Neoficiální Výsledková listina MTB Maraton města Chýnov
8. 8. 2020

25 km Kategorie MB40-59

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Soukup PetrStevens Cysklošvec#380#00:56:49.59Detail
2. Novák VáclavGW Jihotrans#264#01:00:38.38+00:03:48.78Detail
3. Trkola LiborEurofoam Sport Team#313#01:00:39.29+00:03:49.69Detail
4. Lesage MartinTransbrody#262#01:01:12.88+00:04:23.28Detail
5. Kovařík LubošCycling Academy Tábor#302#01:01:21.08+00:04:31.48Detail
6. Novotný MichalDymytry ždánice #312#01:01:21.10+00:04:31.50Detail
7. Kelner MiroslavDům Barev Český Krumlov#294#01:01:35.44+00:04:45.84Detail
8. Feferle FrantišekČistý Sport Racing team#307#01:02:07.95+00:05:18.35Detail
9. Beznosov IgorBenešov#349#01:02:10.18+00:05:20.58Detail
10. Slabý KarelBiketime Bulls Písek#288#01:05:52.65+00:09:03.05Detail
11. Trubáček PetrPRODOLI racing team#330#01:05:59.51+00:09:09.91Detail
12. Zavadil ZdeněkVojkov#326#01:06:03.24+00:09:13.64Detail
13. Hlinka PetrZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#278#01:06:03.73+00:09:14.13Detail
14. Kopecký VáclavGS cyklo team Jistebnice#317#01:06:38.35+00:09:48.75Detail
15. Lacina JanProdoli racing team#270#01:06:59.79+00:10:10.19Detail
16. Blecha JanBBT Jiřice#339#01:09:41.47+00:12:51.87Detail
17. Vališ PetrBenešov#351#01:09:47.83+00:12:58.23Detail
18. Heřmánek AlešYebathStrkof#304#01:10:17.65+00:13:28.05Detail
19. Poleščuk RobertZajíčkov#355#01:11:26.02+00:14:36.42Detail
20. Hájek PavelProdoli racing team#308#01:11:53.48+00:15:03.88Detail
21. Kratochvíl MartinBike Space Tábor#282#01:12:05.31+00:15:15.71Detail
22. Javorský DavidŘípec#277#01:13:06.98+00:16:17.38Detail
23. Šíša Jiří behzatrest.cz#260#01:13:07.85+00:16:18.25Detail
24. Vaněk st. MichalPRODOLI racing team#252#01:16:50.12+00:20:00.52Detail
25. Soukeník RomanTábor#267#01:16:52.43+00:20:02.83Detail
26. Moravec TomášOblajovice#362#01:19:14.05+00:22:24.45Detail
27. Kvasnička RostislavPlaná nad Lužnicí#374#01:19:52.76+00:23:03.16Detail
28. Svoboda PavelChýnov#365#01:22:20.43+00:25:30.83Detail
29. Horáček PetrDexter cycling#305#01:25:03.19+00:28:13.59Detail
30. Procházka JiříVibromax 1985#320#01:30:53.05+00:34:03.45Detail
31. Roubek OldřichChynov#287#01:32:48.54+00:35:58.94Detail
32. Mrazik Lubomír Atletiko Frymburk#332#01:33:15.42+00:36:25.82Detail
33. Horáček JosefTábor #322#01:33:48.30+00:36:58.70Detail
34. Rosenbaum MilošVibromax 1985#324#01:34:01.64+00:37:12.04Detail
35. Makovec JosefChýnov#315#01:36:43.66+00:39:54.06Detail
36. Hendrych JosefZOD podhradí Choustník #327#01:38:48.49+00:41:58.89Detail
37. Másílko MartinChýnov#259#01:43:39.04+00:46:49.44Detail
38. Lazar MiroslavBosí hnízda Tábor#297#01:43:41.89+00:46:52.29Detail
39. Doubek PetrKotnov#354#01:48:39.50+00:51:49.90Detail
40. Hes JanMatka Team #329#01:50:13.81+00:53:24.21Detail
41. Petrů MichalKotnov Tábor#341#01:54:09.31+00:57:19.71Detail
DNF Skipala KarelCT Kardašova Řečice#347#DNF Detail
DNF Putschögl JanStevens Galaxy Cyklošvec#684#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz