detail
97. Radimcová Natalie Chomutov#181#F13.Ženy A9.01:50:08+00:32:21.2001:49:55.57Detail
106. Plevová ŽanetaOsek#172#F14.Ženy B5.01:52:35+00:34:48.2001:52:23.33Detail
108. Nováková Valérie Levharti Chomutov #156#F15.Ženy A10.01:52:43+00:34:56.2001:52:20.76Detail
111. Vítková ZuzanaRozběháme Most#235#F16.Ženy C1.01:53:17+00:35:30.2001:53:09.15Detail
118. Filipová BarboraSTG Chomutov#38#F17.Ženy A11.01:54:28+00:36:41.2001:54:19.65Detail
120. Nesvadbová EliškaŽatec#151#F18.Ženy A12.01:54:39+00:36:52.2001:54:25.65Detail
122. Kalčeva RenataSTG Chomutov#82#F19.Ženy B6.01:55:12+00:37:25.2001:54:56.43Detail
123. Boříková MonikaBlažim#11#F20.Ženy B7.01:55:16+00:37:29.2001:55:05.67Detail
127. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#178#F21.Ženy B8.01:55:58+00:38:11.2001:55:42.92Detail
131. Blailová JanaKK CHomutov#9#F22.Ženy A13.01:56:37+00:38:50.2001:56:25.52Detail
135. Yonová LenkaTakaNoDan#252#F23.Ženy A14.01:57:53+00:40:06.20Detail
138. Nováková JanaHradec Králové#155#F24.Ženy A15.01:58:07+00:40:20.2001:58:00.92Detail
140. Mládková IvanaRozběháme Most#142#F25.Ženy A16.01:58:13+00:40:26.2001:57:56.81Detail
142. Pavlínská Jana#264#F26.Ženy A17.01:58:35+00:40:48.2001:58:29.50Detail
143. Pöplová Romana Rozběhni to#175#F27.Ženy C2.01:58:39+00:40:52.2001:58:26.96Detail
144. Jelínková JanaBáječné ženy v běhu#74#F28.Ženy A18.01:59:21+00:41:34.2001:59:06.06Detail
149. Šindelářová Lucie#203#F29.Ženy A19.02:00:43+00:42:56.2002:00:22.74Detail
150. Hrdličková ZdeňkaMost#66#F30.Ženy A20.02:00:50+00:43:03.2002:00:34.56Detail
153. Kratochvílová LucieTempo Makers#111#F31.Ženy A21.02:02:05+00:44:18.2002:01:51.32Detail
163. Tučáková OlgaPlzeň#219#F32.Ženy B9.02:03:55+00:46:08.2002:03:36.27Detail
164. Nádaská RenataDroužkovice#147#F33.Ženy B10.02:04:14+00:46:27.2002:03:51.05Detail
165. Foukalová IrenaKlášterec nad Ohří#256#F34.Ženy A22.02:04:30+00:46:43.2002:04:08.75Detail
166. Grossmanová GabrielaBílinská (j)Elita#49#F35.Ženy A23.02:04:52+00:47:05.2002:04:46.15Detail
170. Píšová LindaSurikata Team#171#F36.Ženy A24.02:06:13+00:48:26.2002:06:02.26Detail
175. Štejnarová Jaroslava#209#F37.Ženy C3.02:07:17+00:49:30.2002:06:54.99Detail
177. Filipová OlgaÚdlice#39#F38.Ženy B11.02:07:50+00:50:03.2002:07:39.04Detail
179. Hennlichová MarcelaPraha#55#F39.Ženy A25.02:08:06+00:50:19.2002:07:49.13Detail
181. Pánková JanaBěžci Chomutov#158#F40.Ženy A26.02:08:21+00:50:34.2002:07:55.55Detail
182. Hodková MartinaProstě běž! #56#F41.Ženy B12.02:08:46+00:50:59.2002:08:30.16Detail
184. Kokšálová MichaelaPardubice#95#F42.Ženy A27.02:09:09+00:51:22.2002:09:03.39Detail
185. Kratochvílová PavlínaTiger Relax Club Chomutov#112#F43.Ženy B13.02:09:15+00:51:28.2002:09:01.61Detail
186. Formanová NikolaChomutov#42#F44.Ženy A28.02:09:41+00:51:54.2002:09:19.67Detail
187. Dudová KamilaKNH Chomutov#27#F45.Ženy A29.02:10:16+00:52:29.2002:09:51.72Detail
188. Bláhová IvanaKNH Chomutov#8#F46.Ženy A30.02:10:16+00:52:29.2002:09:52.99Detail
190. Hrdličková Adéla#65#F47.Ženy A31.02:10:37+00:52:50.2002:10:11.22Detail
191. Pašková LucieLouny#159#F48.Ženy B14.02:11:03+00:53:16.2002:10:46.12Detail
192. Berkyová PavlaMost#7#F49.Ženy A32.02:11:15+00:53:28.2002:11:10.22Detail
194. Gaube JitkaGaube's Run#45#F50.Ženy A33.02:11:22+00:53:35.2002:11:05.52Detail
195. Burešová Metznerová Helena#17#F51.Ženy B15.02:11:36+00:53:49.2002:11:13.08Detail
198. Vrbová AndreaStg Chomutov#249#F52.Ženy B16.02:12:10+00:54:23.2002:12:06.20Detail
200. Graslová Kateřina#48#F53.Ženy A34.02:13:30+00:55:43.2002:13:20.18Detail
201. Buňatová KateřinaSweep ultimate gym#15#F54.Ženy B17.02:13:56+00:56:09.2002:13:35.85Detail
202. Zoulova Andrea#255#F55.Ženy A35.02:14:20+00:56:33.2002:14:02.29Detail
203. Vrbová PetraChomutov#250#F56.Ženy A36.02:14:38+00:56:51.2002:14:34.44Detail
204. Machovičová MichaelaPraha 3#130#F57.Ženy B18.02:14:44+00:56:57.2002:14:28.10Detail
205. Presslova Kristyna Litvínov#177#F58.Ženy A37.02:14:56+00:57:09.2002:14:52.16Detail
206. Karlík Fišrová LídaBeethoven DC Chomutov#85#F59.Ženy A38.02:15:09+00:57:22.2002:14:45.70Detail
209. Volínová Puchalik BarbaraKlášterec nad Ohří#242#F60.Ženy A39.02:15:49+00:58:02.2002:15:25.39Detail
210. Staňková ŽanetaMost#193#F61.Ženy A40.02:16:13+00:58:26.2002:16:09.27Detail
216. Houskova JitkaAireye Chomutov #62#F62.Ženy A41.02:16:48+00:59:01.2002:16:34.98Detail
217. Rychtaříková Livia#98#F63.Ženy A42.02:18:07+01:00:20.2002:17:44.20Detail
219. Vejrová Ilona Borohrádek #231#F64.Ženy B19.02:18:11+01:00:24.2002:17:44.47Detail
222. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří #30#F65.Ženy C4.02:19:52+01:02:05.2002:19:34.66Detail
223. Gloserova Zdeňka #47#F66.Ženy A43.02:19:56+01:02:09.2002:19:31.17Detail
225. Hennlichová JanaChomutov#54#F67.Ženy B20.02:20:02+01:02:15.2002:19:38.76Detail
228. Faiglová Lenka Droužkovice #32#F68.Ženy B21.02:22:13+01:04:26.2002:21:50.04Detail
229. Manertová Radka Rozběhej Litvínov #133#F69.Ženy B22.02:22:15+01:04:28.2002:21:51.84Detail
235. Jílková EvaKlášterec nad Ohří#76#F70.Ženy A44.02:24:44+01:06:57.2002:24:21.12Detail
238. Stellnerová MiroslavaTeplice#195#F71.Ženy C5.02:27:45+01:09:58.2002:27:22.78Detail
239. Paterová MiroslavaStg Chomutov#161#F72.Ženy A45.02:30:10+01:12:23.2002:30:05.78Detail
241. Pelcová DenisaGeodézie Chomutov#166#F73.Ženy A46.02:30:24+01:12:37.2002:29:58.19Detail
242. Moravcová JanaSTG Strupčice#25#F74.Ženy A47.02:30:49+01:13:02.2002:30:31.35Detail
243. Pavlínská Miluše#265#F75.Ženy B23.02:30:57+01:13:10.2002:30:42.03Detail
245. Perglova AlensChomutov#167#F76.Ženy C6.02:30:59+01:13:12.2002:30:41.76Detail
247. Vostracká Adéla#245#F77.Ženy A48.02:32:33+01:14:46.2002:32:11.46Detail
250. Tvrdá Ivana #221#F78.Ženy A49.02:33:34+01:15:47.2002:33:09.52Detail
251. Knorová JiřinaVelemyšleves#90#F79.Ženy B24.02:34:12+01:16:25.2002:33:44.68Detail
252. Ertlová Lada#31#F80.Ženy B25.02:34:12+01:16:25.2002:33:45.16Detail
258. Müllerová SoňaÚdlice#145#F81.Ženy B26.02:46:55+01:29:08.2002:46:40.86Detail
259. Svobodová MartinaÚstí nad Labem #198#F82.Ženy B27.02:49:17+01:31:30.2002:48:57.75Detail
260. Kottová Barbora#107#F83.Ženy B28.02:49:17+01:31:30.2002:48:58.50Detail
0. Hossnerová Denisa#61#FŽeny A00:00:00Detail
0.DNS Fílová MiladaTeplice#257#FŽeny BDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz