Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice#41#M1.Muži A1.01:17:47Detail
2. Stejskal JakubKadaň#194#M2.Muži A2.01:19:10+00:01:23.20Detail
3. Pillar JiriOld Town Running#170#M3.Muži A3.01:21:16+00:03:29.20Detail
4. Krupička JanTJ Ostrov#260#M4.Muži A4.01:22:26+00:04:39.2001:22:24.12Detail
5. Koller DanielBěhám pro hospic Most#96#M5.Muži A5.01:24:22+00:06:35.20Detail
6. Šupol MichalSWEEP Ultimate sport#212#M6.Muži B1.01:25:02+00:07:15.20Detail
7. Student MartinSport Races#270#M7.Muži B2.01:25:28+00:07:41.20Detail
8. Hochmann Martin#57#M8.Muži B3.01:26:06+00:08:19.20Detail
9. Doležal LadislavChomutov#24#M9.Muži B4.01:26:12+00:08:25.20Detail
10. Toth VáclavKynšperk nad Ohří#216#M10.Muži B5.01:28:21+00:10:34.2001:28:18.77Detail
11. Macháček MarekTriatlet Karlovy Vary#21#M11.Muži B6.01:28:32+00:10:45.2001:28:29.99Detail
12. Wolf AndreATSV Gebirgen #272#M12.Muži B7.01:30:12+00:12:25.20Detail
13. Zapletal KryštofChomutov#253#M13.Muži A6.01:31:19+00:13:32.2001:31:13.35Detail
14. Müller Marco#277#M14.Muži B8.01:31:27+00:13:40.2001:31:25.68Detail
16. Nový JaroslavUSK Akademik Cheb#157#M15.Muži B9.01:32:08+00:14:21.2001:31:56.53Detail
17. Jahoda ZdeněkBK BĚKODO TEPLICE#71#M16.Muži B10.01:32:34+00:14:47.20Detail
18. Hrbek LuděkPerkmon Academy#63#M17.Muži C1.01:32:38+00:14:51.2001:32:35.21Detail
20. Hudák TomášChomutov#68#M18.Muži A7.01:33:15+00:15:28.2001:33:10.79Detail
22. Kobík MartinBěžci Chomutov#91#M19.Muži A8.01:34:16+00:16:29.2001:34:10.49Detail
24. Novák Radek#věřit RN - Litvinov#154#M20.Muži A9.01:34:53+00:17:06.2001:34:45.68Detail
25. Karhan JosefChomutov#84#M21.Muži A10.01:35:35+00:17:48.2001:35:31.78Detail
27. Pelc JaroslavBěžci Chomutov#165#M22.Muži B11.01:36:12+00:18:25.20Detail
28. Černý AntonínMaraton klub Kladno#20#M23.Muži C2.01:36:20+00:18:33.20Detail
29. Patera MiroslavBK Louny#160#M24.Muži C3.01:36:25+00:18:38.2001:36:19.94Detail
30. Klaus PavelVysoká Pec běží!#87#M25.Muži A11.01:36:26+00:18:39.2001:36:23.23Detail
31. Šťastný JaroslavMK Kladno#207#M26.Muži D1.01:36:40+00:18:53.2001:36:37.76Detail
33. Pilík SlávaPanský mlýn Rakovník#269#M27.Veteráni E1.01:37:02+00:19:15.2001:36:58.69Detail
34. Dobiaš Vladimír Droužkovice #23#M28.Muži B12.01:37:31+00:19:44.20Detail
35. Škota JanSpořice#262#M29.Muži B13.01:38:12+00:20:25.2001:38:08.98Detail
36. Schramm Gresens OlafATSV Gebirge#273#M30.Muži C4.01:38:29+00:20:42.20Detail
37. Kochlofl MartinChomutov #94#M31.Muži B14.01:38:59+00:21:12.2001:38:49.19Detail
38. Fidler MartinElektro Viola s.r.o.#37#M32.Muži A12.01:39:19+00:21:32.2001:39:11.25Detail
39. Fialka FrantišekBěžci Chomutov#35#M33.Muži B15.01:39:25+00:21:38.2001:39:19.95Detail
40. Punčochář Jan#180#M34.Muži A13.01:39:38+00:21:51.2001:39:29.09Detail
41. Stumpf MichalM.E.N. run team#40#M35.Muži B16.01:39:42+00:21:55.20Detail
42. Luxa MichalBěžci Chomutov#129#M36.Muži A14.01:39:42+00:21:55.2001:39:37.27Detail
43. Kujíček MichalBěžecký klub Spořice#122#M37.Muži B17.01:39:52+00:22:05.20Detail
44. Ullmann RicoSG 47 Wolkenstein#223#M38.Muži A15.01:40:32+00:22:45.2001:40:29.73Detail
45. Gill Petr#46#M39.Muži A16.01:40:33+00:22:46.2001:40:22.99Detail
46. Vošahlík MartinCzech Tri Works Team#246#M40.Muži B18.01:40:35+00:22:48.2001:40:33.41Detail
47. TAPŠÍK ZdeněkBílinská (j)Elita#214#M41.Muži B19.01:41:12+00:23:25.2001:41:08.24Detail
48. Martiník PetrBěhám pro hospic v Mostě#135#M42.Muži B20.01:41:20+00:23:33.2001:41:12.33Detail
49. Pospíšil FrantišekBěžci Chomutov#176#M43.Muži A17.01:41:26+00:23:39.2001:41:24.18Detail
50. Bartl MilanKrušnoborci#2#M44.Muži D2.01:41:34+00:23:47.2001:41:31.50Detail
52. Maňák LubošLom#132#M45.Muži A18.01:42:00+00:24:13.2001:41:58.98Detail
53. Nesvadba VladimírZdravotní klaun#150#M46.Muži C5.01:42:28+00:24:41.2001:42:22.52Detail
54. Kudrna PavelSportRaces#121#M47.Muži B21.01:42:31+00:24:44.2001:42:22.44Detail
55. Koubek MiroslavJirkov#108#M48.Muži B22.01:42:36+00:24:49.2001:42:29.49Detail
56. Kovařík MiroslavChomutov#109#M49.Muži A19.01:42:51+00:25:04.2001:42:46.57Detail
57. Hrdlička JanLouny#64#M50.Muži A20.01:43:09+00:25:22.2001:42:55.07Detail
58. Štika MartinSTIKAman#211#M51.Muži A21.01:43:17+00:25:30.2001:43:11.31Detail
59. Skoupý JanREFUEL#190#M52.Muži B23.01:43:17+00:25:30.2001:42:56.77Detail
60. Imr MartinJirkov#70#M53.Muži A22.01:43:18+00:25:31.2001:43:09.77Detail
61. Hospodka JakubSudemel#60#M54.Muži A23.01:43:26+00:25:39.2001:43:18.58Detail
62. Hajas PavelAisan Racing Team#51#M55.Muži A24.01:43:30+00:25:43.2001:43:18.29Detail
63. Kundert MattiasChomutov#124#M56.Muži A25.01:43:32+00:25:45.2001:43:19.20Detail
64. Dřevikovský JaroslavJirkovan on the run!#26#M57.Muži B24.01:45:04+00:27:17.2001:44:56.47Detail
65. Patroch PavelKULTURA A SPORT CHOMUTOV #162#M58.Muži B25.01:45:04+00:27:17.2001:45:00.32Detail
66. Provazník BlahoslavŽazec#179#M59.Muži A26.01:45:07+00:27:20.2001:44:44.62Detail
67. Malínský Bronislav #131#M60.Muži B26.01:45:09+00:27:22.2001:44:59.45Detail
68. Lehrl JosefBěžci Chomutov#125#M61.Muži B27.01:45:14+00:27:27.2001:45:02.29Detail
69. Kořínek TomislavChomutov#104#M62.Muži A27.01:45:42+00:27:55.2001:45:25.14Detail
70. Bajer JosefSEA Chomutov#1#M63.Muži B28.01:45:58+00:28:11.2001:45:49.31Detail
71. Mašát Martin#136#M64.Muži B29.01:46:14+00:28:27.2001:46:01.61Detail
73. Brunclík MartinMost#13#M65.Muži A28.01:46:34+00:28:47.2001:46:29.79Detail
74. Král VáclavRozběháme Česko#110#M66.Muži A29.01:46:50+00:29:03.2001:46:36.35Detail
77. Koco ZdeněkRunners Musketeers#268#M67.Muži C6.01:47:29+00:29:42.2001:47:20.07Detail
78. Veselý MartinSEA Chomutov#232#M68.Muži B30.01:47:43+00:29:56.2001:47:29.84Detail
80. Rychnovský MilanÚstí nad Labem#186#M69.Muži B31.01:48:00+00:30:13.2001:47:51.76Detail
81. Frey EduardKralupy nad Vltavou#44#M70.Muži D3.01:48:04+00:30:17.2001:47:54.82Detail
83. Hollick Petr#59#M71.Muži A30.01:48:08+00:30:21.2001:48:02.94Detail
84. Petřík VítTrmice#169#M72.Muži A31.01:48:11+00:30:24.2001:48:02.66Detail
85. Bäumelt Karel Chomutov#6#M73.Muži B32.01:48:13+00:30:26.2001:48:05.55Detail
86. Křížek MiloslavRunners musketeers#116#M74.Muži C7.01:48:34+00:30:47.2001:48:25.87Detail
87. Volf Miroslav Běžci Chomutov #241#M75.Muži B33.01:48:47+00:31:00.2001:48:37.64Detail
88. Petr DrahýChomutov#271#M76.Muži C8.01:48:47+00:31:00.20Detail
89. Kalužný Michal#83#M77.Muži A32.01:48:59+00:31:12.2001:48:47.61Detail
90. Kubica PavelChomutov#117#M78.Muži A33.01:49:01+00:31:14.2001:48:55.59Detail
91. Vondrouš JiříTeplice#244#M79.Muži B34.01:49:09+00:31:22.2001:49:02.43Detail
92. Motejzík VáclavKladno#144#M80.Muži A34.01:49:13+00:31:26.2001:49:10.03Detail
93. Jiřiště MiroslavChomutov#79#M81.Muži B35.01:49:19+00:31:32.2001:49:10.74Detail
94. Bartoš MiroslavBK Louny#4#M82.Muži D4.01:49:22+00:31:35.2001:49:11.63Detail
95. Matějů RadekLubná u Rakovníka#138#M83.Muži A35.01:49:28+00:31:41.2001:49:12.62Detail
96. Vodvárka RomanVejprty#239#M84.Muži A36.01:49:57+00:32:10.2001:49:44.85Detail
98. Franc Jaroslav Jirkovan on the run#43#M85.Muži A37.01:50:23+00:32:36.2001:50:15.41Detail
99. Holeček JiříBěžci Chomutov#58#M86.Muži A38.01:50:24+00:32:37.2001:50:13.56Detail
100. Vidim Pavel Chomutov#233#M87.Muži B36.01:50:44+00:32:57.2001:50:22.95Detail
101. Liebig VilémChomutov#126#M88.Muži C9.01:50:53+00:33:06.2001:50:42.53Detail
102. Švarc JiříKrakov#213#M89.Muži B37.01:51:47+00:34:00.2001:51:36.94Detail
103. Melich Jakub4ZŠMost#140#M90.Muži A39.01:51:56+00:34:09.2001:51:38.58Detail
104. Tůma MartinChomutov#220#M91.Muži A40.01:52:16+00:34:29.2001:52:05.10Detail
105. Petr ZapletalZlate hory#168#M92.Muži C10.01:52:20+00:34:33.2001:52:07.91Detail
107. Vaněček Lukáš #225#M93.Muži A41.01:52:42+00:34:55.2001:52:32.14Detail
109. Morávek TomášLevhati Chomutov #143#M94.Muži A42.01:52:43+00:34:56.2001:52:21.90Detail
110. Sochor JosefSweep Ultimate Gym #192#M95.Muži A43.01:52:51+00:35:04.2001:52:37.97Detail
112. Basel MiroslavNelahozeves-Lešany#5#M96.Muži C11.01:53:17+00:35:30.2001:53:07.37Detail
113. Kaisr Zdeněk Chomutov #80#M97.Muži B38.01:53:37+00:35:50.2001:53:29.86Detail
114. Szász PetrK10 Sport Sokolov#199#M98.Muži D5.01:53:37+00:35:50.2001:53:30.37Detail
115. Klíma Rostislav#88#M99.Muži A44.01:53:50+00:36:03.2001:53:37.91Detail
116. Klouček MartinŽatec#89#M100.Muži B39.01:54:07+00:36:20.2001:53:51.54Detail
117. Vokrouhlík TomášSenkov#240#M101.Muži B40.01:54:21+00:36:34.2001:54:10.60Detail
119. Matušík JakubLiberec#139#M102.Muži A45.01:54:31+00:36:44.2001:54:05.25Detail
121. Hubínek LukášKadaň#67#M103.Muži A46.01:54:49+00:37:02.2001:54:35.08Detail
124. Polanský PetrMost#174#M104.Muži B41.01:55:18+00:37:31.2001:55:04.31Detail
125. Selinger Marek#189#M105.Muži A47.01:55:28+00:37:41.2001:55:07.05Detail
126. Bluma AntonínChomutov#10#M106.Muži A48.01:55:48+00:38:01.2001:55:41.06Detail
128. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub#191#M107.Muži C12.01:55:58+00:38:11.20Detail
129. Štěnička OndřejChomutov#210#M108.Muži A49.01:55:59+00:38:12.2001:55:45.11Detail
130. Fara PetrChomutov#33#M109.Muži C13.01:56:06+00:38:19.2001:55:50.89Detail
132. Svačina PavelSkršín#197#M110.Muži A50.01:56:42+00:38:55.2001:56:36.72Detail
133. Podrabský Miroslav MaxChomutov#259#M111.Muži C14.01:57:14+00:39:27.2001:56:50.61Detail
134. Bureš JaroslavÚdlice#16#M112.Muži B42.01:57:48+00:40:01.2001:57:36.30Detail
136. Šlais JakubBěžci Chomutov#205#M113.Muži A51.01:57:54+00:40:07.2001:57:38.85Detail
137. Kunc MiroslavPro štěstí a radost Nejdek#123#M114.Muži B43.01:57:57+00:40:10.2001:57:44.72Detail
139. Trojek Ondřej#217#M115.Muži A52.01:58:12+00:40:25.2001:58:06.21Detail
141. Maier Jörg#276#M116.Muži C15.01:58:25+00:40:38.2001:58:08.89Detail
145. Havlík MilanČernovice u Chomutova#52#M117.Muži D6.01:59:43+00:41:56.2001:59:24.11Detail
146. Koller MilanBehamProHospicMost#97#M118.Muži D7.01:59:49+00:42:02.2001:59:30.63Detail
147. Toth Tomáš Žatec#215#M119.Muži A53.02:00:29+00:42:42.2002:00:12.28Detail
148. Varga RomanJirkov#228#M120.Muži B44.02:00:42+00:42:55.2002:00:30.32Detail
151. Vacek StanislavSlaný#224#M121.Muži A54.02:01:23+00:43:36.2002:01:05.69Detail
152. Vaněk PetrRD Vinařice#227#M122.Muži A55.02:01:35+00:43:48.2002:01:17.77Detail
154. Ďurčo FilipKADAŇ#28#M123.Muži B45.02:02:45+00:44:58.2002:02:23.57Detail
155. Segeč KarolŽatec#188#M124.Muži B46.02:02:48+00:45:01.2002:02:21.84Detail
156. Vlček MichalTJ Slávie Chomutov#238#M125.Muži A56.02:02:50+00:45:03.2002:02:27.79Detail
157. Vlček Martin Běžci Chomutov #237#M126.Muži B47.02:02:50+00:45:03.2002:02:28.59Detail
158. Dušek PetrChomutov#29#M127.Muži C16.02:03:03+00:45:16.2002:02:45.02Detail
159. Fiala Jakub Čakovice v pohybu#34#M128.Muži B48.02:03:16+00:45:29.2002:03:08.83Detail
160. Uldrich Tomáš#222#M129.Muži B49.02:03:37+00:45:50.2002:03:17.85Detail
161. Vitvar PavelBěžci Chomutov#236#M130.Muži C17.02:03:39+00:45:52.2002:03:20.78Detail
162. Vydarený ŠimonJirkov#251#M131.Muži A57.02:03:41+00:45:54.2002:03:23.81Detail
167. Rollinger DavidAisan Racing team#183#M132.Muži A58.02:05:11+00:47:24.2002:04:59.11Detail
168. Kobrle DanielMělník#92#M133.Muži A59.02:06:08+00:48:21.2002:05:53.73Detail
169. Mydlář JosefChomutov - La Vita #146#M134.Muži A60.02:06:09+00:48:22.2002:06:03.73Detail
171. Vošta JanČeská Lípa#247#M135.Muži A61.02:06:41+00:48:54.2002:06:14.11Detail
172. Neugebauer JosefChomutov#152#M136.Muži B50.02:06:50+00:49:03.2002:06:28.73Detail
173. Nuc Jan#278#M137.Muži A62.02:06:56+00:49:09.2002:06:37.29Detail
174. Lněníček JiříHostivice#127#M138.Muži C18.02:07:05+00:49:18.2002:06:45.35Detail
176. Vaněk JanRD Vinařice - Běžci Chomutov#226#M139.Muži C19.02:07:47+00:50:00.2002:07:22.55Detail
178. Gruber RadekMORA MORE BIKE#275#M140.Muži A63.02:08:04+00:50:17.2002:07:38.92Detail
180. Drdel MilanSweep ultimate gym Hahn Team #258#M141.Muži B51.02:08:14+00:50:27.2002:07:50.58Detail
183. Riemer TomasSvazarm Merklin#182#M142.Muži B52.02:08:53+00:51:06.2002:08:25.95Detail
189. Habart PetrRandstadt.de (Chomutov)#50#M143.Muži C20.02:10:16+00:52:29.2002:10:10.97Detail
193. Šámal VáclavBK Louny#200#M144.Muži A64.02:11:21+00:53:34.2002:11:08.13Detail
196. Dibelka VlastimilChomutov#22#M145.Muži B53.02:11:36+00:53:49.2002:11:28.87Detail
197. Hendrych JiříMost#53#M146.Muži B54.02:11:49+00:54:02.2002:11:29.12Detail
199. Je h DaliborSKP Hvězda Jirkov#72#M147.Muži A65.02:12:34+00:54:47.2002:12:16.10Detail
207. Kořínek Tobiáš#103#M148.Muži A66.02:15:21+00:57:34.2002:15:07.93Detail
208. Kubovič DanielDUKLA Zátiší#119#M149.Muži B55.02:15:37+00:57:50.2002:15:27.54Detail
211. Mašek Dominik Zwönitz #137#M150.Muži A67.02:16:19+00:58:32.2002:15:57.15Detail
212. Vlach Michal#274#M151.Muži B56.02:16:20+00:58:33.2002:15:56.56Detail
213. Vondráček LadislavPesvice#243#M152.Muži B57.02:16:20+00:58:33.2002:16:00.68Detail
214. Kalaš AntonínChomutov#81#M153.Muži A68.02:16:21+00:58:34.2002:16:16.78Detail
215. Rychetský StanislavSpořice#184#M154.Muži A69.02:16:39+00:58:52.2002:16:23.17Detail
218. Novotný RadimRunCzech team#267#M155.Muži B58.02:18:09+01:00:22.2002:17:45.32Detail
220. Krotký JiříVostrý kluci LEVin#114#M156.Muži B59.02:18:16+01:00:29.2002:17:47.38Detail
221. Keller PetrChomutov#86#M157.Muži A70.02:19:12+01:01:25.2002:18:54.99Detail
224. Bartoníček Radek#3#M158.Muži A71.02:19:56+01:02:09.2002:19:31.15Detail
226. Němec MarekJirkov#149#M159.Muži B60.02:20:14+01:02:27.2002:19:51.69Detail
227. Jiráček PetrMP Chomutov#77#M160.Muži D8.02:20:28+01:02:41.2002:20:09.95Detail
230. Ćervený Ladislav kk chomutov#18#M161.Muži B61.02:23:07+01:05:20.2002:22:54.37Detail
231. Večeřa FrantišekVTŽ Chomutov#230#M162.Veteráni E2.02:23:15+01:05:28.2002:23:04.84Detail
232. Konopásek TomášChomutov#101#M163.Muži B62.02:23:15+01:05:28.2002:22:56.38Detail
233. Kotěšovec VáclavBK Louny#106#M164.Muži C21.02:23:18+01:05:31.2002:23:04.90Detail
234. Zapletal PavelZlaté Hory #254#M165.Muži A72.02:23:33+01:05:46.2002:23:20.83Detail
236. Benák PavelMořská Panna#266#M166.Muži A73.02:25:51+01:08:04.20Detail
237. Šesták Milan#202#M167.Muži D9.02:26:31+01:08:44.2002:26:10.51Detail
240. Šmejc ml. Jan Hopman Team Žatec #206#M168.Muži A74.02:30:15+01:12:28.2002:29:48.91Detail
244. Pavlínský Vladimír#263#M169.Muži C22.02:30:57+01:13:10.2002:30:41.93Detail
246. Štefanov MilanNOVÝ SEVER#208#M170.Muži C23.02:31:54+01:14:07.2002:31:34.30Detail
248. Kubička LukášChomutov#118#M171.Muži A75.02:32:57+01:15:10.2002:32:40.25Detail
249. Marek Milan#134#M172.Muži A76.02:33:33+01:15:46.2002:33:08.12Detail
253. Krejza DavidRakovník #113#M173.Muži A77.02:34:22+01:16:35.2002:34:08.76Detail
254. Kořínek Adam#102#M174.Muži A78.02:34:24+01:16:37.2002:34:10.00Detail
255. Kolomazník Martin #99#M175.Muži C24.02:36:40+01:18:53.2002:36:15.10Detail
256. Kostka JosefTJ VTŽ Chomutov#105#M176.Veteráni E3.02:41:07+01:23:20.2002:40:50.31Detail
257. Šizling Petr BeBack#204#M177.Muži B63.02:41:09+01:23:22.2002:40:44.47Detail
261. Sabo JánŽatec#187#M178.Muži D10.02:51:20+01:33:33.2002:50:52.02Detail
0. Ficker Alexandr#36#MMuži A00:00:00Detail
0. Pavel FaiglProffa #163#MMuži B00:00:00Detail
0. Pochman Tomas Aisan Racing Team#173#MMuži B00:00:00Detail
0. Kubovič PatrikChomutov#120#MMuži A00:00:00Detail
0. Coubal RichardKadaň#19#MMuži A00:00:00Detail
0.DNS Pavlík MiroslavKOB Litvínov#164#MMuži DDNS Detail
0.DNS Vích PavelLouny#234#MMuži ADNS Detail
0.DNS Jeníček LukášPraha#75#MMuži ADNS Detail
0.DNS Jirout FrantišekHradec Králové#78#MMuži ADNS Detail
0.DNS Stenzl Libor#196#MMuži BDNS Detail
0.DNS Niebauer MiroslavPodbořany#153#MMuži BDNS Detail
0.DNS Konečný VladimírŽatec#100#MMuži ADNS Detail
0.DNS Rychlý AdamPraha#185#MMuži ADNS Detail
0.DNS Jedlička TomášChomutov#73#MMuži ADNS Detail
0.DNS Vrána JanChomutov#248#MMuži BDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz