Neoficiální Výsledková listina MTB Maraton města Chýnov
8. 8. 2020

47 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Doubek MilošČistý Sport Racing team 1#11#MA30-391.01:42:25.39Detail
2. Smola LukášTOI TOI Cykloklub Slaný#98#MA18-291.01:44:30.96+00:02:05.56Detail
3. Rybařík IvanGS cyklo team Jistebnice#1#MA30-392.01:45:04.23+00:02:38.83Detail
4. Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#39#MA40-491.01:45:19.25+00:02:53.85Detail
5. Zápotocký MichalČistý sport Racing team 1#10#MA18-292.01:46:16.53+00:03:51.13Detail
6. Bakus TomášČEZ Cyklo Team Tábor#73#MA18-293.01:48:13.89+00:05:48.49Detail
7. Zavadil LiborCyklo Atom cyling team #91#MA40-492.01:48:58.02+00:06:32.62Detail
8. KIndl LukášCycology BikeCulture#139#MA30-393.01:49:19.08+00:06:53.68Detail
9. Pavlík VáclavCT Weber#59#MA18-294.01:51:22.41+00:08:57.01Detail
10. Staněk PavelPRODOLI Racing Team#100#MA30-394.01:51:23.05+00:08:57.65Detail
11. Pechek JanKola Bakus#82#MA18-295.01:51:46.30+00:09:20.90Detail
12. Vopálenský MartinJH Cycling#27#MA40-493.01:51:52.28+00:09:26.88Detail
13. Šolar PavelBenešov#96#MA40-494.01:52:10.78+00:09:45.38Detail
14. Grošek FilipPRODOLI Racing team#66#MA18-296.01:52:25.04+00:09:59.64Detail
15. Plechata RadekVelo club Tábor#76#MA40-495.01:52:35.25+00:10:09.85Detail
16. Pasák JanPrachatice#45#MA40-496.01:54:15.98+00:11:50.58Detail
17. Pejša JiříČistý sport#12#MA30-395.01:54:39.01+00:12:13.61Detail
18. Kalaš JanBikePart.cz#103#MA40-497.01:55:59.99+00:13:34.59Detail
19. Mareš VojtěchČistý Sport Racing team 1#16#MA40-498.01:56:00.60+00:13:35.20Detail
20. Šesták MartinWinPeaks#95#MA50p1.01:56:01.28+00:13:35.88Detail
21. Polanský OndřejCyklo Atom cyling team #37#MA18-297.01:56:26.35+00:14:00.95Detail
22. Jenšík JanBIG SHOCK TEAM#119#MA30-396.01:56:42.07+00:14:16.67Detail
23. Souček JiříCyklo Atom cyling team #54#MA50p2.01:57:07.59+00:14:42.19Detail
24. Štrosmajer RadekVelosport Valenta Scott team#79#MA40-499.01:58:13.20+00:15:47.80Detail
25. Slanař JosefGalaxy Cyklošvec Stevens#86#MA18-298.01:58:14.00+00:15:48.60Detail
26. Zíka MarekGS cyklo team Jistebnice#87#MA18-299.01:59:28.55+00:17:03.15Detail
27. Benda JanSK FIT Tabor#101#MA40-4910.01:59:43.51+00:17:18.11Detail
28. Jedlička MichalSK FIT Tábor#102#MA40-4911.01:59:43.91+00:17:18.51Detail
29. Kocián ViktorPREMIUM Hotel Znojmo#35#MA50p3.01:59:44.46+00:17:19.06Detail
30. Kordina ZdeněkPIVO TEAM Ústrašice#131#MA30-397.01:59:44.47+00:17:19.07Detail
31. Gabriška ZdeněkSAGA SPORT#72#MA30-398.01:59:48.55+00:17:23.15Detail
32. Jindrle JaroslavDECATHLON Cycling Team#41#MA30-399.02:00:13.20+00:17:47.80Detail
33. Míka OldřichGalaxy Cyklo Švec#61#MA50p4.02:00:29.37+00:18:03.97Detail
34. Dolejší VáclavDěti Kleti#56#MA50p5.02:00:43.35+00:18:17.95Detail
35. Karabaš MilanMTB Šumava Riders#47#MA40-4912.02:02:48.97+00:20:23.57Detail
36. Bloch FilipČISTY SPORT#9#MA40-4913.02:02:48.99+00:20:23.59Detail
37. Dvořák OtakarTrans Brody#140#MA50p6.02:02:56.38+00:20:30.98Detail
38. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#6#MA40-4914.02:02:58.91+00:20:33.51Detail
39. Kubálek FilipÚstrašice#111#MA40-4915.02:03:09.94+00:20:44.54Detail
40. Moláček Tomáš#118#MA30-3910.02:03:12.29+00:20:46.89Detail
41. Hunal MartinVelosport Valenta#18#MA30-3911.02:03:26.66+00:21:01.26Detail
42. Janů Ladislav Cykloklub Chýnov#40#MA30-3912.02:03:31.85+00:21:06.45Detail
43. Janíček MartinMilevsko#44#MA30-3913.02:04:16.19+00:21:50.79Detail
44. Kudlák TomášGalaxy CykloŠvec Stevens#97#MA18-2910.02:04:18.75+00:21:53.35Detail
45. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#136#MA40-4916.02:04:21.67+00:21:56.27Detail
46. Princ JanApex Bike Tábor#129#MA30-3914.02:04:32.62+00:22:07.22Detail
47. Stádník MarekDexter Cycling#8#MA40-4917.02:04:54.97+00:22:29.57Detail
48. Koten JiříExtrem Team Vystrkov#70#MA30-3915.02:05:39.01+00:23:13.61Detail
49. Bambula OndřejProdoli racing team#112#MA30-3916.02:06:01.65+00:23:36.25Detail
50. Viktora JanPRODOLI Racing team#48#MA40-4918.02:06:25.77+00:24:00.37Detail
51. Zeman ZdeněkSK FIT Tábor#77#MA40-4919.02:06:36.02+00:24:10.62Detail
52. Štědrý AdamMTB Ježíšek tým#142#MA40-4920.02:06:43.43+00:24:18.03Detail
53. Šitner JaroslavGS cyklo team Jistebnice #89#MA18-2911.02:07:09.25+00:24:43.85Detail
54. Budín JanBikespace#141#MA40-4921.02:07:32.36+00:25:06.96Detail
55. Svoboda JosefExtrem Team Vystrkov#71#MA40-4922.02:07:38.99+00:25:13.59Detail
56. Babáček MartinCykloklub Chýnov#5#MA40-4923.02:07:58.10+00:25:32.70Detail
57. Marek LiborMTB Šumava Riders#46#MA40-4924.02:08:35.17+00:26:09.77Detail
58. Bláha PavelBikefactory Strakonice#31#MA30-3917.02:08:37.69+00:26:12.29Detail
59. Hyšpler RobinPRODOLI Racing Team#64#MA30-3918.02:08:40.28+00:26:14.88Detail
60. Smrčka Jan Eurofoam sport team#28#MA30-3919.02:08:41.46+00:26:16.06Detail
61. Dušek MartinGS cyklo team Jistebnice #88#MA18-2912.02:08:44.33+00:26:18.93Detail
62. Weber TomášHangover team#117#MA40-4925.02:08:53.25+00:26:27.85Detail
63. Schiffer MichaelBike Altmann.at#51#MA50p7.02:09:00.72+00:26:35.32Detail
65. Řezáč MartinATLETIKO FRYMBURK#116#MA30-3920.02:09:46.45+00:27:21.05Detail
66. Skalka PavelCBC Team#65#MA50p8.02:10:18.86+00:27:53.46Detail
68. Florián PetrSK FIT Tábor#68#MA40-4926.02:13:30.80+00:31:05.40Detail
69. Michálek Zdeněk PK Sport#62#MA50p9.02:13:51.45+00:31:26.05Detail
70. Lebeda FrantišekVelo Dvořák#69#MA40-4927.02:14:46.84+00:32:21.44Detail
71. Jiroušek TomášExtrem Team Vystrkov#81#MA18-2913.02:15:05.59+00:32:40.19Detail
72. Beňo LadislavRESOLUTION TEAM#132#MA40-4928.02:15:09.98+00:32:44.58Detail
73. Prošek LukášVyškov#38#MA40-4929.02:15:12.87+00:32:47.47Detail
74. Suč Ivan PK Sport #33#MA30-3921.02:15:16.66+00:32:51.26Detail
75. Žid MarekBřeznice#133#MA30-3922.02:15:27.60+00:33:02.20Detail
76. Raba TomášPRODOLI Racing Team#49#MA50p10.02:15:34.69+00:33:09.29Detail
77. Rieger MarekKovo Praha#138#MA18-2914.02:15:53.27+00:33:27.87Detail
78. Hynšt FrantišekGS cyklo team Jistebnice #74#MA40-4930.02:15:58.66+00:33:33.26Detail
79. Lintner PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#84#MA50p11.02:16:41.40+00:34:16.00Detail
80. Pechouš MiroslavCyklo Olympia Hrdějovice#53#MA50p12.02:17:32.36+00:35:06.96Detail
81. Pokorný MartinČistý sport racing team#121#MA40-4931.02:17:41.05+00:35:15.65Detail
82. Eliášek MartinBiketime Bulls Písek#55#MA40-4932.02:18:03.14+00:35:37.74Detail
83. Šíma JanPROMPT 2 SERVIS#60#MA50p13.02:18:16.88+00:35:51.48Detail
84. Novotný OndřejČistý sport#17#MA30-3923.02:18:51.37+00:36:25.97Detail
85. Recman JanPlana nad Luznici#114#MA40-4933.02:20:14.40+00:37:49.00Detail
86. Bartáček JaroslavCyklokub Chýnov#21#MA30-3924.02:20:15.33+00:37:49.93Detail
87. Laňka PetrČistý sport #15#MA40-4934.02:20:49.58+00:38:24.18Detail
88. Lehocký PavelGS cyklo team Jistebnice#26#MA18-2915.02:21:30.07+00:39:04.67Detail
89. Janů VáclavFBT Nuzbely#7#MA40-4935.02:21:36.26+00:39:10.86Detail
90. Havlík MilanPK Sport#32#MA30-3925.02:21:59.84+00:39:34.44Detail
91. Smitka LiborCykloklub Chýnov#105#MA40-4936.02:22:08.17+00:39:42.77Detail
92. Kříž JiříCYKLOEXTRA CANNONDALE#52#MA50p14.02:23:37.80+00:41:12.40Detail
93. Karella MichalGalaxy Cyklo Švec#99#MA50p15.02:24:03.14+00:41:37.74Detail
94. Dvořák JiříHasiči Tábor#120#MA40-4937.02:24:26.41+00:42:01.01Detail
95. Bílek MichalUličník#93#MA18-2916.02:25:07.56+00:42:42.16Detail
96. Picha JosefG.Benedikt Svec cykloteam Zelec#85#MA40-4938.02:27:13.91+00:44:48.51Detail
97. Dvořák KarelČistý Sport Racing Team#29#MA50p16.02:28:01.07+00:45:35.67Detail
98. Macek OndřejCykloklub Chýnov #23#MA18-2917.02:28:31.63+00:46:06.23Detail
99. Kadlec PetrHangover Sezimovo Ústí#124#MA40-4939.02:28:37.77+00:46:12.37Detail
100. Hernych QuidoApex Bike Tábor#126#MA40-4940.02:28:38.26+00:46:12.86Detail
101. Bednář TomášVrchotovy JANOVICE#122#MA50p17.02:30:08.27+00:47:42.87Detail
103. Janák JanPKsport#34#MA30-3926.02:30:32.41+00:48:07.01Detail
104. Štěpánek LiborUniqa Jihlava#134#MA50p18.02:30:52.69+00:48:27.29Detail
105. Litera JiříPraha#4#MA50p19.02:31:30.89+00:49:05.49Detail
106. Hlaváč JanCBC Team#43#MA40-4941.02:31:50.71+00:49:25.31Detail
107. Grošek LiborPK sport#67#MA40-4942.02:32:40.07+00:50:14.67Detail
108. Šefrna OndřejPraha 8#94#MA30-3927.02:32:41.61+00:50:16.21Detail
109. Prágr MichalCykloklub Chýnov#50#MA50p20.02:32:42.04+00:50:16.64Detail
110. Hondlík DavidAtletiko Frymburk#144#MA40-4943.02:32:48.06+00:50:22.66Detail
111. Princ MichalApex Bike Tábor#104#MA18-2918.02:33:33.70+00:51:08.30Detail
112. Petráš MiroslavAtletiko Frymburk#115#MA50p21.02:35:03.25+00:52:37.85Detail
113. Kraus LuděkApex Bike Mobil Tábor#130#MA50p22.02:35:45.39+00:53:19.99Detail
114. Hruška PavelSPLAŠNÝ HRUŠKY#107#MA40-4944.02:36:04.99+00:53:39.59Detail
115. Vlna JanStádlec #128#MA18-2919.02:36:18.20+00:53:52.80Detail
116. Pechek VladimírPechek Team Vlásenice#83#MA50p23.02:37:29.38+00:55:03.98Detail
117. Kašpar MiroslavBenátky nad Jizerou#90#MA40-4945.02:37:56.22+00:55:30.82Detail
118. Hodač PavelExtrem team Vystrkov#80#MA30-3928.02:37:57.42+00:55:32.02Detail
119. Hanták VladimírApex Bike Tábor#127#MA40-4946.02:39:35.38+00:57:09.98Detail
120. Sobol JiříHradešín#109#MA40-4947.02:43:33.92+01:01:08.52Detail
122. Příplata ZdeněkTábor#125#MA40-4948.02:44:21.78+01:01:56.38Detail
126. Švec KarelSauna bar Horní Cerekev#113#MA50p24.02:55:55.12+01:13:29.72Detail
127. Pexa MartinCYKLO JIŘIČKA#3#MA40-4949.02:57:42.68+01:15:17.28Detail
128. Nevoral JiříCyklo Galík#30#MA30-3929.02:58:23.54+01:15:58.14Detail
129. Weber PavelHangover Sezimovo Ústí#123#MA50p25.03:01:31.00+01:19:05.60Detail
130. Šístek JakubRodina Šístkova#143#MA30-3930.03:08:56.16+01:26:30.76Detail
131. Bacil LadislavKandahár team#110#MA50p26.03:11:01.61+01:28:36.21Detail
132. Košátko Miroslav Cyklistika pro radost #137#MA18-2920.03:21:53.46+01:39:28.06Detail
133. Slezáček DavidFitness Bikers Team Nuzbely#36#MA18-2921.03:22:20.40+01:39:55.00Detail
134. Kolibár JozefPraha#106#MA18-2922.03:25:13.11+01:42:47.71Detail
0.DNF Malo Jean MichelRehainviller (France)#135#MA30-39DNF Detail
0.DNF Girstl AlešČistý sport#24#MA40-49DNF Detail
0.DNF Čechura JiříČistý Sport Racing Team#14#MA50pDNF Detail
0.DNF Babický JosefČistý Sport Racing team 1#22#MA40-49DNF Detail
0.DNF Lapihuska MichalČistý sport Racing team 2#25#MA40-49DNF Detail
0.DNF Rosenthaler JanČistý sport Racing team 2#13#MA50pDNF Detail
0.DNF Ambruš LuděkOne Cycling Team#78#MA40-49DNF Detail
0.DNF Kníže DavidPRODOLI Racing Team#63#MA30-39DNF Detail
0.DNF Jirsa MilošKamenice nad Lipou#57#MA18-29DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz