Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
14. 8. 2016

25 km muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Saji AbdelkabirAtletica Casone Noceto Maroko#74#B1.01:22:26Detail
2. Homoláč Jiří#131#A1.01:25:50+00:03:24Detail
3. Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice#47#A2.01:27:16+00:04:50Detail
4. Gerych DavidAK Kroměříž#120#A3.01:30:16+00:07:50Detail
5. Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují#4#A4.01:30:45+00:08:19Detail
6. Minařík PetrRokycany#142#B2.01:34:23+00:11:57Detail
7. Šťastný TomášKerteam#97#A5.01:34:56+00:12:30Detail
8. Šatra MichalJesenice#60#A6.01:35:51+00:13:25Detail
9. Chramosta JaroslavJaboja team#87#C1.01:36:18+00:13:52Detail
10. Kafka LeošČakovice#24#A7.01:36:53+00:14:27Detail
11. Hostička JanPříbram#18#A8.01:37:01+00:14:35Detail
12. Rookhuyzen ShayneJohannesburg, South Africa#79#B3.01:37:16+00:14:50Detail
13. Hradecký JanInternet Pb#19#A9.01:37:43+00:15:17Detail
14. Čada Radim#126#B4.01:38:12+00:15:46Detail
15. Benroth MartinKerteam#124#A10.01:38:38+00:16:12Detail
16. Šneberger JanAC Falcon Rokycany#103#A11.01:38:55+00:16:29Detail
17. Beshir Ervin#152#B5.01:40:51+00:18:25Detail
18. Losenský PavelTJ Sokol Unhošť#85#A12.01:41:59+00:19:33Detail
19. Maryska MilosŽižkovský tygři#36#A13.01:43:11+00:20:45Detail
20. Kerlík RadovanSlavoj Stará Boleslav#25#C2.01:44:51+00:22:25Detail
21. David Ivan#145#C3.01:45:21+00:22:55Detail
22. Keckstein Jiří#148#A14.01:45:56+00:23:30Detail
23. Vipler PavelPeksport#112#B6.01:46:50+00:24:24Detail
24. Raboch IvanMK Žebrák#93#C4.01:47:15+00:24:49Detail
25. Urx RadekTřebotov#122#B7.01:47:42+00:25:16Detail
26. KORYTÁR JÁN#27#D1.01:48:03+00:25:37Detail
27. Sladký Romanpro sport Activities#113#B8.01:48:20+00:25:54Detail
28. Pesl JosefZebrak#50#A15.Ž1.01:49:31+00:27:05Detail
29. Vondráček GustavŽelvička Team C#70#B9.01:49:33+00:27:07Detail
30. Kovář Michal#137#B10.01:49:57+00:27:31Detail
31. Škeřík Robert#133#A16.01:50:28+00:28:02Detail
32. Malý Jiří#33#A17.01:50:58+00:28:32Detail
33. Pěnkava PetrRudná#49#B11.01:52:11+00:29:45Detail
34. Vorel JosefMK Kladno#71#C5.01:53:02+00:30:36Detail
35. Kozák Jan#127#B12.01:53:53+00:31:27Detail
36. Širanec PeterČadca/Rakovník#63#A18.01:54:11+00:31:45Detail
37. Eichler IvoUSK Praha#80#C6.01:54:31+00:32:05Detail
38. Scheu Harald#149#B13.01:54:32+00:32:06Detail
39. Dvořák PetrTeam Internet Příbram#7#A19.01:54:52+00:32:26Detail
40. Mužík JosefIRON STARS BEROUN#40#A20.01:55:04+00:32:38Detail
41. Dvořák PetrTeam Internet Příbram#6#C7.01:55:27+00:33:01Detail
42. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#1#B14.01:55:29+00:33:03Detail
43. Míka Radan#129#A21.01:55:46+00:33:20Detail
44. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#9#C8.01:55:48+00:33:22Detail
45. Mašek JiříPlzeňští TEMPO MAKERS#37#C9.01:55:57+00:33:31Detail
46. Greňo JanSpartak Muey thai#125#A22.01:56:05+00:33:39Detail
47. Beuss Deteef#77#C10.01:56:42+00:34:16Detail
48. Brabec MiloslavRokycany#84#D2.01:58:26+00:36:00Detail
49. Šádek Jiří#138#C11.01:59:43+00:37:17Detail
50. Pietrula MiroslavSmurfit Kappa#51#B15.01:59:50+00:37:24Detail
51. Čvančara PavelPlzeňští Tempo Makers#5#B16.02:00:06+00:37:40Detail
52. Oulehla MichalBeroun#45#A23.02:00:16+00:37:50Detail
53. Kučera JiříSAPE Toužim#30#C12.02:00:23+00:37:57Detail
54. Zárybnický MartinZŠ Březnice#102#A24.02:00:26+00:38:00Detail
55. Hora HonzaAktuář Hořovice#14#B17.02:00:32+00:38:06Detail
56. Vokáč RomanZdice#69#C13.02:00:33+00:38:07Detail
57. Kolář RomanPříbram#91#B18.02:01:34+00:39:08Detail
58. Marek VáclavSherpa, Mníšek pod Brdy#34#D3.02:01:43+00:39:17Detail
59. Rataj PavelRokycany#54#B19.02:01:55+00:39:29Detail
60. Urban MiroslavBK Žatec#107#B20.02:02:48+00:40:22Detail
61. Král ZdeněkVelké Přílepy#90#B21.02:02:54+00:40:28Detail
62. Celin Aleš#143#B22.02:03:13+00:40:47Detail
63. Koupilek JiříKolovraty#119#C14.02:03:54+00:41:28Detail
64. Hrdina Vilém#139#D4.02:04:44+00:42:18Detail
65. Vladyka JanAC Praha 1890#156#C15.02:05:29+00:43:03Detail
66. Kuník TomášSpartak Žebrák#32#B23.Ž2.02:05:59+00:43:33Detail
67. Šlosar RomanSokol Žebrák#76#B24.Ž3.02:06:00+00:43:34Detail
68. Dvořák Pavel#130#A25.02:06:08+00:43:42Detail
69. Beneš MarekBeroun#99#A26.02:06:40+00:44:14Detail
70. Ježek MichalBjez.cz#83#A27.02:07:08+00:44:42Detail
71. Svátek Lubomírpraha#59#C16.02:07:31+00:45:05Detail
72. Seifert Petr#57#B25.02:07:54+00:45:28Detail
73. Dolejš Rudolf#114#C17.02:08:19+00:45:53Detail
74. Šimonek JiříCFD support#62#A28.02:08:31+00:46:05Detail
75. Zárybnický JanBike club Brdy#101#A29.02:08:42+00:46:16Detail
76. Havlíček IvoLánov - krkonoše#29#C18.02:09:21+00:46:55Detail
77. Beránek JosefMK Kladno#118#C19.02:09:31+00:47:05Detail
78. Zeman Radek#153#B26.02:09:58+00:47:32Detail
79. Nádhera PetrHradec Králové#104#B27.02:10:48+00:48:22Detail
80. Horáček TomášMT Spartak Žebrák#15#A30.02:10:50+00:48:24Detail
81. Pech JindřichŽleby#46#A31.02:11:00+00:48:34Detail
82. Košťál JanBK Žatec#28#B28.02:12:19+00:49:53Detail
83. Cipra JiříForrest Gump team#2#A32.02:12:24+00:49:58Detail
84. Turek JiříChaloupky#75#C20.02:12:58+00:50:32Detail
85. Širek JanLány#108#A33.02:13:00+00:50:34Detail
86. Hons PavelMaratón klub Kladno#13#B29.02:13:49+00:51:23Detail
87. Hrdlička DušanPraskolesy 276#20#B30.02:13:55+00:51:29Detail
88. Vabroušek PavelMělník#121#B31.02:14:09+00:51:43Detail
89. Bělohlávek KarelTJ Sparta Podluhy#136#A34.02:14:26+00:52:00Detail
90. Kačer Ctibor#128#A35.02:15:02+00:52:36Detail
91. Kunc PetrSokol Žebrák#31#B32.Ž4.02:15:10+00:52:44Detail
92. Jarolím PetrBŠMŠ#123#B33.02:15:32+00:53:06Detail
93. Skalička Jiří#132#B34.02:16:13+00:53:47Detail
94. Šesták MichalTJ Sokol Roztoky#96#A36.02:16:30+00:54:04Detail
95. Palan MatyášBeroun#100#A37.02:17:02+00:54:36Detail
96. Janový PetrAC-TRIAL Plzeň#22#E1.02:17:19+00:54:53Detail
97. Hejl LiborHostomice#11#A38.02:18:04+00:55:38Detail
98. Harant PavelOtročiněves#110#B35.02:18:24+00:55:58Detail
99. Němec Jindřich#41#A39.02:19:16+00:56:50Detail
100. Franc Daniel#135#B36.02:20:26+00:58:00Detail
101. Stepanek PetrLO Vrsovice#58#B37.02:20:35+00:58:09Detail
102. Ševčík MartinBK Žatec#61#B38.02:20:53+00:58:27Detail
103. Horák DanielPlzeň#16#B39.02:21:05+00:58:39Detail
104. Mora RadekČervený Újezd#39#B40.02:21:36+00:59:10Detail
105. Matouš Vitezslav#38#B41.02:21:43+00:59:17Detail
106. Šiška JiříElfaSport#64#B42.02:21:43+00:59:17Detail
107. Příhoda VojtěchSvratka#92#A40.02:22:09+00:59:43Detail
108. Štrunc Marek#66#A41.02:23:18+01:00:52Detail
109. Rejzek JiříTJ sokol Medový újezd#117#B43.02:23:50+01:01:24Detail
110. Matějka Dušan#151#A42.02:24:31+01:02:05Detail
111. Jakubczak KonradDebeciak#21#A43.02:24:41+01:02:15Detail
112. Šůcha VáclavSV Stříbro#67#E2.02:25:03+01:02:37Detail
113. Zahradník JanSokol Sudslava#94#D5.02:25:20+01:02:54Detail
114. Landa JanSpartak Žebrák#86#B44.02:26:23+01:03:57Detail
115. Barborka Petr#154#A44.02:26:45+01:04:19Detail
116. Cibulka RadimIron stars Beroun#109#A45.02:26:56+01:04:30Detail
117. Kuník JosefŽebrák#81#B45.02:28:00+01:05:34Detail
118. Omasta JanBonbon Praha#44#C21.02:28:30+01:06:04Detail
119. Rašner TomášKVS Olomouc#53#B46.02:28:36+01:06:10Detail
120. Háva JaroslavHS Šneci#106#C22.02:28:42+01:06:16Detail
121. Hřava Jan#140#A46.02:28:50+01:06:24Detail
122. Řezáč LiborMyslinka#98#B47.02:29:18+01:06:52Detail
123. Aubrecht PetrBonbon Praha#116#B48.02:30:03+01:07:37Detail
124. Tesař PavelOSA Nusle#68#B49.02:30:55+01:08:29Detail
125. Novák JosefNOVAKART.cz#43#C23.02:30:58+01:08:32Detail
126. Mareš MartinZruč- Senec#35#C24.02:31:00+01:08:34Detail
127. Tříska Martin#141#A47.02:31:12+01:08:46Detail
128. Schifferling ThomasNancy France#105#A48.02:31:22+01:08:56Detail
129. Netrval JanSkeleton#42#B50.02:31:22+01:08:56Detail
130. Groh StanislavAC Vrchlabí#88#E3.02:34:30+01:12:04Detail
131. Boritzka JiříPraha 5#95#A49.02:34:37+01:12:11Detail
132. Weis MichalCerhovice#115#A50.02:35:22+01:12:56Detail
133. Rýdl Vladimír#55#B51.02:35:23+01:12:57Detail
134. Koldovský MartinZeleneč#26#A51.02:35:26+01:13:00Detail
135. Wachtarczyk TomášNoDNF.cz#72#A52.02:35:50+01:13:24Detail
136. Šlouf JanBěžecká škola Miloše Škorpila#65#A53.02:37:08+01:14:42Detail
137. Černý KarelPraha#3#D6.02:40:15+01:17:49Detail
138. Šťáhlavský PavelLochovice#111#B52.02:40:26+01:18:00Detail
139. Kostka Josef#144#D7.02:42:19+01:19:53Detail
140. Dvořák VojtěchBakov nad Jizerou#8#A54.02:43:01+01:20:35Detail
141. Vápeník JanKRB Chrudim#89#A55.02:44:00+01:21:34Detail
142. Bílek Robert#147#B53.02:46:14+01:23:48Detail
143. Zick WolfhardLC Dosse Wittstock#78#D8.02:50:12+01:27:46Detail
144. Kohout PavelSK Modřany#82#E4.02:59:28+01:37:02Detail
145. Míšek JanBONBON#134#C25.03:05:57+01:43:31Detail
146. Ge EvženTrailpoint#10#D9.03:11:16+01:48:50Detail
147. Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha#48#E5.03:19:16+01:56:50Detail
148. Borkovec Borky#150#A56.03:24:10+02:01:44Detail
149. Hornák AntonínDobřany#17#E6.03:34:29+02:12:03Detail
DNF Joklík MiroslavPrimalex#23#BŽDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz