Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod Kategorie M29

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Růžička ZbyněkSKI PAUDERA Staré Splavy#120#01:34:32.36Detail
2. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolive team#82#01:34:34.46+00:00:02.09Detail
3. Hořák RadekUNLIMITED NUTRI CLINIC#337#01:37:32.31+00:02:59.94Detail
4. Slanař JosefGalaxy Cyklošvec Stevens#245#01:42:31.87+00:07:59.50Detail
5. Štolba DavidGhost team#334#01:43:44.06+00:09:11.69Detail
6. Bělka RadekAKTIVIT Nový Bor#265#01:43:59.05+00:09:26.68Detail
7. Slavík Vojtěch#112#01:44:25.70+00:09:53.33Detail
8. Jurča KarelKL Sport Most#261#01:46:30.40+00:11:58.03Detail
9. Rothe MatějBitters Superior Cyklolive team#176#01:47:55.57+00:13:23.20Detail
10. Šváb JanGreyhound Racing Team#244#01:48:23.50+00:13:51.13Detail
11. Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#248#01:49:33.98+00:15:01.61Detail
12. Jurák TomášUniverzita obrany#414#01:50:49.07+00:16:16.70Detail
13. Dörner JardaSK Svojkov Haven Team#49#01:51:25.47+00:16:53.10Detail
14. Toman JanCARLA. KUPKOLO. CZ#442#01:52:09.02+00:17:36.65Detail
15. Šípek MichalRock Machine Cyklomax#192#01:53:21.05+00:18:48.68Detail
16. Pejšman MikulášUniverzita obrany#355#01:54:53.49+00:20:21.12Detail
17. Leubich TomášDOKSY#441#01:56:10.48+00:21:38.11Detail
18. Řeháček JiříSeverští Hřebci#52#01:58:40.48+00:24:08.11Detail
19. Weigel Jakub#316#01:59:34.81+00:25:02.44Detail
20. Hladík VáclavProvodín#363#01:59:37.37+00:25:05.00Detail
21. Koloniční Ondřej#384#02:01:45.20+00:27:12.83Detail
22. Morávek Jakub#385#02:02:47.11+00:28:14.74Detail
23. Fišar PavelLomnice nad Popelkou#305#02:04:04.24+00:29:31.87Detail
24. Kurek Filip#372#02:04:32.99+00:30:00.62Detail
25. Verner Kamil#349#02:04:55.16+00:30:22.79Detail
26. Nevole Ondřej#122#02:07:00.43+00:32:28.06Detail
27. Joštiak JosefKSM Hrádek#379#02:08:01.10+00:33:28.73Detail
28. Novotný TomášBeast OCR Varnsdorf#310#02:08:02.73+00:33:30.36Detail
29. Příhoda RobinMimoň#19#02:10:35.72+00:36:03.35Detail
30. Plítek OndřejTřtěnice#217#02:13:44.85+00:39:12.48Detail
31. Faflák ZdeněkKrupka#416#02:14:36.92+00:40:04.55Detail
32. Pál MikulášJablonné v Podještědí#64#02:19:19.33+00:44:46.96Detail
33. Urban JakubSmečno#86#02:22:36.30+00:48:03.93Detail
34. Baruzzi PetrSlaný#322#02:23:36.56+00:49:04.19Detail
35. Habrdla DominikKladno#401#02:25:56.50+00:51:24.13Detail
36. Archman Josef#354#02:26:34.19+00:52:01.82Detail
37. Kunst Tomáš#440#02:27:21.77+00:52:49.40Detail
38. Přívara Jaroslav#377#02:34:45.38+01:00:13.01Detail
39. Souček Lukáš#277#02:35:48.13+01:01:15.76Detail
40. Lhoták JakubBike Vysoká#252#02:38:01.84+01:03:29.47Detail
41. Řezáč Michal#306#02:42:47.17+01:08:14.80Detail
42. mit vratislavspinavy zada#219#03:22:14.15+01:47:41.78Detail
Kolář ZdeněkÚstí nad Labem#26#Detail
Mareš MichalM-Programming#181#Detail
Svoboda JaromírSK MS Auto ČL#222#Detail
Litresitsová Veronika#500#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz