Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch team#279#M391.01:31:22.46Detail
2. Linet PavelSport areál Klíny#189#M392.01:33:26.97+00:02:04.50Detail
3. Wolf JanHPM Sport teplice#383#M393.01:33:27.22+00:02:04.75Detail
4. Matoušek JanCYKLO-SPINN Racing Team#74#M394.01:33:29.39+00:02:06.92Detail
5. Šlajchrt FilipHrob#249#M395.01:33:30.86+00:02:08.39Detail
6. Šimek JakubKross Bikeranch team#437#M191.01:33:31.92+00:02:09.45Detail
7. Růžička ZbyněkSKI PAUDERA Staré Splavy#120#M291.01:34:32.36+00:03:09.89Detail
8. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolive team#82#M292.01:34:34.46+00:03:11.99Detail
9. Stránský VojtěchCzech MTBO Team#315#M396.01:37:23.13+00:06:00.66Detail
10. Zárybnický JiříCK Vinohradské šlapky#327#M491.01:37:30.64+00:06:08.17Detail
11. Procházka LukášJaroslav Kulhavý Cycling Team#320#M192.01:37:31.17+00:06:08.70Detail
12. Staněk PavelProdoli racing team#359#M397.01:37:32.29+00:06:09.82Detail
13. Hořák RadekUNLIMITED NUTRI CLINIC#337#M293.01:37:32.31+00:06:09.84Detail
14. Heinze ThomasBohemianCoffeehouse#423#M398.01:37:36.40+00:06:13.93Detail
15. Lukeš JanCarla.kupkolo.cz#352#M193.01:38:22.76+00:07:00.29Detail
16. Jirák KarelTri club Česká Lípa#454#M492.01:39:38.63+00:08:16.16Detail
17. Ippoldt MichalVelké Březno#42#M493.01:39:39.96+00:08:17.49Detail
18. Novota JanTeam CykloTrener#295#M399.01:39:41.20+00:08:18.73Detail
19. Geisler MaximilianSebnitzer RV 1897 e.V.#404#M194.01:39:42.30+00:08:19.83Detail
20. Kubíček MichalBitters Superior Cyklolive Team#431#M3910.01:39:47.67+00:08:25.20Detail
21. Machek IvoKSM Hrádek#417#M494.01:39:56.03+00:08:33.56Detail
22. Hák JakubMapei Merida Kaňkovský#396#M195.01:40:15.85+00:08:53.38Detail
23. Vlček MarekMM auto mtb team#238#M196.01:40:19.94+00:08:57.47Detail
24. Landsman RobertGepard Finanace Cycling Team#331#M495.01:41:46.94+00:10:24.47Detail
25. Bula OndřejVIPRO Cycling#420#M496.01:41:58.64+00:10:36.17Detail
26. Bartůněk LiborKolokrám#292#M497.01:42:10.86+00:10:48.39Detail
27. Váňa MarekMM AUTO mtb Team#127#M498.01:42:11.43+00:10:48.96Detail
28. Toman LubošCARLA. KUPKOLO. CZ#443#M591.01:42:12.40+00:10:49.93Detail
29. Štědrý DanielTrans brody#415#M499.01:42:12.65+00:10:50.18Detail
30. Ambruš LuděkONE CYCLING TEAM#302#M4910.01:42:15.40+00:10:52.93Detail
31. Švandrlík FrantišekBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#262#M197.01:42:30.06+00:11:07.59Detail
32. Slanař JosefGalaxy Cyklošvec Stevens#245#M294.01:42:31.87+00:11:09.40Detail
33. Duchek JiříKL SPORT MOST#398#M4911.01:42:38.43+00:11:15.96Detail
34. Funke MathiasDIE FAHRRAD-KETTE#392#M4912.01:43:13.01+00:11:50.54Detail
35. Vanča MartinCK Lovosice#73#M3911.01:43:25.79+00:12:03.32Detail
36. Berka MichalNorth Bike Club#418#M4913.01:43:28.11+00:12:05.64Detail
37. Mosig UweBohemian Coffeehouse#402#M592.01:43:41.30+00:12:18.83Detail
38. Štolba DavidGhost team#334#M295.01:43:44.06+00:12:21.59Detail
39. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#227#M4914.01:43:54.30+00:12:31.83Detail
40. Pelikan JiriProstě dýchej#288#M3912.01:43:57.25+00:12:34.78Detail
41. Bělka RadekAKTIVIT Nový Bor#265#M296.01:43:59.05+00:12:36.58Detail
42. Šusta JanČeská spořitelna#240#M3913.01:44:01.86+00:12:39.39Detail
43. Barth MatějMS Bike Academy Racing#243#M198.01:44:06.64+00:12:44.17Detail
44. Ščučka RadekSki Paudera#433#M593.01:44:12.04+00:12:49.57Detail
45. Knejzlik MarekTri club Česká Lípa#144#M4915.01:44:20.20+00:12:57.73Detail
46. Kučera RadekTEAM KSM HRÁDEK#218#M4916.01:44:20.71+00:12:58.24Detail
47. Slavík Vojtěch#112#M297.01:44:25.70+00:13:03.23Detail
48. Procházka JiříBTK EUROBIKE Praha#321#M594.01:44:41.56+00:13:19.09Detail
49. Kraus VáclavČistý sport#356#M3914.01:45:12.24+00:13:49.77Detail
50. Bělecký PetrBitters Superior CYKLOLIVE team#126#M3915.01:45:17.18+00:13:54.71Detail
51. Cmunt OndřejBitters Superior Cyklolive team#84#M199.01:45:36.73+00:14:14.26Detail
52. Kolařík TomášTT CYKLORENOVA CVIKOV#449#M4917.01:45:43.66+00:14:21.19Detail
53. Lebduška JanKSM HRÁDEK#6#M4918.01:46:18.44+00:14:55.97Detail
54. Tůma RadekKSM Hrádek#97#M4919.01:46:18.98+00:14:56.51Detail
55. Jurča KarelKL Sport Most#261#M298.01:46:30.40+00:15:07.93Detail
56. Kolařík MartinTMC66/Hope Studio#77#M3916.01:46:49.03+00:15:26.56Detail
57. Skrbek JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#326#M1910.01:47:17.54+00:15:55.07Detail
58. Keimling ThomasEBM Race team Seiffen#451#M4920.01:47:41.88+00:16:19.41Detail
59. Kučera JanKC Slavia Praha#148#M595.01:47:44.14+00:16:21.67Detail
60. Pařízek VlastimilVELOcoach.cz#173#M3917.01:47:44.43+00:16:21.96Detail
61. Oswald JanTeamCyklotrener#67#M1911.01:47:44.87+00:16:22.40Detail
62. Rothe MatějBitters Superior Cyklolive team#176#M299.01:47:55.57+00:16:33.10Detail
63. Stádník MarekDexter Cycling#343#M4921.01:48:03.31+00:16:40.84Detail
64. Trojan TomášKrušnohorský dvůr#386#M4922.01:48:06.46+00:16:43.99Detail
65. Široký RomanReality-Siroky#328#M596.01:48:07.96+00:16:45.49Detail
66. Drahoňovský RadekSnow Sports Academy#200#M4923.01:48:20.10+00:16:57.63Detail
67. Šváb JanGreyhound Racing Team#244#M2910.01:48:23.50+00:17:01.03Detail
68. Macháček Martin#408#M597.01:48:24.90+00:17:02.43Detail
69. Oswald JanML-Tuning#203#M598.01:48:32.99+00:17:10.52Detail
70. Fridichová LenkaGhost Team#460#Z291.01:48:33.89+00:17:11.42Detail
71. Schiller MikeS&MILE for live Team#389#M4924.01:48:35.69+00:17:13.22Detail
72. Bělka LukášAktivit Nový Bor#432#M1912.01:48:37.07+00:17:14.60Detail
73. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#226#M599.01:48:38.05+00:17:15.58Detail
74. Lhoták MartinBike Vysoká#198#M4925.01:49:18.00+00:17:55.53Detail
75. Čermák JanS - Sport Hronov#282#M4926.01:49:29.12+00:18:06.65Detail
76. Blažek JiříKladno#289#M4927.01:49:29.61+00:18:07.14Detail
77. Bednařík JanKross Bikeranch Team#50#M3918.01:49:30.21+00:18:07.74Detail
78. Šollar DavidLiberec#121#M4928.01:49:31.57+00:18:09.10Detail
79. Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#248#M2911.01:49:33.98+00:18:11.51Detail
80. Klauz TomášBaden#274#M4929.01:49:38.53+00:18:16.06Detail
81. Holman LeošHoKl CLUB Lužec nad cidlinou#166#M5910.01:49:45.84+00:18:23.37Detail
82. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#108#M4930.01:49:47.50+00:18:25.03Detail
83. Homolka DaliborBohemie Nový Bor#236#M60+1.01:49:50.05+00:18:27.58Detail
84. Boczan Janautonemecko.cz#430#M5911.01:49:57.91+00:18:35.44Detail
85. Peroutka MartinKSM HRÁDEK#369#M4931.01:49:58.57+00:18:36.10Detail
86. Vlček JaroslavMM auto#237#M5912.01:49:59.39+00:18:36.92Detail
87. Peterka MarekTriade Decin#446#M5913.01:50:05.69+00:18:43.22Detail
88. Dolecek Mario#450#M5914.01:50:16.04+00:18:53.57Detail
89. Jurák TomášUniverzita obrany#414#M2912.01:50:49.07+00:19:26.60Detail
90. Dörner JardaSK Svojkov Haven Team#49#M2913.01:51:25.47+00:20:03.00Detail
91. Horlebeck Marcel#445#M3919.01:51:37.47+00:20:15.00Detail
92. Bantosiewicz BantoszMitutoyo AZS#427#M1913.01:51:49.10+00:20:26.63Detail
93. Djuliman Denisprostedychej.cz#78#M3920.01:51:49.22+00:20:26.75Detail
94. Barth AlešMS Bike Academy Racing#224#M4932.01:52:00.58+00:20:38.11Detail
95. Fleischman JanPraha#260#M3921.01:52:02.52+00:20:40.05Detail
96. Toman JanCARLA. KUPKOLO. CZ#442#M2914.01:52:09.02+00:20:46.55Detail
97. Šindelář JiříSCHLIKE HELLFISH MOST#300#M4933.01:53:11.77+00:21:49.30Detail
98. Strnad RomanGalaxy Cyklošvec Stevens#399#M1914.01:53:14.31+00:21:51.84Detail
99. Stránský VítězslavFRUIT BIKE#341#M3922.01:53:17.97+00:21:55.50Detail
100. Šípek MichalRock Machine Cyklomax#192#M2915.01:53:21.05+00:21:58.58Detail
101. Erler AlešKL Sport Most#393#M4934.01:53:21.29+00:21:58.82Detail
102. Křena Martin#229#M3923.01:53:24.25+00:22:01.78Detail
103. Šafrán Martin#216#M3924.01:53:28.45+00:22:05.98Detail
104. Wachtl VojtěchSlowsports Academy Špindlerův Mlýn#484#M3925.01:53:30.14+00:22:07.67Detail
105. Beran DavidSK ČNB#405#M4935.01:53:41.78+00:22:19.31Detail
106. Lochman JiříErgo Liberec#62#M4936.01:53:44.44+00:22:21.97Detail
107. Prchlík KryštofKSM Hrádek#232#M1915.01:54:10.49+00:22:48.02Detail
108. Havran JiříOCK Osík#382#M3926.01:54:14.05+00:22:51.58Detail
109. Kubíček ZdeněkBitters Superior CYKLOLIVE team#160#M4937.01:54:18.89+00:22:56.42Detail
110. Krejčí MilanTri klub Česká Lípa#455#M4938.01:54:19.47+00:22:57.00Detail
111. Wendler MartinSK Žizníkov#157#M4939.01:54:32.64+00:23:10.17Detail
112. Šatra ZdeněkBike-point Sorex Team Roudnice n.L.#72#M3927.01:54:32.74+00:23:10.27Detail
113. Jambor LuděkAlltraining.cz#75#M5915.01:54:40.14+00:23:17.67Detail
114. Raab Ondrej#298#M4940.01:54:51.89+00:23:29.42Detail
115. Pejšman MikulášUniverzita obrany#355#M2916.01:54:53.49+00:23:31.02Detail
116. Kuřík TomášNová Paka#411#M3928.01:54:54.48+00:23:32.01Detail
117. Honzátko JiříBike Vysoká#213#M4941.01:54:56.65+00:23:34.18Detail
118. Naděje Petr#80#M4942.01:55:27.80+00:24:05.33Detail
119. Svoboda MiroslavCykloTrener.com#242#M4943.01:55:41.78+00:24:19.31Detail
120. Böhm PetrSrdíčkáři#158#M4944.01:55:49.19+00:24:26.72Detail
121. Beran RadekBronec sport team#111#M4945.01:55:52.94+00:24:30.47Detail
122. Horký RomanCK 1967 Č.Kamenice#329#M4946.01:56:06.22+00:24:43.75Detail
123. Leubich TomášDOKSY#441#M2917.01:56:10.48+00:24:48.01Detail
124. Bisová ŠtěpánkaBitters Superior Cyklolive Team#435#Z292.01:56:19.28+00:24:56.81Detail
125. Hrouda ŠtěpánLíný Drzý Holky#91#M3929.01:56:31.63+00:25:09.16Detail
126. Macháček JakubMotorhead forever#145#M4947.01:56:44.17+00:25:21.70Detail
127. Kudi AntonínDoksy#65#M3930.01:56:53.54+00:25:31.07Detail
128. Hobrlant PavelKSM HRÁDEK#214#M4948.01:56:56.96+00:25:34.49Detail
129. Šaník LuděkKC Pivovar Konrad#459#M60+2.01:56:57.56+00:25:35.09Detail
130. Vaníčková TerezaIVAR CS AUTHOR team#413#Z293.01:57:06.24+00:25:43.77Detail
131. Zadina PetrKABA-SPORT#281#M5916.01:57:17.82+00:25:55.35Detail
132. Fijatkowska HannaMitutoyo AZS Wratislavia#426#Z294.01:57:21.90+00:25:59.43Detail
133. Beneš PetrCycology North Bike Club#25#M4949.01:57:24.60+00:26:02.13Detail
134. Ecler JanUNLIMITED NUTRI CLINIC#142#M3931.01:57:35.73+00:26:13.26Detail
135. Gabriel EvženMLTuning#66#M4950.01:57:40.01+00:26:17.54Detail
136. Veselý VítězslavDěčín#447#M5917.01:57:47.06+00:26:24.59Detail
137. Rusý Jakub#287#M3932.01:58:08.63+00:26:46.16Detail
138. Kraušner JiříEKRTKA#373#M4951.01:58:13.96+00:26:51.49Detail
139. Pinhart PetrNovosedlice#205#M3933.01:58:15.57+00:26:53.10Detail
140. Strnad PetrKSM Hrádek#308#M5918.01:58:16.57+00:26:54.10Detail
141. Řeháček JiříSeverští Hřebci#52#M2918.01:58:40.48+00:27:18.01Detail
142. Cvejn JanHZS UL-DC#54#M5919.01:58:41.40+00:27:18.93Detail
143. Peca MartinKola Šír Bělohrad#113#M4952.01:58:43.25+00:27:20.78Detail
144. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#255#M5920.01:58:53.46+00:27:30.99Detail
145. Čechura JiříČistý sport racing team#228#M5921.01:58:59.45+00:27:36.98Detail
146. Neumann JiříBike Mšeno#60#M4953.01:59:04.59+00:27:42.12Detail
147. Karaba ZdeněkKaba-sport Chotěboř#297#M5922.01:59:20.93+00:27:58.46Detail
148. Weigel Jakub#316#M2919.01:59:34.81+00:28:12.34Detail
149. Hladík VáclavProvodín#363#M2920.01:59:37.37+00:28:14.90Detail
150. Kuklík RostislavMTB Hanz#333#M4954.01:59:41.61+00:28:19.14Detail
151. Krafkova ItaTTCYKLORENOVA CVIKOV#448#Z391.01:59:44.20+00:28:21.73Detail
152. Hájek TomášIvar CS - Author Team#375#M1916.02:00:00.54+00:28:38.07Detail
153. Kubát TomášML-Tuning#204#M4955.02:00:01.84+00:28:39.37Detail
154. Císař Marekeleven blacket#187#M4956.02:00:03.23+00:28:40.76Detail
155. Mikeš ŠtěpánŽdírec Bike#351#M4957.02:00:32.24+00:29:09.77Detail
156. Petrovič LadislavProboštov u Malečova#276#M4958.02:00:51.05+00:29:28.58Detail
157. Křišťál MartinMM AUTO MTB team#146#M4959.02:00:57.89+00:29:35.42Detail
158. Mamaj JaroslavTeam Cyklotrener#247#M3934.02:01:06.95+00:29:44.48Detail
159. Kačírek DavidKupkolo MTB Team Pardubice#206#M4960.02:01:08.55+00:29:46.08Detail
160. Plechač RadekSeverní VĚTRY#95#M3935.02:01:13.08+00:29:50.61Detail
161. Bečvařík AlešSkalákovi#395#M3936.02:01:44.78+00:30:22.31Detail
162. Koloniční Ondřej#384#M2921.02:01:45.20+00:30:22.73Detail
163. Raab Vojtech#299#M1917.02:02:16.94+00:30:54.47Detail
164. Zobal ZdeněkSeverní VĚTRY - Lídři chvostu startovního pol...#106#M3937.02:02:19.59+00:30:57.12Detail
165. Šípková MichaelaRock Machine - cyklomax#193#Z295.02:02:21.06+00:30:58.59Detail
166. Loos JosefVarnsdorf#38#M4961.02:02:21.91+00:30:59.44Detail
167. Mikeš MatějŽdírec Bike#394#M1918.02:02:34.60+00:31:12.13Detail
168. Morávek Jakub#385#M2922.02:02:47.11+00:31:24.64Detail
169. Václavík JosefSKODA AUTO team#45#M5923.02:02:55.86+00:31:33.39Detail
170. Slavík RadekVrchlabí#325#M4962.02:02:56.08+00:31:33.61Detail
171. Salát PetrLiberec#109#M3938.02:03:01.92+00:31:39.45Detail
172. Kváč DavidKooperativa#342#M1919.02:03:02.97+00:31:40.50Detail
173. Bartušek Libor#456#M4963.02:03:03.19+00:31:40.72Detail
174. Procházka Josefcykloteam Děčín#197#M4964.02:03:06.10+00:31:43.63Detail
175. Komárek Karel#345#M3939.02:03:35.86+00:32:13.39Detail
176. Fišer JiříČeská Lípa#312#M4965.02:03:40.84+00:32:18.37Detail
177. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#174#M4966.02:03:42.01+00:32:19.54Detail
178. Nevařil MichalJitrava#93#M3940.02:03:46.40+00:32:23.93Detail
179. Fišar PavelLomnice nad Popelkou#305#M2923.02:04:04.24+00:32:41.77Detail
180. Kurek Filip#372#M2924.02:04:32.99+00:33:10.52Detail
181. Ledvina MiroslavLoxo Bakov#403#M4967.02:04:49.48+00:33:27.01Detail
182. Kubín RobertBeton Bike Litvínov#124#M4968.02:04:49.72+00:33:27.25Detail
183. Verner Kamil#349#M2925.02:04:55.16+00:33:32.69Detail
184. Marvan JiříLitvínov#225#M4969.02:05:13.01+00:33:50.54Detail
185. Šída MartinPraha#267#M5924.02:05:19.24+00:33:56.77Detail
186. Píša LukášHostinné#263#M3941.02:05:21.52+00:33:59.05Detail
187. Bělka TomášMagicveterans#400#M5925.02:05:23.92+00:34:01.45Detail
188. Tučková DagmarSporticus#24#Z392.02:05:26.93+00:34:04.46Detail
189. Kučera JiříSport Future Team Liberec#141#M4970.02:05:37.36+00:34:14.89Detail
190. Praská VendulkaWeTriDa#71#Z40+1.02:05:40.51+00:34:18.04Detail
191. Müller JanSK Horka#114#M1920.02:05:43.20+00:34:20.73Detail
192. Křišťál MartinMM AUTO MTB team#147#M1921.02:06:01.45+00:34:38.98Detail
193. Bouček JiříCyklokroužek Příčná#179#M3942.02:06:02.37+00:34:39.90Detail
194. Bureš PavelNKT KABLO#301#M3943.02:06:43.66+00:35:21.19Detail
195. Nevole Ondřej#122#M2926.02:07:00.43+00:35:37.96Detail
196. Michálek MiloslavSázava#280#M60+3.02:07:01.76+00:35:39.29Detail
197. Jurča JaroslavMělník#360#M4971.02:07:02.17+00:35:39.70Detail
198. Novák JanTJ Lokomotiva Nymburk#18#M4972.02:07:02.99+00:35:40.52Detail
199. Vaszily LumirSK Skivelo neslyšících Olomouc#256#M3944.02:07:25.26+00:36:02.79Detail
200. Procházka MilošCC Varnsdorf#272#M5926.02:07:31.95+00:36:09.48Detail
201. Matzner MartinDukla Liberec#314#M3945.02:07:36.64+00:36:14.17Detail
202. Fírer DavidČeská Lípa#201#M3946.02:07:37.80+00:36:15.33Detail
203. Effenberk LeošGHOST Team#186#M4973.02:07:53.05+00:36:30.58Detail
204. Joštiak JosefKSM Hrádek#379#M2927.02:08:01.10+00:36:38.63Detail
205. Štros MartinNKT Kablo#362#M3947.02:08:02.41+00:36:39.94Detail
206. Novotný TomášBeast OCR Varnsdorf#310#M2928.02:08:02.73+00:36:40.26Detail
207. Stárek Vojtěch#191#M1922.02:08:03.86+00:36:41.39Detail
208. Milan NovákErgo Liberec#135#M5927.02:08:05.30+00:36:42.83Detail
209. Blažek JanLooser bikers#44#M5928.02:08:33.72+00:37:11.25Detail
210. Górna SylwiaS&MILE for live Team#388#Z40+2.02:08:34.98+00:37:12.51Detail
211. Beránek Aleš#196#M5929.02:08:35.66+00:37:13.19Detail
212. Effmertová IrenaČistý sport#434#Z393.02:09:05.65+00:37:43.18Detail
213. Nezbeda RadekŽdírec bike#336#M3948.02:09:06.53+00:37:44.06Detail
214. Sukup DusanVrdy#159#M4974.02:09:42.95+00:38:20.48Detail
215. Kadleček Petr#139#M5930.02:10:05.44+00:38:42.97Detail
216. Dúžik Ján#11#M3949.02:10:18.59+00:38:56.12Detail
217. Šorf PavelSK Svojkov#307#M4975.02:10:25.29+00:39:02.82Detail
218. Chlumská VeronikaMusher club Český ráj#210#Z296.02:10:28.45+00:39:05.98Detail
219. Příhoda RobinMimoň#19#M2929.02:10:35.72+00:39:13.25Detail
220. Beránek MichalJe-Be-Ti , Aussig#178#M5931.02:10:51.83+00:39:29.36Detail
221. Maděra RomanVeselák#309#M4976.02:11:00.70+00:39:38.23Detail
222. Helle TinaBohemianCoffeehouse#424#Z394.02:11:29.18+00:40:06.71Detail
223. Nepraš LadislavSázava#188#M60+4.02:11:30.74+00:40:08.27Detail
224. Simane Jaromir#88#M3950.02:11:58.31+00:40:35.84Detail
225. Pokorná EmmaBitters Superior Cyklolive Team#422#Z297.02:12:08.25+00:40:45.78Detail
226. Ort Milan#304#M4977.02:12:15.01+00:40:52.54Detail
227. Holubová TerezaHoloubek racing#241#Z298.02:12:15.48+00:40:53.01Detail
228. Ippoldtová ZdeňkaVelké Březno#41#Z40+3.02:12:17.53+00:40:55.06Detail
229. Strakatý Martin#412#M4978.02:12:39.24+00:41:16.77Detail
230. goga martinspinavy zada#221#M3951.02:12:45.48+00:41:23.01Detail
231. Fillinger FrantišekČeská Lípa#99#M4979.02:13:17.84+00:41:55.37Detail
232. Antoš JanHOTOVO 20!#234#M4980.02:13:18.20+00:41:55.73Detail
233. Plítek OndřejTřtěnice#217#M2930.02:13:44.85+00:42:22.38Detail
234. Odvody JosefSokolov#13#M4981.02:13:48.21+00:42:25.74Detail
235. Zvánovec VáclavNiemes Junge#438#M4982.02:13:51.31+00:42:28.84Detail
236. Páv RadovanSokol Semechnice#184#M4983.02:13:52.61+00:42:30.14Detail
237. Kejval TomášPohodáři#103#M4984.02:13:57.97+00:42:35.50Detail
238. Kramár Petrik#370#M1923.02:14:01.40+00:42:38.93Detail
239. Tomek AlešB@L Mimoň#284#M3952.02:14:07.53+00:42:45.06Detail
240. Slabý MartinKČT MTB Kralupy#381#M3953.02:14:08.29+00:42:45.82Detail
241. Slavíčková PetraSporticus#285#Z395.02:14:09.38+00:42:46.91Detail
242. Knedlík PavelÚstí nad Labem#87#M5932.02:14:14.85+00:42:52.38Detail
243. Hylský JiříTřebenice#183#M3954.02:14:20.47+00:42:58.00Detail
244. Bendl Miloš#361#M5933.02:14:21.76+00:42:59.29Detail
245. Slavík OtomarTuchlovice#63#M60+5.02:14:31.86+00:43:09.39Detail
246. Vejrosta ZdeněkKČT MTB Kralupy#119#M5934.02:14:36.52+00:43:14.05Detail
247. Faflák ZdeněkKrupka#416#M2931.02:14:36.92+00:43:14.45Detail
248. Libich RobertHradec nad Svitavou#12#M4985.02:14:37.15+00:43:14.68Detail
249. otáhal pavel#406#M4986.02:14:39.22+00:43:16.75Detail
250. Ouhrabka JakubSPORTICUS team#36#M4987.02:14:47.65+00:43:25.18Detail
251. Kramár Bedřich#371#M4988.02:14:48.90+00:43:26.43Detail
252. Havara ZdeněkMLTuning#68#M3955.02:14:48.99+00:43:26.52Detail
253. Očenášek Tomáš#155#M4989.02:14:57.53+00:43:35.06Detail
254. Petr MilanVelké Poříči#180#M60+6.02:15:07.00+00:43:44.53Detail
255. Kovářová JanaHerby Servis#175#Z40+4.02:15:16.86+00:43:54.39Detail
256. Koloničný Roman#421#M4990.02:15:17.70+00:43:55.23Detail
257. Tér LiborHronov#171#M5935.02:15:19.56+00:43:57.09Detail
258. Rybka TomášBike Vysoká#286#M4991.02:15:36.84+00:44:14.37Detail
259. Ledvinová Martina#101#Z396.02:15:43.29+00:44:20.82Detail
260. Špaček MartinNový Bydžov#116#M3956.02:16:28.64+00:45:06.17Detail
261. Štědrá JanaTrans brody#340#Z40+5.02:16:33.69+00:45:11.22Detail
262. Kroupa MilanKross Bikeranch Team#253#M5936.02:16:34.14+00:45:11.67Detail
263. Hurt TomášVarnsdorf#34#M4992.02:16:40.48+00:45:18.01Detail
264. Drábik MilanDRAKUN#130#M4993.02:16:42.46+00:45:19.99Detail
265. Staněk Martin#16#M4994.02:16:48.16+00:45:25.69Detail
266. Strnad Joseftátovi holky#182#M4995.02:16:54.96+00:45:32.49Detail
267. Filip Foit#207#M3957.02:17:05.80+00:45:43.33Detail
268. Tér FilipS - sport Hronov#195#M1924.02:17:08.23+00:45:45.76Detail
269. Svoboda Lubos#303#M4996.02:17:09.28+00:45:46.81Detail
270. Gažur PavelBeton Bike Litvínov#436#M5937.02:17:10.00+00:45:47.53Detail
271. Slavíček PetrSPORTICUS team#30#M4997.02:17:21.12+00:45:58.65Detail
272. Perunová Alena#165#Z40+6.02:17:28.58+00:46:06.11Detail
273. Štajnc DavidANTI SKS#257#M3958.02:17:36.53+00:46:14.06Detail
274. Exner Adam#212#M1925.02:17:37.62+00:46:15.15Detail
275. Vicha Josef#251#M4998.02:18:03.56+00:46:41.09Detail
276. Loos ArnoštKERDA SPORT TEAM#61#M4999.02:18:04.57+00:46:42.10Detail
277. Horáček Vít#323#M49100.02:18:08.22+00:46:45.75Detail
278. Prchlík RadekHrádek nad Nisou#231#M5938.02:18:20.30+00:46:57.83Detail
279. Exner Jiří#211#M49101.02:18:37.32+00:47:14.85Detail
280. Tic Martin#33#M3959.02:18:57.29+00:47:34.82Detail
281. Novotný OndřejKorejtko Crew#347#M3960.02:19:13.63+00:47:51.16Detail
282. Pál MikulášJablonné v Podještědí#64#M2932.02:19:19.33+00:47:56.86Detail
283. Haluška LadislavMačetascrew#100#M49102.02:19:28.71+00:48:06.24Detail
284. Horáček Jakub#324#M1926.02:19:42.09+00:48:19.62Detail
285. Šupka Jan#1#M3961.02:19:43.37+00:48:20.90Detail
286. Heinze RalfVolksport Waltesdorf#407#M5939.02:20:48.68+00:49:26.21Detail
287. Stránský VladimírSlimáci Žizníkov#332#M60+7.02:20:50.40+00:49:27.93Detail
288. Macíková BohdanaDRAKUN#129#Z40+7.02:21:06.05+00:49:43.58Detail
289. Růžička PavelÚstí nad Labem#271#M5940.02:21:34.37+00:50:11.90Detail
290. Stádníková PetraKralupy nad Vltavou#344#Z40+8.02:22:06.02+00:50:43.55Detail
291. Urban JakubSmečno#86#M2933.02:22:36.30+00:51:13.83Detail
292. Kuchciak RobertSieniawka Team#14#M5941.02:22:58.92+00:51:36.45Detail
293. Šubert Michal#380#M3962.02:23:16.01+00:51:53.54Detail
294. Žežulka MartinBřezňáci#20#M3963.02:23:25.64+00:52:03.17Detail
295. Baruzzi PetrSlaný#322#M2934.02:23:36.56+00:52:14.09Detail
296. Bernard ArnoštLázně Bělohrad#266#M5942.02:24:16.42+00:52:53.95Detail
297. Žváček Petr#346#M49103.02:24:25.09+00:53:02.62Detail
298. Stejskalová MiryHERBY SERVIS#215#Z40+9.02:24:29.49+00:53:07.02Detail
299. Mucha Lukáš#419#M3964.02:24:43.69+00:53:21.22Detail
300. Jisl JardaCRAFT Team Jablonec#357#M49104.02:24:56.79+00:53:34.32Detail
301. Pokorný Karelznouzetým Teplice#92#M49105.02:25:17.95+00:53:55.48Detail
302. Dejmek Martin#269#M5943.02:25:19.41+00:53:56.94Detail
303. Habrdla DominikKladno#401#M2935.02:25:56.50+00:54:34.03Detail
304. Ulrich MiroslavRoudnice#131#M3965.02:26:03.79+00:54:41.32Detail
305. Kutr Milan#194#M49106.02:26:07.04+00:54:44.57Detail
306. Bryda VáclavBřezňáci#58#M49107.02:26:10.28+00:54:47.81Detail
307. Vlach Petr#368#M3966.02:26:15.48+00:54:53.01Detail
308. Bavor JiříDoksy#150#M5944.02:26:22.79+00:55:00.32Detail
309. Velebil AntonínPraha#167#M49108.02:26:22.90+00:55:00.43Detail
310. Abrt JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#53#M49109.02:26:24.81+00:55:02.34Detail
311. Beyr LubosTeplice#140#M60+8.02:26:31.20+00:55:08.73Detail
312. Archman Josef#354#M2936.02:26:34.19+00:55:11.72Detail
313. Hoffman LadislavTeplice#170#M5945.02:26:36.63+00:55:14.16Detail
314. Brdlík LadislavSolec#250#M60+9.02:26:59.22+00:55:36.75Detail
315. Kunst Tomáš#440#M2937.02:27:21.77+00:55:59.30Detail
316. Hrabica Karel#348#M3967.02:27:25.60+00:56:03.13Detail
317. Babovák LukášNevix#294#M3968.02:27:27.16+00:56:04.69Detail
318. Mrázek PřemyslÚstí nad Labem#264#M49110.02:27:27.91+00:56:05.44Detail
319. Peterková KateřinaPraha 4#254#Z40+10.02:27:58.07+00:56:35.60Detail
320. Slipka KarelPohodáři#110#M49111.02:28:30.95+00:57:08.48Detail
321. Líbal VladimírDoksy#367#M5946.02:29:26.23+00:58:03.76Detail
322. Seifert PetrDěčín#268#M49112.02:29:38.36+00:58:15.89Detail
323. Durajová ZuzanaPoprvé na kole#410#Z40+11.02:30:01.90+00:58:39.43Detail
324. Vojtášek Daniel#275#M3969.02:30:02.88+00:58:40.41Detail
325. Kuthan TomášMačetascrew#104#M3970.02:31:16.03+00:59:53.56Detail
326. Romančík Hynek#387#M3971.02:31:20.02+00:59:57.55Detail
327. Procházka VáclavPohodáři#102#M49113.02:31:38.33+01:00:15.86Detail
328. Pucarevič Vladan#156#M49114.02:31:39.71+01:00:17.24Detail
329. Vobrová Leona#358#Z40+12.02:32:10.01+01:00:47.54Detail
330. Horký JakubCK 1967 Česká Kamenice#152#M1927.02:32:10.68+01:00:48.21Detail
331. Holub PavelLouny#15#M3972.02:32:12.84+01:00:50.37Detail
332. Přibylová DagmarELEVEN BlackET#83#Z40+13.02:32:18.88+01:00:56.41Detail
333. Ryšavý PavelJablonné v Podještědí#185#M49115.02:32:20.29+01:00:57.82Detail
334. Vejrostová RomanaKČT MTB Kralupy#118#Z40+14.02:32:27.25+01:01:04.78Detail
335. Barnetová VeronikaPardubice BIKERS#164#Z299.02:32:49.33+01:01:26.86Detail
336. Virág Pavol#318#M49116.02:33:00.45+01:01:37.98Detail
337. Suk Josef#458#M1928.02:33:31.03+01:02:08.56Detail
338. Kyselová MichaelaČeská Lípa#429#Z397.02:33:31.94+01:02:09.47Detail
339. Přívara Jaroslav#377#M2938.02:34:45.38+01:03:22.91Detail
340. Tichý TomášUsti Nad Labem#161#M5947.02:34:49.33+01:03:26.86Detail
341. Mlejnek Martin#317#M49117.02:34:53.88+01:03:31.41Detail
342. Linhart VáclavLiberec#230#M5948.02:35:03.81+01:03:41.34Detail
343. Kormaňák MichalPraha#76#M3973.02:35:32.14+01:04:09.67Detail
344. Dvořák ZdeněkČeská Lípa#98#M49118.02:35:34.60+01:04:12.13Detail
345. Souček Lukáš#277#M2939.02:35:48.13+01:04:25.66Detail
346. Zdeněk PavelMirošov#335#M5949.02:36:19.30+01:04:56.83Detail
347. Dědková EvaPraha 9#439#Z40+15.02:37:16.95+01:05:54.48Detail
348. Vosátka Pavel#338#M49119.02:37:28.09+01:06:05.62Detail
349. marek david#168#M49120.02:37:46.36+01:06:23.89Detail
350. marek jiříkc kutná hora#169#M1929.02:37:47.64+01:06:25.17Detail
351. Muláček RudolfDynaman team#138#M3974.02:37:49.30+01:06:26.83Detail
352. Opltová SimonaRoudnice nad Labem#162#Z398.02:38:00.95+01:06:38.48Detail
353. Lhoták JakubBike Vysoká#252#M2940.02:38:01.84+01:06:39.37Detail
354. Wurmová IlonaPohodáři#105#Z40+16.02:38:02.46+01:06:39.99Detail
355. Staníček TomášTřtěnice#259#M49121.02:38:10.97+01:06:48.50Detail
356. Ulahel MiroslavTeplice#235#M60+10.02:38:11.27+01:06:48.80Detail
357. Kovandová Tereza#444#Z2910.02:38:52.64+01:07:30.17Detail
358. Jirout Martin#5#M49122.02:39:15.39+01:07:52.92Detail
359. Bavor AlbertDoksy#151#M1930.02:39:25.94+01:08:03.47Detail
360. Glázr LukášÚstí nad Labem#246#M49123.02:39:54.51+01:08:32.04Detail
361. Kučera Lubomír#457#M49124.02:40:21.08+01:08:58.61Detail
362. Virág Samuel#319#M1931.02:40:45.40+01:09:22.93Detail
363. Hegenbart FilipŽdírecBike#350#M49125.02:41:12.75+01:09:50.28Detail
364. AMRICH Jozef#273#M49126.02:41:32.44+01:10:09.97Detail
365. Horaisová JanaKravaře#199#Z399.02:41:34.69+01:10:12.22Detail
366. Cichák VáclavML-tuning#376#M5950.02:41:37.75+01:10:15.28Detail
367. Danková KateřinaVarnsdorf#40#Z3910.02:42:09.22+01:10:46.75Detail
368. Zůček LukášBřezňáci#39#M49127.02:42:14.29+01:10:51.82Detail
369. Kralicek Petr#390#M60+11.02:42:25.91+01:11:03.44Detail
370. koutny JiříÚstí nad Orlicí#149#M3975.02:42:40.89+01:11:18.42Detail
371. Petr RinnContinental Adršpach#163#M5951.02:42:42.07+01:11:19.60Detail
372. Řezáč Michal#306#M2941.02:42:47.17+01:11:24.70Detail
373. Hess MarekSlany#90#M49128.02:43:03.79+01:11:41.32Detail
374. Prskavcová Ilona#153#Z40+17.02:43:06.21+01:11:43.74Detail
375. Jiri Medricky#258#M49129.02:43:46.30+01:12:23.83Detail
376. Novák Jiří#397#M3976.02:44:33.66+01:13:11.19Detail
377. Beka JosefInstatop Kosmonosy#17#M60+12.02:45:13.39+01:13:50.92Detail
378. Vorlíček PavelOSŽ Mladá Boleslav#330#M3977.02:45:41.08+01:14:18.61Detail
379. Moravec Dalibor#409#M3978.02:47:16.05+01:15:53.58Detail
380. Moravcová Marcela#339#Z2911.02:47:16.62+01:15:54.15Detail
381. Vodička Ladislav#9#M49130.02:47:19.80+01:15:57.33Detail
382. Volák MichalCyklokroužek Příčná#177#M3979.02:47:22.38+01:15:59.91Detail
383. Vodička Filip#10#M1932.02:47:27.60+01:16:05.13Detail
384. Kuldová SabinaMladá Boleslav#32#Z3911.02:47:51.62+01:16:29.15Detail
385. Susík PetrLíbeznice#31#M3980.02:47:51.98+01:16:29.51Detail
386. goga ivanspinavy zada#220#M60+13.02:48:05.65+01:16:43.18Detail
387. Hlavatý OndřejLiberec#391#M49131.02:48:28.08+01:17:05.61Detail
388. Šťastná VeronikaPchery#293#Z3912.02:48:43.78+01:17:21.31Detail
389. Kuběna LukášZákupy#4#M3981.02:49:02.60+01:17:40.13Detail
390. Prkno ZdeněkSPORT TEAM Hrádek nad Nisou#172#M60+14.02:49:04.58+01:17:42.11Detail
391. Sládeček Jaroslav#132#M5952.02:50:13.82+01:18:51.35Detail
392. Jirková Lucie#28#Z3913.02:50:46.27+01:19:23.80Detail
393. Masaříková Jana#94#Z40+18.02:50:47.14+01:19:24.67Detail
394. Ouhrabková RadkaSPORTICUS team#35#Z3914.02:50:59.17+01:19:36.70Detail
395. Moudrý Karel#364#M5953.02:51:09.30+01:19:46.83Detail
396. Bodláková LindaRumburk#23#Z3915.02:51:10.07+01:19:47.60Detail
397. Košťák MilanKČT MTB Kralupy nad Vltavou#117#M5954.02:51:12.90+01:19:50.43Detail
398. Gyečuk MilošDynaman team#137#M49132.02:52:00.34+01:20:37.87Detail
399. Sviták PetrBrandýs nad Labem#85#M49133.02:52:24.89+01:21:02.42Detail
400. Brabec TomášNový Bor#37#M49134.02:53:35.55+01:22:13.08Detail
401. Děkanovská PetraLiberec#428#Z40+19.02:53:44.43+01:22:21.96Detail
402. Rusý Adam#143#M49135.02:54:41.39+01:23:18.92Detail
403. Libichová AnnaHradec nad Svitavou#270#Z3916.02:54:54.08+01:23:31.61Detail
404. Jachek Tomáš#154#M49136.02:55:22.49+01:24:00.02Detail
405. Mulačová MarieSeverní VĚTRY#96#Z3917.02:56:25.22+01:25:02.75Detail
406. Zíma JaroslavLoučeň#133#M3982.02:57:02.85+01:25:40.38Detail
407. Folprecht Miroslav#3#M60+15.03:02:25.72+01:31:03.25Detail
408. PIETSCHMANN OldaSUDETY RUMBURK#89#M60+16.03:05:55.10+01:34:32.63Detail
409. Vítková KateřinaEmil Fans#29#Z3918.03:06:06.58+01:34:44.11Detail
410. Bárta JosefDobrovice#123#M3983.03:07:17.36+01:35:54.89Detail
411. Kadlečková ZuzanaDoksy#128#Z2912.03:09:08.93+01:37:46.46Detail
412. havara Lukas#69#M3984.03:10:37.31+01:39:14.84Detail
413. Zborka Ronnie#134#M3985.03:11:43.41+01:40:20.94Detail
414. Petrovič MarekÚstí nad Labem#290#M1933.03:16:05.21+01:44:42.74Detail
415. mit vratislavspinavy zada#219#M2942.03:22:14.15+01:50:51.68Detail
416. Pecina Jiří#378#M49137.03:26:15.86+01:54:53.39Detail
417. Straka PavelKralupáci#365#M3986.03:29:36.16+01:58:13.69Detail
418. Horňák MilanKralupáci#366#M3987.03:29:36.42+01:58:13.95Detail
419. Müller PavelSK Horka#115#M49138.03:32:38.51+02:01:16.04Detail
Kolář ZdeněkÚstí nad Labem#26#M29Detail
Mareš MichalM-Programming#181#M29Detail
Kořínek Petr#47#M59Detail
Svoboda JaromírSK MS Auto ČL#222#M29Detail
Litresitsová Veronika#500#M29Detail
Sporysch DanielRoman Kreuziger Cycling team#353#M19Detail
Machek IvoKSM Hrádek#499#M49Detail
Rieger MarekKovo Praha#452#M19Detail
Rieger Jiří#453#M59Detail
Krejsa Jiri#8#M60+Detail
DNF Heindorfer TomášML Tuning#202#M49DNF Detail
DNF Hána ViktorSK-Svojkov-Haven MTB#374#M19DNF Detail
DNF Novotný Jiří#57#M19DNF Detail
DNF Lacina AlešCyklo team KOLA 98#239#M49DNF Detail
DNF Zindulka LubošČeská Lípa#51#M39DNF Detail
DNF Skrbková DenisaBEKO Bike and Ski Racing Team#311#Z39DNF Detail
DNF Blecha JosefKČT MTB Kralupy#223#M59DNF Detail
DNF Tajčmanová Klára#425#Z39DNF Detail
DNF Aska Václav#461#M39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz