Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod

š

Nejmenší počet členů týmu: 3

Nejvyšší počet členů týmu: 3

Typ soutěže:

Limit započítávaných výsledků: 3

K&P

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KindlTomas#332M02:11:58.60
KindlovaMichaela #332F00:00:00.00
JanakPetr#332M00:00:00.00

klub

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Nevim

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Cook Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KuchařováRenata#341F02:00:00.51
KuchařLukáš#341M00:00:00.00
KuchařAlexandr#341M00:00:00.00

J&K&V

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BystřickáKamila#309F01:59:45.10
Šindelář Jiří #309M00:00:00.00
VildVítězslav #309M00:00:00.00

Začátečníci pořád dokola

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Firák BärtlováPetra#320F02:16:54.55
HeřmánkováIveta#320F00:00:00.00
FirákDominik#320M00:00:00.00

Predátoři

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PeštováMonika #358F02:01:16.59
KarešDaniel#358M00:00:00.00
Pešta Michal#358M00:00:00.00

Tým Bolavá noha

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StellnerováAnna#371F02:03:25.02
DvořákováVeronika#371F00:00:00.00
BlailOndřej #371M00:00:00.00

MAVILE

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PorcalováVeronika#361F02:22:39.56
ChrenkováMichaela#361F00:00:00.00
TaušnerováAlena#361F00:00:00.00

N+J+M

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RazakowskáNikola#364F01:54:59.38
RazakowskáJana #364F00:00:00.00
RepáčováMarcela#364F00:00:00.00

Šukabam runners

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KarhanJosef#331M01:37:38.13
ŠulcJiří#331M00:00:00.00
BamburákLukáš#331M00:00:00.00

Stopgaučing

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FajčíkováAlice#318F02:05:36.22
TschochnerováPetra #318F00:00:00.00
PoprovskýJiří #318M00:00:00.00

CATCH US !

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PuršováSimona#362F01:45:09.91
KubáčMiroslav#362M00:00:00.00
ČížekPetr#362M00:00:00.00

Tři Gracie

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SmržLadislav#325M02:01:20.20
BláhováMonika #325F00:00:00.00
PoprovskáAneta#325F00:00:00.00

CHODCI A.K.L.

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KořánováKristýna#337F01:59:05.64
KořánováAndrea#337F00:00:00.00
RiantLukáš#337M00:00:00.00

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Cookies

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Je mi to jedno :-)

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KmentPavel#333M01:38:51.58
HodicováRadka#333F00:00:00.00
HodicLuděk#333M00:00:00.00

Vlčáci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VlčkováVeronika#382F01:51:28.29
VlčekJakub#382M00:00:00.00
VlčekJakub#382M00:00:00.00

Běhny z Jirkova

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HotařováLenka #316F00:00:00.00
HylmarováMichaela#316F00:00:00.00
DufkováVeronika#316FDNS00:00:00.00

RTO 1

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtěchováJana #378F02:07:37.10
ZlámalováLucie #378F00:00:00.00
LaubePavlína#378F00:00:00.00

RTO 2

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FílováJitka #319F02:01:57.28
PikeDagmar#319F00:00:00.00
AksamitováAlena#319F00:00:00.00

Jsme tady omylem

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KořínkováIveta#311F02:10:26.82
ZálešákováAneta#311F00:00:00.00
Kviz Václav#311M00:00:00.00

DoBěhny

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KučeraPetr #340M01:58:33.07
JanatováKlára#340F00:00:00.00
JanataJakub#340M00:00:00.00

Plameňáci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MerxbauerJaroslav #348M02:03:53.60
StudničkováLucie#348F00:00:00.00
MatulováIveta#348F00:00:00.00

Prostě běž

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KolekJan #335M02:02:46.03
LangováLenka #335F00:00:00.00
KrejčováMonika#335F00:00:00.00

Tomáňa

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.tomanjaroslav#379M02:03:52.36
tomanovajirina#379F00:00:00.00
tomanjaroslav #379M00:00:00.00

Jupici

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Prosecco team

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BlínováLucie#303F02:07:48.33
PrachatickáHana#303F00:00:00.00
BlínDavid#303M00:00:00.00

Přátele na útěku CZE

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BočekJiří#304M01:52:55.01
ZborníkováEmilie#304F00:00:00.00
DolenskýZdeněk#304M00:00:00.00

RTO Nealko

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HlaváčekJirka#323M01:54:55.14
MaděrováMirka#323F00:00:00.00
ČervenákJan#323M00:00:00.00

SEA Chomutov

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

3Best

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StankováJitka #370F02:02:22.66
BeckovaMartina#370F00:00:00.00
BeckPavel#370M00:00:00.00

ELIŠKY TÝM

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtefanováEliška#377F02:05:17.40
GellnerováNella#377F00:00:00.00
MíkaPavel#377M00:00:00.00

Dubáci

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Dubská Kateřina #315F02:16:17.69
Navratilová Marta#315F00:00:00.00
Černík Richard #315M00:00:00.00

Bubáci :)

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BubákováZuzana#308F02:16:19.68
BalonováJana#308F00:00:00.00
SoukupováKamila#308F00:00:00.00

Slimejši

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Franta Václav #321M02:10:10.97
Hetzerová Jana #321F00:00:00.00
ŠimanováPavla #321F00:00:00.00

Slavíci z Madridu

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RadimskýJan #363M02:06:37.86
ZíkováLucie#363F00:00:00.00
HrebeniakováAnita#363F00:00:00.00

Běžkyně Chomutov

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČernáPetra#312F02:28:31.12
FauováMichaela #312F00:00:00.00
TrnkováŠtěpána#312F00:00:00.00

TROJKA

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VondráčkováLadislava#383F02:15:59.43
FrantováKateřina#383F00:00:00.00
NaďalMichal#383M00:00:00.00

ŠTIKY

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PecháčkováVeronika#356F02:13:12.21
PecháčkováKateřina#356F00:00:00.00
VíznerováDenisa#356F00:00:00.00

1. FCK Kundratice

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČeškaPetr#313M01:38:40.33
NobstPavel#313M00:00:00.00
MyšičkaKarel #313M00:00:00.00

Turbo Ladies

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BechyňováIvana #301F02:12:34.17
PodrazilováJana #301F00:00:00.00
BechyňováZuzana #301F00:00:00.00

Všem utečem

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetrikPavel#359M01:52:00.98
KlánLukáš#359M00:00:00.00
MixaDavid#359M00:00:00.00

Terapie

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VlášekDominik#380M02:27:15.43
ZollpriesterováBarbora#380F00:00:00.00
ErtlPatrik#380M00:00:00.00

Sestry z TJ VTŽ Chomutov a Pavel za Rozběhej Most

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Křížová Anežka #339F01:27:48.10
Křížová Libuše #339F00:00:00.00
Vodička Pavel #339M00:00:00.00

BKJ Most

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

SnadDoběhneme

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.EisenhammerováLenka#317F02:01:21.18
PetráskováLenka#317F00:00:00.00
TicháPetra#317F00:00:00.00

Sweep Ultimate Gym

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BenešPetr#302M02:09:54.79
Benešová Jana#302F00:00:00.00
Benešová Anna#302F00:00:00.00

Dva a křen

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SedlákováDenisa#368F02:12:48.95
DrexlerováHana #368F00:00:00.00
PrůšaLukáš#368M00:00:00.00

Nacpaniny

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JungmannDavid #327M01:59:29.47
JungmannMichal#327M00:00:00.00
Mládek Josef#327M00:00:00.00

Nestůj a běž

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Milička Sebastian #349M02:08:52.59
Robelová Lucie #349F00:00:00.00
Fabián Vojta#349M00:00:00.00

ZTK

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠlapákZdeněk #376M01:24:31.64
Kujiček Tomáš #376M00:00:00.00
KaškaKarel #376M00:00:00.00

Snail Crew

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LukšMartin#343M02:00:48.70
KlímováPetra#343F00:00:00.00
TržickýLukáš#343M00:00:00.00

Sací Komando Most

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Kluci z Trpaslíka

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KováčJan#338M02:00:11.72
EgermannDavid#338M00:00:00.00
GuskeWalter#338M00:00:00.00

MP Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PavlátDominik#355M02:05:05.80
MouleováKlára#355F00:00:00.00
MouleováKristýna#355F00:00:00.00

Blbej nápad!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠkubaJan#375M02:08:02.38
PretlJiří #375M00:00:00.00
PretlMartin#375M00:00:00.00

Seňority

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HlavatáPavla #324F02:12:34.81
KaráskováKateřina #324F00:00:00.00
KlečkováIvana#324F00:00:00.00

Kk Chomutov

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MejtzkáVeronika#347F02:06:19.16
VršitáMonika#347F00:00:00.00
MaškováMartina#347F00:00:00.00

Ukrutně žízniví pardálové

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BrunaTomáš#306M01:58:28.27
ČernohorskýOtto#306M00:00:00.00
MajerPavel #306M00:00:00.00

Stg Chomutov

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Mezinárodní (ne)běžecký spolek

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.de Maják Bertha Condori Ramos #314F01:43:02.50
KopicaJiří#314M00:00:00.00
MajákDavid#314M00:00:00.00

Házenkáři v záloze

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Marche ou crève

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MalinováAdriana#345F02:00:11.98
ŠvecováKateřina#345F00:00:00.00
ŠvecMichal#345M00:00:00.00

VODOHOSPODA

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Malecký Radek #344M01:56:26.34
GroholJiří #344M00:00:00.00
KilikMartin #344M00:00:00.00

Sweep ultimate gym “ Hahn team “

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HahnHana#322F02:14:00.13
HusákRoman #322M00:00:00.00
Kopecky Miloš #322M00:00:00.00

Boltové

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ReichelKristian#365M01:41:48.57
MachkováMichala #365F00:00:00.00
KrouparVladimír #365M00:00:00.00

V3

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Březinová Petra#307F02:09:01.31
FiloJan#307M00:00:00.00
Březina Jan#307M00:00:00.00

Flash trio

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PenkováKlára#357F01:55:35.33
FratrikováMarkéta #357F00:00:00.00
PenkOndřej#357M00:00:00.00

Wolves

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PapežováAndrea #354F02:30:25.19
VolfováIvana #354F00:00:00.00
FerencováAdéla #354F00:00:00.00

Seš-lost

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

2+1

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MasopustKarel#346M02:01:30.25
JandováLenka#346F00:00:00.00
JandaMartin#346M00:00:00.00

Run for fun

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JetenskáMichaela#326F02:13:10.63
MüllerováKarolína #326F00:00:00.00
ZitováKateřina#326F00:00:00.00

Lepší Sever

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PaparegaJan#353M01:50:27.33
MarešJan#353M00:00:00.00
ŠtejnarRadek#353M00:00:00.00

Běžci Údlice

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Rebelové

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽažoDavid#384M02:02:15.53
SzászováLeona#384F00:00:00.00
SzászAlexandr#384M00:00:00.00

Hokejky

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RemtaDominik#366M01:52:18.99
GelhofAleš#366M00:00:00.00
NovákFilip#366M00:00:00.00

FLS health s.r.o.

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JursíkováPetra #330F02:11:17.45
HubínkováRadana#330F00:00:00.00
SmiškováLinda#330F00:00:00.00

Medibien s.r.o.

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JursíkPeter#329M01:42:07.94
SmiškoFrantišek#329M00:00:00.00
StudenýAdam#329M00:00:00.00

Bublinky

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JuppováDáša#328F02:13:07.14
MartinovcováBohdana#328F00:00:00.00
HavlíčkováKlára#328F00:00:00.00

Fučík team

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FučíkJaromír#385M01:50:09.57
FučíkováZuzana#385F00:00:00.00
FučíkováAdéla#385F00:00:00.00

KoLaSa

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KordinováAndrea#336F01:59:18.56
LajtnerPetr#336M00:00:00.00
ŠaršaJakub #336M00:00:00.00

PiPoHa

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PintaMarek#360M01:44:40.95
PotrebuješJan#360M00:00:00.00
HanzlíkMartin#360M00:00:00.00

SaDrZa

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SabadoshAnastasiya #367F01:44:32.11
ZapletalováKateřina#367F00:00:00.00
DrbohlavJakub#367M00:00:00.00

LoDuDi

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LovackýOndřej #342M02:05:28.44
DindováTerezie#342F00:00:00.00
ĎuricaPavel#342M00:00:00.00

OrRyKo

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OrtMartin#351M02:10:33.57
RychnovskýIvan#351M00:00:00.00
KorejtkoPetr#351M00:00:00.00

VlVlKu

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
VlčekJan #381M00:00:00.00
KuhnRobert#381M00:00:00.00
VlčkováJitka#381FDNS00:00:00.00