Oficiální Výsledková listina Teplýšovický běh
13. 9. 2020

Běh přes rozhlednu Špulka 12 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jánošík Rudolf Vlašim #1253#muži1.00:52:13Detail
2. Pelikán AlešSedlčany#1220#muži2.00:56:25+00:04:12.97Detail
3. Šulc MiroslavBBK#1232#muži3.00:58:32+00:06:19.97Detail
4. Drahota František#1207#muži4.00:58:53+00:06:40.97Detail
5. Adamcová AndreaBěžíme za Vlašim#1251#ženy1.00:58:53+00:06:40.97Detail
6. Dřízal Marek#1208#muži5.00:59:05+00:06:52.97Detail
7. Suchá JanaTJ Jiskra Zruč n. Sázavou#1228#ženy2.00:59:27+00:07:14.97Detail
8. Stěhule JosefBenešov#1226#muži6.01:02:05+00:09:52.97Detail
9. Herian OndřejPraha 20#1246#muži7.01:02:35+00:10:22.97Detail
10. Husenica AdamZeleneč#1214#muži8.01:02:36+00:10:23.97Detail
11. Zradickova IvaKounice#1235#ženy3.01:03:00+00:10:47.97Detail
12. Krejza PavelPraha 4#1203#muži9.01:03:05+00:10:52.97Detail
13. Potůček Miloslav Mezihoří #1222#muži10.01:04:23+00:12:10.97Detail
14. Richter MichaelTT Astra Benešov#1260#muži11.01:04:34+00:12:21.97Detail
15. Wagner TomášPraha#1244#muži12.01:04:39+00:12:26.97Detail
16. Selnerova LucieNakládačky#1225#ženy4.01:04:50+00:12:37.97Detail
17. Hřebecký Miroslav#1213#muži13.01:05:09+00:12:56.97Detail
18. Jakubov MichalKLADNO#1215#muži14.01:06:43+00:14:30.97Detail
19. Mládek HynekKácova lhota#1217#muži15.01:07:54+00:15:41.97Detail
20. Petrásková NikolTJ Jiskra Zruč n. Sázavou#1221#ženy5.01:08:54+00:16:41.97Detail
21. Urbánek TomášPraha#1233#muži16.01:09:35+00:17:22.97Detail
22. Bartoníček JosefBabice#1205#muži17.01:10:19+00:18:06.97Detail
23. Boháč MartinPraha#1201#muži18.01:10:35+00:18:22.97Detail
24. Mrázková MichaelaDivišov#1219#ženy6.01:10:47+00:18:34.97Detail
25. Dřízal VladimírTJ Sokol Teplýšovice 1923#1202#muži19.01:11:02+00:18:49.97Detail
26. Doskočilová Vendula Praha 11#1206#ženy7.01:11:38+00:19:25.97Detail
27. Fišer PavelBrno#1210#muži20.01:12:29+00:20:16.97Detail
28. Povolný PavelNakládačky#1223#muži21.01:13:04+00:20:51.97Detail
29. Losenický MartinPardubice#1216#muži22.01:13:09+00:20:56.97Detail
30. Přibylová MonikaNakládačky#1224#ženy8.01:13:20+00:21:07.97Detail
31. Mládek PavelTeplýšovice #1218#muži23.01:13:44+00:21:31.97Detail
32. Zaremba Jan#1242#muži24.01:15:12+00:22:59.97Detail
33. Holoubková Šárka#1212#ženy9.01:15:27+00:23:14.97Detail
34. Strakoš JiříRoztoky#1227#muži25.01:15:29+00:23:16.97Detail
35. Dvořáková AdélaJdu běhat#1209#ženy10.01:16:35+00:24:22.97Detail
36. Langmaier Radek#1245#muži26.01:18:54+00:26:41.97Detail
37. Suchomelová HelenaJdu běhat#1229#ženy11.01:22:34+00:30:21.97Detail
DNF Vnoučková MonikaBenešov#1234#ženyDNF Detail
DNF Zárubvá KarolínaNW Petrak#1237#ženyDNF Detail
DNS Holková TerezaPraha#1211#ženyDNS Detail
DNS Štěpánková MartinaJdu běhat#1231#ženyDNS Detail
DNS Ilčík PeterBojnice#1204#mužiDNS Detail
DNS Štěpánek JaroslavBenešov#1230#mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz