Průběžná Výsledková listina Hostěnický triatlon
25. 7. 2020

jednotlivci

Teplota vody 20,5 °C, Teplota vzduchu 26 °C


# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplavánímin/100 mD1kolokm/hD2běhmin/km
1. Soukup PetrTJ Nová Paka#106#1987M1.M30-391.01:03:54.3100:06:12.3901:2200:00:39.4000:36:12.28 37,700:00:39.3700:20:10.85 03:28Detail
2. Ottenschläger OtoKrušnoman TT Litvínov#113#1995M2.M19-291.01:04:12.15+00:00:17.8300:06:58.5501:3200:00:40.4500:35:28.63 38,500:00:41.0400:20:23.46 03:30Detail
3. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolive team#13#1996M3.M19-292.01:05:57.06+00:02:02.7400:08:49.8501:5700:00:55.6200:34:09.67 4000:00:48.5800:21:13.31 03:39Detail
4. Cogan RudolfStarostové a nezávislí#14#1971M4.M40-491.01:08:39.91+00:04:45.5900:06:53.5501:3100:00:40.7000:36:47.41 37,100:00:45.4000:23:32.82 04:03Detail
5. Zahálka ŠtěpánCK Slavoj Terezín#99#2006M5.Mdo181.01:08:42.92+00:04:48.6000:07:45.8101:4300:01:00.0400:35:36.75 38,300:00:49.7000:23:30.59 04:03Detail
6. Bláha JanBTT Libochovice#3#1978M6.M40-492.01:09:30.36+00:05:36.0400:07:27.0301:3900:00:59.7800:36:28.65 37,400:00:50.5200:23:44.37 04:05Detail
7. Bureš JanCK Slavoj Terezín - Cyklo city#10#1982M7.M30-392.01:09:58.91+00:06:04.5900:08:51.4401:5800:01:04.8200:35:31.17 38,400:00:58.3600:23:33.09 04:03Detail
8. Čuchal PetrMMB Třebenice#21#1980M8.M40-493.01:10:11.09+00:06:16.7700:08:27.1801:5200:01:19.2500:36:03.13 37,900:00:56.7000:23:24.81 04:02Detail
9. Sirůček DavidMultisport team#75#1987M9.M30-393.01:10:25.31+00:06:30.9900:08:51.0801:5800:00:48.7100:36:58.07 36,900:00:38.7400:23:08.68 03:59Detail
10. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa#41#1971M10.M40-494.01:10:58.35+00:07:04.0300:10:00.0002:1300:01:00.0000:35:47.38 38,100:00:50.7700:23:20.19 04:01Detail
11. Tajč JanHH Smíchov#122#1968M11.M50-591.01:11:15.22+00:07:20.9000:08:02.5401:4700:01:09.2800:36:10.80 37,700:01:05.2200:24:47.36 04:16Detail
12. Bisová ŠtěpánkaBitters Superior Cyklolive team#2#2000F1.Z19-351.01:11:50.34+00:07:56.0200:08:50.7701:5700:01:02.3400:36:50.80 37,100:00:53.1100:24:13.30 04:10Detail
13. Čermák DominikDuchcov#17#1987M12.M30-394.01:12:04.76+00:08:10.4400:09:07.7002:0100:00:53.9800:37:01.29 36,900:00:58.9100:24:02.85 04:08Detail
14. Trč StanislavRoudnice nad Labem#87#1988M13.M30-395.01:12:24.93+00:08:30.6100:07:11.1701:3500:00:59.0100:38:30.87 35,500:00:40.1500:25:03.70 04:19Detail
15. Hendrych JaroslavTri club Česká Lípa#29#1975M14.M40-495.01:12:48.32+00:08:54.0000:10:00.0002:1300:01:00.0000:34:53.09 39,100:01:03.4700:25:51.74 04:27Detail
16. Vopat MilanMilan z hor#96#1961M15.M50-592.01:12:53.27+00:08:58.9500:09:15.4602:0300:01:00.0000:38:13.44 35,700:00:52.5300:23:31.82 04:03Detail
17. Janeček PetrHejvy's Intimmate Team#39#1979M16.M40-496.01:13:09.46+00:09:15.1400:08:59.0901:5900:01:26.7000:37:57.67 3600:00:53.7200:23:52.26 04:06Detail
18. Wallerer JiříIRON STARS Beroun#116#1993M17.M19-293.01:13:16.74+00:09:22.4200:08:45.5301:5600:01:20.8800:38:17.10 35,700:00:58.6200:23:54.59 04:07Detail
19. Janda PetrRoudnice nad Labem#37#1982M18.M30-396.01:13:35.63+00:09:41.3100:09:21.5702:0400:01:07.7200:37:46.50 36,100:00:51.0200:24:28.80 04:13Detail
20. Žáček JaroslavTri-ski Horní Počernice#121#1986M19.M30-397.01:13:55.64+00:10:01.3200:08:47.7401:5700:01:06.6000:38:22.43 35,600:00:53.3600:24:45.48 04:16Detail
21. Šálek DavidSport team Brozany#8#1979M20.M40-497.01:13:56.64+00:10:02.3200:09:02.5302:0000:00:52.7500:36:44.96 37,200:00:38.7300:26:37.65 04:35Detail
22. Ptáček MichalSport team Brozany#108#1985M21.M30-398.01:14:01.07+00:10:06.7500:08:25.5301:5200:00:55.0100:38:41.69 35,300:00:58.2400:25:00.59 04:18Detail
23. Netík IvoÚstí na Labem#58#1972M22.M40-498.01:14:27.72+00:10:33.4000:08:41.8501:5500:00:56.1300:34:42.55 39,300:01:04.0000:29:03.18 05:00Detail
24. Bláha PetrLibochovice#4#1976M23.M40-499.01:14:33.09+00:10:38.7700:09:28.5102:0600:01:01.3500:37:50.36 36,100:00:45.2400:25:27.62 04:23Detail
25. Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa#73#2002F2.Zdo181.01:14:38.55+00:10:44.2300:08:29.9401:5300:00:43.4500:38:48.59 35,200:00:59.9300:25:36.61 04:24Detail
26. Ježková KateřinaSport team Brozany#12#1983F3.Z36plus1.01:14:43.69+00:10:49.3700:09:46.6202:1000:00:50.0700:37:41.23 36,200:01:10.3900:25:15.36 04:21Detail
27. Podběhlý OndřejKadaň-Kamýk#65#1982M24.M30-399.01:15:14.68+00:11:20.3600:09:14.9102:0300:01:25.1900:39:26.96 34,600:00:57.5400:24:10.06 04:10Detail
28. Imríšek LukášPraha#36#1991M25.M19-294.01:15:33.70+00:11:39.3800:07:48.6001:4400:00:58.2500:40:58.56 33,300:01:01.0600:24:47.21 04:16Detail
29. Urbánek MichalTriatlon Slaný#100#1984M26.M30-3910.01:15:38.09+00:11:43.7700:09:16.0302:0300:01:48.6700:38:01.36 35,900:00:46.8500:25:45.17 04:26Detail
30. Vyčítal LukášPraha - Zbraslav#97#1991M27.M19-295.01:15:39.71+00:11:45.3900:09:35.8202:0700:01:12.9000:38:19.62 35,600:00:54.2000:25:37.14 04:25Detail
31. Tlustý PavelSport team Brozany#109#1985M28.M30-3911.01:15:50.90+00:11:56.5800:08:15.4101:5000:00:57.8200:38:49.80 35,200:00:37.5200:27:10.33 04:41Detail
32. Krejčí MilanTri club Česká Lípa#119#1977M29.M40-4910.01:16:19.23+00:12:24.9100:09:57.2502:1200:01:21.2300:38:49.62 35,200:01:14.4800:24:56.63 04:17Detail
33. Šnajdr FilipCvige cocoti#134#1975M30.M40-4911.01:16:21.67+00:12:27.3500:08:49.6201:5700:01:43.9900:37:36.13 36,300:01:15.1400:26:56.78 04:38Detail
34. Šetek ŠtěpánSTS Chvojkovice Brod#82#1990M31.M30-3912.01:16:47.84+00:12:53.5200:06:53.8201:3100:00:57.3700:40:36.40 33,600:00:55.4800:27:24.75 04:43Detail
35. Červenka CtiborHopman team Žatec#20#1975M32.M40-4912.01:17:11.40+00:13:17.0800:09:24.3202:0500:01:08.2000:38:08.49 35,800:00:59.3800:27:30.99 04:44Detail
36. Drga MarekPraha 5#23#1981M33.M30-3913.01:17:25.54+00:13:31.2200:08:19.0601:5000:01:03.5000:37:22.90 36,500:00:49.2700:29:50.79 05:08Detail
37. Štork RadekDuchcov#120#1974M34.M40-4913.01:17:41.52+00:13:47.2000:10:18.2902:1700:01:10.0700:38:49.51 35,200:01:13.4400:26:10.18 04:30Detail
38. Netík TomášCK Slavoj Terezín#59#2006M35.Mdo182.01:17:43.59+00:13:49.2700:10:16.5002:1600:01:02.2500:37:48.91 36,100:01:02.0700:27:33.83 04:45Detail
39. Svoboda OndřejRačiněves#79#1985M36.M30-3914.01:17:45.22+00:13:50.9000:10:44.8202:2300:00:58.5000:38:32.95 35,400:00:54.6600:26:34.25 04:34Detail
40. Valtr VladimírMP Praha#89#1967M37.M50-593.01:17:50.18+00:13:55.8600:10:19.7302:1700:01:21.9200:40:01.52 34,100:01:03.6400:25:03.37 04:19Detail
41. Drlík MiroslavTJ Sokol Klopina#110#1983M38.M30-3915.01:18:30.88+00:14:36.5600:09:30.6602:0600:02:02.5800:40:39.44 33,600:00:29.6700:25:48.51 04:26Detail
42. Grim DanielOhrobec#26#1985M39.M30-3916.01:18:31.13+00:14:36.8100:10:17.2902:1700:01:21.6300:40:01.02 34,100:00:55.6400:25:55.53 04:28Detail
43. Kubera PetrDěčín Pivní strejc#49#1979M40.M40-4914.01:18:33.95+00:14:39.6300:08:54.4201:5800:01:49.2900:39:30.69 34,600:01:26.6200:26:52.91 04:37Detail
44. Achrer JosefTáborníci Perun + VK Blesk#117#1982M41.M30-3917.01:18:58.75+00:15:04.4300:08:57.5201:5900:01:16.9300:41:24.29 3300:00:57.9300:26:22.06 04:32Detail
45. Stuchlý PavelSport team Brozany#77#1990M42.M30-3918.01:19:06.40+00:15:12.0800:09:45.3802:1000:01:26.1700:41:43.51 32,700:01:15.4200:24:55.90 04:17Detail
46. Krobová EliškaBTT Libochovice#48#2003F4.Zdo182.01:19:09.62+00:15:15.3000:07:42.7201:4200:01:15.4800:39:28.51 34,600:00:58.3400:29:44.55 05:07Detail
47. Pelc JaroslavKrušnohorský výšvih#62#1975M43.M40-4915.01:19:34.42+00:15:40.1000:09:39.8902:0800:01:03.9800:42:33.66 32,100:00:32.7400:25:44.13 04:26Detail
48. Bartoš LadislavLamači skal#118#1972M44.M40-4916.01:19:46.44+00:15:52.1200:08:05.2201:4700:01:24.0000:39:06.34 34,900:01:02.1600:30:08.71 05:11Detail
49. Hendrych TomášHorní Libchava#28#1976M45.M40-4917.01:20:06.02+00:16:11.7000:10:50.4102:2400:01:49.1100:39:59.52 34,100:01:17.8800:26:09.08 04:30Detail
50. Verner LubošVerny Team#93#1979M46.M40-4918.01:20:22.31+00:16:27.9900:09:48.6802:1000:01:33.3800:39:47.41 34,300:01:22.0800:27:50.73 04:47Detail
51. Prchal KarelKudla#67#1981M47.M30-3919.01:20:24.25+00:16:29.9300:09:08.4902:0100:01:30.0000:41:03.49 33,300:01:35.9200:27:06.34 04:40Detail
52. Petrouš IvoPraha 7#63#1967M48.M50-594.01:20:25.24+00:16:30.9200:10:17.9802:1700:01:32.1200:39:01.01 3500:00:35.7900:28:58.31 04:59Detail
53. Horáček PavelSahara Vědomice#103#1971M49.M40-4919.01:20:26.97+00:16:32.6500:09:26.5602:0500:01:37.1300:39:11.64 34,800:00:59.4600:29:12.17 05:02Detail
54. Nekvasilová LenkaMMB Třebenice#57#1981F5.Z36plus2.01:20:45.84+00:16:51.5200:10:53.0702:2500:01:29.7900:40:20.32 33,800:01:04.8100:26:57.82 04:38Detail
55. Tlustý MartinSport team Brozany#84#1988M50.M30-3920.01:21:19.40+00:17:25.0800:10:07.3602:1400:01:03.7800:40:56.32 33,300:00:44.9700:28:26.95 04:54Detail
56. Volf MiroslavBěžci Chomutov#95#1973M51.M40-4920.01:21:23.79+00:17:29.4700:09:38.2202:0800:01:38.0300:39:56.43 34,200:01:11.9700:28:59.12 04:59Detail
57. Hendrychová PetraLitoměřice#30#1981F6.Z36plus3.01:21:39.33+00:17:45.0100:10:58.7302:2600:01:25.9300:41:16.19 33,100:00:39.8500:27:18.61 04:42Detail
58. Sadílek JakubRoztoky#74#1993M52.M19-296.01:21:56.03+00:18:01.7100:10:54.7602:2500:01:41.2400:39:17.17 34,700:00:51.5600:29:11.29 05:01Detail
59. Švec KarelSport team Brozany#101#1980M53.M40-4921.01:22:16.93+00:18:22.6100:10:13.0302:1600:01:02.5600:39:55.18 34,200:00:54.8600:30:11.27 05:12Detail
60. Hrebinka MarekLibochovice#33#1973M54.M40-4922.01:22:44.46+00:18:50.1400:09:37.1402:0800:01:39.6000:41:28.19 32,900:01:13.2600:28:46.25 04:57Detail
61. Janů PavelBetri#40#1975M55.M40-4923.01:23:47.30+00:19:52.9800:09:45.1102:1000:01:47.1200:39:06.53 34,900:01:05.0500:32:03.47 05:31Detail
62. Olšová VeronikaTri-ski Horní Počernice#126#1993F7.Z19-352.01:24:01.45+00:20:07.1300:08:37.2401:5400:00:58.6900:46:30.60 29,400:01:02.3400:26:52.56 04:37Detail
63. Tvrdík PavelCafe Banksia#88#1972M56.M40-4924.01:24:10.25+00:20:15.9300:10:11.6102:1500:01:36.7100:42:50.17 31,900:01:10.9700:28:20.77 04:53Detail
64. Holub JaroslavLiga100 PRAHA#124#1962M57.M50-595.01:24:10.54+00:20:16.2200:10:56.6002:2500:01:29.5000:41:18.76 33,100:00:44.2900:29:41.37 05:07Detail
65. Tomsová LuciePraha 9 - Horní Počernice#86#1999F8.Z19-353.01:24:11.43+00:20:17.1100:09:05.9202:0100:01:19.2300:43:43.04 31,200:00:55.3100:29:07.92 05:01Detail
66. Šatra Zdeněkbike-point, SOREX team Roudnice n.L.#81#1985M58.M30-3921.01:24:33.24+00:20:38.9200:10:07.7602:1400:01:48.3400:40:45.36 33,500:01:16.9600:30:34.79 05:16Detail
67. Jirout PavelStřemy#135#1980M59.M40-4925.01:24:46.82+00:20:52.5000:10:05.6702:1400:02:09.7200:40:14.53 33,900:01:40.3300:30:36.56 05:16Detail
68. Dale Martin#123#1960M60.M60plus1.01:25:25.05+00:21:30.7300:08:35.9601:5400:01:00.9800:45:35.32 29,900:00:57.1800:29:15.59 05:02Detail
69. Procházka PavelSport team Brozany#68#1983M61.M30-3922.01:25:49.39+00:21:55.0700:10:21.5802:1800:01:33.3900:42:22.04 32,200:01:05.2700:30:27.08 05:15Detail
70. Borovský MartinCobram Team#9#1973M62.M40-4926.01:25:50.43+00:21:56.1100:10:55.9002:2500:01:28.4200:42:36.93 3200:01:34.5100:29:14.65 05:02Detail
71. Maršík OndřejSOLAP#53#1988M63.M30-3923.01:26:01.41+00:22:07.0900:10:23.8202:1800:01:12.2900:43:45.00 31,200:00:48.0900:29:52.20 05:08Detail
72. Pospíchal JanSport Team Brozany#66#1986M64.M30-3924.01:26:01.93+00:22:07.6100:12:49.7902:5000:02:11.9700:43:28.48 31,400:01:23.0400:26:08.62 04:30Detail
73. Dolanský PavelHobýci Most#22#1965M65.M50-596.01:26:40.32+00:22:46.0000:11:35.4502:3400:01:35.6800:41:58.29 32,500:01:30.4600:30:00.43 05:10Detail
74. Sůra RudolfSolitea, a.s.#78#1981M66.M30-3925.01:26:48.49+00:22:54.1700:11:06.4902:2800:01:42.3800:41:00.62 33,300:00:57.7200:32:01.27 05:31Detail
75. Hrdinka ČestmírTTC Český Brod#32#1967M67.M50-597.01:27:07.45+00:23:13.1300:10:53.1602:2500:01:00.0800:45:19.57 30,100:01:00.4700:28:54.15 04:58Detail
76. Kratochvíl MarekSTG Kadaň#133#1983M68.M30-3926.01:27:07.68+00:23:13.3600:10:33.1002:2000:01:45.9600:42:22.15 32,200:01:04.6800:31:21.76 05:24Detail
77. Pavlíček ZdeněkPolevsko#61#1954M69.M60plus2.01:27:12.31+00:23:17.9900:11:38.4502:3500:01:33.6800:44:50.98 30,400:01:35.4800:27:33.70 04:45Detail
78. Rýdl PetrCobram Team#72#1983M70.M30-3927.01:27:29.11+00:23:34.7900:09:44.2502:0900:02:15.3500:42:10.93 32,400:01:20.8500:31:57.70 05:30Detail
79. Molek LukášTJ Křesín#55#1988M71.M30-3928.01:27:36.62+00:23:42.3000:11:05.0402:2700:01:46.1900:42:29.23 32,100:01:13.0600:31:03.08 05:21Detail
80. Šelicha JosefTriatlon Slaný#115#1979M72.M40-4927.01:27:38.49+00:23:44.1700:11:18.1902:3000:01:12.8000:44:14.15 30,900:01:47.1100:29:06.22 05:01Detail
81. Štreba JaroslavTriatlon Slaný#111#1975M73.M40-4928.01:27:40.29+00:23:45.9700:11:54.7502:3800:02:20.5400:45:46.56 29,800:01:42.5900:25:55.84 04:28Detail
82. Hašlar OldřichKL Sport Most#137#1977M74.M40-4929.01:28:05.69+00:24:11.3700:09:04.6302:0000:01:12.2300:40:37.44 33,600:01:03.8800:36:07.48 06:13Detail
83. Tomsa PavelPraha#85#1970M75.M50-598.01:28:55.33+00:25:01.0100:10:30.8202:2000:02:19.4100:46:29.64 29,400:00:49.3300:28:46.11 04:57Detail
84. Hornová Kateřina JanaHopman Team Žatec#31#1983F9.Z36plus4.01:29:10.79+00:25:16.4700:10:06.7702:1400:01:39.8700:45:12.38 30,200:01:26.3100:30:45.43 05:18Detail
85. Coganová ZdeňkaNová Paka#16#1986F10.Z19-354.01:29:41.58+00:25:47.2600:11:14.4102:2900:01:07.4800:45:18.73 30,100:01:03.7500:30:57.19 05:20Detail
86. Jandová BarboraLáca Team#38#2000F11.Z19-355.01:29:43.56+00:25:49.2400:10:37.5102:2100:01:00.8700:43:40.04 31,300:01:19.6700:33:05.45 05:42Detail
87. Slezaková JanaHejvys intimmate team#132#1986F12.Z19-356.01:29:57.75+00:26:03.4300:11:24.4802:3200:01:34.3700:44:30.82 30,700:01:19.7800:31:08.27 05:22Detail
88. Loulová MarkétaVeslařský klub Ohře Louny#52#1983F13.Z36plus5.01:30:13.30+00:26:18.9800:10:07.7902:1400:01:18.7600:46:37.37 29,300:00:35.3000:31:34.06 05:26Detail
89. Vrzal MilošPovrly#83#1962M76.M50-599.01:30:16.45+00:26:22.1300:10:53.9702:2500:01:35.7100:44:12.01 30,900:01:27.2100:32:07.53 05:32Detail
90. Nakládal JiříP-10 Kolovraty#130#1979M77.M40-4930.01:30:49.36+00:26:55.0400:11:19.2102:3000:02:46.1500:45:41.31 29,900:01:25.9900:29:36.68 05:06Detail
91. Svobodová LucieRačiněves#80#1991F14.Z19-357.01:31:10.64+00:27:16.3200:10:25.3602:1800:01:32.8400:46:27.23 29,400:00:56.4500:31:48.73 05:28Detail
92. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#131#1960M78.M60plus3.01:31:36.71+00:27:42.3900:11:56.7102:3900:01:58.9800:46:44.89 29,200:01:10.0200:29:46.09 05:07Detail
93. Kawiková TamaraOstrava#136#1986F15.Z19-358.01:33:12.10+00:29:17.7800:11:01.2302:2600:01:52.1000:44:21.23 30,800:02:08.2400:33:49.28 05:49Detail
94. Kaplan VladimírCobram team Počerady#42#1971M79.M40-4931.01:33:12.65+00:29:18.3300:11:39.5302:3500:02:06.6500:46:27.43 29,400:01:07.1200:31:51.90 05:29Detail
95. Kunert DavidChotěšov#51#1987M80.M30-3929.01:33:34.98+00:29:40.6600:10:26.4102:1900:01:25.2800:50:18.48 27,100:00:51.0200:30:33.77 05:16Detail
96. Pabišta PetrBKJ Most#60#1968M81.M50-5910.01:34:15.83+00:30:21.5100:10:45.5302:2300:02:15.6200:47:48.95 28,600:01:26.3200:31:59.38 05:30Detail
97. Vaněk PravoslavDubí#90#1950M82.M60plus4.01:34:26.00+00:30:31.6800:12:00.2002:4000:02:02.1400:45:19.68 30,100:01:11.9400:33:52.03 05:50Detail
98. Woš JiříRoudnice nad Labem#98#1961M83.M50-5911.01:34:39.49+00:30:45.1700:10:27.9102:1900:01:07.3700:47:45.02 28,600:00:55.3600:34:23.81 05:55Detail
99. Wenzel RichardDěčín #76#1981M84.M30-3930.01:34:55.18+00:31:00.8600:10:04.7502:1400:01:32.3500:46:34.01 29,300:01:42.0200:35:02.02 06:02Detail
100. Fílová ŠárkaLitoměřice#25#1982F16.Z36plus6.01:35:14.22+00:31:19.9000:11:07.9802:2800:01:52.1700:53:08.14 25,700:00:47.4300:28:18.48 04:52Detail
101. Rambousek TomášKoloshop team#69#1984M85.M30-3931.01:35:41.56+00:31:47.2400:11:24.0802:3200:01:22.9500:46:15.37 29,500:01:12.4000:35:26.74 06:06Detail
102. Kubešová AnnaRozběháme Roudnici#50#1972F17.Z36plus7.01:36:33.66+00:32:39.3400:11:05.3702:2700:02:27.3100:49:43.69 27,500:01:42.5000:31:34.77 05:26Detail
103. Rais OndrejElera.cz#125#1981M86.M30-3932.01:37:01.67+00:33:07.3500:10:09.0102:1500:01:22.0800:46:50.25 29,100:01:03.8700:37:36.44 06:28Detail
104. Bláhová HedvikaBTT Libochovice#5#2005F18.Zdo183.01:37:10.33+00:33:16.0100:07:21.6401:3800:01:17.0000:49:30.37 27,600:00:40.9700:38:20.34 06:36Detail
105. Tichý VáclavCobram Team#129#1985M87.M30-3933.01:37:34.32+00:33:40.0000:10:54.7402:2500:01:50.3700:54:34.04 2500:00:34.2100:29:40.94 05:06Detail
106. Fanta LukášCobram Team#104#1985M88.M30-3934.01:37:34.34+00:33:40.0200:11:47.1102:3700:01:23.8400:53:00.07 25,800:01:37.4800:29:45.83 05:07Detail
107. Vážná AnnaŽupa Budečská - Kladno#91#1996F19.Z19-359.01:38:00.22+00:34:05.9000:11:47.8002:3700:01:33.7300:51:59.47 26,300:00:48.5700:31:50.63 05:29Detail
108. Oros LadislavS.G. Malé Žernoseky#128#1971M89.M40-4932.01:38:17.49+00:34:23.1700:11:12.5702:2900:01:30.6000:52:10.88 26,200:01:25.1000:31:58.32 05:30Detail
109. Rousová EmmaKRK Litoměřice#71#2005F20.Zdo184.01:39:20.57+00:35:26.2500:09:15.1602:0300:01:18.0500:47:34.57 28,700:01:15.4800:39:57.29 06:53Detail
110. Bečka MiloslavÚstí nad Labem#1#1955M90.M60plus5.01:40:06.58+00:36:12.2600:12:49.2102:5000:03:41.7200:49:14.94 27,700:02:10.7300:32:09.96 05:32Detail
111. Kala MartinLitoměřice#102#2000M91.M19-297.01:40:22.68+00:36:28.3600:12:08.9502:4100:03:09.9900:50:42.26 26,900:00:42.2000:33:39.25 05:48Detail
112. Hyšplerová MarkétaRozběháme Litoměřicko#107#1980F21.Z36plus8.01:40:48.12+00:36:53.8000:11:48.9502:3700:01:34.6800:51:16.14 26,600:01:10.1900:34:58.14 06:01Detail
113. Černohorský VladimírPraha 8 - Troja#19#1970M92.M50-5912.01:44:21.70+00:40:27.3800:11:25.3802:3200:03:46.5400:50:53.93 26,800:00:56.0500:37:19.78 06:26Detail
114. Keřová JanaPraha#45#1977F22.Z36plus9.01:44:42.48+00:40:48.1600:11:06.8202:2800:02:59.2000:49:14.54 27,700:02:32.4600:38:49.43 06:41Detail
115. Nebuloni StefanoBrozany nad Ohří#112#2007M93.Mdo183.01:46:59.77+00:43:05.4500:12:45.1402:5000:02:40.9900:57:44.48 23,600:00:45.2400:33:03.90 05:41Detail
116. Vesecký JanVeslování Bohemians#94#1970M94.M50-5913.01:47:43.73+00:43:49.4100:10:58.5502:2600:01:38.7800:57:57.52 23,600:01:02.5600:36:06.31 06:13Detail
117. Cimlerová LenkaRozběháme Roudnici#11#1972F23.Z36plus10.01:47:54.57+00:44:00.2500:11:22.7302:3100:02:00.0000:58:58.11 23,100:01:18.2200:34:15.50 05:54Detail
118. Janů MartinSport team Brozany#105#1977M95.M40-4933.01:51:27.30+00:47:32.9800:10:05.4602:1400:01:35.1200:45:16.83 30,200:01:32.6000:52:57.27 09:07Detail
119. Trusina FilipLitoměřice#114#1999M96.M19-298.01:54:58.42+00:51:04.1000:11:27.6302:3200:03:39.3500:57:55.68 23,600:00:52.0700:41:03.67 07:04Detail
120. Hrnčiřík JanPraha#34#1979M97.M40-4934.01:55:42.99+00:51:48.6700:14:22.3603:1100:04:18.5200:57:49.27 23,600:02:38.1600:36:34.67 06:18Detail
121. Hrnčiříková BarboraPraha#35#2005F24.Zdo185.01:55:43.03+00:51:48.7100:13:56.5303:0500:03:39.1100:58:51.85 23,200:01:08.1800:38:07.33 06:34Detail
122. Kiršner DavidSport team Brozany#46#2002M98.Mdo184.01:59:46.59+00:55:52.2700:13:37.0603:0100:02:46.3100:53:44.14 25,400:02:31.5700:47:07.49 08:07Detail
123. Bollardt KateřinaTachlovice#6#1976F25.Z36plus11.02:01:57.11+00:58:02.7900:12:56.8302:5200:04:12.5801:01:09.98 22,300:00:42.8400:42:54.87 07:23Detail
124. Kawiková HanaRoudnice nad Labem#44#1959F26.Z36plus12.02:04:57.43+01:01:03.1100:12:41.4302:4900:05:55.0201:08:08.27 2000:01:19.3900:36:53.30 06:21Detail
125. Sieberová ZdeňkaBohemians Praha#127#1957F27.Z36plus13.02:06:39.10+01:02:44.7800:13:33.8903:0000:03:06.7400:59:49.96 22,800:01:09.0700:48:59.42 08:26Detail
126. Endl VáclavČížkovice#24#1987M99.M30-3935.02:06:39.40+01:02:45.0800:14:00.2803:0600:03:11.7001:00:44.46 22,500:02:32.3900:46:10.56 07:57Detail
127. Kawik VítězslavRoudnice nad Labem#43#1955M100.M60plus6.02:20:52.10+01:16:57.7800:12:44.5702:4900:05:34.0601:08:24.64 2000:02:24.8200:51:43.98 08:55Detail
Cogan JanNová Paka#15#2003MMdo18Detail
Hajas PavelPodbořanský Rohozec#27#1985MM30-39Detail
Korbička RadekLibochovice#47#1990MM30-39Detail
Mulíčková KristýnaPraha#56#1984FZ36plusDetail
Pietropaolo RomanAR#64#1980MM40-49Detail
Rous PřemyslKRK Litoměřice#70#1968MM50-59Detail
DNF Vaníček JaroslavSport team Brozany#7#1977MM40-49DNF 00:10:46.1902:2300:01:40.6100:39:43.37 34,400:00:55.32Detail
DNF Matula ŠtěpánOlympia Kladno#54#1970MM50-59DNF 00:13:55.5903:0500:02:13.1901:14:55.08 18,2Detail
DNF Verner JanPraha#92#1989MM30-39DNF 00:07:55.0501:4500:01:14.35Detail
DNF Černecká Hnízdilová TerezaHappy Loop#18#1987FZ19-35DNF 00:10:47.7402:2300:01:29.32Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz