Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod Kategorie M49

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Zárybnický JiříCK Vinohradské šlapky#327#01:37:30.64Detail
2. Jirák KarelTri club Česká Lípa#454#01:39:38.63+00:02:07.98Detail
3. Ippoldt MichalVelké Březno#42#01:39:39.96+00:02:09.31Detail
4. Machek IvoKSM Hrádek#417#01:39:56.03+00:02:25.38Detail
5. Landsman RobertGepard Finanace Cycling Team#331#01:41:46.94+00:04:16.29Detail
6. Bula OndřejVIPRO Cycling#420#01:41:58.64+00:04:27.99Detail
7. Bartůněk LiborKolokrám#292#01:42:10.86+00:04:40.21Detail
8. Váňa MarekMM AUTO mtb Team#127#01:42:11.43+00:04:40.78Detail
9. Štědrý DanielTrans brody#415#01:42:12.65+00:04:42.00Detail
10. Ambruš LuděkONE CYCLING TEAM#302#01:42:15.40+00:04:44.75Detail
11. Duchek JiříKL SPORT MOST#398#01:42:38.43+00:05:07.78Detail
12. Funke MathiasDIE FAHRRAD-KETTE#392#01:43:13.01+00:05:42.36Detail
13. Berka MichalNorth Bike Club#418#01:43:28.11+00:05:57.46Detail
14. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#227#01:43:54.30+00:06:23.65Detail
15. Knejzlik MarekTri club Česká Lípa#144#01:44:20.20+00:06:49.55Detail
16. Kučera RadekTEAM KSM HRÁDEK#218#01:44:20.71+00:06:50.06Detail
17. Kolařík TomášTT CYKLORENOVA CVIKOV#449#01:45:43.66+00:08:13.01Detail
18. Lebduška JanKSM HRÁDEK#6#01:46:18.44+00:08:47.79Detail
19. Tůma RadekKSM Hrádek#97#01:46:18.98+00:08:48.33Detail
20. Keimling ThomasEBM Race team Seiffen#451#01:47:41.88+00:10:11.23Detail
21. Stádník MarekDexter Cycling#343#01:48:03.31+00:10:32.66Detail
22. Trojan TomášKrušnohorský dvůr#386#01:48:06.46+00:10:35.81Detail
23. Drahoňovský RadekSnow Sports Academy#200#01:48:20.10+00:10:49.45Detail
24. Schiller MikeS&MILE for live Team#389#01:48:35.69+00:11:05.04Detail
25. Lhoták MartinBike Vysoká#198#01:49:18.00+00:11:47.35Detail
26. Čermák JanS - Sport Hronov#282#01:49:29.12+00:11:58.47Detail
27. Blažek JiříKladno#289#01:49:29.61+00:11:58.96Detail
28. Šollar DavidLiberec#121#01:49:31.57+00:12:00.92Detail
29. Klauz TomášBaden#274#01:49:38.53+00:12:07.88Detail
30. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#108#01:49:47.50+00:12:16.85Detail
31. Peroutka MartinKSM HRÁDEK#369#01:49:58.57+00:12:27.92Detail
32. Barth AlešMS Bike Academy Racing#224#01:52:00.58+00:14:29.93Detail
33. Šindelář JiříSCHLIKE HELLFISH MOST#300#01:53:11.77+00:15:41.12Detail
34. Erler AlešKL Sport Most#393#01:53:21.29+00:15:50.64Detail
35. Beran DavidSK ČNB#405#01:53:41.78+00:16:11.13Detail
36. Lochman JiříErgo Liberec#62#01:53:44.44+00:16:13.79Detail
37. Kubíček ZdeněkBitters Superior CYKLOLIVE team#160#01:54:18.89+00:16:48.24Detail
38. Krejčí MilanTri klub Česká Lípa#455#01:54:19.47+00:16:48.82Detail
39. Wendler MartinSK Žizníkov#157#01:54:32.64+00:17:01.99Detail
40. Raab Ondrej#298#01:54:51.89+00:17:21.24Detail
41. Honzátko JiříBike Vysoká#213#01:54:56.65+00:17:26.00Detail
42. Naděje Petr#80#01:55:27.80+00:17:57.15Detail
43. Svoboda MiroslavCykloTrener.com#242#01:55:41.78+00:18:11.13Detail
44. Böhm PetrSrdíčkáři#158#01:55:49.19+00:18:18.54Detail
45. Beran RadekBronec sport team#111#01:55:52.94+00:18:22.29Detail
46. Horký RomanCK 1967 Č.Kamenice#329#01:56:06.22+00:18:35.57Detail
47. Macháček JakubMotorhead forever#145#01:56:44.17+00:19:13.52Detail
48. Hobrlant PavelKSM HRÁDEK#214#01:56:56.96+00:19:26.31Detail
49. Beneš PetrCycology North Bike Club#25#01:57:24.60+00:19:53.95Detail
50. Gabriel EvženMLTuning#66#01:57:40.01+00:20:09.36Detail
51. Kraušner JiříEKRTKA#373#01:58:13.96+00:20:43.31Detail
52. Peca MartinKola Šír Bělohrad#113#01:58:43.25+00:21:12.60Detail
53. Neumann JiříBike Mšeno#60#01:59:04.59+00:21:33.94Detail
54. Kuklík RostislavMTB Hanz#333#01:59:41.61+00:22:10.96Detail
55. Kubát TomášML-Tuning#204#02:00:01.84+00:22:31.19Detail
56. Císař Marekeleven blacket#187#02:00:03.23+00:22:32.58Detail
57. Mikeš ŠtěpánŽdírec Bike#351#02:00:32.24+00:23:01.59Detail
58. Petrovič LadislavProboštov u Malečova#276#02:00:51.05+00:23:20.40Detail
59. Křišťál MartinMM AUTO MTB team#146#02:00:57.89+00:23:27.24Detail
60. Kačírek DavidKupkolo MTB Team Pardubice#206#02:01:08.55+00:23:37.90Detail
61. Loos JosefVarnsdorf#38#02:02:21.91+00:24:51.26Detail
62. Slavík RadekVrchlabí#325#02:02:56.08+00:25:25.43Detail
63. Bartušek Libor#456#02:03:03.19+00:25:32.54Detail
64. Procházka Josefcykloteam Děčín#197#02:03:06.10+00:25:35.45Detail
65. Fišer JiříČeská Lípa#312#02:03:40.84+00:26:10.19Detail
66. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#174#02:03:42.01+00:26:11.36Detail
67. Ledvina MiroslavLoxo Bakov#403#02:04:49.48+00:27:18.83Detail
68. Kubín RobertBeton Bike Litvínov#124#02:04:49.72+00:27:19.07Detail
69. Marvan JiříLitvínov#225#02:05:13.01+00:27:42.36Detail
70. Kučera JiříSport Future Team Liberec#141#02:05:37.36+00:28:06.71Detail
71. Jurča JaroslavMělník#360#02:07:02.17+00:29:31.52Detail
72. Novák JanTJ Lokomotiva Nymburk#18#02:07:02.99+00:29:32.34Detail
73. Effenberk LeošGHOST Team#186#02:07:53.05+00:30:22.40Detail
74. Sukup DusanVrdy#159#02:09:42.95+00:32:12.30Detail
75. Šorf PavelSK Svojkov#307#02:10:25.29+00:32:54.64Detail
76. Maděra RomanVeselák#309#02:11:00.70+00:33:30.05Detail
77. Ort Milan#304#02:12:15.01+00:34:44.36Detail
78. Strakatý Martin#412#02:12:39.24+00:35:08.59Detail
79. Fillinger FrantišekČeská Lípa#99#02:13:17.84+00:35:47.19Detail
80. Antoš JanHOTOVO 20!#234#02:13:18.20+00:35:47.55Detail
81. Odvody JosefSokolov#13#02:13:48.21+00:36:17.56Detail
82. Zvánovec VáclavNiemes Junge#438#02:13:51.31+00:36:20.66Detail
83. Páv RadovanSokol Semechnice#184#02:13:52.61+00:36:21.96Detail
84. Kejval TomášPohodáři#103#02:13:57.97+00:36:27.32Detail
85. Libich RobertHradec nad Svitavou#12#02:14:37.15+00:37:06.50Detail
86. otáhal pavel#406#02:14:39.22+00:37:08.57Detail
87. Ouhrabka JakubSPORTICUS team#36#02:14:47.65+00:37:17.00Detail
88. Kramár Bedřich#371#02:14:48.90+00:37:18.25Detail
89. Očenášek Tomáš#155#02:14:57.53+00:37:26.88Detail
90. Koloničný Roman#421#02:15:17.70+00:37:47.05Detail
91. Rybka TomášBike Vysoká#286#02:15:36.84+00:38:06.19Detail
92. Hurt TomášVarnsdorf#34#02:16:40.48+00:39:09.83Detail
93. Drábik MilanDRAKUN#130#02:16:42.46+00:39:11.81Detail
94. Staněk Martin#16#02:16:48.16+00:39:17.51Detail
95. Strnad Joseftátovi holky#182#02:16:54.96+00:39:24.31Detail
96. Svoboda Lubos#303#02:17:09.28+00:39:38.63Detail
97. Slavíček PetrSPORTICUS team#30#02:17:21.12+00:39:50.47Detail
98. Vicha Josef#251#02:18:03.56+00:40:32.91Detail
99. Loos ArnoštKERDA SPORT TEAM#61#02:18:04.57+00:40:33.92Detail
100. Horáček Vít#323#02:18:08.22+00:40:37.57Detail
101. Exner Jiří#211#02:18:37.32+00:41:06.67Detail
102. Haluška LadislavMačetascrew#100#02:19:28.71+00:41:58.06Detail
103. Žváček Petr#346#02:24:25.09+00:46:54.44Detail
104. Jisl JardaCRAFT Team Jablonec#357#02:24:56.79+00:47:26.14Detail
105. Pokorný Karelznouzetým Teplice#92#02:25:17.95+00:47:47.30Detail
106. Kutr Milan#194#02:26:07.04+00:48:36.39Detail
107. Bryda VáclavBřezňáci#58#02:26:10.28+00:48:39.63Detail
108. Velebil AntonínPraha#167#02:26:22.90+00:48:52.25Detail
109. Abrt JanBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#53#02:26:24.81+00:48:54.16Detail
110. Mrázek PřemyslÚstí nad Labem#264#02:27:27.91+00:49:57.26Detail
111. Slipka KarelPohodáři#110#02:28:30.95+00:51:00.30Detail
112. Seifert PetrDěčín#268#02:29:38.36+00:52:07.71Detail
113. Procházka VáclavPohodáři#102#02:31:38.33+00:54:07.68Detail
114. Pucarevič Vladan#156#02:31:39.71+00:54:09.06Detail
115. Ryšavý PavelJablonné v Podještědí#185#02:32:20.29+00:54:49.64Detail
116. Virág Pavol#318#02:33:00.45+00:55:29.80Detail
117. Mlejnek Martin#317#02:34:53.88+00:57:23.23Detail
118. Dvořák ZdeněkČeská Lípa#98#02:35:34.60+00:58:03.95Detail
119. Vosátka Pavel#338#02:37:28.09+00:59:57.44Detail
120. marek david#168#02:37:46.36+01:00:15.71Detail
121. Staníček TomášTřtěnice#259#02:38:10.97+01:00:40.32Detail
122. Jirout Martin#5#02:39:15.39+01:01:44.74Detail
123. Glázr LukášÚstí nad Labem#246#02:39:54.51+01:02:23.86Detail
124. Kučera Lubomír#457#02:40:21.08+01:02:50.43Detail
125. Hegenbart FilipŽdírecBike#350#02:41:12.75+01:03:42.10Detail
126. AMRICH Jozef#273#02:41:32.44+01:04:01.79Detail
127. Zůček LukášBřezňáci#39#02:42:14.29+01:04:43.64Detail
128. Hess MarekSlany#90#02:43:03.79+01:05:33.14Detail
129. Jiri Medricky#258#02:43:46.30+01:06:15.65Detail
130. Vodička Ladislav#9#02:47:19.80+01:09:49.15Detail
131. Hlavatý OndřejLiberec#391#02:48:28.08+01:10:57.43Detail
132. Gyečuk MilošDynaman team#137#02:52:00.34+01:14:29.69Detail
133. Sviták PetrBrandýs nad Labem#85#02:52:24.89+01:14:54.24Detail
134. Brabec TomášNový Bor#37#02:53:35.55+01:16:04.90Detail
135. Rusý Adam#143#02:54:41.39+01:17:10.74Detail
136. Jachek Tomáš#154#02:55:22.49+01:17:51.84Detail
137. Pecina Jiří#378#03:26:15.86+01:48:45.21Detail
138. Müller PavelSK Horka#115#03:32:38.51+01:55:07.86Detail
Machek IvoKSM Hrádek#499#Detail
DNF Heindorfer TomášML Tuning#202#DNF Detail
DNF Lacina AlešCyklo team KOLA 98#239#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz