Neoficiální Výsledková listina Krokudy Run Litoměřice
5. 9. 2020

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Filingr AlešAK Most#3#Mdo351.00:35:37Detail
2. Tall PavelPivovar Moucha#35#M35plus1.00:38:43+00:03:06.42Detail
3. Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#52#M35plus2.00:40:28+00:04:51.42Detail
4. Horkulič MartinHappy Loop Ústí nad Labem#104#M35plus3.00:41:48+00:06:11.42Detail
5. Nekolová SimonaSportObchod.cz#18#Zdo351.00:41:48+00:06:11.42Detail
6. Klug PavelChotěšov#13#Mdo352.00:42:39+00:07:02.42Detail
7. Polan MichalKC Kutná Hora#21#M35plus4.00:43:36+00:07:59.42Detail
8. Kačur DanASU Lovosice#79#Mdo353.00:43:40+00:08:03.42Detail
9. Bumbálek Jiří Litoměřice#1#M35plus5.00:44:08+00:08:31.42Detail
10. Butalová MarcelaLovosice#77#Zdo352.00:44:28+00:08:51.42Detail
11. Valenta RadekLitomerice#44#M35plus6.00:44:38+00:09:01.42Detail
12. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč #25#M35plus7.00:45:03+00:09:26.42Detail
13. Hošek MichalHorní Počernice#83#M35plus8.00:45:07+00:09:30.42Detail
14. Fílová JanaBK Běkodo Teolice#58#Z35plus1.00:45:29+00:09:52.42Detail
15. Talaváňa Jan#34#Mdo354.00:45:43+00:10:06.42Detail
16. Hendrychova PetraLitomerice#7#Z35plus2.00:45:53+00:10:16.42Detail
17. Willner JiříASK Lovosice#57#M35plus9.00:47:15+00:11:38.42Detail
18. Nováková LucieRozběháme Roudnici#19#Z35plus3.00:47:23+00:11:46.42Detail
19. Vodák JanVostrá Drůbež#119#M35plus10.00:48:09+00:12:32.42Detail
20. Čermák OndřejRozběhej Litvínov#2#Mdo355.00:48:11+00:12:34.42Detail
21. Vivial JiříCamp Half Blood#68#M35plus11.00:48:19+00:12:42.42Detail
22. ŠUMOVÁ Věra Hrušovany#33#Z35plus4.00:48:36+00:12:59.42Detail
23. Kačur Jan#80#M35plus12.00:48:45+00:13:08.42Detail
24. Hájek JanPolepy#69#M35plus13.00:48:58+00:13:21.42Detail
25. Vakrčka PavelHolubí letka#60#Mdo356.00:49:25+00:13:48.42Detail
26. Valínová DagmarMělník#45#Z35plus5.00:50:07+00:14:30.42Detail
27. Jehlička JiříJehla Team#11#M35plus14.00:51:35+00:15:58.42Detail
28. Ehrlich JaroslavKB Manušovice#110#M35plus15.00:51:58+00:16:21.42Detail
29. Frolík StanislavMladá Boleslav#48#M35plus16.00:52:02+00:16:25.42Detail
30. Tovstukha Anton#39#Mdo357.00:52:29+00:16:52.42Detail
31. Šimberský PavelLitoměřice#29#M35plus17.00:52:37+00:17:00.42Detail
32. Tichý Stanislav SKS Praha#37#M35plus18.00:52:42+00:17:05.42Detail
33. Háva OndřejLitoměřice#6#M35plus19.00:52:43+00:17:06.42Detail
34. Čapek JanVelké Žernoseky#107#M35plus20.00:52:49+00:17:12.42Detail
35. Doležal TomášSK Tři sestry Stará Kovárna#51#M35plus21.00:53:20+00:17:43.42Detail
36. Kohoutek TomášNF Upřímné Srdce#78#Mdo358.00:53:29+00:17:52.42Detail
37. Berounský MilošÚstí nad Labem#87#M35plus22.00:54:11+00:18:34.42Detail
38. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#64#M35plus23.00:54:15+00:18:38.42Detail
39. Krumbholcová NikolaBohušovice nad Ohří#65#Zdo353.00:54:16+00:18:39.42Detail
40. Dale MartinLitoměřice#70#M35plus24.00:54:22+00:18:45.42Detail
41. Holas JanÚstí nad Labem#82#M35plus25.00:54:26+00:18:49.42Detail
42. Harčár DominikPraha#59#Mdo359.00:55:01+00:19:24.42Detail
43. Votroubek MichalPraha#46#Mdo3510.00:55:10+00:19:33.42Detail
44. Žukauskas AivarasLitoměřice#47#M35plus26.00:55:23+00:19:46.42Detail
45. Hejkalová PavlínaLitoměřice#63#Zdo354.00:55:26+00:19:49.42Detail
46. Klug PavelChotěšov#14#M35plus27.00:55:44+00:20:07.42Detail
47. Langerová MichaelaLiběchov#16#Z35plus6.00:56:05+00:20:28.42Detail
48. Fiecz Hano#61#Mdo3511.00:56:09+00:20:32.42Detail
49. Olexa PetrLitoměřice#66#M35plus28.00:56:26+00:20:49.42Detail
50. Horáčková JaroslavaMimoň#9#Z35plus7.00:56:37+00:21:00.42Detail
51. Hrdina MartinAnička tým#10#M35plus29.00:57:05+00:21:28.42Detail
52. Čermáková KateřinaRoztoky u Prahy#67#Zdo355.00:57:08+00:21:31.42Detail
53. Kulišová GabrielaLitoměřice #15#Z35plus8.00:57:19+00:21:42.42Detail
54. Malát MartinRoudnice#120#M35plus30.00:57:53+00:22:16.42Detail
55. Tvrzník TomášRotaract club Most#41#Mdo3512.00:58:12+00:22:35.42Detail
56. Škutchan RomanLitoměřice#31#Mdo3513.00:58:53+00:23:16.42Detail
57. Sýkorová AliceKrokudy#81#Z35plus9.00:59:27+00:23:50.42Detail
58. Čúzi MartinJamacu Žitenice#118#M35plus31.01:00:12+00:24:35.42Detail
59. Šímová DrahomíraŽITENICE#30#Z35plus10.01:01:25+00:25:48.42Detail
60. Rikl MilanŽitenická žihadla #22#M35plus32.01:03:29+00:27:52.42Detail
61. Štraubová BarboraČeská Lípa#32#Z35plus11.01:04:29+00:28:52.42Detail
62. Mareček KarelLitoměřice#17#Mdo3514.01:04:32+00:28:55.42Detail
63. Jirásková AnnaLitoměřice#12#Z35plus12.01:04:51+00:29:14.42Detail
64. Holec PavelUČČ#8#M35plus33.01:05:07+00:29:30.42Detail
65. Tuzarová MichaelaRozběhej Litvínov#40#Zdo356.01:07:02+00:31:25.42Detail
66. Rösler LadislavTeplice#86#M35plus34.01:08:36+00:32:59.42Detail
67. Froňková PetraLitoměřice#4#Zdo357.01:13:02+00:37:25.42Detail
68. Šikola PetrKladno#28#M35plus35.01:14:18+00:38:41.42Detail
69. Hávová Klára#62#Zdo358.01:16:45+00:41:08.42Detail
Kubincová KateřinaLitoměřice#56#Z35plus00:00:00Detail
Vadlejch KarelGlen tým #43#M35plus00:00:00Detail
Pašek OndřejTisá#20#Mdo3500:00:00Detail
DNF Soukupová TerezaLitoměřice#75#Zdo35DNF Detail
DNF Soukupová AndreaLitoměřice#76#Z35plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz