Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Fridichová LenkaGhost Team#460#Z291.01:48:33.89Detail
2. Bisová ŠtěpánkaBitters Superior Cyklolive Team#435#Z292.01:56:19.28+00:07:45.38Detail
3. Vaníčková TerezaIVAR CS AUTHOR team#413#Z293.01:57:06.24+00:08:32.34Detail
4. Fijatkowska HannaMitutoyo AZS Wratislavia#426#Z294.01:57:21.90+00:08:48.00Detail
5. Krafkova ItaTTCYKLORENOVA CVIKOV#448#Z391.01:59:44.20+00:11:10.30Detail
6. Šípková MichaelaRock Machine - cyklomax#193#Z295.02:02:21.06+00:13:47.16Detail
7. Tučková DagmarSporticus#24#Z392.02:05:26.93+00:16:53.03Detail
8. Praská VendulkaWeTriDa#71#Z40+1.02:05:40.51+00:17:06.61Detail
9. Górna SylwiaS&MILE for live Team#388#Z40+2.02:08:34.98+00:20:01.08Detail
10. Effmertová IrenaČistý sport#434#Z393.02:09:05.65+00:20:31.75Detail
11. Chlumská VeronikaMusher club Český ráj#210#Z296.02:10:28.45+00:21:54.55Detail
12. Helle TinaBohemianCoffeehouse#424#Z394.02:11:29.18+00:22:55.28Detail
13. Pokorná EmmaBitters Superior Cyklolive Team#422#Z297.02:12:08.25+00:23:34.35Detail
14. Holubová TerezaHoloubek racing#241#Z298.02:12:15.48+00:23:41.58Detail
15. Ippoldtová ZdeňkaVelké Březno#41#Z40+3.02:12:17.53+00:23:43.63Detail
16. Slavíčková PetraSporticus#285#Z395.02:14:09.38+00:25:35.48Detail
17. Kovářová JanaHerby Servis#175#Z40+4.02:15:16.86+00:26:42.96Detail
18. Ledvinová Martina#101#Z396.02:15:43.29+00:27:09.39Detail
19. Štědrá JanaTrans brody#340#Z40+5.02:16:33.69+00:27:59.79Detail
20. Perunová Alena#165#Z40+6.02:17:28.58+00:28:54.68Detail
21. Macíková BohdanaDRAKUN#129#Z40+7.02:21:06.05+00:32:32.15Detail
22. Stádníková PetraKralupy nad Vltavou#344#Z40+8.02:22:06.02+00:33:32.12Detail
23. Stejskalová MiryHERBY SERVIS#215#Z40+9.02:24:29.49+00:35:55.59Detail
24. Peterková KateřinaPraha 4#254#Z40+10.02:27:58.07+00:39:24.17Detail
25. Durajová ZuzanaPoprvé na kole#410#Z40+11.02:30:01.90+00:41:28.00Detail
26. Vobrová Leona#358#Z40+12.02:32:10.01+00:43:36.11Detail
27. Přibylová DagmarELEVEN BlackET#83#Z40+13.02:32:18.88+00:43:44.98Detail
28. Vejrostová RomanaKČT MTB Kralupy#118#Z40+14.02:32:27.25+00:43:53.35Detail
29. Barnetová VeronikaPardubice BIKERS#164#Z299.02:32:49.33+00:44:15.43Detail
30. Kyselová MichaelaČeská Lípa#429#Z397.02:33:31.94+00:44:58.04Detail
31. Dědková EvaPraha 9#439#Z40+15.02:37:16.95+00:48:43.05Detail
32. Opltová SimonaRoudnice nad Labem#162#Z398.02:38:00.95+00:49:27.05Detail
33. Wurmová IlonaPohodáři#105#Z40+16.02:38:02.46+00:49:28.56Detail
34. Kovandová Tereza#444#Z2910.02:38:52.64+00:50:18.74Detail
35. Horaisová JanaKravaře#199#Z399.02:41:34.69+00:53:00.79Detail
36. Danková KateřinaVarnsdorf#40#Z3910.02:42:09.22+00:53:35.32Detail
37. Prskavcová Ilona#153#Z40+17.02:43:06.21+00:54:32.31Detail
38. Moravcová Marcela#339#Z2911.02:47:16.62+00:58:42.72Detail
39. Kuldová SabinaMladá Boleslav#32#Z3911.02:47:51.62+00:59:17.72Detail
40. Šťastná VeronikaPchery#293#Z3912.02:48:43.78+01:00:09.88Detail
41. Jirková Lucie#28#Z3913.02:50:46.27+01:02:12.37Detail
42. Masaříková Jana#94#Z40+18.02:50:47.14+01:02:13.24Detail
43. Ouhrabková RadkaSPORTICUS team#35#Z3914.02:50:59.17+01:02:25.27Detail
44. Bodláková LindaRumburk#23#Z3915.02:51:10.07+01:02:36.17Detail
45. Děkanovská PetraLiberec#428#Z40+19.02:53:44.43+01:05:10.53Detail
46. Libichová AnnaHradec nad Svitavou#270#Z3916.02:54:54.08+01:06:20.18Detail
47. Mulačová MarieSeverní VĚTRY#96#Z3917.02:56:25.22+01:07:51.32Detail
48. Vítková KateřinaEmil Fans#29#Z3918.03:06:06.58+01:17:32.68Detail
49. Kadlečková ZuzanaDoksy#128#Z2912.03:09:08.93+01:20:35.03Detail
DNF Skrbková DenisaBEKO Bike and Ski Racing Team#311#Z39DNF Detail
DNF Tajčmanová Klára#425#Z39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz