Oficiální Výsledková listina MLTuning - Tour de Ralsko 2020
18. 7. 2020

Hlavní závod Kategorie M59

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Toman LubošCARLA. KUPKOLO. CZ#443#01:42:12.40Detail
2. Mosig UweBohemian Coffeehouse#402#01:43:41.30+00:01:28.89Detail
3. Ščučka RadekSki Paudera#433#01:44:12.04+00:01:59.63Detail
4. Procházka JiříBTK EUROBIKE Praha#321#01:44:41.56+00:02:29.15Detail
5. Kučera JanKC Slavia Praha#148#01:47:44.14+00:05:31.73Detail
6. Široký RomanReality-Siroky#328#01:48:07.96+00:05:55.55Detail
7. Macháček Martin#408#01:48:24.90+00:06:12.49Detail
8. Oswald JanML-Tuning#203#01:48:32.99+00:06:20.58Detail
9. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#226#01:48:38.05+00:06:25.64Detail
10. Holman LeošHoKl CLUB Lužec nad cidlinou#166#01:49:45.84+00:07:33.43Detail
11. Boczan Janautonemecko.cz#430#01:49:57.91+00:07:45.50Detail
12. Vlček JaroslavMM auto#237#01:49:59.39+00:07:46.98Detail
13. Peterka MarekTriade Decin#446#01:50:05.69+00:07:53.28Detail
14. Dolecek Mario#450#01:50:16.04+00:08:03.63Detail
15. Jambor LuděkAlltraining.cz#75#01:54:40.14+00:12:27.73Detail
16. Zadina PetrKABA-SPORT#281#01:57:17.82+00:15:05.41Detail
17. Veselý VítězslavDěčín#447#01:57:47.06+00:15:34.65Detail
18. Strnad PetrKSM Hrádek#308#01:58:16.57+00:16:04.16Detail
19. Cvejn JanHZS UL-DC#54#01:58:41.40+00:16:28.99Detail
20. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#255#01:58:53.46+00:16:41.05Detail
21. Čechura JiříČistý sport racing team#228#01:58:59.45+00:16:47.04Detail
22. Karaba ZdeněkKaba-sport Chotěboř#297#01:59:20.93+00:17:08.52Detail
23. Václavík JosefSKODA AUTO team#45#02:02:55.86+00:20:43.45Detail
24. Šída MartinPraha#267#02:05:19.24+00:23:06.83Detail
25. Bělka TomášMagicveterans#400#02:05:23.92+00:23:11.51Detail
26. Procházka MilošCC Varnsdorf#272#02:07:31.95+00:25:19.54Detail
27. Milan NovákErgo Liberec#135#02:08:05.30+00:25:52.89Detail
28. Blažek JanLooser bikers#44#02:08:33.72+00:26:21.31Detail
29. Beránek Aleš#196#02:08:35.66+00:26:23.25Detail
30. Kadleček Petr#139#02:10:05.44+00:27:53.03Detail
31. Beránek MichalJe-Be-Ti , Aussig#178#02:10:51.83+00:28:39.42Detail
32. Knedlík PavelÚstí nad Labem#87#02:14:14.85+00:32:02.44Detail
33. Bendl Miloš#361#02:14:21.76+00:32:09.35Detail
34. Vejrosta ZdeněkKČT MTB Kralupy#119#02:14:36.52+00:32:24.11Detail
35. Tér LiborHronov#171#02:15:19.56+00:33:07.15Detail
36. Kroupa MilanKross Bikeranch Team#253#02:16:34.14+00:34:21.73Detail
37. Gažur PavelBeton Bike Litvínov#436#02:17:10.00+00:34:57.59Detail
38. Prchlík RadekHrádek nad Nisou#231#02:18:20.30+00:36:07.89Detail
39. Heinze RalfVolksport Waltesdorf#407#02:20:48.68+00:38:36.27Detail
40. Růžička PavelÚstí nad Labem#271#02:21:34.37+00:39:21.96Detail
41. Kuchciak RobertSieniawka Team#14#02:22:58.92+00:40:46.51Detail
42. Bernard ArnoštLázně Bělohrad#266#02:24:16.42+00:42:04.01Detail
43. Dejmek Martin#269#02:25:19.41+00:43:07.00Detail
44. Bavor JiříDoksy#150#02:26:22.79+00:44:10.38Detail
45. Hoffman LadislavTeplice#170#02:26:36.63+00:44:24.22Detail
46. Líbal VladimírDoksy#367#02:29:26.23+00:47:13.82Detail
47. Tichý TomášUsti Nad Labem#161#02:34:49.33+00:52:36.92Detail
48. Linhart VáclavLiberec#230#02:35:03.81+00:52:51.40Detail
49. Zdeněk PavelMirošov#335#02:36:19.30+00:54:06.89Detail
50. Cichák VáclavML-tuning#376#02:41:37.75+00:59:25.34Detail
51. Petr RinnContinental Adršpach#163#02:42:42.07+01:00:29.66Detail
52. Sládeček Jaroslav#132#02:50:13.82+01:08:01.41Detail
53. Moudrý Karel#364#02:51:09.30+01:08:56.89Detail
54. Košťák MilanKČT MTB Kralupy nad Vltavou#117#02:51:12.90+01:09:00.49Detail
Kořínek Petr#47#Detail
Rieger Jiří#453#Detail
DNF Blecha JosefKČT MTB Kralupy#223#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz