Oficiální Výsledková listina Račice 226
27. 6. 2020

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Řenč TomášTriatlon Slaný#1#CZEM1.Muži 30-391.08:14:38.8100:49:45.9500:01:30.8804:24:18.0300:01:21.8902:57:42.04Detail
2. Vabroušek PetrTITAN TRILIFE#4#CZEM2.Muži 40-491.09:12:59.27+00:58:20.4500:55:27.0000:01:03.0804:28:16.9900:01:29.5903:46:42.59Detail
3. Vyhnánek Jan2BWINNER TEAM#16#CZEM3.Muži 30-392.09:14:52.52+01:00:13.7001:03:03.7300:04:03.6604:57:52.0400:02:24.2903:07:28.79Detail
4. Pazdera LukášCSG TRI TEAM#3#CZEM4.Muži 30-393.09:19:39.23+01:05:00.4101:03:00.4800:02:13.4104:45:29.1800:01:16.6003:27:39.53Detail
5. Karásek AntonínIndividuální#34#CZEM5.Muži 30-394.09:23:50.01+01:09:11.1901:01:38.1500:01:42.7504:48:30.9400:01:50.4903:30:07.66Detail
6. Galandr DanielIndividuální#5#CZEM6.Muži 40-492.09:44:42.98+01:30:04.1601:05:22.7500:03:00.0004:42:17.1300:01:44.9403:52:18.15Detail
7. Jílek DavidTITAN TRILIFE#2#CZEM7.Muži 30-395.09:52:04.25+01:37:25.4300:55:15.8200:01:03.9604:40:48.8000:01:29.1304:13:26.52Detail
8. Tejkal ŠimonCSG Tri Team#19#CZEM8.Muži 30-396.09:53:51.41+01:39:12.5901:11:31.1200:03:00.0005:04:56.2100:01:30.5303:32:53.53Detail
9. Weimann JakubIndividuální#48#CZEM9.Muži 40-493.10:00:17.94+01:45:39.1201:09:58.2400:04:00.0005:13:25.4200:02:32.0403:30:22.22Detail
10. Nosek DaliborTriatlon Team Trnva#51#SVKM10.Muži 40-494.10:12:16.58+01:57:37.7601:09:49.6500:03:00.0005:16:23.7300:01:45.5403:41:17.64Detail
11. Hašlar PřemyslVOKOLOPOLE#7#CZEM11.Muži 40-495.10:12:30.95+01:57:52.1301:01:16.2500:01:52.7205:07:09.5000:01:19.5104:00:52.94Detail
12. Polak RadekAD team#40#CZEM12.Muži 40-496.10:18:07.45+02:03:28.6301:08:01.9800:01:26.7504:58:24.2900:01:20.6804:08:53.72Detail
13. Dvořák TomášEtriatlon Team#8#CZEM13.Muži 40-497.10:26:34.59+02:11:55.7701:05:00.9100:03:00.0005:15:14.0500:02:34.7404:00:44.87Detail
14. Dostál VáclavIndividuální#28#CZEM14.Muži 30-397.10:40:22.23+02:25:43.4101:13:01.9800:03:00.0005:09:59.3600:00:44.2604:13:36.62Detail
15. Odvářka LiborMika training#39#CZEM15.Muži 40-498.10:49:47.13+02:35:08.3101:12:04.7400:03:00.0005:01:37.7900:02:07.8904:30:56.71Detail
16. Tříska JaroslavVSK Humanita Praha#45#CZEM16.Muži 40-499.10:50:59.51+02:36:20.6901:08:25.2400:03:03.2505:12:10.7100:02:18.5204:25:01.77Detail
17. Volejník MichalHISPORT Team#6#CZEM17.Muži 30-398.10:52:05.38+02:37:26.5601:00:14.0800:01:48.9105:02:37.1000:02:39.5504:44:45.72Detail
18. Cibulka StanislavIRON STARS BEROUN#20#CZEM18.Muži 30-399.11:05:11.94+02:50:33.1201:02:22.9200:03:00.0005:05:06.0800:02:59.6904:51:43.23Detail
19. Rosenkranz DavidTriatlon Slaný#13#CZEM19.Muži 30-3910.11:12:13.21+02:57:34.3901:16:38.2000:03:00.0005:23:01.8400:02:35.7804:26:57.38Detail
20. Javornický TomášDBK Kadan#54#CZEM20.Muži 40-4910.11:13:55.56+02:59:16.7401:17:47.2300:04:08.4105:19:11.7500:02:15.1504:30:33.00Detail
21. Sliwka ZenonCafé racers#44#CZEM21.Muži 40-4911.11:17:11.51+03:02:32.6901:18:01.6800:03:00.0005:17:24.3700:02:38.2804:36:07.16Detail
22. Šíma Jiří#41#CZEM22.Muži 30-3911.11:20:19.33+03:05:40.5101:16:06.0200:03:00.0005:32:16.0000:02:03.9204:26:53.37Detail
23. Hanžl MichalMika training#11#CZEM23.Muži 40-4912.11:21:47.99+03:07:09.1701:11:01.7400:03:00.0005:22:50.9000:01:46.7504:43:08.58Detail
24. Nahorniak Tomáš#53#CZEM24.Muži 40-4913.11:24:23.13+03:09:44.3100:49:55.8700:02:38.2605:25:47.1400:01:52.6805:04:09.16Detail
25. Bartík MichalMST Jihlava#25#CZEM25.Muži 40-4914.11:25:20.92+03:10:42.1001:10:05.0200:03:00.0004:57:22.4400:02:00.8005:12:52.64Detail
26. Zelenka Filip#49#CZEM26.Muži 40-4915.11:29:04.93+03:14:26.1101:14:11.4800:03:00.0005:10:22.3300:02:16.7904:59:14.32Detail
27. Kirsch RadomírLoko Trutnov#35#CZEM27.Muži 40-4916.11:32:50.14+03:18:11.3201:18:10.2400:03:00.0005:20:38.9800:04:22.6304:46:38.27Detail
28. Bartík DavidMST Jihlava#24#CZEM28.Muži 40-4917.11:37:05.23+03:22:26.4101:10:16.3200:03:00.0004:57:17.0300:02:23.5505:24:08.31Detail
29. Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová#32#CZEM29.Muži 40-4918.11:41:28.96+03:26:50.1401:21:30.1600:03:21.6204:59:36.7200:02:25.3705:14:35.07Detail
30. Hendrych JaroslavTri club Česká Lípa#29#CZEM30.Muži 40-4919.11:42:27.59+03:27:48.7701:10:20.1500:03:00.0005:01:50.7000:01:27.7305:25:49.00Detail
31. Kahánek Stanislav#52#CZEM31.Muži 30-3912.11:44:47.39+03:30:08.5700:58:50.8900:05:44.4305:44:22.0300:04:32.5004:51:17.52Detail
32. Chadim VáclavHaka Racing Team #12#CZEM32.Muži 40-4920.11:56:42.64+03:42:03.8201:18:11.9700:01:59.6805:12:04.4000:02:51.9105:21:34.65Detail
33. Hnilička JanTRI COLORS family triathlon club by Sport Aca...#14#CZEM33.Muži 30-3913.12:03:09.50+03:48:30.6801:09:52.9000:03:00.0005:57:56.8500:02:00.0004:50:19.75Detail
34. Valtr VladimírMP Praha#46#CZEM34.Muži 50p1.12:08:55.56+03:54:16.7401:27:08.7200:03:38.2505:54:51.1100:03:08.0604:40:09.40Detail
35. Beňo TomášHISPORT Team#10#CZEM35.Muži 30-3914.12:14:55.17+04:00:16.3501:18:16.0000:04:45.0605:39:24.6400:01:00.0005:11:29.45Detail
36. Škarka RenéSK Termit#43#CZEM36.Muži 40-4921.12:20:08.82+04:05:30.0001:22:58.9900:03:00.0005:59:19.5400:00:59.7904:53:50.48Detail
37. Beneš VladimírJoskatel Team#26#CZEM37.Muži 50p2.12:21:16.62+04:06:37.8001:15:51.3200:03:00.0005:42:43.1300:06:09.5305:13:32.62Detail
38. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#21#CZEM38.Muži 30-3915.12:29:19.95+04:14:41.1301:14:53.5600:03:00.0006:17:34.8400:03:45.4004:50:06.13Detail
39. Klemsa JanDBK Kadaň #50#CZEM39.Muži 40-4922.12:40:34.63+04:25:55.8101:23:06.1800:03:55.3205:38:02.6400:01:00.0005:34:30.47Detail
40. Matějka Jaroslav#37#CZEM40.Muži 30-3916.12:52:24.51+04:37:45.6901:16:10.8400:03:00.0006:05:33.5700:04:01.0305:23:39.05Detail
42. Jakuba Petr#30#CZEM41.Muži 30-3917.13:01:34.27+04:46:55.4501:23:11.3300:06:08.1406:06:29.9200:03:40.0505:22:04.80Detail
44. Varga MiroslavIndividuální#15#CZEM42.Muži 50p3.13:07:05.54+04:52:26.7201:23:28.0000:03:00.0006:03:19.4700:01:51.8705:35:26.18Detail
45. Nemčík Marek TRIAX Supernova Team#9#SVKM43.Muži 40-4923.13:09:50.81+04:55:11.9901:12:58.8200:03:00.0005:57:33.1400:01:00.0005:55:18.84Detail
46. Vaněk JanIndividuální#47#CZEM44.Muži 30-3918.13:10:31.64+04:55:52.8201:15:27.2400:03:00.0006:00:07.4700:01:00.0005:50:56.92Detail
47. Čížek Radovan#27#CZEM45.Muži 50p4.13:18:55.73+05:04:16.9101:55:42.4400:05:30.0005:39:32.3600:04:38.1205:33:32.79Detail
48. Škarka DanielSK Termit#42#CZEM46.Muži 40-4924.13:24:46.33+05:10:07.5101:27:38.8100:04:14.1706:08:18.0900:03:32.6205:41:02.63Detail
49. Meszaros Danseznam.cz#38#CZEM47.Muži 40-4925.13:39:38.29+05:24:59.4701:33:38.7000:10:12.9306:20:18.0900:05:30.7505:29:57.81Detail
0.DNF Voženílek MartinSK Salith sport#17#CZEMMuži 50pDNF 01:11:00.2100:03:00.0005:50:38.4400:01:00.0005:07:25.23Detail
0.DNF Kovar MarioTriatlon Šaľa#36#SVKMMuži 50pDNF 01:07:59.1400:02:44.0704:57:07.2800:02:11.23Detail
0.DNF Kadlec Vladimírseznam.cz#33#CZEMMuži 50pDNF 01:22:58.3600:09:27.3205:58:49.9505:10:29.97Detail
0.DNF Krohlák MilanMika Training#18#CZEMMuži 50pDNF 01:02:36.26Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz