Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
14. 8. 2016
10 km muži
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Maslov | Vadim | | #81# | A | 1. | | | 00:36:50 | | Detail |
2. | Křeček | Tomáš | Iron Stars Beroun | #71# | B | 1. | | | 00:36:54 | +00:00:04 | Detail |
3. | Rosol | Jiří | | #73# | B | 2. | | | 00:37:11 | +00:00:21 | Detail |
4. | Košťálek | Josef | | #80# | A | 2. | | | 00:40:11 | +00:03:21 | Detail |
5. | Ludrovský | Martin | Koh-I-Noor Machinery | #9# | A | 3. | | | 00:40:40 | +00:03:50 | Detail |
6. | Rumpík | Viktor | Lokomotiva Beroun | #13# | A | 4. | domácí Ž | 1. | 00:41:38 | +00:04:48 | Detail |
7. | Sedláček | Miroslav | Spartak Žebrák | #25# | A | 5. | | | 00:41:54 | +00:05:04 | Detail |
8. | Skalička | Jan | | #68# | A | 6. | | | 00:42:36 | +00:05:46 | Detail |
9. | Pospíšil | Josef | Moravská Třebová | #62# | A | 7. | | | 00:42:39 | +00:05:49 | Detail |
10. | Němec | Jan | Strašice | #69# | B | 3. | | | 00:43:22 | +00:06:32 | Detail |
11. | Hřích | Václav | Březová | #72# | B | 4. | | | 00:43:25 | +00:06:35 | Detail |
12. | Kopecký | Jiří | Kladno | #7# | A | 8. | | | 00:44:37 | +00:07:47 | Detail |
13. | Škarda | Milan | AC Falcon Rokycany | #56# | C | 1. | | | 00:44:40 | +00:07:50 | Detail |
14. | Pondělíček | Michal | Hořovice | #79# | A | 9. | | | 00:45:16 | +00:08:26 | Detail |
15. | Porokhov | Nikolay | | #82# | A | 10. | | | 00:45:21 | +00:08:31 | Detail |
16. | Spilka | Jiří | Gymnázium Českolipská | #27# | A | 11. | | | 00:45:38 | +00:08:48 | Detail |
17. | Korbel | Martin | Ferrum Plzeň | #58# | A | 12. | | | 00:45:42 | +00:08:52 | Detail |
18. | Zadražil | Michal | Hořovice | #66# | A | 13. | | | 00:46:05 | +00:09:15 | Detail |
19. | Lisner | Jakub | Rokycany | #59# | A | 14. | | | 00:46:16 | +00:09:26 | Detail |
20. | Štecha | Richard | Jinočany | #18# | B | 5. | | | 00:47:08 | +00:10:18 | Detail |
21. | Mazura | Tomáš | SCMC | #53# | A | 15. | | | 00:47:48 | +00:10:58 | Detail |
22. | Kuník | Josef | Střela Žebrák | #8# | A | 16. | domácí Ž | 2. | 00:48:01 | +00:11:11 | Detail |
23. | Gregor | Radek | Ta Czech Runners | #63# | B | 6. | | | 00:48:09 | +00:11:19 | Detail |
24. | Vrzala | Tomáš | Agromex | #41# | A | 17. | | | 00:48:32 | +00:11:42 | Detail |
25. | Vajs | Karel | | #49# | A | 18. | | | 00:48:34 | +00:11:44 | Detail |
26. | Vitásek | Tomášek | Střela Žebrák | #65# | A | 19. | | | 00:49:12 | +00:12:22 | Detail |
27. | Krejčí | Martin | Žebrák | #22# | A | 20. | | | 00:49:13 | +00:12:23 | Detail |
28. | Vydra | Karel | TJ Sokol Žebrák | #52# | B | 7. | | | 00:49:31 | +00:12:41 | Detail |
29. | Lukavský | Simon | FK Komárov | #61# | B | 8. | | | 00:50:21 | +00:13:31 | Detail |
30. | Blažek | David | JR Runnig Sport | #26# | B | 9. | | | 00:50:41 | +00:13:51 | Detail |
31. | Köhring | Stephan | LC Dosse Wittstock | #23# | B | 10. | | | 00:51:53 | +00:15:03 | Detail |
32. | Komárek | René | Spartak Žebrák | #6# | D | 1. | | | 00:52:14 | +00:15:24 | Detail |
33. | Kraus | Tomáš | Branovský statek | #50# | B | 11. | | | 00:52:43 | +00:15:53 | Detail |
34. | Medřický | Václav | Veselí | #29# | A | 21. | | | 00:53:22 | +00:16:32 | Detail |
35. | Závora | Ivan | Báječní muži v běhu Ostrov | #19# | C | 2. | | | 00:53:33 | +00:16:43 | Detail |
36. | Škrdlant | Radek | Plískov | #67# | B | 12. | | | 00:53:36 | +00:16:46 | Detail |
37. | Baumann | Martin | Horní Pěna | #45# | A | 22. | | | 00:53:43 | +00:16:53 | Detail |
38. | Šimkanin | Daniel | PTJ Cerhovice | #24# | A | 23. | | | 00:53:48 | +00:16:58 | Detail |
39. | Egreši | Stanislav | Litoměřice | #55# | C | 3. | | | 00:54:11 | +00:17:21 | Detail |
40. | Chval | Marek | Plzeň | #48# | A | 24. | | | 00:54:31 | +00:17:41 | Detail |
41. | Hloch | Tomáš | Spartak Žebrák | #21# | A | 25. | | | 00:54:47 | +00:17:57 | Detail |
42. | Medřický | Václav | Žebrák | #28# | C | 4. | | | 00:55:14 | +00:18:24 | Detail |
43. | Usoltsev | Vladyslav | | #78# | A | 26. | | | 00:55:29 | +00:18:39 | Detail |
44. | Baumann | Jaroslav | Komárov | #43# | B | 13. | | | 00:56:07 | +00:19:17 | Detail |
45. | Sarvaš | Luděk | | #74# | B | 14. | | | 00:56:22 | +00:19:32 | Detail |
46. | Stingl | Tomáš | | #75# | B | 15. | | | 00:56:22 | +00:19:32 | Detail |
47. | Křikava | Jaroslav | | #76# | C | 5. | | | 00:56:22 | +00:19:32 | Detail |
48. | Baumann | Daniel | Horní Pěna | #44# | A | 27. | | | 00:57:19 | +00:20:29 | Detail |
49. | Alvarado Weigend | Miguel Angel | | #1# | A | 28. | | | 00:57:36 | +00:20:46 | Detail |
50. | Forýtek | Michal | | #70# | A | 29. | | | 00:57:43 | +00:20:53 | Detail |
51. | Šlajs | Petr | Smurfit Kappa | #17# | A | 30. | | | 00:57:52 | +00:21:02 | Detail |
52. | Kaprhál | Jan | |Smurfit Kappa | #4# | A | 31. | | | 00:58:17 | +00:21:27 | Detail |
53. | Šimonovský | Jiří | Sedlec | #15# | C | 6. | | | 00:58:33 | +00:21:43 | Detail |
54. | Usoltsev | Dimitrij | | #77# | A | 32. | | | 00:59:41 | +00:22:51 | Detail |
55. | Huml | Tomáš | Žebrák | #20# | A | 33. | | | 00:59:49 | +00:22:59 | Detail |
56. | Rácz | Ondřej | Chlustina | #12# | A | 34. | | | 01:01:38 | +00:24:48 | Detail |
57. | Dvořák | Martin | Praha | #60# | C | 7. | | | 01:06:41 | +00:29:51 | Detail |
58. | Čaník | Lukáš | Smurfit Kappa | #3# | A | 35. | | | 01:07:37 | +00:30:47 | Detail |
59. | Aubrecht | Jaroslav | Dolní Břežany | #47# | C | 8. | | | 01:13:18 | +00:36:28 | Detail |
DNF | Muras | Petr | Ostrava | #11# | A | | | | | | Detail |
DNF | Škvára | Petr | AC Sparta Podluhy | #16# | A | | | | | | Detail |
DNF | Karásek | Vladimír | Spartak Žebrák Muay thai Kickb | #5# | A | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |