Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2016
4. 6. 2016
25 km Kategorie M3
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Syrovátka | Matěj | Cycling academy Tábor | #379# | 00:57:09.00 | | Detail |
2. | Ťoupalík | Jakub | Cycling academy Tábor | #378# | 00:58:00.00 | +00:00:51.00 | Detail |
3. | Marek | Jan | Velosport Valentascott team | #367# | 01:00:25.00 | +00:03:16.00 | Detail |
4. | Havránek | Jan | Čistý sport | #338# | 01:02:28.00 | +00:05:19.00 | Detail |
5. | Lukš | David | Cyklo Atom cycling team | #333# | 01:03:01.00 | +00:05:52.00 | Detail |
6. | Grym | Tadeáš | GS cyklo team Jistebnice | #336# | 01:03:05.00 | +00:05:56.00 | Detail |
7. | Dušák | Martin | Dům barev Český Krumlov | #344# | 01:05:57.00 | +00:08:48.00 | Detail |
8. | Řimnáč | Martin | Z bike team Třeboň | #416# | 01:06:37.00 | +00:09:28.00 | Detail |
9. | Otepka | Filip | Z bike team Třeboň | #402# | 01:06:37.00 | +00:09:28.00 | Detail |
10. | Hořejší | Jiří | GS cyklo team Jistebnice | #334# | 01:06:47.00 | +00:09:38.00 | Detail |
11. | Neužil | Jan | Lyko Prachatice | #423# | 01:07:05.00 | +00:09:56.00 | Detail |
12. | Nový | Jakub | Cycling academy Tábor | #389# | 01:07:14.00 | +00:10:05.00 | Detail |
13. | Petr | Jan | GS cyklo team Jistebnice | #331# | 01:07:16.00 | +00:10:07.00 | Detail |
14. | Vaclík | Marek | Z Bike Team Třeboň | #332# | 01:09:18.00 | +00:12:09.00 | Detail |
15. | Tvaroh | Matěj | Dům barev Český Krumlov | #348# | 01:10:35.00 | +00:13:26.00 | Detail |
16. | Bajer | Tomáš | Z bike team Třeboň | #417# | 01:11:23.00 | +00:14:14.00 | Detail |
17. | Kamík | Ondřej | Farma Borová | #343# | 01:12:19.00 | +00:15:10.00 | Detail |
18. | Říha | Kryštof | Z bike team Tábor | #413# | 01:13:26.00 | +00:16:17.00 | Detail |
19. | Soukup | Vojtěch | Z bike team Třeboň | #418# | 01:13:39.00 | +00:16:30.00 | Detail |
20. | Kubík | Vít | Pacov | #443# | 01:13:39.00 | +00:16:30.00 | Detail |
21. | Macháček | Michal | Cykloklub Chýnov | #350# | 01:14:31.00 | +00:17:22.00 | Detail |
22. | Macek | David | E.On TT Tábor | #345# | 01:14:32.00 | +00:17:23.00 | Detail |
23. | Žatecký | Martin | Planá nad Lužnicí | #365# | 01:15:07.00 | +00:17:58.00 | Detail |
24. | Sejk | Ondřej | Tábor | #352# | 01:17:30.00 | +00:20:21.00 | Detail |
25. | Sviták | Ondřej | | #376# | 01:19:02.00 | +00:21:53.00 | Detail |
26. | Chlaň | Ladislav | Planá nad Lužnicí | #387# | 01:19:34.00 | +00:22:25.00 | Detail |
27. | Bacílek | Jakub | Oceloví letci | #335# | 01:22:12.00 | +00:25:03.00 | Detail |
28. | Vácha | Vojtěch | Chýnov | #374# | 01:24:07.00 | +00:26:58.00 | Detail |
29. | Příplata | Marek | Apex-Bike klub | #398# | 01:26:19.00 | +00:29:10.00 | Detail |
30. | Šimák | Michal | Chýnov | #341# | 01:29:21.00 | +00:32:12.00 | Detail |
31. | Šmída | Filip | Rally-cross Lukavec | #384# | 01:32:35.00 | +00:35:26.00 | Detail |
32. | Macek | Ondřej | Cykloklub Chýnov | #310# | 01:35:55.00 | +00:38:46.00 | Detail |
33. | Novák | Matouš | Tábor | #427# | 01:45:02.00 | +00:47:53.00 | Detail |
34. | Voborský | Tomáš | | #358# | 01:45:40.00 | +00:48:31.00 | Detail |
35. | Kareš | František | Praha | #375# | 01:49:17.00 | +00:52:08.00 | Detail |
36. | Eybert | Tadeáš | CK Chýnov | #347# | 01:51:26.00 | +00:54:17.00 | Detail |
37. | Šoula | Jakub | Rally-cross Lukavec | #383# | 02:20:16.00 | +01:23:07.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |