Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
14. 8. 2016

25 km ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#6#F1.01:41:58Detail
2. Gerychová MichaelaZaječov#37#F2.01:44:04+00:02:06.84Detail
3. Klimešová JanaVSK Praha#35#G1.01:46:21+00:04:23.84Detail
4. Šibravova Lenkakerteam#17#F3.01:48:11+00:06:13.84Detail
5. Svejkovská TeodoraForest Gump Team#16#F4.01:50:00+00:08:02.84Detail
6. Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno#39#F5.01:52:16+00:10:18.84Detail
7. Klimešová LucieTT Příbram#30#F6.01:55:13+00:13:15.84Detail
8. Hradecká KateřinaInternet Pb#5#F7.01:55:33+00:13:35.84Detail
9. Dimitriadu MichaelaSchp team#25#G2.01:57:41+00:15:43.84Detail
10. Zázvorková VěraAC Boulogne - Billancourt#20#G3.01:58:05+00:16:07.84Detail
11. Janská Kateřina#7#F8.01:58:30+00:16:32.84Detail
12. Rabasová HanaZbiroh#34#F9.02:01:57+00:19:59.84Detail
13. Brožová LucieSweco#29#F10.02:02:04+00:20:06.84Detail
14. Bradáčová MartinaLubná#26#G4.02:02:41+00:20:43.84Detail
15. Kusáková Kateřina#11#F11.02:04:56+00:22:58.84Detail
16. Losertová AlenaZapro team / skoky polní újezd#38#F12.02:06:04+00:24:06.84Detail
17. Skalinová KamilaGP Kolín#41#G5.02:09:32+00:27:34.84Detail
18. Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť#36#G6.02:11:19+00:29:21.84Detail
19. Páralová MarkétaMETROSTAV, a.s.#13#G7.02:12:04+00:30:06.84Detail
20. Labohm EstherAV Veluwe Apeldoorn#24#G8.02:13:38+00:31:40.84Detail
21. Honzáková JiřinaPraha 6-Břevnov#4#H1.02:13:56+00:31:58.84Detail
22. Skaličková VladimíraTeam Internet PB#15#G9.02:16:13+00:34:15.84Detail
23. Rybáčková SoňaMK Kladno#14#F13.02:16:43+00:34:45.84Detail
24. Fendova ZuzanaPecka#2#F14.02:19:40+00:37:42.84Detail
25. Lehmann EschenhornLC Dosse Wittstock#23#G10.02:22:02+00:40:04.84Detail
26. Winkelhőferová Dana#19#F15.02:22:34+00:40:36.84Detail
27. Jelínková JanaBáječné ženy v běhu#8#F16.02:24:25+00:42:27.84Detail
28. Kroupova PetraPribram#10#F17.02:24:47+00:42:49.84Detail
29. Breburdová HanaMK Kladno#28#H2.02:25:54+00:43:56.84Detail
30. Vorlová MartinaMK Kladno#27#G11.02:26:54+00:44:56.84Detail
31. Žežulková Lenkazebrak#21#F18.Ž1.02:28:15+00:46:17.84Detail
32. Slivkaničová IvanaHisport#40#H3.02:30:34+00:48:36.84Detail
33. Forýtková ŽanetaPraha 13#42#F19.02:31:12+00:49:14.84Detail
34. Brejchová EvaPraha 3#1#F20.02:32:49+00:50:51.84Detail
35. Kubelková EvaRungo pro ženy#22#F21.02:35:23+00:53:25.84Detail
36. Egrešiová LenkaLitoměřice#33#H4.02:35:43+00:53:45.84Detail
37. Gregorova JitkaŽleby#3#F22.02:36:24+00:54:26.84Detail
38. Špoutilová PavlínaBěžecká škola Miloše Škorpila#18#F23.02:37:09+00:55:11.84Detail
39. Kratochvílová Pavla#9#F24.02:38:38+00:56:40.84Detail
40. Urbanová IvaBK Žatec#31#G12.02:49:49+01:07:51.84Detail
41. Lédlová NaděždaSpona Teplice#12#I1.02:53:19+01:11:21.84Detail
42. Nádherná HanaHradec Králové#32#G13.03:44:02+02:02:04.84Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz