Průběžná Výsledková listina Krosový běh REUTER RUN
15. 8. 2020

12,5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Brlica PavelTS Pavla B#46#1993M1.Muži A (19-39)1.00:44:1500:37:22.9500:06:51.44Detail
2. Pekař MartinLesní Panovníci#86#1991M2.Muži A (19-39)2.00:47:09+00:02:54.6000:39:44.2500:07:24.30Detail
3. Jarolím MichalVS Tábor#55#1989M3.Muži A (19-39)3.00:47:44+00:03:29.6000:40:35.4300:07:07.95Detail
4. Brabec AntonínZambelli Budweis#17#1973M4.Muži B (40-49)1.00:49:24+00:05:09.6000:41:49.7900:07:33.70Detail
5. Píšek JaroslavBBK#11#1990M5.Muži A (19-39)4.00:49:25+00:05:10.6000:42:10.8500:07:14.11Detail
6. Mügl Jan#tymdejvid#130#1989M6.Muži A (19-39)5.00:50:05+00:05:50.6000:42:10.7600:07:53.46Detail
7. Gregor JanČeské Budějovice#124#1979M7.Muži B (40-49)2.00:50:26+00:06:11.6000:42:23.0000:08:02.20Detail
8. Bauer VáclavKleť#77#1978M8.Muži B (40-49)3.00:50:43+00:06:28.6000:42:47.2000:07:55.14Detail
9. Klimeš PetrExit Next Door#72#1980M9.Muži B (40-49)4.00:51:21+00:07:06.6000:43:30.5400:07:49.80Detail
10. Zámiš JaroslavČeské Budějovice#71#1994M10.Muži A (19-39)6.00:51:27+00:07:12.6000:43:45.4000:07:41.47Detail
11. Bartyzal JosefTým Dejvid#114#1981M11.Muži A (19-39)7.00:51:31+00:07:16.6000:43:23.8600:08:06.76Detail
12. Kysela TomášČeské Budějovice#79#1987M12.Muži A (19-39)8.00:52:06+00:07:51.6000:44:05.1400:08:00.73Detail
13. Pešl PetrKleť#95#1986M13.Muži A (19-39)9.00:52:33+00:08:18.6000:44:37.5500:07:55.33Detail
14. Nehonský ZdeněkKalas Sportswear#22#1980M14.Muži B (40-49)5.00:52:41+00:08:26.6000:44:29.0700:08:11.45Detail
15. Korábik MichalTábor#5#1982M15.Muži A (19-39)10.00:53:28+00:09:13.6000:45:27.8800:07:59.53Detail
16. Chalupa Tomáš#58#1989M16.Muži A (19-39)11.00:53:34+00:09:19.6000:45:43.8100:07:50.01Detail
17. Lomský TomášNové Homole#78#1984M17.Muži A (19-39)12.00:53:39+00:09:24.6000:45:34.2000:08:04.19Detail
18. Šafránek PetrGeneration team#20#1978M18.Muži B (40-49)6.00:53:50+00:09:35.6000:45:40.0600:08:09.54Detail
19. Profant OndřejTýn nad Vltavou#66#1999M19.Muži A (19-39)13.00:53:52+00:09:37.6000:45:48.2200:08:03.38Detail
20. Zelenka LiborTJ Jiskra Třeboň#26#1975M20.Muži B (40-49)7.00:53:55+00:09:40.6000:45:41.0600:08:13.62Detail
21. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#96#1982M21.Muži A (19-39)14.00:54:26+00:10:11.6000:46:20.1200:08:05.65Detail
22. Beran LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice#60#1987M22.Muži A (19-39)15.00:54:26+00:10:11.6000:46:16.6800:08:09.26Detail
23. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory#36#1980M23.Muži B (40-49)8.00:54:46+00:10:31.6000:46:28.4500:08:17.35Detail
24. Mráz Petr#59#1993M24.Muži A (19-39)16.00:54:47+00:10:32.6000:46:53.0500:07:52.99Detail
25. Profant VladimírTýn nad Vltavou#65#1970M25.Muži C (50-59)1.00:54:53+00:10:38.6000:46:33.1400:08:19.54Detail
26. Sýkora FrantišekGeneration team#42#1963M26.Muži C (50-59)2.00:55:00+00:10:45.6000:46:49.9400:08:09.34Detail
27. Šindelářová VeronikaGeneration team#19#1988F1.Ženy A (19-34)1.00:55:12+00:10:57.6000:46:52.2300:08:18.88Detail
28. David TomášTým Dejvid#121#1984M27.Muži A (19-39)17.00:55:14+00:10:59.6000:47:01.1500:08:12.33Detail
29. Brlicová NatalieBH Triatlon ČB#134#1996F2.Ženy A (19-34)2.00:55:17+00:11:02.6000:46:53.4700:08:23.20Detail
30. Skalka PavelLipí#34#1970M28.Muži C (50-59)3.00:55:20+00:11:05.6000:46:57.8900:08:22.00Detail
31. Teplý OndřejSKI Team Herálec#99#1976M29.Muži B (40-49)9.00:55:27+00:11:12.6000:46:59.5900:08:27.20Detail
32. Petrou JanSki Velešín#135#1964M30.Muži C (50-59)4.00:55:53+00:11:38.6000:46:51.9400:09:00.28Detail
33. Ardamica Davidběžím pro.cz centrum bazalka#31#2001M31.Muži A (19-39)18.00:56:03+00:11:48.6000:47:51.7700:08:11.05Detail
34. Grabmuler IvoBH Triantlon ČB#94#1962M32.Muži C (50-59)5.00:56:30+00:12:15.6000:47:38.2700:08:50.87Detail
35. Novotný PavelTJ Chyšky z.s.#132#1967M33.Muži C (50-59)6.00:56:35+00:12:20.6000:47:57.2400:08:37.05Detail
36. Chlupová TerezaDVABĚŽCI.CZ#89#1991F3.Ženy A (19-34)3.00:56:39+00:12:24.6000:47:53.9800:08:44.11Detail
37. Stejskal Ladislav4 Dvory#103#1977M34.Muži B (40-49)10.00:57:26+00:13:11.6000:48:54.4600:08:31.05Detail
38. Konvalina MatějHradec Králové#68#1985M35.Muži A (19-39)19.00:57:37+00:13:22.6000:49:06.1700:08:30.71Detail
39. Šteflíček MartinTCV - JH#52#1975M36.Muži B (40-49)11.00:57:38+00:13:23.6000:48:56.4900:08:41.40Detail
40. Nováková LucieNadějkov#61#1993F4.Ženy A (19-34)4.00:58:00+00:13:45.6000:49:29.3600:08:30.31Detail
41. Vavreček MiroslavBK Bechyně#116#1963M37.Muži C (50-59)7.00:58:10+00:13:55.6000:49:27.0300:08:42.45Detail
42. Neubert AndreasHalle an der Saale#131#1969M38.Muži C (50-59)8.00:58:14+00:13:59.6000:49:29.0500:08:44.17Detail
43. Tuček JiříTRISK ČB#28#1974M39.Muži B (40-49)12.00:58:38+00:14:23.6000:49:40.7500:08:56.35Detail
44. Diviš JiříCBC Team#30#1975M40.Muži B (40-49)13.00:58:43+00:14:28.6000:49:33.2900:09:09.38Detail
45. Vojč PavelZliv#47#1980M41.Muži B (40-49)14.00:59:16+00:15:01.6000:50:34.6200:08:40.54Detail
46. Šíma JanPROMPT 2 SERVIS#44#1970M42.Muži C (50-59)9.00:59:27+00:15:12.6000:50:18.2800:09:07.77Detail
47. Kučera Karel#73#1987M43.Muži A (19-39)20.00:59:28+00:15:13.6000:49:24.1700:10:03.72Detail
48. Šmíd JindřichČB#98#1973M44.Muži B (40-49)15.01:00:18+00:16:03.6000:51:01.5700:09:15.84Detail
49. Vaněk JanTCV - JH#53#1977M45.Muži B (40-49)16.01:00:37+00:16:22.6000:51:59.2700:08:36.79Detail
50. Behemský LukášBBK#9#1974M46.Muži B (40-49)17.01:00:50+00:16:35.6000:50:51.0900:09:58.35Detail
51. Chlup TomášDVABĚŽCI.CZ#88#1993M47.Muži A (19-39)21.01:01:26+00:17:11.6000:52:09.8000:09:15.96Detail
52. Hanžl RichardPsi Jaroměř#75#1967M48.Muži C (50-59)10.01:01:38+00:17:23.6000:52:36.0600:09:01.61Detail
53. Olšjak LadislavMarcelky GW stáj#56#1959M49.Muži D (60-69)1.01:01:58+00:17:43.6000:52:36.9700:09:20.08Detail
54. Pavlas PavelKamenný Újezd#133#1983M50.Muži A (19-39)22.01:02:35+00:18:20.6000:53:09.1400:09:25.35Detail
55. Círal FrantišekDvory n.L.#102#1971M51.Muži B (40-49)18.01:03:09+00:18:54.6000:53:10.0000:09:58.08Detail
56. Veselý Petr#122#1972M52.Muži B (40-49)19.01:03:15+00:19:00.6000:53:47.8100:09:26.39Detail
57. Tučková JanaTriSK ČB#29#1982F5.Ženy B (35-49)1.01:03:20+00:19:05.6000:53:15.9300:10:03.12Detail
58. Zrno VladimírPacov#123#1953M53.Muži D (60-69)2.01:03:44+00:19:29.6000:53:05.8400:10:37.39Detail
59. Richtr ZdeněkHUSKY MAHOUŠ#16#1969M54.Muži C (50-59)11.01:03:47+00:19:32.6000:54:39.8400:09:06.37Detail
60. Mizon RubyPredator ČB#117#1997F6.Ženy A (19-34)5.01:03:49+00:19:34.6000:53:50.9700:09:57.78Detail
61. Chalaš ZdeněkSoběslav#97#1988M55.Muži A (19-39)23.01:03:50+00:19:35.6000:54:21.5000:09:27.87Detail
62. Teplý LukášHerálec#100#1979M56.Muži B (40-49)20.01:04:26+00:20:11.6000:54:11.2400:10:14.47Detail
63. Rokos IvanJiskra Třeboň#57#1959M57.Muži D (60-69)3.01:04:42+00:20:27.6000:54:24.0400:10:17.11Detail
64. Pešek BohumilČeské Budějovice#127#1987M58.Muži A (19-39)24.01:04:57+00:20:42.6000:54:26.4100:10:30.01Detail
65. Novozámský MilanTYM DEJVID#67#1975M59.Muži B (40-49)21.01:05:01+00:20:46.6000:55:09.6300:09:50.86Detail
66. Šimek MiroslavTC Dvořák ČB#101#1966M60.Muži C (50-59)12.01:05:38+00:21:23.6000:55:40.1700:09:57.64Detail
67. Petrů MichalPrachatice#87#1978M61.Muži B (40-49)22.01:06:02+00:21:47.6000:56:07.7000:09:53.36Detail
68. Monták JanBoršovský Běhny#82#1981M62.Muži A (19-39)25.01:06:28+00:22:13.6000:56:10.4200:10:17.46Detail
69. Malát JanBBK#6#1966M63.Muži C (50-59)13.01:06:34+00:22:19.6000:56:53.0600:09:40.82Detail
70. Uhlířová MiroslavaTT Tábor#85#1970F7.Ženy C (50+)1.01:06:39+00:22:24.6000:56:15.3500:10:23.31Detail
71. Kristková HelenaBoršov n.V.#4#1975F8.Ženy B (35-49)2.01:06:42+00:22:27.6000:56:29.9000:10:11.22Detail
72. Pleštilová Lucie#111#1988F9.Ženy A (19-34)6.01:06:44+00:22:29.6000:56:54.6400:09:49.01Detail
73. Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor rr#120#1955M64.Muži D (60-69)4.01:06:48+00:22:33.6000:56:19.4600:10:28.46Detail
74. Češka Pavel#cikcak#32#1989M65.Muži A (19-39)26.01:06:53+00:22:38.6000:56:19.4600:10:33.53Detail
75. Smažíková AlenaPALMI Tábor#74#1973F10.Ženy B (35-49)3.01:07:48+00:23:33.6000:57:13.2200:10:34.65Detail
76. Zákostelecký FrantišekMokré#10#1955M66.Muži D (60-69)5.01:07:50+00:23:35.6000:56:51.7400:10:57.32Detail
77. Stejskal LadislavSK 4Dvory#45#2001M67.Muži A (19-39)27.01:08:00+00:23:45.6000:57:32.4300:10:26.63Detail
78. Hüttnerová MariePredátor#119#1985F11.Ženy B (35-49)4.01:08:32+00:24:17.6000:57:35.6200:10:56.29Detail
79. Žižkova Kateřina#118#1994F12.Ženy A (19-34)7.01:08:33+00:24:18.6000:57:49.3400:10:42.74Detail
80. Kuchyňka IvanMalíkov Smiling Bikers#106#1966M68.Muži C (50-59)14.01:08:43+00:24:28.6000:58:05.3000:10:37.11Detail
81. Tourková JarmilaSK Kardašova řečice#105#1977F13.Ženy B (35-49)5.01:08:58+00:24:43.6000:58:46.0400:10:11.77Detail
82. Binder VáclavBudějický Runaři#41#1956M69.Muži D (60-69)6.01:09:02+00:24:47.6000:58:38.1000:10:23.35Detail
83. Kejšar JanJihočeský klub maratonců#24#1978M70.Muži B (40-49)23.01:09:29+00:25:14.6000:59:05.9100:10:22.90Detail
84. Nehonská JanaPlaná n.L.#21#1980F14.Ženy B (35-49)6.01:09:47+00:25:32.6000:58:29.8800:11:16.39Detail
85. Csejtey MartinNetolice#12#1975M71.Muži B (40-49)24.01:09:56+00:25:41.6000:58:58.1600:10:57.05Detail
86. Kelnar JanBoršovský Běhny#81#1982M72.Muži A (19-39)28.01:10:10+00:25:55.6000:59:31.7800:10:37.80Detail
87. Kulovaný MartinJH půlmaraton#104#1973M73.Muži B (40-49)25.01:10:13+00:25:58.6000:59:13.6000:10:59.10Detail
88. Kroupa EvženBBK#8#1967M74.Muži C (50-59)15.01:10:31+00:26:16.6001:00:12.2900:10:18.40Detail
89. Kohout LuděkNová Ves#69#1965M75.Muži C (50-59)16.01:10:43+00:26:28.6001:00:23.6900:10:18.73Detail
90. Vorel MichalOrlando Bananas#129#1989M76.Muži A (19-39)29.01:10:48+00:26:33.6001:00:32.3800:10:15.39Detail
91. Svoboda VáclavPlnej Pupek CB#91#1949M77.Muži E (70+)1.01:10:48+00:26:33.6000:59:52.9100:10:54.95Detail
92. Mikeš JaromírBudějický Runaři#38#1976M78.Muži B (40-49)26.01:11:22+00:27:07.6001:00:41.3500:10:40.36Detail
93. Zacharová VeronikaČB#23#1977F15.Ženy B (35-49)7.01:11:35+00:27:20.6001:00:44.0700:10:50.64Detail
94. Bína JiříBoršovský běhny#83#1978M79.Muži B (40-49)27.01:11:44+00:27:29.6001:00:46.2300:10:57.76Detail
95. Horský TomášBasket Praha#70#1990M80.Muži A (19-39)30.01:12:01+00:27:46.6001:00:48.4200:11:11.59Detail
96. Hronová BoženaŠUTRY#43#1954F16.Ženy C (50+)2.01:12:09+00:27:54.6001:00:47.7000:11:20.88Detail
97. Lorenc FrantišekOlomouc#48#1968M81.Muži C (50-59)17.01:12:39+00:28:24.6001:01:03.5800:11:35.27Detail
98. Pinl MichalRudolfov#15#1968M82.Muži C (50-59)18.01:13:05+00:28:50.6001:02:19.4200:10:44.73Detail
99. Řeháčková JanaSINOP#40#1974F17.Ženy B (35-49)8.01:13:14+00:28:59.6001:02:06.3100:11:07.41Detail
100. Půžová TerezaČeské Budějovice#80#1988F18.Ženy A (19-34)8.01:13:46+00:29:31.6001:02:35.9600:11:09.41Detail
101. Gazda MartinJihočeský klub maratonců#14#1968M83.Muži C (50-59)19.01:14:16+00:30:01.6001:03:13.5800:11:01.88Detail
102. Aleš EmanuelPlnej Pupek CB#3#1976M84.Muži B (40-49)28.01:14:33+00:30:18.6001:04:13.6500:10:19.20Detail
103. Tomášková LucieŠtěpánovice#18#1982F19.Ženy B (35-49)9.01:14:54+00:30:39.6001:03:28.3100:11:24.69Detail
104. Šalanda MarekSK Kardašova řečice#107#1980M85.Muži B (40-49)29.01:15:18+00:31:03.6001:04:18.4500:10:59.53Detail
105. Kopřiva JosefTC Dvořak#109#1952M86.Muži D (60-69)7.01:16:29+00:32:14.6001:04:39.8500:11:48.69Detail
106. Malát ml. JanBBK#25#2004M87.Junioři1.01:16:57+00:32:42.6001:05:30.1300:11:25.89Detail
107. Kohoutová Zdeňka#33#1987F20.Ženy A (19-34)9.01:17:21+00:33:06.6001:05:47.4300:11:33.24Detail
108. Smrčinová MarkétaČB#54#1974F21.Ženy B (35-49)10.01:17:21+00:33:06.6001:05:35.1800:11:45.71Detail
109. Žahour PavelOOBP#136#1967M88.Muži C (50-59)20.01:17:27+00:33:12.6001:05:34.6400:11:52.04Detail
110. Šílová DominikaTýn n.V.#39#1992F22.Ženy A (19-34)10.01:17:37+00:33:22.6001:05:49.3400:11:47.55Detail
111. Malátová GabrielaBBK#7#1977F23.Ženy B (35-49)11.01:18:00+00:33:45.6001:05:52.0700:12:07.49Detail
112. Švamberk JanBBK#27#1970M89.Muži C (50-59)21.01:18:25+00:34:10.6001:06:53.4900:11:30.90Detail
113. Holovská MarkétaJindřichův Hradec#49#1978F24.Ženy B (35-49)12.01:18:52+00:34:37.6001:06:56.8900:11:54.56Detail
114. Novák ZdeněkBežec Vysočiny Jihlava#110#1939M90.Muži E (70+)2.01:19:00+00:34:45.6001:06:48.8800:12:10.49Detail
115. Vorlová Dana#128#1962F25.Ženy C (50+)3.01:19:17+00:35:02.6001:07:18.6700:11:58.19Detail
116. Břicháčková LucieBBK#62#1975F26.Ženy B (35-49)13.01:19:32+00:35:17.6001:07:23.3400:12:08.21Detail
117. Vlčková LucieČB#90#1992F27.Ženy A (19-34)11.01:21:58+00:37:43.6001:09:15.7500:12:41.69Detail
118. Richtrová JanaHUSKY MAHOUŠ#13#1976F28.Ženy B (35-49)14.01:24:07+00:39:52.6001:10:08.5000:13:57.74Detail
119. Rusfelová Zuzana#112#1981F29.Ženy B (35-49)15.01:24:52+00:40:37.6001:11:31.4300:13:19.81Detail
120. Musil Jaroslav#113#1981M91.Muži A (19-39)31.01:24:52+00:40:37.6001:11:28.1700:13:23.22Detail
121. Žáková Michaela#tymdejvid#51#1977F30.Ženy B (35-49)16.01:24:55+00:40:40.6001:12:19.1000:12:35.15Detail
122. Pohl KarelČB#84#1974M92.Muži B (40-49)30.01:26:03+00:41:48.6001:13:11.7100:12:51.16Detail
123. Žáková Žaneta#tymdejvid#50#2006F31.Juniorky1.01:27:22+00:43:07.6001:13:30.5300:13:50.47Detail
124. Boháč KarelLiga 2000 Tábor#115#1947M93.Muži E (70+)3.01:27:32+00:43:17.6001:10:01.5300:17:29.79Detail
125. Klímová AndreaKleť#76#1979F32.Ženy B (35-49)17.01:29:28+00:45:13.6001:16:14.6900:13:12.55Detail
126. Mikšovský ZdeněkVčelná#1#1945M94.Muži E (70+)4.01:30:21+00:46:06.6001:16:24.2600:13:56.03Detail
127. Šoustar LubomírČB proti rakovině#108#1941M95.Muži E (70+)5.01:31:03+00:46:48.6001:16:30.5900:14:31.61Detail
128. Kopecká KláraRakousko#93#2000F33.Ženy A (19-34)12.01:32:09+00:47:54.6001:17:37.6900:14:30.31Detail
129. Kopecký ZdeněkBudvar#92#1937M96.Muži E (70+)6.01:32:09+00:47:54.6001:17:37.9100:14:30.81Detail
130. Šindelková LucieBláznivý běžci#125#1971F34.Ženy B (35-49)18.01:40:03+00:55:48.6001:26:06.6100:13:55.79Detail
131. Břicháček JiříBBK#63#1974M97.Muži B (40-49)31.01:43:08+00:58:53.6001:29:49.5300:13:17.87Detail
132. Švec JiříBBK#64#1977M98.Muži B (40-49)32.01:43:08+00:58:53.6001:29:49.4600:13:18.21Detail
133. Výborná Irenafarnost Rudolfov#37#1954F35.Ženy C (50+)4.01:47:45+01:03:30.6001:31:54.4600:15:50.19Detail
Alešová ŠárkaČB#2#1977FŽeny B (35-49)00:00:0000:57:42.20Detail
Vařil JosefBlaznivý bezci#126#1982MMuži A (19-39)00:00:0001:26:07.80Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz