Oficiální Výsledková listina Devils Extreme Race
29. 8. 2020

K1 muži/men

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.BodyKvalifikaceCCDam-dam
1. Weger MatthiasMeran#34#2034ITAM Senior1.135004:03.241.4501.450229:17.841.450Detail
2. Plathner JanoschSpade #37#2037DEUM Senior2.109804:06.515.3182.408229:33.413.372Detail
3. Brunner AndiKajak Naturfreunde Innsbruck#25#2025AUTM Senior3.107404:04.442.4083.372230:00.176.294Detail
4. Ramazza Michele Wavesport team #29#2029ITAM Senior4.105604:05.233.3727.276229:25.842.408Detail
5. Kolar HonzaTJ DELFIN#83#2083CZEM Senior5.80604:10.3910.2229.240229:51.174.344Detail
6. Babuin MarcoTEAM NEREUS SPORT#30#2030ITAM Senior6.80404:08.557.2768.258230:03.007.270Detail
7. De Ruytter MichielDragorossi DRX#32#2032BELM Senior7.75004:12.1012.1986.294230:05.458.258Detail
8. Butterworth HuwExo Rexy#22#2022GBRM Youngster1.73804:10.6711.2104.342230:31.7813.186Detail
9. Peeters BramMechelen#33#2033BELM Senior8.72004:08.758.2589.240230:18.7710.222Detail
10. Klotzner DanielExo T-rex S#27#2027ITAM Senior9.70204:06.234.3429.240118:01.2021.120Detail
11. Becke GregorWaka Gangster#42#2042AUTM Senior10.67204:08.829.2405.318118:10.8322.114Detail
12. Waldner ThomasSpade RF#26#2026ITAM Senior11.57004:12.6513.18617.144230:15.649.240Detail
13. Stanovský JakubŠKPDK#19#2019SVKM Senior12.52804:13.3014.17417.144230:22.1011.210Detail
14. Gysin LukasChur#70#2070SUIM Senior12.52804:15.1120.1269.240230:36.6815.162Detail
15. Jacobs YoranMokka#64#2064BELM Senior14.51604:15.0319.1329.240230:42.9617.144Detail
16. Tandler FabianSwitzerland#72#2072SUIM Senior15.51004:14.5218.1389.240231:05.3619.132Detail
17. Domine Jules #43#2043FRAM Senior16.50404:13.4515.16217.144230:27.4512.198Detail
18. Orton BrenPyranha 9rII#24#2024GBRM Senior17.43804:08.126.29417.14400Detail
19. Aubertin PaulLettmann Manta#21#2021FRAM Youngster2.41704:17.0525.9917.144230:33.4814.174Detail
20. Sieder FabianDie bissign 4a#2#2002ITAM Senior18.36304:18.2331.8117.144230:50.7818.138Detail
21. Havelka MichalZet Cross#35#2035CZEM Senior19.34804:16.3023.1089.24000Detail
22. Nguyen Mael#44#2044FRAM Senior20.33004:18.4132.7817.144118:52.0623.108Detail
23. Wiedmer Andreasthierachern#71#2071SUIM Senior21.32404:15.9722.11417.144119:51.6436.66Detail
24. Hlaváček MartinZet #38#2038CZEM Senior21.32404:17.7828.9017.144119:18.6128.90Detail
25. Haines JohnyWaka Steeze#23#2023GBRM Senior23.31504:18.4533.759.24000Detail
26. Loudil MiloslavZet #79#2079CZEM Senior24.30504:17.4526.9617.144119:55.6337.65Detail
27. Hlaváček Jaroslav#31#2031CZEM Senior25.30304:17.8429.8717.144119:43.7334.72Detail
28. Sedláček Alexandr#55#2055SVKM Senior26.29404:13.6416.15017.14400Detail
29. Koyš Július#20#2020SVKM Senior27.28804:14.2317.14417.14400Detail
30. Piaskowski JoshuaKanu Club Fulda#60#2060GERM Senior28.24604:16.7424.10217.14400Detail
31. Hehl SimonMerano#77#2077ITAM Senior29.23704:17.6227.9317.14400Detail
32. Ferguson JosiahYes#6#2006AUTM Senior30.22804:17.9830.8417.14400Detail
33. Ronga PaoloCanoa Club Milano#4#2004ITAM Senior31.21904:18.8935.690230:38.8616.150Detail
34. AUBERTIN MaximeGESN#54#2054FRAM Youngster3.18904:20.7639.630231:28.1520.126Detail
35. Czauderna Bartosz#28#2028POLM Senior32.16104:20.4837.650118:55.9626.96Detail
36. Honc SimonWSC Bruck an der Mur#68#2068AUTM Senior33.15804:22.3143.590118:53.3825.99Detail
37. Pražák Michal TJ Dělení Jablonec #82#2082CZEM Senior34.15504:21.3540.620119:00.3127.93Detail
38. Longoni Davide Monrosa rafting #8#2008ITAM Senior35.15404:25.1750.520118:53.3624.102Detail
39. Souček MarekEBS#40#2040CZEM Youngster4.14804:20.5538.640119:25.3030.84Detail
40. Němec Jan#67#2067CZEM Youngster5.14704:19.8036.660119:28.5231.81Detail
41. Janoušek Matěj#15#2015CZEM Youngster6.14504:22.6744.580119:20.6229.87Detail
42. Meyer RicoZüri#73#2073SUIM Youngster7.13804:22.2242.600119:34.8232.78Detail
43. Beran VáclavUSK Praha#61#2061CZEM Youngster8.13004:18.6334.720120:23.6844.58Detail
44. Glur DominicKanu gl#91#2091SUIM Senior36.13004:23.3247.550119:40.4633.75Detail
45. Drobek FilipKTL Brno#66#2066CZEM Youngster9.12504:21.6841.610119:59.1038.64Detail
46. Svěrák Jan#12#2012CZEM Youngster10.12204:24.0449.530119:46.4235.69Detail
47. Kodada MiraZET Cross#100#2100CZEM Senior37.12004:15.3221.120DNS000Detail
48. Martínek PetrTJ Union Plzeň#89#2089CZEM Senior37.12004:23.1845.570120:01.3539.63Detail
49. Klepač Vilda#93#2093CZEM Senior39.10804:30.8256.460120:04.7940.62Detail
50. Plch MartinZet #14#2014CZEM Senior40.10704:29.3054.480120:11.4743.59Detail
51. Kubový KarelPerštejn#11#2011CZEM Senior41.10104:33.6858.440120:26.7445.57Detail
52. Meiler TimPyranha 9r#80#2080DEUM Senior42.10004:42.3763.390120:06.6241.61Detail
53. Kleine JohannesFWM München#74#2074GERM Senior43.9804:33.1557.450123:22.5849.53Detail
54. Kaiser NikolasMTV 1879 Munich#84#2084GERM Youngster11.9404:36.3662.400123:21.6548.54Detail
55. Hak FandaVkmhk#81#2081CZEM Youngster12.9304:58.9669.330120:09.1042.60Detail
56. Langhart JoëlZürich (KCZ)#90#2090SUIM Youngster13.9204:47.8266.360120:44.8346.56Detail
57. Křepela TomášZet #17#2017CZEM Youngster14.8904:54.3268.340121:49.9947.55Detail
58. Schindler Thilo#57#2057DEUM Youngster15.8704:51.1667.350127:58.2250.52Detail
59. Haeckel TobiasPyranha 9rII#56#2056DEUM Youngster16.8107:00.1272.300128:01.0851.51Detail
60. Hoelscher Thomas#58#2058DEUM Senior44.5604:23.3046.56000Detail
61. potts jake#1#2001GBRM Senior45.5404:23.5748.54000Detail
62. Schwarzenbrunner RonaldPyranha 9rII#18#2018AUTM Senior46.5104:28.5351.51000Detail
63. Urscheler Raphaël#16#2016FRAM Senior47.5004:28.9252.50000Detail
64. Ooms BobDragorossi DRX#75#2075BELM Senior48.4904:29.0653.49000Detail
65. Wieckowski TomaszStolno#63#2063POLM Senior49.4704:30.3455.47000Detail
66. Naquer Vincent Oetz#53#2053FRAM Senior50.4304:33.7159.43000Detail
67. Rozsypal JanKanoepolo Praha#88#2088CZEM Senior51.4204:34.1260.42000Detail
68. Broccato StefanoMagenta#7#2007ITAM Senior52.4104:34.7361.41000Detail
69. Appel AndreasFWM Munich#76#2076GERM Senior53.3804:44.0964.38000Detail
70. Kašpar AdamZet #52#2052CZEM Youngster17.3704:46.7665.37000Detail
71. Reichenbach DanielKanu-gl#92#2092SUIM Youngster18.3205:19.0170.32000Detail
72. Leitner RaphaelMatrei in Osttirol #86#2086AUTM Senior54.3106:11.6971.31000Detail
73. Tscharnig GernotSchlaiten#85#2085AUTM Youngster19.2910:08.7973.29000Detail
Zapletal VojtaEKC#65#2065CZEM Senior31800:00.0000229:53.605.318Detail
Williams Lyndon#62#2062GBRM Senior000:00.000000Detail
Steiger MathiasMatrei in Osttirol#87#2087AUTM Youngster00000Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz