Neoficiální Výsledková listina MTB Maraton města Chýnov
8. 8. 2020

25 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Krešák KryštofCycling academy Tábor#272#MB15-181.00:56:43.73Detail
2. Klicman AdamCycling Academy Tábor #289#MB15-182.00:56:48.50+00:00:04.76Detail
3. Soukup PetrStevens Cysklošvec#380#MB40-591.00:56:49.59+00:00:05.85Detail
4. Šimeček DavidCycling Academy Tábor #348#MB15-183.00:59:13.97+00:02:30.23Detail
5. Novák VáclavGW Jihotrans#264#MB40-592.01:00:38.38+00:03:54.64Detail
6. Poleščuk RobertZajíčkov#363#MB15-184.01:00:38.73+00:03:54.99Detail
7. Trkola LiborEurofoam Sport Team#313#MB40-593.01:00:39.29+00:03:55.55Detail
8. Kouba MiroslavŠumava riders#284#MB60p1.01:00:42.97+00:03:59.23Detail
9. Lesage MartinTransbrody#262#MB40-594.01:01:12.88+00:04:29.14Detail
10. Kovařík LubošCycling Academy Tábor#302#MB40-595.01:01:21.08+00:04:37.34Detail
11. Novotný MichalDymytry ždánice #312#MB40-596.01:01:21.10+00:04:37.36Detail
12. Hošek AdamCYCLING ACADEMY TÁBOR#318#MB15-185.01:01:21.24+00:04:37.50Detail
13. Kelner MiroslavDům Barev Český Krumlov#294#MB40-597.01:01:35.44+00:04:51.70Detail
14. Feferle FrantišekČistý Sport Racing team#307#MB40-598.01:02:07.95+00:05:24.21Detail
15. Beznosov IgorBenešov#349#MB40-599.01:02:10.18+00:05:26.44Detail
16. Vácha VojtěchČEZ cyklo team Tábor#281#MB15-186.01:02:13.79+00:05:30.05Detail
17. Turnovský ŠťepánCykloklub Chýnov#256#MB15-187.01:02:17.90+00:05:34.16Detail
18. Bartoň VáclavKola Bakus Cycling Team#379#MB19-391.01:02:23.67+00:05:39.93Detail
19. Bubla LadislavGS Jistebnice#314#MB60p2.01:02:25.47+00:05:41.73Detail
20. Šíp DavidCycling Academy Tábor#375#MB19-392.01:02:49.77+00:06:06.03Detail
21. Hurda Vojtěchkola-bbm.cz#265#MB15-188.01:03:25.40+00:06:41.66Detail
22. Homolka DaliborBohemie Nový Bor#269#MB60p3.01:05:10.25+00:08:26.51Detail
23. Žatecký David Cycling Academy Tábor #299#MB15-189.01:05:18.58+00:08:34.84Detail
24. Hynšť ŠtěpánGs cykloteam Jistebnice#311#MB15-1810.01:05:25.00+00:08:41.26Detail
25. Slabý KarelBiketime Bulls Písek#288#MB40-5910.01:05:52.65+00:09:08.91Detail
26. Trubáček PetrPRODOLI racing team#330#MB40-5911.01:05:59.51+00:09:15.77Detail
27. Zavadil ZdeněkVojkov#326#MB40-5912.01:06:03.24+00:09:19.50Detail
28. Hlinka PetrZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#278#MB40-5913.01:06:03.73+00:09:19.99Detail
29. Tuček JanCK RBB Invest J. Hradec#331#MB19-393.01:06:12.22+00:09:28.48Detail
30. Bartůněk TomášCCS BIKE TEAM#328#MB19-394.01:06:14.43+00:09:30.69Detail
31. Kopecký VáclavGS cyklo team Jistebnice#317#MB40-5914.01:06:38.35+00:09:54.61Detail
32. Lacina JanProdoli racing team#270#MB40-5915.01:06:59.79+00:10:16.05Detail
33. Vacek VojtěchTriatlon team Tábor#283#MB19-395.01:07:00.31+00:10:16.57Detail
34. Pinďák JiříOceloví letci#325#MB60p4.01:07:01.48+00:10:17.74Detail
35. Zavadil JirkaG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#276#MB19-396.01:08:04.52+00:11:20.78Detail
36. Tichý LukášApex bike Mobil Tábor#336#MB19-397.01:08:15.33+00:11:31.59Detail
37. Žatecký MartinCycling Academy Tábor#298#MB19-398.01:08:16.75+00:11:33.01Detail
38. Blecha JanBBT Jiřice#339#MB40-5916.01:09:41.47+00:12:57.73Detail
39. Vališ PetrBenešov#351#MB40-5917.01:09:47.83+00:13:04.09Detail
40. Heřmánek AlešYebathStrkof#304#MB40-5918.01:10:17.65+00:13:33.91Detail
41. Novák Luboš EvolutionGym#377#MB19-399.01:10:24.91+00:13:41.17Detail
42. Klojda TomášZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#271#MB15-1811.01:11:11.16+00:14:27.42Detail
43. Ošmera JanCyklo Atom cyling team #323#MB60p5.01:11:13.21+00:14:29.47Detail
44. Bareš Lukáš BBT Jiřice #338#MB19-3910.01:11:17.00+00:14:33.26Detail
45. Poleščuk RobertZajíčkov#355#MB40-5919.01:11:26.02+00:14:42.28Detail
46. Babáček MartinCykloklub Chýnov#254#MB15-1812.01:11:40.34+00:14:56.60Detail
47. Peták JakubBike team Vodňany#291#MB19-3911.01:11:49.43+00:15:05.69Detail
48. Hájek PavelProdoli racing team#308#MB40-5920.01:11:53.48+00:15:09.74Detail
49. Vojík LukášBike Team Vodňany#292#MB19-3912.01:11:54.32+00:15:10.58Detail
50. Kozáková LuciePRODOLI Racing Team#279#ZB19-351.01:11:55.20+00:15:11.46Detail
51. Kratochvíl MartinBike Space Tábor#282#MB40-5921.01:12:05.31+00:15:21.57Detail
52. Vaclík MarekZ Bike Team Třeboň#306#MB19-3913.01:12:20.40+00:15:36.66Detail
53. Nováková KristýnaGW Jihotrans#263#ZB15-181.01:12:59.85+00:16:16.11Detail
54. Javorský DavidŘípec#277#MB40-5922.01:13:06.98+00:16:23.24Detail
55. Šíša Jiří behzatrest.cz#260#MB40-5923.01:13:07.85+00:16:24.11Detail
56. Svěráková IlonaEurofarm-sport-team#310#ZB36p1.01:13:24.95+00:16:41.21Detail
57. Žáková-Trpáková LenkaFBT Nuzbely#303#ZB19-352.01:13:29.23+00:16:45.49Detail
58. Věncek MatějApex Bike Mobil Tábor#342#MB19-3914.01:13:30.27+00:16:46.53Detail
59. Podzimek OndřejG.Benediktcyklotemzelec#258#MB15-1813.01:13:41.11+00:16:57.37Detail
60. Macháčková BarboraGS cyklo team Jistebnice#316#ZB15-182.01:14:35.18+00:17:51.44Detail
61. Vošlajerová JitkaCyklo Atom cyling team #293#ZB36p2.01:14:59.72+00:18:15.98Detail
62. Tomíková DagmarGS cyklo team Jistebnice#346#ZB36p3.01:15:05.44+00:18:21.70Detail
63. Kalina MarekMilevsko#280#MB19-3915.01:15:22.51+00:18:38.77Detail
64. Janů LukášFBT Nuzbely#253#MB15-1814.01:15:25.57+00:18:41.83Detail
65. Malina Tomášé#352#MB19-3916.01:16:12.44+00:19:28.70Detail
66. Vaněk st. MichalPRODOLI racing team#252#MB40-5924.01:16:50.12+00:20:06.38Detail
67. Soukeník RomanTábor#267#MB40-5925.01:16:52.43+00:20:08.69Detail
68. Hruška KryštofSPLAŠNÝ HRUŠKY#321#MB15-1815.01:17:14.16+00:20:30.42Detail
69. Schiffer AndreaBike Altmann.at#285#ZB36p4.01:17:37.66+00:20:53.92Detail
70. Kořenský JanCycling Academy Tábor#309#MB15-1816.01:17:40.53+00:20:56.79Detail
71. Svatošová JanaGS cyklo team Jistebnice#268#ZB36p5.01:17:40.78+00:20:57.04Detail
72. Kopecká LenkaGS cyklo team Jistebnice#319#ZB36p6.01:18:20.25+00:21:36.51Detail
73. Moravec TomášOblajovice#362#MB40-5926.01:19:14.05+00:22:30.31Detail
74. Král LukášTábor#261#MB19-3917.01:19:21.45+00:22:37.71Detail
75. Eybert TadeášCykloklub Chýnov#350#MB15-1817.01:19:32.05+00:22:48.31Detail
76. Kvasnička RostislavPlaná nad Lužnicí#374#MB40-5927.01:19:52.76+00:23:09.02Detail
77. Strnad Otomar-#381#MB19-3918.01:20:22.05+00:23:38.31Detail
78. Polánek AdamPísek #274#MB15-1818.01:21:31.56+00:24:47.82Detail
79. Jonáková SilvieTřešť#266#ZB19-353.01:21:51.68+00:25:07.94Detail
80. Svoboda PavelChýnov#365#MB40-5928.01:22:20.43+00:25:36.69Detail
81. Cichrová LenkaEvolution gym- Kamenice#378#ZB19-354.01:22:24.53+00:25:40.79Detail
82. Smíšek BohumilKamenice nad Lipou#296#MB60p6.01:22:26.09+00:25:42.35Detail
83. Polanský AdamSezimovo Ústí 2#337#MB15-1819.01:22:47.15+00:26:03.41Detail
84. Musial Miloš#382#MB19-3919.01:23:06.19+00:26:22.45Detail
85. Blažková EvaCykloklub Chýnov#290#ZB19-355.01:23:37.18+00:26:53.44Detail
86. Horáček PetrDexter cycling#305#MB40-5929.01:25:03.19+00:28:19.45Detail
87. Pokorný OndřejČistý sport racing team#335#MB15-1820.01:25:18.64+00:28:34.90Detail
88. Babáčková MichaelaCykloklub Chýnov#255#ZB15-183.01:25:48.56+00:29:04.82Detail
89. Jirků MichalČeské Budějovice#385#MB19-3920.01:27:16.82+00:30:33.08Detail
90. Šilhavecká LucieTábor#345#ZB36p7.01:27:23.13+00:30:39.39Detail
91. Štourač RomanChlum#386#MB19-3921.01:29:26.55+00:32:42.81Detail
92. Procházka JiříVibromax 1985#320#MB40-5930.01:30:53.05+00:34:09.31Detail
93. Radoš JiříTábor#301#MB60p7.01:31:14.63+00:34:30.89Detail
94. Vycpálek MichalTábor#257#MB19-3922.01:31:15.64+00:34:31.90Detail
95. Osadči Pavel Galaxy Cyklo Švec #300#MB60p8.01:32:47.87+00:36:04.13Detail
96. Roubek OldřichChynov#287#MB40-5931.01:32:48.54+00:36:04.80Detail
97. Novotný Michal-#376#MB19-3923.01:32:49.37+00:36:05.63Detail
98. Straka DušanChýnov#275#MB19-3924.01:32:53.67+00:36:09.93Detail
99. Švejdová JitkaKladno#286#ZB36p8.01:33:13.38+00:36:29.64Detail
100. Mrazik Lubomír Atletiko Frymburk#332#MB40-5932.01:33:15.42+00:36:31.68Detail
101. Horáček JosefTábor #322#MB40-5933.01:33:48.30+00:37:04.56Detail
102. Rosenbaum MilošVibromax 1985#324#MB40-5934.01:34:01.64+00:37:17.90Detail
103. Musialová Hana#383#ZB36p9.01:34:18.94+00:37:35.20Detail
104. Makovec JosefChýnov#315#MB40-5935.01:36:43.66+00:39:59.92Detail
105. Strakatá JanaTábor#356#ZB36p10.01:38:08.04+00:41:24.30Detail
106. Pechová PetraTábor#364#ZB36p11.01:38:08.66+00:41:24.92Detail
107. Kincová PetraPlaná nad Lužnicí#371#ZB36p12.01:38:11.92+00:41:28.18Detail
108. Hložková EvaHostětice #251#ZB36p13.01:38:14.15+00:41:30.41Detail
109. Hendrych JosefZOD podhradí Choustník #327#MB40-5936.01:38:48.49+00:42:04.75Detail
110. Šimeček OndřejKotnov Cycling team#344#MB19-3925.01:39:20.71+00:42:36.97Detail
111. Lesmiczaková BarboraDoubravčice#343#ZB19-356.01:39:21.24+00:42:37.50Detail
112. Másílko MartinChýnov#259#MB40-5937.01:43:39.04+00:46:55.30Detail
113. Cimpa JanTurovec #295#MB60p9.01:43:41.14+00:46:57.40Detail
114. Lazar MiroslavBosí hnízda Tábor#297#MB40-5938.01:43:41.89+00:46:58.15Detail
115. Doubková ŽofieKotnov#353#ZB15-184.01:48:39.10+00:51:55.36Detail
116. Doubek PetrKotnov#354#MB40-5939.01:48:39.50+00:51:55.76Detail
117. Hes JanMatka Team #329#MB40-5940.01:50:13.81+00:53:30.07Detail
118. Petrů MichalKotnov Tábor#341#MB40-5941.01:54:09.31+00:57:25.57Detail
119. Petrů KláraKotnov Tábor#340#ZB36p14.01:54:09.87+00:57:26.13Detail
120. Burešová VěraKotnov Tábor#334#ZB36p15.02:13:51.97+01:17:08.23Detail
121. Tereszková HanaProdoli Racing team hobby #384#ZB36p16.02:16:51.49+01:20:07.75Detail
DNF Skipala KarelCT Kardašova Řečice#347#MB40-59DNF Detail
DNF Putschögl JanStevens Galaxy Cyklošvec#684#MB40-59DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz